Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1039222 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1830 u: 18 07 2018, 22:07:55 poslijepodne »
Otvaranje tunela u Švicarskoj, ako netko nije vidio neka sad pogleda kakva je bili ceremonija:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1831 u: 18 07 2018, 22:17:40 poslijepodne »
Mislim da ovi uradci, ma koliko imali umjetničke slobode, govore o tome, kakav je ovo svijet
« Zadnja izmjena: 18 07 2018, 22:22:38 poslijepodne od Rijeka »

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1832 u: 18 07 2018, 23:00:13 poslijepodne »
Pa maxe onda mi objasni kako ih sudim. Ako misliš da ih sudim po boji koze, hoces reći da ih smatram na neki način inferiornim ili superiornim ili nešto treće?

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1833 u: 18 07 2018, 23:42:36 poslijepodne »
Dragi Forumaši, evo i Hrvatska je Prvak Svijeta remix 2018   pa-g  Sad je to aktuelno. Živjeli naši Vatreni!    :h:a:


To je remix koji je napravio naš prijatelj Luke Short iz Studija 2002:sl:k:
Poslušajte sve do kraja, zanimljivo je.   pa-g
« Zadnja izmjena: 18 07 2018, 23:50:51 poslijepodne od Kapetan Bačvica »
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1834 u: 19 07 2018, 02:47:57 prijepodne »
Pa maxe onda mi objasni kako ih sudim. Ako misliš da ih sudim po boji koze, hoces reći da ih smatram na neki način inferiornim ili superiornim ili nešto treće?

Dobro si primjetila, establišment nam nameće što je ispravno, a što neispravno razmišljanje, dakle kontrola uma. Danas da ideš brat šparoge, treba ti licenca i to postaje normalno, privatizacija je normalna, strane banke su normalne, Francuska repezentacija bez Francuza je normalna, Afrika koja tone u siromaštvu je normalno, rasizam je ako primjetiš crnce u bjelačkoj reprezentaciji, ali normalno je da djeca Afrike rade u rudnicima i plantažama koje su u vlasništvu bijelaca...

Mi se možemo svađati oko Tileta, ali kad su u pitanju banke, strani vlasnici Hrvatske... e onda spora nema.
« Zadnja izmjena: 19 07 2018, 02:50:01 prijepodne od Rijeka »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1835 u: 19 07 2018, 11:00:51 prijepodne »
Pa maxe onda mi objasni kako ih sudim. Ako misliš da ih sudim po boji koze, hoces reći da ih smatram na neki način inferiornim ili superiornim ili nešto treće?
  govoriš da ono itrebaju igrat za afriku pa oni su rođeni u francuskoj ne nego si kao rasist

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1836 u: 19 07 2018, 11:03:12 prijepodne »
Dobro si primjetila, establišment nam nameće što je ispravno, a što neispravno razmišljanje, dakle kontrola uma. Danas da ideš brat šparoge, treba ti licenca i to postaje normalno, privatizacija je normalna, strane banke su normalne, Francuska repezentacija bez Francuza je normalna, Afrika koja tone u siromaštvu je normalno, rasizam je ako primjetiš crnce u bjelačkoj reprezentaciji, ali normalno je da djeca Afrike rade u rudnicima i plantažama koje su u vlasništvu bijelaca...

Mi se možemo svađati oko Tileta, ali kad su u pitanju banke, strani vlasnici Hrvatske... e onda spora nema.
opet vi o stranim zavjerama   afrika tone u siromaštvo jer nemastranog vladara englezi ortišli iz juznwsfrike nastao kaos glad i nezapoalenost opet vi ostranim banjama to je krivousti tuđman ih prodao   ovi grači su se poklonili našen izborniku

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1837 u: 19 07 2018, 15:23:24 poslijepodne »
  govoriš da ono itrebaju igrat za afriku pa oni su rođeni u francuskoj ne nego si kao rasist
Apsolutno si u pravu Maxe. meni je žao da se je i Maca svrstala uz ovog rasista iz Rijeke, ali što ćeš.
Normalno da je Francuz ako mu je još djed došao u Francusku. Po tome ni Nikola Tesla nije Hrvat? Barem državljanin.  :s:r:

P.S. Kapetane, odličan video!    pa-g
« Zadnja izmjena: 19 07 2018, 15:24:31 poslijepodne od Muzičar koji pije »
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1838 u: 19 07 2018, 16:28:26 poslijepodne »
opet vi o stranim zavjerama   afrika tone u siromaštvo jer nemastranog vladara englezi ortišli iz juznwsfrike nastao kaos glad i nezapoalenost opet vi ostranim banjama to je krivousti tuđman ih prodao   ovi grači su se poklonili našen izborniku

Ovo što podebljah, je zapravo rasizam, jerbo ispada da su bijelci ti koji svojim pljačkanjem kolonija mogu crncima donjeti blagostanje.

Dakle, moje mišljenje je da bi bilo blje da crnci igraju za svoje afričke države i pridonose bogatstvu svojih država, a ne da čekaju bijele kolonizatore i igraju za njih.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1839 u: 19 07 2018, 16:30:15 poslijepodne »
Apsolutno si u pravu Maxe. meni je žao da se je i Maca svrstala uz ovog rasista iz Rijeke, ali što ćeš.
Normalno da je Francuz ako mu je još djed došao u Francusku. Po tome ni Nikola Tesla nije Hrvat? Barem državljanin.  :s:r:

P.S. Kapetane, odličan video!    pa-g

Maca je vođena argumenitma, nije vođena mržnjom, želi kao i ja da Afrikanci igraju za svoje države, a ne za države svojih kolonijalnih gospodara!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1840 u: 19 07 2018, 18:13:54 poslijepodne »
Apsolutno si u pravu Maxe. meni je žao da se je i Maca svrstala uz ovog rasista iz Rijeke, ali što ćeš.
Normalno da je Francuz ako mu je još djed došao u Francusku. Po tome ni Nikola Tesla nije Hrvat? Barem državljanin.  :s:r:

P.S. Kapetane, odličan video!    pa-g
oni ne razume šta pišu njima bi modrić trebao igrat za srbiju ili subašić ili rakitić za švicarsku

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1841 u: 19 07 2018, 18:16:49 poslijepodne »
Maca je vođena argumenitma, nije vođena mržnjom, želi kao i ja da Afrikanci igraju za svoje države, a ne za države svojih kolonijalnih gospodara!
vi ste unekom svom filmu pa o čemu to pišete?afrikanci koji?u frabcuskoj ne igraju nego franuzi njihov djed je došao iz alžira pa šta bi oni sada trebali grati zaalzir jer ke njihov djed napustio alzir prije 100 godina jako pametno, mrzoite sve strano to ste dokazali :plj:oni su rođeni ufrabncuskoj imaju pravo igrat za repku i da silva je došao igrat za hrvatsku a rođen ubrazilu nacionalista ste vi bi da izađemo iz unije inatoa i da slavimo tuđmana i da mrzimo drukčije e ne može tako više

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1842 u: 19 07 2018, 18:18:27 poslijepodne »
Ovo što podebljah, je zapravo rasizam, jerbo ispada da su bijelci ti koji svojim pljačkanjem kolonija mogu crncima donjeti blagostanje.

Dakle, moje mišljenje je da bi bilo blje da crnci igraju za svoje afričke države i pridonose bogatstvu svojih država, a ne da čekaju bijele kolonizatore i igraju za njih.
pojma nemate šta pišete bucate bezveze u africi je dok jegod bio stranac naprabljeno puno pogledajte johanesburg sada i prije tko im je sagradio nebodere???? afrika jesiromašna a puno ljudi to je problem a mi nismo bili uuniji 90ih a opljačkani smo pametnom dosta

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1843 u: 19 07 2018, 18:20:00 poslijepodne »
kako onaj iz vinjana reve danas protiv plenkovića a hvalio ga sve u 16 sad mu ne valja adeze puno hercegovaca,to je problem hrvatina mrze sve ako ne srbe onda sjever i jug ili ove one,,ovo zajedništvo necedugo trajat svaka cast nogom,etašima ali to je balkancima u krvi

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1844 u: 19 07 2018, 18:52:22 poslijepodne »
Ovaj iz Rijeke sve više pokazuje tko je, anarhista i rasist, qur... ne razumi ko da živi dva stoljeća prije. Čudi se da crnac igra za Francusku ili Englesku?  s-c-b A i mi smo imali Eduardapa-g
Inače onaj video gore Hrvatska je prvak svijeta se je i meni jako svidio. Odličan remix.  :git:  :sm:sh:
Tko me ne bi, ja bi njega.