Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018822 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1800 u: 10 07 2018, 17:39:41 poslijepodne »
To ti je kao da netko kaže da je Tuđman stvorio HDZ.

Što god mislili o Tuđmanu i Račanu, možemo se složiti da niti HDZ niti SDP nemaju više veze s hrvatskim interesima i da su to portali ili trojanci za strane interese
rekao sam vam 888 puta nema toga koji ce raditi za hrv interese to zaboravite :par:ty:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1801 u: 12 07 2018, 18:09:59 poslijepodne »
prekrasna veličanstvena pobjeda bilo jesduper imislim da možemo pobijedit francuze s 2 -1 oni igraju  sličnonama kontre ,,da nismo zabili onaj gol bili bi penali, tko zna šta bi bilo, imamo povijesnu priliku imoramo je iskoristiti,ali šta se tiče nekih kom danas puni su mržnje ti desničari  zalim ih jučer su savi bili jedno za drugo  nije bilo podjela lijevi desni crni crveni sjever jug,sportaši su naš najbolji brend i turizam političari em mogu biti slavni kao sportaši, cijeli vijet ce gledati nas u nedjelju i moramo pobijediti francuze s-b

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1802 u: 14 07 2018, 15:30:50 poslijepodne »
Naravno da je mržnja nešto što razara državu, a koristi vladarima

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1803 u: 15 07 2018, 19:31:42 poslijepodne »
Drugi smo, trebamo biti zadovoljni!!!!

Gorčina mi što nismo Afriku pobjedili, samo nije mi jasno u reprezentaciji Afrike par Francuza igralo.

Ali zato smo sa Plenkijem pobjedili Afriku, prvi smo tamo

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1804 u: 16 07 2018, 10:53:06 prijepodne »
Drugi smo, trebamo biti zadovoljni!!!!

Gorčina mi što nismo Afriku pobjedili, samo nije mi jasno u reprezentaciji Afrike par Francuza igralo.

Ali zato smo
sad ste rasista? sa Plenkijem pobjedili Afriku, prvi smo tamo

sad ste rasista??????meni boja kože ne smet jedino ako ste nacist to vam nije u redu oni su rođeni ufracuskoj naravno da ima stranaca ne brojim nikome krvna zrnca kao desničari,,ovoi je bio uspjh svih nije mala stvar doći ufinale nismo smili rimiti 11erac i onaj asutogol da toga nije bilo bilo bi svašta kad glupe golove primiš u finaluonda.... i 2 mjesto je uspjeh necemo više nikada u finalu igrat bar za sljedecih 20 godina ,pola ove ekip neće igrat u katru,, u budućnosti ce biti 48 repki biti ce još teže

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1805 u: 16 07 2018, 15:03:35 poslijepodne »
sad ste rasista??????meni boja kože ne smet jedino ako ste nacist to vam nije u redu oni su rođeni ufracuskoj naravno da ima stranaca ne brojim nikome krvna zrnca kao desničari,,ovoi je bio uspjh svih nije mala stvar doći ufinale nismo smili rimiti 11erac i onaj asutogol da toga nije bilo bilo bi svašta kad glupe golove primiš u finaluonda.... i 2 mjesto je uspjeh necemo više nikada u finalu igrat bar za sljedecih 20 godina ,pola ove ekip neće igrat u katru,, u budućnosti ce biti 48 repki biti ce još teže

Kakav rasizam, govorim samo protiv koga smo igrali.

dakle, ako jedna Francuska ima svoje kolonije, onda je to puno veći bazen ljudi/talenata, za razliku od Hrvatske di nas je par milijuna

Ja bi više volio da su Afrikanci igrali za afričke reprezentacije

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1806 u: 16 07 2018, 16:45:37 poslijepodne »
Čini mi se da je seljak (opet) dešifrirao kako dobit liniju više puta. Danas se javio 6 puta :s-lol:

Gorčina mi što nismo Afriku pobjedili, samo nije mi jasno u reprezentaciji Afrike par Francuza igralo.
Slažem se. Francuz i trebao predstavljat Francusku, a ne netko tamo iz ko zna otkud.  :-)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1807 u: 16 07 2018, 17:37:02 poslijepodne »
Kakav rasizam, govorim samo protiv koga smo igrali.

dakle, ako jedna Francuska ima svoje kolonije, onda je to puno veći bazen ljudi/talenata, za razliku od Hrvatske di nas je par milijuna

Ja bi više volio da su Afrikanci igrali za afričke reprezentacije
  igrali smo protiv francuske a ne nigetrije gledaš boju kože oni su francuzi ne interesira me baš odakle su mnogi sui rođeni tamo TO JE najmanji problem nego je sudac odlučio prvenstvo nijesmio dosuditi penal

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1808 u: 16 07 2018, 17:37:43 poslijepodne »
Čini mi se da je seljak (opet) dešifrirao kako dobit liniju više puta. Danas se javio 6 puta :s-lol:
Slažem se. Francuz i trebao predstavljat Francusku, a ne netko tamo iz ko zna otkud.  :-)
oni si rođeni u franvuiskoj i zive tamo i imaju drzavljanstvo nesudi ljude po boji kože

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1809 u: 16 07 2018, 17:38:32 poslijepodne »
seljaku zanbranjeno se javljat u emisiju on stvarno radi show od emisije  :sm:sh:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1810 u: 16 07 2018, 20:59:15 poslijepodne »
oni si rođeni u franvuiskoj i zive tamo i imaju drzavljanstvo nesudi ljude po boji kože

Komentirao sam više radi Plenkija koji nas je proglasio prvim u Africi, ne vidim nikakvog razloga da se boja kože proglašava rasizmom.

A bio bi sretniji da su crnci igrali za Afriku i povukli neku svoju državu na vrh.

Neki su komentirali našeg vratara, a ja bio ponosan na našeg vratara

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1811 u: 16 07 2018, 21:03:16 poslijepodne »
Čini mi se da je seljak (opet) dešifrirao kako dobit liniju više puta. Danas se javio 6 puta :s-lol:
Slažem se. Francuz i trebao predstavljat Francusku, a ne netko tamo iz ko zna otkud.  :-)

Danas nije bila gužva pa se iz prve dobilo, tako da se mogao javiti koliko god je htio.

Zato ja i ne gledam klupski nogomet, jer ne volim kada bogati klub kupi skupe nogometaše i onda to više takmičenje, nego neoliberalizam, u reprezentaciji je ipak drugačije, igra se za Hrvatsku, igra se za svoje

Da su i zadnji bili, ako je igralo srce, ljubav i ponos to više vrijedi od zlata (makar bi i zlato dobro došlo).

Naš izbornik je vrijedniji od zlata, kao i svi naši igrači

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1812 u: 17 07 2018, 10:20:39 prijepodne »
Komentirao sam više radi Plenkija koji nas je proglasio prvim u Africi, ne vidim nikakvog razloga da se boja kože proglašava rasizmom.

A bio bi sretniji da su crnci igrali za Afriku i povukli neku svoju državu na vrh.

Neki su komentirali našeg vratara, a ja bio ponosan na našeg vratara
1. kakve veze ima plenki s nogometom koga briga za njega 2, da rasizam je čim se spominje boja kože nije bitno kakav je čovjek i zvana nego i  iznutra, pa sta bi ovi grači trebali igrati za neku drugu drzavu?oni su frabcuzi


Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1813 u: 17 07 2018, 10:25:18 prijepodne »
bravo dobro su igrali zaslužili su zlato pa-g ali sudac je sve uništio pa-d, tko zna kad cemo imat ovakvu priliku -popipo- :tuz: šteta

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1814 u: 17 07 2018, 16:56:22 poslijepodne »
1. kakve veze ima plenki s nogometom koga briga za njega 2, da rasizam je čim se spominje boja kože nije bitno kakav je čovjek i zvana nego i  iznutra, pa sta bi ovi grači trebali igrati za neku drugu drzavu?oni su frabcuzi
Ja se u šport baš ne razumijem, i ja komentiran s političkog aspekta, ali treba naglasiti da je ovo povjest!

Glede boje kože, koristiti boju kože da bi se zabranjivao ili ograničavao govor je verbalni delikt, ja ću komentirati što god želim i ne pihvaćam etikete, jerbo i ja sam protiv rasizma.

Ali ako ćemo već o etiketama, možda je rasizam to, što mi Afrikance moramo zvati Francuze...