Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019478 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1755 u: 04 07 2018, 17:31:22 poslijepodne »
Ja ti samo naglašavam, da se ne možeš pozivati na antifašizam i podržavati NATO.

Kažeš da EU i NATO nisu opasnost za RH... pa to ne znači da nato nije agresor!!!

O opasnosti zla zvanog EU sam pisao, naravno to zlo je još veće uz naše eurofile.

A bit uz NATO je po meni logika NDH, budeš uz jačeg pa...
druze kakve veze ima antifašizam koji je bio do 45 i NATO nikakve amerikanci su naši savznci bili u2 svj ratu mi sesramimo antifašizma evo danas u emisiji nitko osim desničara ne spominje komuniste SDP KOMUNISTI? hdz pošteni????lustracija koga čega??????udba je bila u hdzu,, račan pazi ovo razoružao hrvatsku????????iste spike svaki put i voditeljica ih pušta svetica vrijeda tita monstrumom i ništa 7 puta je izasla iz teme a onu zenu i onog sta je rekao lipi moj plenković izbrisala :n:unc:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1756 u: 04 07 2018, 17:33:37 poslijepodne »
Tako je, davati će argumente kao ja, neće poput tebe navijački braniti svoje partijske komesare.

Rugaš se desničarima u emisiji, a niti jedan jedini argument nisi napisao, nisi do koljena onoj gospođi kojoj se rugate da je "svetica" niti onom što pozdravlja naše Branitelje, a najviše se protiv njih ja javljam i oni bi me imali pravo vrijeđati.

Meni je žao što je tebi smisao života SDP, što je to tvoj voljeni klub, ali to je isto zlo kao i HDZ, nijedan argument do tebe ne prodire.

Evo ovo je mentalni sklop nekih SDPeovaca https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/provjereno-istrazilo-reakcije-biraca-u-utvrdama-sdp-a-i-hdz-a---450351.html

(isto važi za glasače sdp-ea, kao i za glasače hdz-ea -navijačko, nek nas naši pljačkaju)
ja vas razuin sta vi govorite ali sdp nikakone moze bit isti kao hdz mogu ti dati 10 primjera ,,,ali sta hoću reci sdp uvijek bude 1 mandat inasljedi pljačketinu hrvatske,pa hdz je vladao 20 godina sdp 7 i sutra da zivi zid dođe na vlast šta ce oni napraviti??????ne bi niništa i onda ce bit ovako hdz--sdp-zivi zid--mostNITKO VIŠE NE MOZE BIT ZA RADNIKA jer je prokleti kapitalizam  svo zakoni du njima a ne radnicima

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1757 u: 04 07 2018, 17:41:20 poslijepodne »
Ja ti samo naglašavam, da se ne možeš pozivati na antifašizam i podržavati NATO.

Kažeš da EU i NATO nisu opasnost za RH... pa to ne znači da nato nije agresor!!!

O opasnosti zla zvanog EU sam pisao, naravno to zlo je još veće uz naše eurofile.

A bit uz NATO je po meni logika NDH, budeš uz jačeg pa...
1. 1991 su nas napali nitko nas nije branio niti pokušao spasiti 15 000 je izgunilo a nisu bili profesionalni vojnici sada ce biti profi vijska  TKO CE IĆI PLATIT CE MU SEa ne kao krstičević zeli da mladi du uvojsku da 2 mjeseca ojačaju nema logikeNIAM REKAO DA NATO JE svetinja ali mene raovi ne zanimaju kao vas ako nas napadnesutra netko nece biti ni 2 sata razmišljanja odmah dolaze avioni, a ne da ginu ljudi kao 90ih EUROpSKA UNIJA  63 postoih je 2011 bilo za i ondasam pisao na jednom portalu da ništa se nece promijeniti nece nam padat euri s neba i takoje bilo,nije ni bolje ni gore,,,,,,,,,,ISTO JE ajde nek bude refrendum za izlazak iz unije opet ne bi izasšli pogotovo iz natoa  ajmo rec da izađemo i šta vi mislite šta ce bitbolje po vama????????

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1758 u: 04 07 2018, 17:48:28 poslijepodne »
Tako je, davati će argumente kao ja
Ja nisam vidio nijedan tvoj smisleni argument ni ovdje ni u emisiji Bez Pardona.  pa-d   Još manje neki savjet što učiniti ili za koga glasati, što podržati?
Samo bolesno biti protiv svih, i lijevih i desnih izjednačavajući svih - samo da se bude protiv svih.  pa-d  Nisam doktor ali sam siguran da ti imaš neku dijagnozu.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1759 u: 04 07 2018, 17:50:50 poslijepodne »
ja vas razuin sta vi govorite ali sdp nikakone moze bit isti kao hdz mogu ti dati 10 primjera ,,,ali sta hoću reci sdp uvijek bude 1 mandat inasljedi pljačketinu hrvatske,pa hdz je vladao 20 godina sdp 7 i sutra da zivi zid dođe na vlast šta ce oni napraviti??????ne bi niništa i onda ce bit ovako hdz--sdp-zivi zid--mostNITKO VIŠE NE MOZE BIT ZA RADNIKA jer je prokleti kapitalizam  svo zakoni du njima a ne radnicima

Pitaj se, zašto SDP dobije samo jedan mandat, jer se u tom mandatu pokažu što su.

HDZeovac će imati iracionalni razlog za glasati za HDZ jer u mentalnom sklopu HDZeovca, to je državotovorna stranka koja je stvorila Hrvatsku i onda će on dati glas Sanaderu i Plenkiju koji definitivno nemaju nikakve veze sa državotvornošću.

Zato ja imam potrebu naglasiti 2000. kad se obraćam desnima u emisij Bez pardona, želim im izbiti onu poveznicu HDZea dok je Hrvatska bila u ratu i ovog danas.

HDZ je prije 2000. bio pokret, od onih koji su htjeli braniti RH, do ratnih profitera - to je danas više povjesna tema i dobro ju je ne potezat u aktualnim raspravama za budućnost jer opterećuje raspravu.

HDZ nakon Sanadera je čist ko suza u smislu trojanskog konja koji isključivo služi interesima stranih guštera i domaćih tajkuna, da je slomiti tu poveznicu onog i ovog HDZea, ljudima bi se lakše oči otvorile.

Zato sam isto u emisiji naglasio kako je iracionalno glasovati za HNS zbog pokojne Savke ili za HNS zbog pokojnog Radića.

Možda nove generacije rasvjetle i sve pojave do 2000. ali po mojoj procjeni, danas to nije najmudrije dok nam trebaju HLADNE glave.


Politika ipak mora imati i nešto pragme, neki oslonac i ja pretlažem da komuniste, Tuđmana, Tita, NDH, Jugoslaviju... staviom po strani i pokušamo odgovoriti kome trebaju strane banke u RH? I tko je prodao te banke, zašto, koliko je ušlo u proračun RH nakon prodaja banaka?

Ajmo počet od HNBea, od štampanja novca, zato mi Pernar genijalac.


Ja sam čuo da je Zagrebačka banka prodana na samom početku (ranih 90) i da ni kune nije ušlo u proračun. Pitam se, ako je to točno, tko ju je prodao i s kojim razlogom?


Ako nama više smetaju ustaše i partizani (koji su već svi mrtvi skoro) nego ovi bankari i strani profiteri plus političari koji im pišu zakone, onda nemamo što očekivati, onda smo spiritist koji se bave umrlima, kjima smo dali i pravo glasanja!

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1760 u: 04 07 2018, 17:52:10 poslijepodne »
Ja nisam vidio nijedan tvoj smisleni argument ni ovdje ni u emisiji Bez Pardona.  pa-d   Još manje neki savjet što učiniti ili za koga glasati, što podržati?
Samo bolesno biti protiv svih, i lijevih i desnih izjednačavajući svih - samo da se bude protiv svih.  pa-d  Nisam doktor ali sam siguran da ti imaš neku dijagnozu.  :s-lol:

Hvala.

Moj savjet ti je da se ne pačaš u politiku jer vidim da s tobom manipuliraju partijski drugovi!

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1761 u: 04 07 2018, 18:11:49 poslijepodne »
Nisam doktor ali sam siguran da ti imaš neku dijagnozu.  :s-lol:
Bez sumnje je pod nekim lijekovima. ne bismo trebali biti grubi prema njemu nego puni razumijevanja.  :s-lol:
Čak što više izgleda mi da su mu propisani lijekovi ali ih ne pije. To ti nije baš pametno Rijeka.  :sk-n-g:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1762 u: 04 07 2018, 18:25:09 poslijepodne »
1. 1991 su nas napali nitko nas nije branio niti pokušao spasiti 15 000 je izgunilo a nisu bili profesionalni vojnici sada ce biti profi vijska  TKO CE IĆI PLATIT CE MU SEa ne kao krstičević zeli da mladi du uvojsku da 2 mjeseca ojačaju nema logikeNIAM REKAO DA NATO JE svetinja ali mene raovi ne zanimaju kao vas ako nas napadnesutra netko nece biti ni 2 sata razmišljanja odmah dolaze avioni, a ne da ginu ljudi kao 90ih EUROpSKA UNIJA  63 postoih je 2011 bilo za i ondasam pisao na jednom portalu da ništa se nece promijeniti nece nam padat euri s neba i takoje bilo,nije ni bolje ni gore,,,,,,,,,,ISTO JE ajde nek bude refrendum za izlazak iz unije opet ne bi izasšli pogotovo iz natoa  ajmo rec da izađemo i šta vi mislite šta ce bitbolje po vama????????
I ja sam za profi vojsku, a ročnici nek budu na dragovoljnoj bazi i nek imaju određene privilegije, ali ne vjerujem da će nas netko napasti!

Srbija je kao i mi okupidana, imaju euroVučića, europremijerku, izabrali poluHrvaticu i istospolnu samo da se učmare EU.

Nego da se vratim na nato, pa nas nato šalje na Rusiju i to borbenu jedincu veće vatrene moći, prema broju stanovnika nas je tamo najviše (opet se ponavlja NDH i to su izborili diplomati iz SDPea taj odlazak u Litvu i Poljsku na rusku granicu- ako se ne varam.


To ne znači da sam za rat protiv natoa, ali barem da ne moram slušat floskule o savezništvu, ja jako dobro znam kako je prošao pukovnik Gadafi jer je htio suverenu Libiju!

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1763 u: 04 07 2018, 18:27:23 poslijepodne »
Bez sumnje je pod nekim lijekovima. ne bismo trebali biti grubi prema njemu nego puni razumijevanja.  :s-lol:
Čak što više izgleda mi da su mu propisani lijekovi ali ih ne pije. To ti nije baš pametno Rijeka.  :sk-n-g:

I sad da neki vjeruju kako će SDP biti opozicija HDZeu.

Ti si isto u mladeži SDPea? Daj idi skidat plakate Žz-a dobit ćeš neku pohvalnicu od svojih nadređenih drugara!

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1764 u: 04 07 2018, 18:45:35 poslijepodne »
Bez sumnje je pod nekim lijekovima. ne bismo trebali biti grubi prema njemu nego puni razumijevanja.  :s-lol:
Čak što više izgleda mi da su mu propisani lijekovi ali ih ne pije. To ti nije baš pametno Rijeka.  :sk-n-g:

To što vrieđaš mene, to me ne boli, jer sam svjetan da ako nešto javno kažem da će biti onih koji će me vrijeđati, ali ne razumijem što to vama "tolerantnim" ljevičarima smetaju ljudi s dijagnozom, zar bi te i njima oduzeli politička i ljudska prava? Zar ljudi koji su ovisni o svojim ljekovima ne zaslužuju biti ravnopravni?

Zar ljudi s dijagnozom koji uzimaju ili ne uzimaju svoje ljekovi, trebaju biti nekima predmet sprdnje?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1765 u: 04 07 2018, 18:49:17 poslijepodne »
Pitaj se, zašto SDP dobije samo jedan mandat, jer se u tom mandatu pokažu što su.

HDZeovac će imati iracionalni razlog za glasati za HDZ jer u mentalnom sklopu HDZeovca, to je državotovorna stranka koja je stvorila Hrvatsku i onda će on dati glas Sanaderu i Plenkiju koji definitivno nemaju nikakve veze sa državotvornošću.

Zato ja imam potrebu naglasiti 2000. kad se obraćam desnima u emisij Bez pardona, želim im izbiti onu poveznicu HDZea dok je Hrvatska bila u ratu i ovog danas.

HDZ je prije 2000. bio pokret, od onih koji su htjeli braniti RH, do ratnih profitera - to je danas više povjesna tema i dobro ju je ne potezat u aktualnim raspravama za budućnost jer opterećuje raspravu.

HDZ nakon Sanadera je čist ko suza u smislu trojanskog konja koji isključivo služi interesima stranih guštera i domaćih tajkuna, da je slomiti tu poveznicu onog i ovog HDZea, ljudima bi se lakše oči otvorile.

Zato sam isto u emisiji naglasio kako je iracionalno glasovati za HNS zbog pokojne Savke ili za HNS zbog pokojnog Radića.
1, pokaze se šta su niste u pravu ne mogu napravciti ništa jer oni ispadnu krivi to ti je isto kao rijeka da ti ja srušim kuću i da ti dam rok da je napraviš u godinu dana novu i onda ppčnmeš dođeš do pola i onda kad si vec 90 posto nešto počeo ja opet dođem i onda nakon 8 godina ti srušim,,,NIJE ISTINAhdz je počeo bit europski 2000 kad je sanader došao jer je vidio da je onbo bio balkasnski hdz i da hrv treba biti dio europe,,
Možda nove generacije rasvjetle i sve pojave do 2000. ali po mojoj procjeni, danas to nije najmudrije dok nam trebaju HLADNE glave.


Politika ipak mora imati i nešto pragme, neki oslonac i ja pretlažem da komuniste, Tuđmana, Tita, NDH, Jugoslaviju... staviom po strani i pokušamo odgovoriti kome trebaju strane banke u RH? I tko je prodao te banke, zašto, koliko je ušlo u proračun RH nakon prodaja banaka?

Ajmo počet od HNBea, od štampanja novca, zato mi Pernar genijalac.


Ja sam čuo da je Zagrebačka banka prodana na samom početku (ranih 90) i da ni kune nije ušlo u proračun. Pitam se, ako je to točno, tko ju je prodao i s kojim razlogom?


Ako nama više smetaju ustaše i partizani (koji su već svi mrtvi skoro) nego ovi bankari i strani profiteri plus političari koji im pišu zakone, onda nemamo što očekivati, onda smo spiritist koji se bave umrlima, kjima smo dali i pravo glasanja!
 opet griješite sada ste blagonakloni prema tuđmanu to ce uvijek bit rasprava jee se radi o pljački stoljeća i uništavanju firmi kojesu uništili naši tajkuni a ne strani gušteri tk ih je prodao i zuasto haha pa ja vam govoim vlada šarinića gregorića valentića hdz je bio pokret za uništenje hrvatske i evo ih i dan danas petljali su se u bosnu 1993

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1766 u: 04 07 2018, 18:51:01 poslijepodne »
I ja sam za profi vojsku, a ročnici nek budu na dragovoljnoj bazi i nek imaju određene privilegije, ali ne vjerujem da će nas netko napasti!

Srbija je kao i mi okupidana, imaju euroVučića, europremijerku, izabrali poluHrvaticu i istospolnu samo da se učmare EU.

Nego da se vratim na nato, pa nas nato šalje na Rusiju i to borbenu jedincu veće vatrene moći, prema broju stanovnika nas je tamo najviše (opet se ponavlja NDH i to su izborili diplomati iz SDPea taj odlazak u Litvu i Poljsku na rusku granicu- ako se ne varam.


To ne znači da sam za rat protiv natoa, ali barem da ne moram slušat floskule o savezništvu, ja jako dobro znam kako je prošao pukovnik Gadafi jer je htio suverenu Libiju!
   NATO NIJE PRIJETNJA NAMA mozete mirno spavat rusija kao iamerika drma svijetom imamo  800.000 branitelja a 1995 je bilo 250,000,gadafi je kao isvi diktatori husein bin laden ne intesriraju me

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1767 u: 04 07 2018, 18:53:18 poslijepodne »
hdz isti sdp nikako nije  sdp nije komunistička stranka i to ovima ne ide u glavu hdz se bavi prošlosti pogledajte kom danas o sdpu i nisu bili obrisani svetica danas govori da plenković sjedi na 2 stolice da je bio paško danas uemisiji ismijao ju bi je :par:ty:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1768 u: 04 07 2018, 19:01:50 poslijepodne »
nemojte vrijeđat rijeku svatko ima ptravo na svoje mišljenje ne prihvacam njegovu tezu hdz--sdp mogu biti manji liopovi ili veci lopovi ,mogu bit nesposbni ali hdz je užzeznuta stranbka, smeta mi spominjanje 2000 tad je došlo do detuđmanizacije i modernija vremena jer tuđman se dirao usve isvašta tako to ne ide,ako vi mislite da hje racan kriv za pretvorbu a bio u u oporbi ? ssdp nema veze s kouminzmom svi su izasli iz tog sistema 1991 ali ti političari tomac i sta ja znam ne prihvacam da su nas stranci opljačkali najprije smno sami sebe opljačkali onda  prodali ,hrvatska postoji od 1992 a ne od 2000,,,antifašizam je bio i on je ustavu rh onaj koji je protiv antifašizma je fašist,ndh nema veze s natom jer je imala kon logore i rasne zakone

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1769 u: 04 07 2018, 19:21:12 poslijepodne »
nemojte vrijeđat rijeku
Nitko ne vrijeđa Rijeku dapače zašto ne uzima medikamente redovito? :-) Brinemo za njega.
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme