Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1034358 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2235 u: 11 12 2018, 22:25:17 poslijepodne »
A jesu li govorili u Bez pardona o tjeralici za Bujancem koja se je pojavila u Splitu? Nisam gledao.  :s-lol:

Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2236 u: 11 12 2018, 22:47:34 poslijepodne »
A jesu li govorili u Bez pardona o tjeralici za Bujancem koja se je pojavila u Splitu? Nisam gledao.  :s-lol:


kako to splićani protiv bujančine??dojučer im bio idol tv jadran i dalje prenosi bujicu a rade končarov kip opet kukasti križ,,,izgleda da su se neki probudili...pa taj bujan vrijeda dalmaciju hajduka partizane, odavno,,, nekidan je vrijedao zana ojdanića,,,, jer svi koji su za desnicu oni su bujanecovi zato dalmacija mora biti ili ljevičarska ili regionalna ,,dalm akcija..jer dalmaciju se pljačka od 1992 u jugi je dalmacija bila bogata sada sve u zg ide ,,stalno purgeri onama tovari,lijenčine itd,,,hajduka godinama uništavaju i normalno da oni uzivaju,,reprezentacija u st više n igra,,,,trebamo biti regionalni istra ne da protiv sebe mi nismo složni,,700 općina u dalmaciji,,i sve hdzovske,,,

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2237 u: 11 12 2018, 23:40:59 poslijepodne »
To je zato jer nije Split samo ovi likovi što se javljaju u bez pardona. Suprotno od toga. Split su i intelektualci i slobodnjaci, Split je i Miljenko Smoje.  :kla:   pa-g
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2238 u: 12 12 2018, 17:56:49 poslijepodne »
To je zato jer nije Split samo ovi likovi što se javljaju u bez pardona. Suprotno od toga. Split su i intelektualci i slobodnjaci, Split je i Miljenko Smoje.  :kla:   pa-g
ronko split je postao desničarski grad jer su se doktrljali oni iza brda,,šta se čudiš slavili ste dr franju 90ih a on split uništio

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2239 u: 12 12 2018, 18:00:27 poslijepodne »
danas bi neki stvarali 3 države u bosni koliko su ti desničari smiješni,bosna je priznata drzava ima himnu izastavu,ti hrvati koji zive tamo nek se hrane svojim novcem naš n novac tamo ide a oni glasaju za HDZ ,,hdz manipulira njima od 1992,,,tuđman imilošević su htjeli veliku srbiju i vel hrvatsku to tako ne može

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2240 u: 17 12 2018, 16:56:56 poslijepodne »
čudite se pravosuđu hrvatskom haha dobro jutro i sada desničari opet o komunistima a moji hdzovci da su komunisti na vlasti onda bi ovaj pravosudni sustav bio pošten a ne puštati kriminalce na slobodu,,todorć razvali sve i slobodan. :sk-n-g: sanader i ostali,,,hrvatskoj bi ttrebao ranković  drug leka ,,

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2241 u: 17 12 2018, 19:53:03 poslijepodne »
Nema nama spasa  :gl:d: dokrajčit će nas desničari i HDZovci.  :tuz:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2242 u: 18 12 2018, 17:53:41 poslijepodne »
mnogi koji kazu da su doktori pošteni lazu ,doktori uzimaju mito,ona zena kaze doktori su pošteni da akli ne svi, izato treba ih izdvojit i kaznit,uskok spava, imam sam ija slučaj prije 15 godina traze novac a ja kazem zvat cu uskok odmah su rekli za 4 sata ok moze operacija za oca,,,to su bankari, jer u hrvatskoj je sve plava koverta a di je ono štase ne zna,,nisu nam krivi gušteri nego mi sami,,,a ona zena kaze to je lov na vještice očito je ona davala mito ili ima doktore prijatelje,sustav treba biti za pacijenta ,a ne da griješew i onda kazu učinili smo sve,, sveticu je bilo gadljivo slušat kao i nače da joj doktori nisu spasili sina onda bi drukčije pričala,,,

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2243 u: 18 12 2018, 18:09:42 poslijepodne »
Sve će se to srediti. Tko preživi pričat će.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2244 u: 18 12 2018, 19:56:53 poslijepodne »
još kažu da je to iz doba komunizma ali nikada davanja i primanja mita nije bilo više nego danas.  :sm:sh:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2245 u: 19 12 2018, 17:36:39 poslijepodne »
svetici treba zabranit da se javlja puna je mržnje ,,,i ona sada ide blatit hdz a za hz glasala, haha a jedan lik aze da smo još u jugoslavenskom pravosuđu,taj e očito živio u minhenu,jer da je ovo jugoslavensko pravosuđe onda bi milicija ga zatvorila i odvela na goli otok,to je rvako pravosuđe

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2246 u: 20 12 2018, 17:26:07 poslijepodne »
99,9 posto emisije mrznja stalno o srbiima :plj: ta svetica opet generalizira 

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2247 u: 20 12 2018, 17:31:59 poslijepodne »
Jadni smo ti mi.  :gl:d:
Da smaknu Pupovca nestali bi izgleda svi problemi za mnogo njih.  :s:u:z:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2248 u: 21 12 2018, 17:16:03 poslijepodne »
opet  svetica protiv hdza pa nema ni 2 mjeseca da ga je hvalila,sad i kolindu napada,  s-r14

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2249 u: 24 12 2018, 16:48:30 poslijepodne »
opet iste patke hdzovaca, smetaju im zuti prsluci odmh trebali su obuci pazi ovo crvene znači čim netko kritizira sveti hdz odmah je komunjara haha koji čudaci, plenkoviću oscjena minus 4 da naravno,anketu je vodila nova tv :groh: ali po njima još udba vlada ti desbičari nikako da shvate da je ovo kapitalizam koja udba, nije li udba nila uhdzu 90ih pa im nije smetalo,,oni svoju nesposobnost vade na komunizamkao treba lustraciju treba ovo ono ,,,pa naravno oni bi nekoga kao glasnović koji vrijeđa prijeti psuje,,,,,sretan božić svima nadajmo se boljim komentarima u 2019 jer mi se čini da smo ostali 100 godina unazad