Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1034769 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2340 u: 30 01 2019, 17:31:32 poslijepodne »
haha ha ha 3 maskiranih traži pobunu protiv korupcije zakasnili ste 20 godina,,isto kao sad svi zele spasiti uljanik a za jugoplastikom ih bilo briga i metaplastikom itd,tko ce izaci na ulicu 200 ljudi bua bua i hdz opet na vlasti koji likovi zive urvackoj :groh: :par:ty: :zapre:..kukaju a hoće promjene a nece da izađu na ulicu, hdz--sdp pa nek glasaju za zivi zid ili most onda ce reci zivi zid--most i evo hdz opet na vlasti,hdz nek vlada još 999 godina bolje nisu ni zaslužili,ne kukajte jer nece nitko više glasat na izborima hdzovih 30 posto uhljeba i naravno hdz i da su sutra izbori opet ce dobiti :z:z:

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2341 u: 30 01 2019, 17:43:37 poslijepodne »
ništa od tih demonstracija neće biti kako i Max kaže.  :h:a:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2342 u: 30 01 2019, 18:10:54 poslijepodne »
ništa od tih demonstracija neće biti kako i Max kaže.  :h:a:
normalno kukaju sbi su jaki na facebooku a ne ulicu  samo 1 prosvjed je bio 1996 kad se gasio radio 101, čuješ mislili su da ce bit bolje uvijek se govorilo bit ce bolje daj hdzu glas i evo im sada bdp rejting smece 200,00 mladih vani,300,00 blokiranih, 200,000 nezaposlenih,jedino šta valja je turizam a ito ce nam uništiti s ovim paušalima,a oni nek stavljaju fantomke i kukaju,,, s-c-b

Offline profesorica

  • Član
  • ***
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2343 u: 30 01 2019, 18:59:19 poslijepodne »
jeli forumaši a što vam se čini od onog drugog pozivatelja iz žrnovnice?
već smo ga spominjali i ovdje.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2344 u: 30 01 2019, 20:11:12 poslijepodne »
jeli forumaši a što vam se čini od onog drugog pozivatelja iz žrnovnice?
već smo ga spominjali i ovdje.
ne znam toga

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2345 u: 30 01 2019, 23:59:46 poslijepodne »
pa rekli smo da je taj lik bez veze. samo prikuplja tuđu slavu. pokušava.   :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2346 u: 31 01 2019, 17:19:56 poslijepodne »
nijhe taj lik iz zrnovnic lođš danas jedan komentator iz zg mislim negira jasenovac i kaze da su se četnici bili antifašisti ,voditeljica ga je oprala dobro,to je sramota nij cijeli hrv narod činio zločine ujasenocu nego 10 posto a on nek prolista povijest,a nijemci se srame 2 svj rata,jedan kom kaze to mene ne interesira ni moju djecu,pa da zato i jesu antifašisti postali zločinci jer povijest su iskrivili od 1991.nek jednom kazu dosta,mnogi u emisiji veličaju ndh

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2347 u: 01 02 2019, 17:10:33 poslijepodne »
desničari puni mržnje negiraju jasenovac ,ali najjače mi je kad kazu račan razoružao hrvatsku,sdp se treba ispričat za zločine 1945,,,koji likovi :!-:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2348 u: 03 02 2019, 13:31:30 poslijepodne »
Evo i jedan friški video iz Imotskog. tamo huškaju Kineze da viču za dom spremni  :s-lol:

Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2349 u: 04 02 2019, 17:12:44 poslijepodne »
 s-c-b naivni kinezi nisu krivi jer oni ni ne znaju šta je ndh da to pjevaju u komunističkoj kini išli bi na kaznu zavora 100 godina,,to su imoćani oni vole izgleda ndh.... danas opet uemisiji mrznja non stop se ponavlja račan razoružao hrvatsku ako imaju dokaza onda nek iznesu ali nemaju braćo moja aaaaaaaaa jer lupetaju racan im kriv za inu a sanader prodao inu 70 posto mađarima, račan nije bio vojno lice nego političar a razoruzao hrvatsku nije nitko mogao ruzje je dolazilo jer da nije svi bi gradovi pali a ja im kazem tko je pustio vukovar da padne,,za sve je račan kriv iza pretvorbu i privatizaciju?sramota

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2350 u: 04 02 2019, 17:37:29 poslijepodne »
pa imotski je glavni grad za takve pokliče zna se.  :s-lol:
a u emisiji ona što se je vratila iz njemačke a sad je u Istri pa joj navodno ne daju stavit hrvatsku zastavu na kuću. koje gluposti ta valja.  :gl:d: eto ja bih rekao da je ta mnogo prije iz Imotskoga nego iz Istre.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2351 u: 04 02 2019, 18:16:05 poslijepodne »
kojoj brani stavit zastavu nego svašta lupetaju kao da su groženi dođu iz minhena onda se nakupe para  pa vidiš šta govore mesić udbaš,kaze svetica, onaj govori beljak šta ima bit na tv, a oni koji su razočarani uhdz svi su komunisti pa gade mi h se slušat oni još misle da je ovo komunizam,sad laju šta hoće ali koliko laži izmišljaju da je to za nevjerovat,braćomojaaaaaaaa šta ce beljak,njima je vazno da je hdz na vlasti,zato nam i je ovako

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2352 u: 04 02 2019, 19:13:43 poslijepodne »
kojoj brani stavit zastavu nego svašta lupetaju
Niko joj ne brani ta baba je provokator iz Imotskog kako kaže kavopija a ne iz Istre.  :s-lol:
Na to se može uvatit samo voditelj Paško.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2353 u: 04 02 2019, 19:24:39 poslijepodne »
Niko joj ne brani ta baba je provokator iz Imotskog kako kaže kavopija a ne iz Istre.  :s-lol:
Na to se može uvatit samo voditelj Paško.  :s-lol:
nije iz imockog nego je ljuta šta je istra sdpovska i onda joj nabacui netko nešto i ona odmah mrze me ovo ono,,e čitam komentare na 24 sata vecernjom jutarnjem i svi pljuju po daliji orešković,rekla je da je lika hdzovska i da propada i svima je to jasno ali opet vazno da je hdz na vlasti,,,i odmah je blate, nitko ne smije kritizirat hdz i odmah si komunjara  :idch:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2354 u: 05 02 2019, 17:27:20 poslijepodne »
opet oni koji govore hdz--sdp pričaju o prosvjedima protiv koga pa narodu odgovara hdz 20 hdz vs sdp 7 vazno da su hdzovci na vlasti, u emisiji nitko ne napada sanadera samo im je račan na tapetu i josipović i mesić..................hdz je  izlagao narod i opet im daju glaasove ostalo nih 30 posto vjernih vojnika adezeja