Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019038 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1815 u: 17 07 2018, 17:26:33 poslijepodne »
Ja se u šport baš ne razumijem, i ja komentiran s političkog aspekta, ali treba naglasiti da je ovo povjest!

Glede boje kože, koristiti boju kože da bi se zabranjivao ili ograničavao govor je verbalni delikt, ja ću komentirati što god želim i ne pihvaćam etikete, jerbo i ja sam protiv rasizma.

Ali ako ćemo već o etiketama, možda je rasizam to, što mi Afrikance moramo zvati Francuze...
  vi ne volite ništa strano pa vidi se  šta ste afrikanci su isto ljudi

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1816 u: 17 07 2018, 18:39:25 poslijepodne »
  vi ne volite ništa strano pa vidi se  šta ste afrikanci su isto ljudi

Upravo ja branim Afrikance, želim im da budu vlasnici svojih resursa, valjda znaš da u Africi djeca rade na plantažama i rudnicima, koji su pod stranim vlasništvom.
Kao što želim da Hrvatska bude vlasnik svojih resursa i banaka, to želim svim narodima, svim bez razlike, bilo to naši susjedi ili države u Africi.

Hrvati su igrali za Hrvatsku, volio bi da Afrikanci igraju za svoje države u Africi, da u svojim državama ostvare blagostanje i demokraciju, a ne da moraju iseljavati.

Sve što želim svom narodu, to želim i drugim narodima.

Kad kažem stranci, onda mislim na vlasnike naših resursa, koji su preko korumpiranih političara dobili vlasništvo nad Hrvatskom ili nas kamatare itd itd.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1817 u: 17 07 2018, 18:40:09 poslijepodne »
Dakle stojim na tome, da je rasizam kada Afrikanci moraju igrati za bjelačke reprezentacije!

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1818 u: 17 07 2018, 22:25:24 poslijepodne »
Još malo o bankaroidima

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1819 u: 17 07 2018, 23:38:30 poslijepodne »
Hrvati su igrali za Hrvatsku, volio bi da Afrikanci igraju za svoje države u Africi, da u svojim državama ostvare blagostanje i demokraciju, a ne da moraju iseljavati.
Dakle stojim na tome, da je rasizam kada Afrikanci moraju igrati za bjelačke reprezentacije!
Nije me bilo neko vrijeme jer sam kao i svaki normalan svijet gledao nogomet.
Dođem  danas i vidim da ovaj tzv. Rijeka i danas razmišlja kao u srednjem  vijeku.  pa-d Po ovim stavovima koje iznosi, vrlo vjerojatno tamo u Rijeci još živi negdje na stablu. Ili barem u pećini.   :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1820 u: 18 07 2018, 10:37:42 prijepodne »
Po ovim stavovima koje iznosi, vrlo vjerojatno tamo u Rijeci još živi negdje na stablu. Ili barem u pećini.   :s-lol:
Po stavovima je točno tako. Ali mislim da nije na stablu nego u pećini i doveo je struju i gleda emisiju Bez pardona:s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1821 u: 18 07 2018, 14:05:51 poslijepodne »
oni si rođeni u franvuiskoj i zive tamo i imaju drzavljanstvo nesudi ljude po boji kože
Ne sudim ja nikoga po boji kože, ne vidim da sam ikoga osudila po boji kože u svojim postovima.
Dobro ti je riječanin odgovorio:
Upravo ja branim Afrikance, želim im da budu vlasnici svojih resursa, valjda znaš da u Africi djeca rade na plantažama i rudnicima, koji su pod stranim vlasništvom.
Točno kako je rekao, bilo bi dobro da igraju za svoje a ne da moraju iseljavati zbog drugih :-)

Ovo sam jednom pronašla na internetu:
Ako se u štali s konjima slučajno nađe kokoš koja iznese jaje iz kojeg nakon izvjesnog vremena izlegne pilić, je li onda taj pilić pilić ili je konj jer je rođen u štali s konjima
Mislim da to govori više nego dovoljno
« Zadnja izmjena: 18 07 2018, 14:08:50 poslijepodne od Maca papučarica »

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1822 u: 18 07 2018, 15:09:49 poslijepodne »
Po stavovima je točno tako. Ali mislim da nije na stablu nego u pećini i doveo je struju i gleda emisiju Bez pardona:s-lol:

U već ste mi falili, javite se uvjek onako u paru, nego, za kog ste navijali?

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1823 u: 18 07 2018, 16:26:43 poslijepodne »
Zašto je seljaka prekinula?

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1824 u: 18 07 2018, 17:17:48 poslijepodne »
Pa za ne vjerovati! Izgleda da je Seljak sa sela trajno izbačen iz emisije.   :zapre:   pa-d
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1825 u: 18 07 2018, 17:43:08 poslijepodne »
Ne sudim ja nikoga po boji kože, ne vidim da sam ikoga osudila po boji kože u svojim postovima.
Dobro ti je riječanin odgovorio:Točno kako je rekao, bilo bi dobro da igraju za svoje a ne da moraju iseljavati zbog drugih :-)

Ovo sam jednom pronašla na internetu:
Ako se u štali s konjima slučajno nađe kokoš koja iznese jaje iz kojeg nakon izvjesnog vremena izlegne pilić, je li onda taj pilić pilić ili je konj jer je rođen u štali s konjima
Mislim da to govori više nego dovoljno
maco papučarico  sudiš jer govoriš o tome da trebaju igrati za afriku  riječanin je odhgovorio kao iz 1941 oni su francuzi i to je danas lana spustila jednom desničaru koji kao da je iz tunguzijeKOJESVOJE? ne provociraj oni su rođeni u frabcuskoj koje svoje objasni????? vjerovatno si kao  i on nacionalstkinja

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1826 u: 18 07 2018, 17:44:17 poslijepodne »
Pa za ne vjerovati! Izgleda da je Seljak sa sela trajno izbačen iz emisije.   :zapre:   pa-d
nešto je govorio prekjučer nisam gledao tada emisiju ali on voli bockat ito joj ide na zivce desničari znaju komentirat na pokvaren ačin inikad nisu obrisani oni danas opet govori o boji kože kao štimac nekidan

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1827 u: 18 07 2018, 17:46:20 poslijepodne »
 :par:ty: :groh: s-b samo ću dodat da je ovo bilo dobro slavlje ovh dana naroid je zanboravio nakratjko na probleme a šta se tiče suca on je za mene uništio finale onaj penal se ne dosuđuje jer nije igrao namjerno rukom 5 minuta gleda je li bilo penal ili nije

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1828 u: 18 07 2018, 20:57:38 poslijepodne »
Pa za ne vjerovati! Izgleda da je Seljak sa sela trajno izbačen iz emisije.   :zapre:   pa-d
Kako sam ja shvatio, jer se valjda puno puta javljao, a vrlo dobro zna da smije samo dva puta.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1829 u: 18 07 2018, 21:00:29 poslijepodne »
maco papučarico  sudiš jer govoriš o tome da trebaju igrati za afriku  riječanin je odhgovorio kao iz 1941 oni su francuzi i to je danas lana spustila jednom desničaru koji kao da je iz tunguzijeKOJESVOJE? ne provociraj oni su rođeni u frabcuskoj koje svoje objasni????? vjerovatno si kao  i on nacionalstkinja

Ali prije toga se javio neko tko je priznao da je Francuska kolonijalna sila i imala je igrače iz svojih kolonija koji umjesto za svoje, moraju igrati za bijelce.

Ja da sam Afrikanac nebi igrao za bijelce u reprezentaciji i imam pravo tako mislit, ovo što je bilo u francuskoj reprezentaciji to je kao da smo u 19. stoljeću di crnci služe bijele gospodare!