Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018854 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2850 u: 14 11 2019, 17:18:27 poslijepodne »
opet iz zrbovnice izlazi z teme ?a svetica i ostali šire temu masoni gustet itd,,, idemo ovako ako vi suverenisti nastave hdz..sdp krivci su masoni gusterito svaki dan slusamo izatupljuju medijski prostor i onda nije čudo sta mnogi ne izlaze na izbore oni stvaraju pomutnju 40 posto nece izaci na izbore i opet ce koly dobiti,ili oviškorini glasači ce joj oduzet glasovea u 2 krugu ako bude zoki onda daju njoj,i jedan kom kaze zasto izbori uoči bozića haha nije tesko pitanje zbog dijaspore ona je hdzova mašinerija,ako ne zelite zorana dobit cete kolindu,škoro nema šanse

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2851 u: 14 11 2019, 20:02:20 poslijepodne »
Milanović je već izabran. Prije 4 godine. Tebi je to nemoguće shvatiti. Ni nakon izbora ti nećeš skontati.

Sorry!

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2852 u: 14 11 2019, 20:04:38 poslijepodne »
Danas su kasnili s početkom emisije možda skoro deset minuta.  pa-d
Već sam mislio da su ih zabranili konačno.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2853 u: 14 11 2019, 20:09:32 poslijepodne »
A vidim sad i Gušter je tu.
Došao malo.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2854 u: 14 11 2019, 20:10:55 poslijepodne »
Milanović je već izabran. Prije 4 godine. Tebi je to nemoguće shvatiti. Ni nakon izbora ti nećeš skontati.

Sorry!
ti puno trkeljaš druze jeli zemlja ravna ploča  haha milanović nema šanse ako ovako nastabi narod razmisljat hdz  ima svoje podzemlje kakvi brisel ni do koljena im nisu  koji masoni?  nisu nas masoni pokrali nego hdzenjare za kojesi glasao 90ih dok je bio krivousti predsjednik  narod ce idalje glasati za hdsz jer su hrvati glup narod a tu je i dijaspora i hercehovci crkva branitelji

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2855 u: 14 11 2019, 20:14:34 poslijepodne »
nek kolinda i dobije izbore jer ako izgubi onda ce hrvatine glasat za plenkovića dogodine jer to im je uglavi ,, hdz je sekta koju i cosa nostra poštuje hrvatskoj treba stroga ruka kao tito,,,, ovi suverenisti su glupi ko.milanovič se nije klanjao europskoj uniji nego se svadao s merkel tjerao imigrante s granice ,vučićem se svadao i opet nije valjao haha hiuhu hihi ope ce kolindica dobiti jer su izbori uoči bozica stize U dijaspora e moj narodeeeeee revite svi ,,zivi zid--most pernar bivsi hdzovac se posvadao s sinčićem zbog brisela haha a taj brisel im je bio ono izlazimo iz unije a most pljuje po hdzu a oni h doveli na vlast,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2856 u: 14 11 2019, 20:18:19 poslijepodne »
gusterima je bio interes da juga opstane i americi i cia samo vatikanu injemačkoj nije tad je uoči dogovorenog rata udba srušila jugoslaviju i na scenu stupa zlobo i sranjo podjele teritorija ,balkanska posla onda je bilo nek se kolju balkanci danas bi ameri rusi vrlo rado došli ovdje .onda poslali plave kacige,, pa ova drzava je samo za doktore i profesore ostali radnici začepite iradite i zato danas ubojstva pljačke paljenje auta  ,, treba poznavat materiju a ne gkovorit gušteri krivi čak iza 2 svj rat , gusei stvorili jugoslaviju haha tito nije biomason ni guster nego komunist

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2857 u: 14 11 2019, 20:21:13 poslijepodne »
Milanović je već izabran. Prije 4 godine. Tebi je to nemoguće shvatiti. Ni nakon izbora ti nećeš skontati.

Sorry!
volio bi to vidjet ali podzemlje ce osdlučiti drukčjije da je masonima bitna mala krvatska onda bi vladao n i dalje zasto gusteru nisi rekao zasti branitelji ne izlaze sada na ulicu??????zato šta narod voli hdz ihdz manipulira njima ,koji sdp oni mogu vladat 3 godine i opet dolazi kradeze,,i s 25 posto drmaju hrvatistanom zalosno,,jer 40posto ljudi i dalje ne izlazi na izbore i 40 posto trkeljaju idaju glas polustrankama poput zivog zida najvece prevare

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2858 u: 14 11 2019, 21:20:05 poslijepodne »
Vidiš Gušteru, bilo ti je pametnije ostati tamo u emisiji Bez pardona:gl:d:
Kad si već ovdje kaži nam odakle izvlačiš one nebuloze? Jeli ti to netko šapuće?  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Charlie Harper

  • Član
  • ***
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • Imam kuću na obali
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2859 u: 14 11 2019, 23:07:10 poslijepodne »
A vidim sad i Gušter je tu.
Došao je Gušter malo nam trkeljati uživo.  :s-lol:    pa-g
« Zadnja izmjena: 14 11 2019, 23:07:48 poslijepodne od Charlie Harper »

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2860 u: 15 11 2019, 10:02:46 prijepodne »
Vidiš Gušteru, bilo ti je pametnije ostati tamo u emisiji Bez pardona:gl:d:
Kad si već ovdje kaži nam odakle izvlačiš one nebuloze? Jeli ti to netko šapuće?  :s-lol:
 

Na što misliš, puno je tu "nebuloza". Mnogo toga sam zaključim. Nije  da sam neka pamet, ali ovo je toliko očito da samo budale ne vide. Razlika između tebe i mene (bez namjere da te vrijeđam) je u tome što ti ni sad ne vidiš Milanovićevu ulogu. Ja već 4 godine znam da će on biti imenovan predsjednikom. Uz sve autogolove Kolinda će i dalje imati više glasova. No, neće se brojati. Hdz će prvi čestitati Milanoviću  "izbor".

Tako rade Gušteri.

Tako je bilo i s Josipovićem. On je imao puno više glasova od Kolinde, Gušteri su željeli drugačije. Gušteri kontroliraju sve stranke, možda je iznimka Pernar, možda. Sve medije, sve institucije, javne bilježnike, direktore škola (da nastavnici ne bi otvarali oči djeci). Sve. Potpuno gušterizirana zemlja.


 Igraju šah sami sa sobom.

I, ne smao u Hrvatskoj.  U UK je isto.  Laburisti i Torijevci, obje njihove, Gušterske stranke. I sad se kofol svađaju. Pola Torijevaca prebjeglo Laburistima. Prepoznaješ li model, kako je  HNs prenio sdp-ove glasove  Plenkoviću. Milanović je postavio "hnsovce" visoko na liste da budu izabrani. Isto rade Torijevci da spriječe Brexit, iako je Johnson tobož za Brexit a zapravo je glavni kočničar.

Model Gušterske vladavine "demokratskim" svijetom je  "two parties, tyranny"
U USA su demokrati i republikanci, Njemačkoj CDU i SPD. Treba li reći, u Hr hdz-sdp.

Puno je lakše pobrojati zemlje koje nisu gušterizirane:
Kina, Rusija, Sj Koreja, Iran, Sirija, Venezuela, Nikaragva.

Upravo smo svjedočili ovih dana gušterizaciju Bolivije. Tzv Obojana revolucija, dvaput viđeno u Ukrajini.

Na sceni je i "obojana revolucija" u Hong Kong, u pokušaju.
U Francuskoj traju Žuti prsluci godinu dana. Mediji "zapadnih demokracija" to "ne vide" i ne prate. BBC-u je puno lakše pokriti Hong Kong s tisucu kamera nego jednom u Parizu.


Razlog: Pariški protesti su protiv guštera i njih se taji a honkonški su za guštere i o njima se buba.

« Zadnja izmjena: 15 11 2019, 10:32:32 prijepodne od gušter »

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2861 u: 15 11 2019, 11:56:40 prijepodne »
Na što misliš, puno je tu "nebuloza".
A što su to nebuloze? Gluposti i bedastoće eto na to mislim.
I ne mislim samo ja tako:
Došao je Gušter malo nam trkeljati uživo.  :s-lol:    pa-g
A ti Gušteru po svoju što te briga. Ima i mnogo ozbiljnijih slučajeva, pogotovo tamo u emisiji Bez pardona.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2862 u: 15 11 2019, 13:23:04 poslijepodne »

I ne mislim samo ja tako

Nažalost, ovo je velika istina. Preko 4 miljuna samo u Hr.

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2863 u: 15 11 2019, 13:37:28 poslijepodne »
Možemo se samo nadati da nas ti podučiš kako se postaviti kada krenu Masoni, gušteri, iluminati i Soros.   :s-lol:
Samo to ne radiš.
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2864 u: 15 11 2019, 14:52:29 poslijepodne »
Možemo se samo nadati da nas ti podučiš kako se postaviti kada krenu Masoni, gušteri, iluminati i Soros.   :s-lol:
Samo to ne radiš.

Vrlo je lako. Treba prestati mrziti i dijeliti se po bilo kojim osnovama. Hdz-sdp; partizani- ustaše; srbi- hrvati.;  glupi-pametni; exibicionisti (bez pardona) -voajeri (bez pardona)  itd

Gušteri su razgulili jugu samo na mržnji i glupavosti.