Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019041 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3270 u: 11 05 2020, 18:01:11 poslijepodne »
koji su idioti ovi dsesnicari,, škoro ce s hdzom jer on je 2 posto ne moze doci na vlast tako da mu ostaje hdz,,, pitanje bdje ce most haha hdz ih 2 puta razvalio, sdop ih ne zeli,,,,, hdz je kukavicki izabrao datum izbore 5 7 jer zna da ljeti nece bit puno glasaca i korona itd,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3271 u: 11 05 2020, 20:13:27 poslijepodne »
sdp mora učiniti ovo
1 ukinuti vatikanske sporazume kje je hdz stvorio
2. ukinuti općine
3pdv dovesti s 25 na 5 posto
4. povecati place i penzije
5. povecati izvoz smanjiti uvoz vice uvozimo lose
6. uvesti regije ukunuti zupanije
7 400 poreza inameta ukinuti počevsi od hrv voda
8.ukinuti onima koji maju duple penzije ako su radilki unjemackoj imaj jednu penziju
9. zaustaviti nas  novac za dijasporu 73 milijuna kn islo uhercgovinu
10. uvesti zatvor dozvotni za sve lopov uojice,, očistir pravosuđe

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3272 u: 13 05 2020, 18:36:45 poslijepodne »
kloji fašisti sire gobor mrznje u ovoj emisiji i voditel ih pusta tema delije vs bbb to i je kao da im bacis krv u more idode morski pas,, te budale bez skole su glupi nacionalisti onaj prijeti da bi on isao u rat s antifašsitima ,koji ludaci,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3273 u: 15 05 2020, 18:38:28 poslijepodne »
hdz hsz hdz hdz pa ovaj plenkonja je smijesan najprije 15 4 osudi ndh i naziva ustaski pokret zločinackim da bi danas rekao dasu tamo pbijni civili neduzni i vojska ,, koji lik pokvareni onda dode 22 6 i slavi dan abtifašizma,,,, taj plenmkovic ima 1000 lica, a ove starkelje koje ga velicaju nek mu daju glas bit ce im sve gore i bolje da hdz nek vlada 100 godina,,,hdz zeli izbavitzi hns i p rikljucit se škori,,, haha koji likovi čim arlaucu za som spremni tnt druzba zekan, škoro i hasangebovic. jeremija alan ford bonb rok

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3274 u: 22 05 2020, 18:02:13 poslijepodne »
milanovic je jedanm dam desno drugi lijevo, treba napadati hdz on suti,,,hdz nemas kim u koaliciju jedino s pupovcem ihnsom 0 posto haha

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3275 u: 22 05 2020, 18:30:31 poslijepodne »
Mislio sam da ste se opametili pa da više i ne gledate tu emisiju. Ja jesam.  pa-g
Danas sam slučajno došao na kraj i čuo onog guštera... Dragi moji forumaši, pa trebate li vi slušati te budalaštine o Sorosu i Billu Gatesu:s-lol:
Znam da ima i gorih stvari tamo.  :tamo:lol:
Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3276 u: 22 05 2020, 19:03:49 poslijepodne »
ma mnogi sew ne javljaj jedino ja haha a da soros ibil gates  to su trekwljanja teoritecara zavjere hdz je puno jaci ima on svoje podzemlje upravo zbog takvih koji govore hdz--sdp imamo hdz na vlasti  sdp ostavidzvu u bolje stanju nego hdz hdz unisti i onda sdp ti spasavaj i evo nas opet,, sdp mora učiniti onoh 5 točki ili su gotovimm a škoro ce s hdzom

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3277 u: 27 05 2020, 17:45:26 poslijepodne »
hdz se raspada ostaje mu jedino pupovac i hns i hsls s o posto,,

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3278 u: 04 06 2020, 17:03:01 poslijepodne »
nažalost neće se hdz raspasti nije to na vidiku. piše ovdje:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/zasto-bi-uhicenje-josipe-rimac-nastetilo-hdzu/2187814.aspx
prije će Željko kerum u sabor.  :s-lol:  a neće.
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3279 u: 04 06 2020, 17:49:29 poslijepodne »
javopijo hej di si nikog nema vise haha ma keriu je rekao sinoć jedinu pametnu tko ste vi vi male stranke?škoro imost oni traju 3 godine inestanu,,,,kao hnsw hsls i na kraju ce proci ko zivi zid ,,,hdz ne može dobiot izbore ali jedio mu škoro moze pomoci oni ce sve uči iti da ostanu na vlasti, kerum se sada probudio ikaze triba se borit za dalmaciju,, haha ako plenkovioc izguibi odlazi dolazi kolinda ako bernardic izgubi doci ce netko treci,,, nema nista od koalicijw hdz sdp to fantaziraju ovi suverenisti, to bi njima bilo lakse ali nikads do  tog nece doci, sdp mora napraviti ono šta sam napisao i sdp nikako nije isti kao hdz,,, hdz ima 300 afera i evo 14 ministara out sramota ako stane hdz istoi ce biti

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3280 u: 10 06 2020, 17:08:53 poslijepodne »
javopijo hej di si nikog nema vise
evo da se javim ja Javopija.  :s-lol:
ljudi više ne gledaju te budalaština. tamo što se javljaju su skoro pa svi moroni ili bolesnici. evo vidio sam danas među težim slučajevima je Svetica to je neizlječivo  :s-lol:  a i Gušter bi najbolje napravio da potraži stručnu pomoć.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3281 u: 10 06 2020, 18:41:04 poslijepodne »
evo da se javim ja Javopija.  :s-lol:
ljudi više ne gledaju te budalaština. tamo što se javljaju su skoro pa svi moroni ili bolesnici. evo vidio sam danas među težim slučajevima je Svetica to je neizlječivo  :s-lol:  a i Gušter bi najbolje napravio da potraži stručnu pomoć.  :s-lol:
   javopijo  haha hdz ne moze dobiti zbore udruzit  ce se s skorom sdp je u prednosti,,,, hdz ako izgubi zbore plenkinjo odlazi ti treci su uvijek 15 posto 10 posto 5 posto 0 poszo, kerum je to shvatio

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3282 u: 12 06 2020, 18:04:17 poslijepodne »
 s-r14 koja bakjezganbja svaki dan jedno te isto svetica mora znat da sdp nije ktiv za smrt pajčića tako da ne mlatara i neka baljeuzga manje puno gleda bujicu,,,, gusteru kako sada trumo gusteiziran kad sui ga veličao do jucer da je on anti sorosevac i bolji od hilary hvalio sorbana ti itvoj rijecanin na veliko a on hoce cijelu hrvatsku haha nema nista od sorosa i gatesa  trump je lud kao i poldes ičara o tome se radi on  zeli na ljude vojsku, zo me podsjetilo mna tuđmana 1996 ,,tito nikad nije slao vojsku na prosvjednike hrv proljeca iuli studentskji strajk 1968,,,i opet isto hdz--sdp , sdp nikad nece skupa s hdzom iti je isti kao hdz sdp moze raditi neke stvari sporo ali hdz je iznad njih, smijesni su mi desnicari opet oni o skori a skoro jedini moze spasit hdz je hdz sam ne moze nista.sdp ima oko sebe koaliciju jaku oni su gotovi, a skoro mozeu 2 krugu prijeci hdzenjarama most je tui da trkelja i ako ode s hdzom domivinski pokret ce se raspast i onda ce  opet hdz jašit 4 godine.... jedino vjerujem bernardicu,,imat ce puno posla

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3283 u: 13 06 2020, 18:55:56 poslijepodne »
smijesno sve hahaha most 4 posto škoro 8 posto koji sdu ovi likovi mostovci nece s nikim nece na vlast škoro ne može nista ali on bi s hdzom i d spoje koaliciju hdz ce ih odbaciti i unistavat rvacku još 4 godine  , sdp 98 poto pobjednik,,70 posto starijeg stanovnistva ce dati glas hdzu,, , ovi koji su zestoki desnicarti njima hdz ne odgovara jer ne sire mrznju i ne viču za dom spremni plenkovic kao isanader modernizirao hdz jer zna ako hdz bude kao 90ih da ce imai 5 posto haha

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3284 u: 13 06 2020, 19:58:09 poslijepodne »
I ja gledam skoro pa nikako jer smjenjuju se desničari i moroni. Da izvine neki.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme