Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1034405 vremena)

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1845 u: 19 07 2018, 19:34:44 poslijepodne »
  govoriš da ono itrebaju igrat za afriku pa oni su rođeni u francuskoj ne nego si kao rasist
Kako sam rasist? Di sam ih uvrijedila? Šta sam rekla protiv njih?
Dalekooooo sam od rasizma dušo draga. Naprotiv, radila sam u jednoj turističkoj organizaciji prije 2 godine tako da ti teorije ne drže vodu  :s-lol: I zašto misliš da mislim da bi modrić trebao igrat za srbiju, ako sam rekla da bi jedan državljanin trebao predstavljat svoj narod (a ne nečiji drugi)? Nisi shvatio moju poantu ili...?
Oprosti ali ovo šta oni dovode strance je po meni izrabljivanje. Kolonije.

To je remix koji je napravio naš prijatelj Luke Short iz Studija 2002:sl:k:
Poslušajte sve do kraja, zanimljivo je.   pa-g
Vrh je  pa-g
« Zadnja izmjena: 19 07 2018, 19:41:10 poslijepodne od Maca papučarica »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1846 u: 19 07 2018, 19:58:29 poslijepodne »
Kako sam rasist? Di sam ih uvrijedila? Šta sam rekla protiv njih?
Dalekooooo sam od rasizma dušo draga. Naprotiv, radila sam u jednoj turističkoj organizaciji prije 2 godine tako da ti teorije ne drže vodu  :s-lol: I zašto misliš da mislim da bi modrić trebao igrat za srbiju, ako sam rekla da bi jedan državljanin trebao predstavljat svoj narod (a ne nečiji drugi)? Nisi shvatio moju poantu ili...?
Oprosti ali ovo šta oni dovode strance je po meni izrabljivanje. Kolonije.
Vrh je  pa-g
n interesira me di si ti radila ali  a zasto ti misliš da bi ovi igrači trebali grat za afriku????? pa kako neshvacas da si kaoi ovaj riječanin  kazes sada zasto bi modrić  trebao igrat za srbiju pa mater mu je s rpkinja  pnda bi i on trebao igrat za srbiju   a sada kazes ovi šta dovode strance je izrabljivanje koje izrabljivanje citiram počni od svog 1 komentara srećo oni igraj za francusku jer su francuzi šta bi netko trebao igrat za afriku a s afrikom veze nema

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1847 u: 19 07 2018, 19:59:14 poslijepodne »
pa mnogi timovima igraju stranci pa šta sada ????ne gleda se to ni najmanje nego mene smeta sudac koji je pokrao hrvatsku

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1848 u: 19 07 2018, 22:43:55 poslijepodne »
n interesira me di si ti radila ali  a zasto ti misliš da bi ovi igrači trebali grat za afriku????? pa kako neshvacas da si kaoi ovaj riječanin  kazes sada zasto bi modrić  trebao igrat za srbiju pa mater mu je s rpkinja  pnda bi i on trebao igrat za srbiju   a sada kazes ovi šta dovode strance je izrabljivanje koje izrabljivanje citiram počni od svog 1 komentara srećo oni igraj za francusku jer su francuzi šta bi netko trebao igrat za afriku a s afrikom veze nema

Ti sad spominješ neke igrače koji bi bili pripadnici manjine ili neznam imaju drugačije porjeklo i to je Hrvatska, svaki manjinac slobodan je igrati za Hrvatsku ili za svoju matičnu državu mislim na porjeklo, ali zamisli da u reprezentaciji Hrvatske igra pet Japanaca i tri Kineza, to ne bi bila reprezentacija Hrvatske.

Ja čisto umnjam da je u Fransuskoj broj Afrikanaca veći od broja Francuza , ali ta konstatacija nije rasizam, to je konstatacija ili više nesmijemo govoriti tko je što.

Meni je žao da crnci igraju za bijelce i više je crnaca bilo u eruopskim reprezentacijama nego u afričkim.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1849 u: 20 07 2018, 18:13:30 poslijepodne »
Ti sad spominješ neke igrače koji bi bili pripadnici manjine ili neznam imaju drugačije porjeklo i to je Hrvatska, svaki manjinac slobodan je igrati za Hrvatsku ili za svoju matičnu državu mislim na porjeklo, ali zamisli da u reprezentaciji Hrvatske igra pet Japanaca i tri Kineza, to ne bi bila reprezentacija Hrvatske.

Ja čisto umnjam da je u Fransuskoj broj Afrikanaca veći od broja Francuza , ali ta konstatacija nije rasizam, to je konstatacija ili više nesmijemo govoriti tko je što.

Meni je žao da crnci igraju za bijelce i više je crnaca bilo u eruopskim reprezentacijama nego u afričkim.
opet glupo razmišljanje na koje nema potrebe odgovarat  rasistićko razmišljanje

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1850 u: 20 07 2018, 18:16:03 poslijepodne »
onaj iz solina aaaaaaaaaaaaaa njemu su svi koji ne misle kao on jugoslaveni tipićni hdzovac a on  je vrijeđao josipovića ve u16 kao i pola gledatelja i on nije valjao a čim se kritizira hdz s njihov strane si neprijatelj br 1,thompsonu se zamjera šta viče za dom spremni to mu nije potrebno kao i ona 'pjesma gradiška stara pa ako im je to domoljuibno onda nek se ponose nitko nije protuv pjesama čavoglave i lijepa li si ali ili pjesma ivane  :no:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1851 u: 20 07 2018, 20:49:19 poslijepodne »
Danas je naš Gušter briljirao, rekao je ono što misli na način da ga je sad svaki čovjek mogao razumjeti.

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1852 u: 21 07 2018, 11:13:38 prijepodne »
Danas je naš Gušter briljirao, rekao je ono što misli na način da ga je sad svaki čovjek mogao razumjeti.

Da  pa-g

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1853 u: 21 07 2018, 17:52:56 poslijepodne »
Danas je naš Gušter briljirao, rekao je ono što misli na način da ga je sad svaki čovjek mogao razumjeti.
da sve su to krivi masoni ovi oni nikako mi sami pametnom dosta izađi iz unije i natoa i šta onda bit ce ti bolje?ti si kao onaj iz solina

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1854 u: 21 07 2018, 18:41:17 poslijepodne »
da sve su to krivi masoni ovi oni nikako mi sami pametnom dosta izađi iz unije i natoa i šta onda bit ce ti bolje?ti si kao onaj iz solina

Naravno da smo sami krivi, kad vjerujemo trilterali, bilderbergu, natovom širenju demokraciji, fondovima iz EU-a (moš mislit)... naš Gušter je govorio od kud dolazi problem, dakle centri moći koji potpplaćuju naše političare judinim škudima.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1855 u: 21 07 2018, 18:50:14 poslijepodne »
Naravno da smo sami krivi, kad vjerujemo trilterali, bilderbergu, natovom širenju demokraciji, fondovima iz EU-a (moš mislit)... naš Gušter je govorio od kud dolazi problem, dakle centri moći koji potpplaćuju naše političare judinim škudima.
problem nije u uniji nego u  hdzu nitko nas izvana ne pljačka hrvatska je nitko i ništa mala drzavica  pa ako vi zelite izlazak na nato idite na referendum 90 posto ih nece htjeti izaći ako se zelite vratiti u 9oe ratovat onda slobodno ratujte :mu:s:s:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1856 u: 22 07 2018, 17:23:22 poslijepodne »
problem nije u uniji nego u  hdzu nitko nas izvana ne pljačka hrvatska je nitko i ništa mala drzavica  pa ako vi zelite izlazak na nato idite na referendum 90 posto ih nece htjeti izaći ako se zelite vratiti u 9oe ratovat onda slobodno ratujte :mu:s:s:

Niko te ne pljačka, a imaš strane banke, strane trgovačke centre, strane profitere, strane osiguravajuće kuće, strane ambasade donose zakone, EU ti ograničava proizvodnju i proglašenje punog gospodarskog pojasa, zabranjuje štampanje vlastitog novca zbog kamatarenja, uvjetuju privatizaciju...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1857 u: 22 07 2018, 17:39:56 poslijepodne »
znamo mi to hdz im je omogućio to 1992 a kapitalizam je to,i prije ulaska u niju je bio pdv treba se boriti dase ukine,privatizacija je bila ranih90ih gospodarski pojas je krivac sanader :sm:sh:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1858 u: 22 07 2018, 21:06:50 poslijepodne »
znamo mi to hdz im je omogućio to 1992 a kapitalizam je to,i prije ulaska u niju je bio pdv treba se boriti dase ukine,privatizacija je bila ranih90ih gospodarski pojas je krivac sanader :sm:sh:

Ja ti želim reći da SDP ima istu matricu politike, SDP je dokazao da ne želi ispravljati greške HDZ, što više, uči se od njih...

Kapitalizam je dobar ako si vlasnik i ako imaš tržište, naš problem je što smo mi svoju imovinu predali stranim kapitalistima, i odlučili živjeti od onog što nam onda ti kapitalisti daju, a to je kolonijalizam.

Ja nemam ništa protiv kapitalizma u smislu da ti otvoriš vlastiti biznis i da se širiš, naš problem je privatizacija, koja je u svojoj suštini pljačka, a provodili su je korumpirani političari. Pa i dug se pokazao kao čisto kamatarenje, nema tu državnih investicija.

Dakle, već si trebao shvatiti da sam ja za DRŽAVNO vlasništvo onih subjekata koji su u državnom vlasništvu bili, a kapital nek ljudi sami stvaraju, bez da otimaju od države za jednu kunu!

Sjeti se kad su Milanović i Čačić došli na vlast (pravi ljevičari ono za malog čovjeka bi sve dali  :s:r:) najprije su poskupili struju, a onda su doveli neka strana poduzeća koja bi nam trebala prodavati jeftiniju HEPovu struju -mislim da ti ne trebam dalje objašnjavati, školski primjeri uništavanja Hrvatske u korist stranih interesa.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1859 u: 23 07 2018, 10:35:27 prijepodne »
Ja ti želim reći da SDP ima istu matricu politike, SDP je dokazao da ne želi ispravljati greške HDZ, što više, uči se od njih...

Kapitalizam je dobar ako si vlasnik i ako imaš tržište, naš problem je što smo mi svoju imovinu predali stranim kapitalistima, i odlučili živjeti od onog što nam onda ti kapitalisti daju, a to je kolonijalizam.

Ja nemam ništa protiv kapitalizma u smislu da ti otvoriš vlastiti biznis i da se širiš, naš problem je privatizacija, koja je u svojoj suštini pljačka, a provodili su je korumpirani političari. Pa i dug se pokazao kao čisto kamatarenje, nema tu državnih investicija.

Dakle, već si trebao shvatiti da sam ja za DRŽAVNO vlasništvo onih subjekata koji su u državnom vlasništvu bili, a kapital nek ljudi sami stvaraju, bez da otimaju od države za jednu kunu!

Sjeti se kad su Milanović i Čačić došli na vlast (pravi ljevičari ono za malog čovjeka bi sve dali  :s:r:) najprije su poskupili struju, a onda su doveli neka strana poduzeća koja bi nam trebala prodavati jeftiniju HEPovu struju -mislim da ti ne trebam dalje objašnjavati, školski primjeri uništavanja Hrvatske u korist stranih interesa.
u kapitalizmu nema bolje i nij pošten sustav koji su bili uništeni su i prodani hdz ih je ništio  pa drzava štiti privatnike ne radnike to to igovorim ovo nijesocijalizam.... otimaju pa nece da drzavi pokazu poreze koliko ukradu i koliko tek zrade na crno poskupili struju nisu ostalo je isto sanader  je povecao 20 posto struju