Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1035866 vremena)

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2040 u: 26 09 2018, 19:46:25 poslijepodne »
ma seljaka uvijek obrišu iz etera dok one desničare ne upozorava
I danas se je riješila Seljka sa sela divljački još zove i režiju u pomoć ako opet zove.  s-c-b  pa-d
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2041 u: 26 09 2018, 19:58:13 poslijepodne »
to je lapača.  :s-lol:  :s:i:
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2042 u: 26 09 2018, 20:20:17 poslijepodne »
reci im Tamara nego šta nego je.  sl-k uvik sve upropasti i išteka našega Seljaka sa sela.  :gl:d:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2043 u: 26 09 2018, 22:36:31 poslijepodne »
zato štaseljak ne zna kom nego ponavlja se isto priča o žrnovnici, kako je izaša iz hdz 1993,o samoujostvu 7 zrnbovcana,tikvama itd..to njoj ide na živce jer joj ne odgovara dase zeza non stop, treba promijeniti način kom,svetica i desničari pričaju normalno  kao sveci a vrijedajuna neki drugi način i provociraju,onaj jedan kom jučer kaže da sdp je pobjegao dok se izglasavala neovisnost koja laž,,sdp nije htio tuđmana na čelu hdza nego veselicu ili nkog drugog :e:cv:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2044 u: 27 09 2018, 18:34:26 poslijepodne »
ti desničari brane plwenkija kao svetu kravu šta je napravio u ove 2 godine ,to je nevjerovatno  zalim ih njim kad je hdz na vlasti onda nitko ih ne smije napadat kad je sdp na vlasti onda ruši ih ova vlada ne valja nisu domoljubi, i tu ja vidim da hdz nijesdp, jer narod voli hdz vjeruje im 800 posto za hrvatsku bi bilo najbolje da hdz vlada zauvijek

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2045 u: 29 09 2018, 17:30:20 poslijepodne »
napad na pupovca hdz brani štace sada ovi šta mrze pupovca reci na plenkovića :tamo:lol: pa plenković se bori protiv desničarskih struja tumu čestitam jer kad bi zavladali onikoji mrze manjine to ne bi bilo dobro sta ce reci sada onijkoji hvale plenkija a mrze pupovca

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2046 u: 29 09 2018, 18:57:18 poslijepodne »
O ovome liku što će sutra biti gost Nedjeljom u 2 neće se govoriti u emisiji Bez pardona.
To je Dino Rađa a on je predobar da o njemu govore.   :kla:
Što ti misliš o Pupovcu Maxe?  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2047 u: 29 09 2018, 19:51:18 poslijepodne »
To je Dino Rađa a on je predobar da o njemu govore.   :kla:
dobar je Dino. a sad mu je zgodnije i blizu mu je i do HRT studija kad je preselio u Zagreb.  :tamo:lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2048 u: 29 09 2018, 20:19:55 poslijepodne »
O ovome liku što će sutra biti gost Nedjeljom u 2 neće se govoriti u emisiji Bez pardona.
To je Dino Rađa a on je predobar da o njemu govore.   :kla:
Što ti misliš o Pupovcu Maxe?  :s-lol:
dino rađa gledat cu šteta šta nije ostao dugo u nba nego je otišao 1997 a šta se tiče pupovca nemam šta reci jer je on hdzov igrač ali mi smeta šta ovi desni poput onog iz solina šta hvali plenkovićsve  u 20 sta ce sada reci a on mrzi pupovca  rat je bio dogovoren to svi znamo

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2049 u: 29 09 2018, 20:20:45 poslijepodne »
dobar je Dino. a sad mu je zgodnije i blizu mu je i do HRT studija kad je preselio u Zagreb.  :tamo:lol:
rađa je bio dobar igračpogledat cu bar kratko kosi mi se s formulom 1 :bl:bl: ali košarka nam je na dnu dna

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2050 u: 29 09 2018, 22:23:25 poslijepodne »
to ne preporučujem - formulu. Bolje je Dino rađa.  pa-g
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2051 u: 01 10 2018, 18:19:40 poslijepodne »
opet trkeljanja desničara jedan govori da u torcidi ima orjunaša i komunjara i da to oni rade il onaj purger ide pričat otorcidi   ne vjerujem ja bi rekao da to rade hdzovci pa torcida je desničarska postala  doasta je vidjet poruke na stadionima,, :groh: pa oni rade nerede jerim svi dopuštaju da uvedu pirotehniku nastadione to čuvari ili redari uvedu a oni kad uđu ustadion vec ih tamo čekaju bengalke i tako vec 30 godina,to uprava zna,,hajduk je postao klub lokalni nema napretka očajna igra najgori derbi ikada,6 na tablici ove jogurt lige,sada ce smijenit opet trenera..13 godinasuše..ma zalosno

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2052 u: 01 10 2018, 22:10:56 poslijepodne »
danas mi je skoro pa drago da je Seljaka izbacila iz emisije. stvarno glumi glupana ponekad.  :gl:d:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2053 u: 01 10 2018, 22:20:26 poslijepodne »
danas mi je skoro pa drago da je Seljaka izbacila iz emisije. stvarno glumi glupana ponekad.  :gl:d:
da on izlazi z teme namjerno i ponavlja isto haha i to njoj ide na zivce  ali on zna dobro komentirat ali ako on počne o da je izasao iz hdza 1993, o zrnovcanim koji su se ubili,itd onda ga brišu,,,,, lol

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2054 u: 03 10 2018, 18:03:48 poslijepodne »
eto seljak se više nece javljat sam je kriv uvijk isto lupa on zn komntirat a nece zadnje vrime non stop vaklja iste baze, onda svetica se kočoperi uziva šta je blokiran a gospođa  se izruguje jasenovcu i nikad nije blokirana,,,i pravda hdz to je namješteno naravno da jewsdp onda bi sdp bio kriv di su sada oni šta kažu hdz-sdp