Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019172 vremena)

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3045 u: 13 01 2020, 23:56:41 poslijepodne »
Maxe Maxe biće sve u redu izliječićemo i tebe.  :s-lol:
Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3046 u: 14 01 2020, 00:13:00 prijepodne »
He he  :s-lol:  nije ti baš pametno Maxe sa svima se svađati ovdje.  :no:
Ako si i popio malo, i ja popijem ponekad kako mi i nick kaže.  i-dr
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3047 u: 14 01 2020, 08:56:12 prijepodne »
gusterčiću u komunizmu nebibilo voga sada u u demokraciji mas pucanje usred bijela dana ustaštvo u splitu gamad mafijask jeli si i ovo giusteri  pucali ???
Upravo tako Max. Gušteri su krivi za ovaj pokolj, posredno. Oni su proizveli beznađe, oni su neutralizirali tj gušterizirali svu vlast. Pod gušterskim ustrojem su se izrodile definicije, "iz dobre obitelji " "sinakopa" i drugi pravosudni šaljivi izričaji. Gušteri su postavili naopake teze da je normalno nenormalno i obrnuto.
Gušteri su instalirali "istanbulsku" pod edigom manje nasilja nad ženam. Dobili smo više nasilja. Gušeri su instalirali Mržnju kao modus vivendi. Vidiš, kako ti Maxe mrziš došljake, vlaje ili koga već. To su gušteri instalirali u tvoj mozak.

 Mržnja.

Mržnja čini ljude glupim, Ne mogu racionalno razmišljati dok mrze. Vidiš i sam.  Mržnja je razlog koliko su se namučili gušteri da instaliraju Milanovića. Angažirali su Slovence, Srbe, Škoru, Kolindu, Hdz, Brkića, svi su radili za Milanovića.  Zašto? Da bi ga hdzovci mrzili i da im se zatupi mozak. Da ne vide ništa dok gušteri preuzmu Krku, Plitvice, Hep, Poštu.

Da ne nabrajam čitav niz fizioloških promjena (bolesti) koje nastupaju kao direktna posljedica mržnje.

Zato Max, osmjeh na lice. Pusti druge nek oni mrze.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3048 u: 14 01 2020, 09:40:16 prijepodne »
Upravo tako Max. Gušteri su krivi za ovaj pokolj, posredno. Oni su proizveli beznađe, oni su neutralizirali tj gušterizirali svu vlast. Pod gušterskim ustrojem su se izrodile definicije, "iz dobre obitelji " "sinakopa" i drugi pravosudni šaljivi izričaji. Gušteri su postavili naopake teze da je normalno nenormalno i obrnuto.
Gušteri su instalirali "istanbulsku" pod edigom manje nasilja nad ženam. Dobili smo više nasilja. Gušeri su instalirali Mržnju kao modus vivendi. Vidiš, kako ti Maxe mrziš došljake, vlaje ili koga već. To su gušteri instalirali u tvoj mozak.

 Mržnja.

Mržnja čini ljude glupim, Ne mogu racionalno razmišljati dok mrze. Vidiš i sam.  Mržnja je razlog koliko su se namučili gušteri da instaliraju Milanovića. Angažirali su Slovence, Srbe, Škoru, Kolindu, Hdz, Brkića, svi su radili za Milanovića.  Zašto? Da bi ga hdzovci mrzili i da im se zatupi mozak. Da ne vide ništa dok gušteri preuzmu Krku, Plitvice, Hep, Poštu.

Da ne nabrajam čitav niz fizioloških promjena (bolesti) koje nastupaju kao direktna posljedica mržnje.

Zato Max, osmjeh na lice. Pusti druge nek oni mrze.
očito si tuzan jer ti je izgubila kokošinda shvacam te tko tio je prodao inu hep mol nego tvoj sranjo tudmani sanader

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3049 u: 14 01 2020, 09:41:06 prijepodne »
He he  :s-lol:  nije ti baš pametno Maxe sa svima se svađati ovdje.  :no:
Ako si i popio malo, i ja popijem ponekad kako mi i nick kaže.  i-dr
nisam pijan samo kazem da ovaj terorist treba dobiti 40 godina i dase st očisti od narko podzemlja i dosljaka to je sve zivio drug tito

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3050 u: 14 01 2020, 10:01:41 prijepodne »
tko je prodao te firmestrancima 90ih tito??ili hdz?????

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3051 u: 14 01 2020, 11:21:50 prijepodne »
Mržnja.
Mržnja čini ljude glupim, Ne mogu racionalno razmišljati dok mrze. Vidiš i sam.
E dobro kaže Gušter po običaju.  pa-g
I ovo sve stoji što je rekao, s tim da mnogi ne shvaćaju da su ti gušteri ustvari imaginarna bića i u stvarnosti ne postoje.  :no: Jednako kao što danas ne postoje ni ustaše i slični. To su samo nekima u glavama. A tima nije lako.   :s-lol:

Ontopic: Filip heroj, a ne zločinac!  :g:fv:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3052 u: 14 01 2020, 11:35:27 prijepodne »
E dobro kaže Gušter po običaju.  pa-g
I ovo sve stoji što je rekao, s tim da mnogi ne shvaćaju da su ti gušteri ustvari imaginarna bića i u stvarnosti ne postoje.  :no: Jednako kao što danas ne postoje ni ustaše i slični. To su samo nekima u glavama. A tima nije lako.   :s-l


postoje ustase itekako ovaj teroirist koji je tebi heroj je ubojica shvati to a on je sam zločinacvidi se da si vlaj ovaj došljask jr zločinac itreba mu 60god zatora ida ga razvale uzatvoru gayovci  otvaranje golog otoka jedino rjesenje a velicat teroristu  koji je skoro pobio  neduzn ljude mogu samo ustase

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3053 u: 14 01 2020, 11:54:23 prijepodne »
Stvarno bih te zamolio Maxe da manje pišeš jer debelo zagađuješ ovaj prostor svojim neshvaćanjem. :)
Pa pogledaj malo tko su ti koje je Filip postrijeljao?
Ti si pravi dokaz da te je mržnja izjela totalno kako kaže Gušter.  :gl:d:


Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3054 u: 14 01 2020, 11:57:34 prijepodne »
Max je ustvari prirodna plavuša.  :s-lol:
nije išao ni u školu.  :s-lol:
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3055 u: 14 01 2020, 11:59:56 prijepodne »
Stvarno bih te zamolio Maxe da manje pišeš jer debelo zagađuješ ovaj prostor svojim neshvaćanjem. :)
Pa pogledaj malo tko su ti koje je Filip postrijeljao?
Ti si pravi dokaz da te je mržnja izjela totalno kako kaže Gušter.  :gl:d:
čovjece ne branim ja te dilere to su isti kriminalci kao ion pogledaj ga slikao se na brodu s pistoljem krao po crkvi itd i on je kao ioni onda po tebi treba pravda za ringwalda idaruvarca ondace idrugi reci jasam isto ubijao zbog osvete  onda kad bi svi ovako išli uzimati pravdu ruke sta bi to bilo ANARHIJA on je trebao prijaviti to uskoku ali brat i on su bili povezani s njima sve je to dio istog kolaca splitom vlada narkopodzmlj ,nekoc siguran grad danas mexico city, idemo dalje kazes da je to pravda ondada je ubio nog momka i curu neduznog ti bi rekao yessss ako ovo dopustimo ondace i druge ustase uzeti oruzje i usred bijela dana ubijati sutra svugdje i ondace drugi pisati facebokk pravda za ovo za onog polako malo jedini ti širis mrznju ,,kazem ti st je zakazao kao grad toje grad slucaj

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3056 u: 14 01 2020, 12:00:45 poslijepodne »
Max je ustvari prirodna plavuša.  :s-lol:
nije išao ni u školu.  :s-lol:
vlajino ja sam isao 8 god osnovne i 3 god strukovne inauči se da je ovo tipkanj brzo tipkam a ti lizi ovog zavadalova

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3057 u: 14 01 2020, 12:01:34 poslijepodne »
tamara zapjevaj

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3058 u: 14 01 2020, 12:05:15 poslijepodne »
znaci uvesti dozivotni zatvor po rankovicevu sistemu i otvarnje golog otoka pa da ih vidimo

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3059 u: 14 01 2020, 12:07:36 poslijepodne »
u komunizmu  je bilo strogo ali pošteno   jer da se used bijela dana puca u centru to je problem a zamisli dasu bili turisti usred ljeta sta  bi to bilo????????kakva je to reklama za st?????