Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019324 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2355 u: 05 02 2019, 17:43:33 poslijepodne »
Maxe još malo pa ćeš i ti glasat za HDZ jer vidiš da nema druge.  :s-lol:
oprosti maxe šalim se.
Drago  mi je da se više ne javlja ona baba iz Imotskoga a koja kaže da je iz Istre.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2356 u: 05 02 2019, 19:01:35 poslijepodne »
ali zato ima veliki postotak poziva iz imotske krajine.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2357 u: 05 02 2019, 19:09:34 poslijepodne »
muzicaru nikad nisam glasao za hdz niti cu,samo kazem narod voli hdz više

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2358 u: 05 02 2019, 19:18:58 poslijepodne »
Maxe pa kažem da je šala  :s-lol:  a to je zato jer ima mnogo više ovih iz ruralnih krajeva. A čak i veliki dio ovih iz grada su taman došli iz ruralnih krajeva.  :gl:d:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2359 u: 05 02 2019, 19:21:35 poslijepodne »
Maxe pa kažem da je šala  :s-lol:  a to je zato jer ima mnogo više ovih iz ruralnih krajeva. A čak i veliki dio ovih iz grada su taman došli iz ruralnih krajeva.  :gl:d:
s-b ma znam das e šališ gledaj  tko god bio predsjednik sdpa narod im nece dat glas ni zivom zidu ni most,oni se si trebaju ujediniti ali najjača oprba je most oni najviše napadaju hdz ali i d sutra budu izbori opet ce hdz dobiti

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2360 u: 06 02 2019, 17:40:38 poslijepodne »
revizija vatikana haha i odmah su se počeli kočoperit desničari zajedno s sveticom nitko nije protiv vjere nego novac se baca a oni sve bogatiji,te novce moraju dati nezaposlenima otvaranju radnih mjesta, bolesnoj djeci,a ne košiću,,ovdje vlada totalni idiotoizam nitko ne smije dirati hdz crkvu općine i za sve kriv sdp, a 1992 tuđmn urimu s ivanom pavlom drugim potpisivao te sporazume, bernardiću care samo sredi to i mat ces glasove, milanović nije se htio dirat ucrkvu,puno novcas e baca bezveze

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2361 u: 07 02 2019, 18:00:39 poslijepodne »
opet se desniočari uznemirili onda nek i dalje crkva bude bogatija od radnika ,oni nece nikako propast kao uljanik ovo nije upeeno protiv vjere negoda novac ne ide puno vjerskim zajednicama  sdp napokon udara po crkvi jer racan i milanović nisu,,ako dođu na vlast nek to inaprave

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2362 u: 07 02 2019, 18:08:04 poslijepodne »
Pa što je ono danas bilo u emisiji - sve glup gluplji  :s-lol: a svi kao veliki vjernici i crkva im je najvažnija.  :sk-n-g:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2363 u: 07 02 2019, 18:12:38 poslijepodne »
Pa što je ono danas bilo u emisiji - sve glup gluplji  :s-lol: a svi kao veliki vjernici i crkva im je najvažnija.  :sk-n-g:
pa šta onda ne kazu zasto nema novaca za radmike i bolesnu djecu ide 99 posto crkvi,ne smiju protiv crkve ,desničari se uzgojunili  pa nek i udrugama isto nek narod zna di im ide novac,,

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2364 u: 07 02 2019, 18:42:34 poslijepodne »
naravno. a ovi žestoki vjernici bi vješali po stablima ove koji ne vjeruju. ja mislim da ti ljudi jednostavno ne shvaćaju neke osnovne stvari; što je demokracija, što je sloboda i na koncu - što crkva (Isus) propagira i da bi i oni trebali tako razmišljati?   -popipo-
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2365 u: 07 02 2019, 20:01:53 poslijepodne »
naravno. a ovi žestoki vjernici bi vješali po stablima ove koji ne vjeruju. ja mislim da ti ljudi jednostavno ne shvaćaju neke osnovne stvari; što je demokracija, što je sloboda i na koncu - što crkva (Isus) propagira i da bi i oni trebali tako razmišljati?   -popipo-
svetica je imala napadaje opet ma tko smije dirnuti crkvu nek nas kradu,, pa-d pa-d pa-d

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2366 u: 08 02 2019, 11:14:53 prijepodne »
svetica je imala napadaje
Ha ha  :s-lol:  nisam gledao jučer ali vjerujem da znam kako je bilo. Tako bude jako često - dojam ko da zovu iz ludnice.  :s-lol:  lol
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2367 u: 08 02 2019, 17:29:05 poslijepodne »
jedan slušatelj se uvrijedio o zg pa naravno da zive bolje sve jwe centralizirano kad se uvedu regije i naš novac ostane tu onda cemo ih vidjet,dalkmacija mora imat regionalnu stranku ali ne svi otišli uhdz

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2368 u: 11 02 2019, 17:51:48 poslijepodne »
opet govor mržnje uemisiji mnogi pravdaju ovaj napad čim počnu ali,,,pa čovjece sta ima veze šta su nosili obilježlja kluba zvezde,. tako bi inapali dinamove isto sutra  nece da štrajkaju ili napadaju daruvarca sanadera hdz,,nego balavci napali sportaše nikoga nisu provocirali nego su se šetali ali uvik nekih gadova ima koji rat nisu ni doživjeli i napadaju nevine ljude tako ce i sutra u bg isto nasilje --nasilje tome treba stat na kraj,krivci su svi, ništa čudnbo za splićane koji su se odrekli antifašizma i veličaju rafu bobana, ruše kip končara,svastike,,i onda desničari kad se uvrijede da posoji ustaška  zmija,josipović je bio u pravu, ovim nasilnicima treba kazna 20 godina pa ce drugi neki koji sto vako pokušaju dobro razmislit,vazno da  u emisiji pljuju komunjare ovo ono a puna usta su im pupovca,, split je grad slučaj jer se puno brđana dokotrljalo iz brda u nekoć mediteranski grad,,,

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2369 u: 11 02 2019, 18:21:43 poslijepodne »
Da da to su oni što kažu ja sam protiv nasilja ali po tonu vidiš da samo što ne kaže ma što ga nije dohvatio, to su Srbi.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme