Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1039284 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1860 u: 23 07 2018, 18:36:31 poslijepodne »
opet desničari dana filozofiraju oni cak poslali na goli otok ostojića haha postali su zanimljivi javljaju se samo da bleje ni jas ne bi volio da ostojioć dobije jer nije za vođu sdpa, ali štase oni petljaju sdp, nek komentiraju kako vođa plenković uništava hrvatsku za 50 godina ce mladi nestat iz hrvatske sve zbog hdzove politike  i svastika i za to jew ostojić kriv?i još da je kriv za branitelja it floskule desničarske koliko su zla naporavili hdzovci od 1992 naovamo i još su na vlasti toj stranci se SUDILO i proglasena kao lopovska org, farbanje tunela fimimedia hypobanka ina hep mol, mogli bi do sutra a tek crni fondovi haha bolje im je da šute njima tko god dođe usdp ne odgovara, trenutno je sdp uništen ali vratit ce se i hdz je 2011 i 2012 imao 15 posto dno dna i opet su se vratili ja sam mislio da nece se vratiti za 10 godina i opet uz pomoć mosta su došli na vlast ali narod je takav za njih je hdz olličenje poštenja i domoljublja

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1861 u: 23 07 2018, 19:07:37 poslijepodne »
danas je Seljak sa sela rekao nešto duhovito i smijao sam se ali se sad ne mogu sjetiti.  :gl:d:
morat ću smanjit malo i kavu. :kava:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1862 u: 23 07 2018, 19:48:21 poslijepodne »
ova voditeljica jedva ceka kad ce ga obrisati iz etera a onaj vrijeđa sdp iostojića sve u 16 i ništa itek ga nakon 2 minute kaze ja bi vas pozdravila...drug iz zrnovnice ima svoj način komentiranja voli bockat,on nikoga ne vrijeđa  :zv:z:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1863 u: 23 07 2018, 20:25:02 poslijepodne »
Ja sam htio državu u kojoj neće jedna partija imati monopol, nego da imamo slobodne izbore.
Kapitalizam ne znači da mi nesmijemo biti vlasnici, to što se dogodilo u RH je kolonijalizam.
Naši ljudi su uglavnom išli u kapitalistički zemlje i brzo bi zaradili, ne vidim razloga da i mi nebi imali takvo društvo, mi nažalost nemamo naše političare i RH je kolonija i to je pravi problem.

Meni je bio smješan onaj gledatelj kad je za SDP rekao da je to socijaldemokracija, ispao je smješan, kao oni što vjeruju u "domoljublje" HDZea.

Po čemu je SDP socijldemokracija??? Po ovrhama, deložacijama, hapšenjima Pernara i cura iz Živog zida ili možda napad interventne na invalide DR-a, legalizacije skupe, certifikacije, prisilno uvođenje nepotrebnih ventila na i onako skupo grijanje...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1864 u: 24 07 2018, 18:04:11 poslijepodne »
Ja sam htio državu u kojoj neće jedna partija imati monopol, nego da imamo slobodne izbore.
Kapitalizam ne znači da mi nesmijemo biti vlasnici, to što se dogodilo u RH je kolonijalizam.
Naši ljudi su uglavnom išli u kapitalistički zemlje i brzo bi zaradili, ne vidim razloga da i mi nebi imali takvo društvo, mi nažalost nemamo naše političare i RH je kolonija i to je pravi problem.

Meni je bio smješan onaj gledatelj kad je za SDP rekao da je to socijaldemokracija, ispao je smješan, kao oni što vjeruju u "domoljublje" HDZea.

Po čemu je SDP socijldemokracija??? Po ovrhama, deložacijama, hapšenjima Pernara i cura iz Živog zida ili možda napad interventne na invalide DR-a, legalizacije skupe, certifikacije, prisilno uvođenje nepotrebnih ventila na i onako skupo grijanje...
vi uvijek lupatesvoje da se vratimo malo citiram 1.sdp je socijalna demokratska stranka ali u kapitalizmu je to teško provest kad imate drzavu koja štiti  privatnike i kapitaliste drugo hdz je uništio hrvatsku vladai dan danas i nakon svega ta stranka više ne bi trebala postojat a dobiva glasove i vi light desničari i desničari poput onog iz solina svetice i onog iz zg oni ce uvijek pljuvat po sdpu a hdz uzdizat plenkoviću treba dat šansu  .4 hdzovi zakoni su 800 puta gori od sdpovih šta su učinili u ove 3 godine da zaustave odlazak mladih??????5, nece bit ništa bolje ako izademo iz unije po 999 put vam govorim to štaste nabroijali je počelo za vrijeme sanadera koje napadwe na invalide dogovorenog rata?to siu sve floskuledesničarske legalizacvija objekata je morala postojat jer su mnogi gradili nacrno 9 metara od obale .tko je hapsio pernara?????kloliko vidijm taj bivši hdzovac je stalno izbacen od hdzovaca iz sabora on ses njima kači ne s sdpom koliko vidim,i ja cu reci zivi zid--most

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1865 u: 24 07 2018, 18:04:47 poslijepodne »
svetica se danas javila da je blokiraju ma zamisli pa ako ijesu svaka im čast :bl:bl:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1866 u: 24 07 2018, 18:49:21 poslijepodne »
vi uvijek lupatesvoje da se vratimo malo citiram 1.sdp je socijalna demokratska stranka ali u kapitalizmu je to teško provest kad imate drzavu koja štiti  privatnike i kapitaliste drugo hdz je uništio hrvatsku vladai dan danas i nakon svega ta stranka više ne bi trebala postojat a dobiva glasove i vi light desničari i desničari poput onog iz solina svetice i onog iz zg oni ce uvijek pljuvat po sdpu a hdz uzdizat plenkoviću treba dat šansu  .4 hdzovi zakoni su 800 puta gori od sdpovih šta su učinili u ove 3 godine da zaustave odlazak mladih??????5, nece bit ništa bolje ako izademo iz unije po 999 put vam govorim to štaste nabroijali je počelo za vrijeme sanadera koje napadwe na invalide dogovorenog rata?to siu sve floskuledesničarske legalizacvija objekata je morala postojat jer su mnogi gradili nacrno 9 metara od obale .tko je hapsio pernara?????kloliko vidijm taj bivši hdzovac je stalno izbacen od hdzovaca iz sabora on ses njima kači ne s sdpom koliko vidim,i ja cu reci zivi zid--most

Ma ja govorim o kapitalizmu kad je SDP dakle antisocijaldemokratska stranka na vlasti ponaša se kao stranka koja isključivo štiti kapital na teret radničkih prava.

SDP je zadužen za srozavanje radničkih prava, kao što će IKaču ili lov na generale napraviti HDZ - to se zove podjela poslova

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1867 u: 25 07 2018, 10:48:43 prijepodne »
Ma ja govorim o kapitalizmu kad je SDP dakle antisocijaldemokratska stranka na vlasti ponaša se kao stranka koja isključivo štiti kapital na teret radničkih prava.

SDP je zadužen za srozavanje radničkih prava, kao što će IKaču ili lov na generale napraviti HDZ - to se zove podjela poslova
hdz je uništio hrvatsku to je činjenica

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1868 u: 25 07 2018, 17:58:16 poslijepodne »
mržnja je danas ope prisutna jedan kom veliča ndh a drugi naziva sntifašiste idszo kao fašiste ima glas kao da govori iz wcatko ve ustašoljupce pušta u eter, treba im zabraniti da viš se ikad jave u ovoj emisiji se javlja 90 posto desničara i 10 posto light desničara ovo niije lijepo za slušat,,,,toliko mržnje je unjima da je to za nevjerovat onaj kom govori da se englezi imaju ispričati pakistanu odmah okrecu temu unešto osmo,nece da priznaju da siu zločini bili ujasenovcu a kmeče kad se spominje bleiburg,pa thomponu nitko ne zabranjuje da pjeva čavogave,lijepa li si nego povike za dom spremni i onda neke pjesme poput jasenovca i gadiške stare i to pjesma je ok? još se boje tita i udbe to su taki primitivci ova emisija propada

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1869 u: 26 07 2018, 17:33:16 poslijepodne »
Pernar o nastanku novca

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1870 u: 26 07 2018, 18:05:37 poslijepodne »
danas opet desničaeri orgijaju pa šta je to plenki uradio otišlo je više mldiuh vani uove 3 godine nego u4 godine zorana milanovića,skupoća sve veca, on ce povecat plaće kome?nikad lošijasezona turistička malo gostiju,porezi sve veći,mladi otišli on se hvali da je mala nezaposlenost oko 158,000,,koje floskule  nek ga hvale najsmiješnije mi je kad kažu pustite ga da radi na miru to mu podmecu jugoslaveni onaj stari iz solina sta viće mu bezgranično vjeruje,a kad je bio sdp na vlasti ondsa ruši komunjare itd sad nitko ne smije kritizirat sveti hdz s-c-b

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1871 u: 26 07 2018, 21:56:50 poslijepodne »
danas opet desničaeri orgijaju pa šta je to plenki uradio otišlo je više mldiuh vani uove 3 godine nego u4 godine zorana milanovića,skupoća sve veca, on ce povecat plaće kome?nikad lošijasezona turistička malo gostiju,porezi sve veći,mladi otišli on se hvali da je mala nezaposlenost oko 158,000,,koje floskule  nek ga hvale najsmiješnije mi je kad kažu pustite ga da radi na miru to mu podmecu jugoslaveni onaj stari iz solina sta viće mu bezgranično vjeruje,a kad je bio sdp na vlasti ondsa ruši komunjare itd sad nitko ne smije kritizirat sveti hdz s-c-b

I Milanović i Plenki su ti bili u Sanaderovoj kuhinji, šegrtarili i onda su na temelju toga di će bolje napredovati izabrali stranke, oni nisu ljudi koji bi radili za opće dobro, to ti je nova kov političara, isprogramiranih i stranih centara moći i ne čudi se, živimo u novom totalitarizmu neoliberalnog kapitalizam, a penzioneri (čast nekima kao što je naš Gušter koji itekako dobro vidi kako ovaj svijet funkcionira) slijepo vjeruju ekipi kao što je Bauk, Peđa, Plenki, Dalićka, Sanader, Picula...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1872 u: 27 07 2018, 17:48:45 poslijepodne »
I Milanović i Plenki su ti bili u Sanaderovoj kuhinji, šegrtarili i onda su na temelju toga di će bolje napredovati izabrali stranke, oni nisu ljudi koji bi radili za opće dobro, to ti je nova kov političara, isprogramiranih i stranih centara moći i ne čudi se, živimo u novom totalitarizmu neoliberalnog kapitalizam, a penzioneri (čast nekima kao što je naš Gušter koji itekako dobro vidi kako ovaj svijet funkcionira) slijepo vjeruju ekipi kao što je Bauk, Peđa, Plenki, Dalićka, Sanader, Picula...
ne trpajte sve u isti koš tko je krao drzavu za vrijeme rata ?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1873 u: 27 07 2018, 17:52:44 poslijepodne »
danaas je svetica opet imala show puno gleda bujicu naziva partizane krvoločnima nekidan antitalentima  ta zena pljuje po svim našim dalm partiuzanima i nikada apsolutnbio nije obrisana očito je voditeljica voli ili ima neke priviiegije zakuha i onda se jave dugi slušatelji i  počnu napadi da ju je odmah upozorila ili obrisaka ne bi došlo do svađša, ona zakuha puna je mržnje 4 godine je slušam stalno jedno te isto kriv joj jesdp sada ne govori o odlasima mladsih do 2015 ju je bilo puna usta govora o mladima,,,u ovoj emisiji mnogi slave ndh  sramota... dobro joj jre jedan slušatelj rekao da je krvoločna ona širi goivor mržnje,,,,,

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1874 u: 27 07 2018, 22:29:19 poslijepodne »
A baš. Nisam mogla doć sebi kad ju lana nije prekinila nakon izjave o "krvoločnim partizanima".
Posli se kao pravdala....
Al mi je bilo drago kad ju je jedan gledatelj zbog toga pošteno oprao  :belj: ONA JE NAJKRVOLOČNIJA OD SVIH