Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1034542 vremena)

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2220 u: 04 12 2018, 16:18:38 poslijepodne »
evo i Svetica dere se i ona i sikće mržnjom...
ali kaže ja vas svih volim.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2221 u: 04 12 2018, 17:36:16 poslijepodne »
nek viče on je jedini koji je još ostao uz hdz, svetica oprala plenkovića koji cirkus,,,, :)ja govorim da bernardić nij na vlasti  nego plenković :pu:hi:hns drži hdz

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2222 u: 04 12 2018, 18:15:07 poslijepodne »
evo i Svetica dere se i ona i sikće mržnjom...
ali kaže ja vas svih volim.  :s-lol:
da voli ona štira  i bujaneca

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2223 u: 04 12 2018, 19:20:18 poslijepodne »
he he široka je njezina ljubav.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2224 u: 05 12 2018, 16:56:33 poslijepodne »
kako su ljudi smiješni još ne shvacaju šta je kapitalizam haha hdz--sdp.sad siu im i hdzovci postali komunisti, nezadovopljni,su pa uzivajte u hdzu  jer da je sdp na vlasti bili bi ulični neredi ,,

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2225 u: 06 12 2018, 15:32:53 poslijepodne »
sad će Bez pardona. dajte malo gadite Bernardića.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2226 u: 06 12 2018, 17:23:40 poslijepodne »
zašto ne gadiš hdz nego bernardić ali je on kriv za ovo stanje uhrvatskoj?????hihi glasao si  za ronka?ili opačić??? 16 puta bernija ruše iništa haha..

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2227 u: 06 12 2018, 17:44:04 poslijepodne »
nisam ja za hdz ne brini maxe, nego baš zato... dok ne sruše Berija ni ne može nam biti bolje.  :no:
a u emisiji Bez pardona već ima dosta da se svi bune i zovu na ulične prosvjede i desničari to zovu.
da je SDP na vlasti već bi bili na ulicama kao u Francuskoj.  :h:a:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2228 u: 06 12 2018, 18:41:06 poslijepodne »
nisam ja za hdz ne brini maxe, nego baš zato... dok ne sruše Berija ni ne može nam biti bolje.  :no:
a u emisiji Bez pardona već ima dosta da se svi bune i zovu na ulične prosvjede i desničari to zovu.
da je SDP na vlasti već bi bili na ulicama kao u Francuskoj.  :h:a:
GRIJEŠIŠ rekao sa ti 90 puta da nernardič nije kriv za ništa kad dođe na vlast ako sdp dođe onda cemo vidjet,, desnuičara ima usdpu koliko hoćešopačić ronko, vrdoljak, sauha oni su doveli do ovog šta je sada jer 2011 sdp je imao 79 posto razvalio hdz i hdz je imao 20 posto tada ,karamarko smijenio jsdranku kosor,dobili 2013 europske izbore, pa onda lokalne ,presjeničke i parlamntarne milanović plače da on ima eci broj glasova itd i on umjesto da ode on ostao i opet2015 sdp s 79 posto ima 30 posto pazi ZAŠTO TI ONDA NIJE SMETALO pad od 44 posto sdpa???????????????????idemo dalje plenković ga razvali on pričada mu je djeda bio ustaša,i onda otišao đuri iklemu u šator a oni ga rušili na ulici 2 godine,sdp 2016 ima 23 posto,mladi više ne glasaju za sdp odlaze vani,ili glasaju za anarhistički zivi zid ,,i sdp ima 17 posto znači bernardić je izgubio 7 posto milanović 44 posto itebi bernardić kriv??????????hdz je na vlasti jer ih drzesdpovi bivši uhljebi das am ja bernardić sve bi ih potjerao iz stranke  jer SDP nije socijalistički nikad bio ali boljesdp nego hdz,16 puta hoće da ga ruše i ništa!!!!!!!!!!!recimi tko bi to biobolji od bernardića u ovom trenutku?????peđa grbin ne zeli se uopće kandidirat i šta bi on napravio da je sada u  oporbi NIŠTA treba čekati još 2 hdzoveafere ,raskolu stranci,a mlade koji su uvik glasali za sdp treba vratiti na izbore,40,000mladih uopće nije izaslo na izbore,,,,,,,,,, :par:ty:necete biti bolje za sdp ni da berni ode ,sdpmora biti socijalističkastranka,odmah udarit crkvu porezima,ukinuti općine,ukinuti pdv itd,itd ,jer kad oni kazu hdz--sdp pa ovo je kapitalizam NECE BIT BOLJE NIKADA

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2229 u: 06 12 2018, 23:56:58 poslijepodne »
O Davore nismo te prepoznali odmah.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2230 u: 07 12 2018, 13:47:23 poslijepodne »
ili je Davor ili onaj do njega gore na slici. A nije nije taj, ni on ga ne hvali toliko.   :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2231 u: 07 12 2018, 17:15:04 poslijepodne »
svetica se opet sramoti ona bi sada htjela štiera za presjednika hdza hahaha

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2232 u: 07 12 2018, 17:38:34 poslijepodne »
pa dobro je Stier i jeste opozicija Plenkoviću tako je i bilo prije.  samo on je gori od njega za nas.  :gl:d:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2233 u: 08 12 2018, 10:10:10 prijepodne »
evo čitam na večernjem listu da je štimac gostovao u u staškoj emisiji bujica  i da je velimir bujo nazvao zana ojdanića jovan ojdanić i da je pljuvao po dalmaciji hajduku itd, pa nek torcida i ostali desničari slave tog patuljka koji vrijeđa jug,,čudi me kako tv jadran može tog redikula stavljat na tv,,,čovjek u svemu vidikomuniste orjunaše i četnike,,,,govor mržnje se nastavlja ubujici,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2234 u: 10 12 2018, 17:21:27 poslijepodne »
nekoć su popovi tukli djecu onda se to 50ih zabranilo pričao mi pok otac kad je on bio u osnovnoj kad bi zakasnio odmah daj ruku ako si se okrenuo za vrijeme nastave daj ruku,a kamoli ako si se ptukao,,70ih su to zabranili da profesori udaraju djecu ,,a danas djeca napadaju profesore ali opet nije smio ih udaat nego ih pozvat ravnatelju i ako imaju više prekrašaja van iz škole ,,danas djeca imaju  mobitele u osnovnoj,,,smartphone... :sm:sh: