Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019074 vremena)

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1740 u: 03 07 2018, 18:01:51 poslijepodne »
Pernar je dobričina ali danas ćemo doznati što će biti sa Davorom bernardićem.  :sl:k: nadam se da će ga smaknuti (s predsjedničkog mjesta)  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1741 u: 03 07 2018, 18:31:34 poslijepodne »
Pernar je dobričina ali danas ćemo doznati što će biti sa Davorom bernardićem.  :sl:k: nadam se da će ga smaknuti (s predsjedničkog mjesta)  :s-lol:
da idovesti peđu grbina nisu ovo izbori za vrijeme cccpa skini ga nesviđa mi se on jedemokratski zabran nisu izbori uopće nego po čemu je bernardić kriv kad je sdp počeo tonuti 2015,on je napadao hdz ali narod je problem ne  bernardić

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1742 u: 03 07 2018, 18:32:35 poslijepodne »
Veleizdaja!  sdp =hdz
  dsdp nije hdz bioniti ce ikada biti pogledaj afere hdza od 1992 do danas 90 posto prednjači prema sdpu sdp je mala beba prema hdzu pametnom dosta :z:z:

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1743 u: 04 07 2018, 00:15:01 prijepodne »
Danas nije bilo svetice pa se javila jedna na kraju koja je počela čitat iz biblije  :s-lol: fala bogu pa joj to čitanje nije dugo trajalo.
Svaka čast onoj gospođi prije nje koja je rekla da će hdz bit na vlasti dok je nepismenih  pa-g nije falila

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1744 u: 04 07 2018, 00:27:56 prijepodne »
Što kažu političari o ŽZ-u.

Najzanimljiviji mi je socijaldemokrata i antifašist Bauk, koji čvrsto brani EU i NATO poslušajte, prijeti čak sa plaćama i penzijama...
« Zadnja izmjena: 23 07 2018, 19:21:53 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1745 u: 04 07 2018, 00:28:58 prijepodne »
Danas nije bilo svetice pa se javila jedna na kraju koja je počela čitat iz biblije  :s-lol:
Ha ha, to je bilo veselo, istina. I ono drugo što kažeš je bilo za nasmijati se Maco.
Ništa ti ne može promaknuti.  :-)
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1746 u: 04 07 2018, 08:05:49 prijepodne »
  dsdp nije hdz bioniti ce ikada biti pogledaj afere hdza od 1992 do danas 90 posto prednjači prema sdpu sdp je mala beba prema hdzu pametnom dosta :z:z:
  Sdp, hdz, hns i ostala bagra slušaju svoje gospodare i vrše veleizdaju. To što su gušteri više koristili hdz ne znači da su sdp manji izdajnici. Izdaja je izdaja, jednom, dvaput , svaki dan , pat mandata ili dva mandata. Izdaja je izdaja. 

Čak i ova operacija zabijanja autogolova koju sprovodi gotovo čitav sdp je isto čin veleizdaje.  Hotimično umanjivanje vlastitog rejtinga.  Cilj,  olakšati  predaju resursa gušterima od strane hdz-a je također veleizdajnički čin.

Dakle, hdz = sdp!

Dat ću ti primjer apsurdnosti tvog promišljanja.

Fata kaže Muji, bolan Mujo ja sam ti  skoro vjerna žena. Bocnem se tu i tamo kad si ti na službenom putu. Eno , pogledaj Vukosavu ona se bode svaki dan po tri puta, nema s kim nije, lekar, pekar, apotekar. To je nevjera!

,,,

« Zadnja izmjena: 04 07 2018, 08:24:05 prijepodne od gušter »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1747 u: 04 07 2018, 10:54:44 prijepodne »
  Sdp, hdz, hns i ostala bagra slušaju svoje gospodare i vrše veleizdaju. To što su gušteri više koristili hdz ne znači da su sdp manji izdajnici. Izdaja je izdaja, jednom, dvaput , svaki dan , pat mandata ili dva mandata. Izdaja je izdaja. 

Čak i ova operacija zabijanja autogolova koju sprovodi gotovo čitav sdp je isto čin veleizdaje.  Hotimično umanjivanje vlastitog rejtinga.  Cilj,  olakšati  predaju resursa gušterima od strane hdz-a je također veleizdajnički čin.

Dakle, hdz = sdp!  ma vi pričate gluposti pa tko je vladao 90ih dr franjo tuđman vaš idol NAJVECI GUŠTER IKADA

Dat ću ti primjer apsurdnosti tvog promišljanja.

Fata kaže Muji, bolan Mujo ja sam ti  skoro vjerna žena. Bocnem se tu i tamo kad si ti na službenom putu. Eno , pogledaj Vukosavu ona se bode svaki dan po tri puta, nema s kim nije, lekar, pekar, apotekar. To je nevjera!

,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1748 u: 04 07 2018, 11:33:28 prijepodne »
  Sdp, hdz, hns i ostala bagra slušaju svoje gospodare i vrše veleizdaju. To što su gušteri više koristili hdz ne znači da su sdp manji izdajnici. Izdaja je izdaja, jednom, dvaput , svaki dan , pat mandata ili dva mandata. Izdaja je izdaja. 

Čak i ova operacija zabijanja autogolova koju sprovodi gotovo čitav sdp je isto čin veleizdaje.  Hotimično umanjivanje vlastitog rejtinga.  Cilj,  olakšati  predaju resursa gušterima od strane hdz-a je također veleizdajnički čin.

Dakle, hdz = sdp! 

Fata kaže Muji, bolan Mujo ja sam ti  skoro vjerna žena. Bocnem se tu i tamo kad si ti na službenom putu. Eno , pogledaj Vukosavu ona se bode svaki dan po tri puta, nema s kim nije, lekar, pekar, apotekar. To je nevjera!

,,,
TUĐMAN ti je bio gušter on ti je prodao sve  pa šta si šutio u 90ima

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1749 u: 04 07 2018, 11:34:45 prijepodne »
Što kažu političari o ŽZ-u.

Najzanimljiviji mi je socijaldemokrata i antifašist Bauk, koji čvrsto brani EU i NATO poslušajte, prijeti čak sa plaćama i penzijama...

vi se ponavljate opet baul brani antifašizam kolik ome psmčenje sluzi a pljuju po njemu hasnbegović ibujanec,,, eu i nato nisu nikakva prijetnja za hrvatsku  naši lopovi su prijetnja i hdz
« Zadnja izmjena: 23 07 2018, 19:22:16 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1750 u: 04 07 2018, 15:44:33 poslijepodne »
TUĐMAN ti je bio gušter on ti je prodao sve  pa šta si šutio u 90ima
Vraćaš se na Tuđmana, ja sam rekao da mu na sporvod nisu došli, ALI sam naglasio da sam bio SRETAN da je 2000. HDZ IZGUBIO, naivno sam vjeovao da će SDP kaznit pljačkaše, međutim oni su blagoslovili privatizaciju, tako da pitanje tko je više pljačkao, može se svest na tehničko pitanje, na pitanje prilike.

Ako se vratimo malo na pad berlinskog zida, onda bi trebalo napomenuti da je dolaskom Regana i Tačerice ojačao neoliberalni kapitalizam...

ja sam nekad naivno vjerovao da je zapadu stalo do ljudskih prava, i da je berlinski zida pao zbog ljudskih prava, a zapravo se svijet preoblikovao tako da opet ide prema feudalizmu, za koju godinu ćeš imati cijelu Hrvatsku u privatnim rukama, pa više ni biranje ni referendumi neće pomoći da se nešto promjeni.

Iskreno, ipak vjerujem da će ljudi u međuvremenu otvoriti oči 

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1751 u: 04 07 2018, 15:48:20 poslijepodne »
vi se ponavljate opet baul brani antifašizam kolik ome psmčenje sluzi a pljuju po njemu hasnbegović ibujanec,,, eu i nato nisu nikakva prijetnja za hrvatsku  naši lopovi su prijetnja i hdz

Ja ti samo naglašavam, da se ne možeš pozivati na antifašizam i podržavati NATO.

Kažeš da EU i NATO nisu opasnost za RH... pa to ne znači da nato nije agresor!!!

O opasnosti zla zvanog EU sam pisao, naravno to zlo je još veće uz naše eurofile.

A bit uz NATO je po meni logika NDH, budeš uz jačeg pa...

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1752 u: 04 07 2018, 17:17:09 poslijepodne »
Iskreno, ipak vjerujem da će ljudi u međuvremenu otvoriti oči 
Što misliš da će se  dogoditi kad "otvore oči"?
Početi će pisati i govoriti takve nebuloze poput tebe?  :s:r:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1753 u: 04 07 2018, 17:26:11 poslijepodne »
Što misliš da će se  dogoditi kad "otvore oči"?
Početi će pisati i govoriti takve nebuloze poput tebe?  :s:r:

Tako je, davati će argumente kao ja, neće poput tebe navijački braniti svoje partijske komesare.

Rugaš se desničarima u emisiji, a niti jedan jedini argument nisi napisao, nisi do koljena onoj gospođi kojoj se rugate da je "svetica" niti onom što pozdravlja naše Branitelje, a najviše se protiv njih ja javljam i oni bi me imali pravo vrijeđati.

Meni je žao što je tebi smisao života SDP, što je to tvoj voljeni klub, ali to je isto zlo kao i HDZ, nijedan argument do tebe ne prodire.

Evo ovo je mentalni sklop nekih SDPeovaca https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/provjereno-istrazilo-reakcije-biraca-u-utvrdama-sdp-a-i-hdz-a---450351.html

(isto važi za glasače sdp-ea, kao i za glasače hdz-ea -navijačko, nek nas naši pljačkaju)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1754 u: 04 07 2018, 17:28:29 poslijepodne »
Vraćaš se na Tuđmana, ja sam rekao da mu na sporvod nisu došli, ALI sam naglasio da sam bio SRETAN da je 2000. HDZ IZGUBIO, naivno sam vjeovao da će SDP kaznit pljačkaše, međutim oni su blagoslovili privatizaciju, tako da pitanje tko je više pljačkao, može se svest na tehničko pitanje, na pitanje prilike.

Ako se vratimo malo na pad berlinskog zida, onda bi trebalo napomenuti da je dolaskom Regana i Tačerice ojačao neoliberalni kapitalizam...

ja sam nekad naivno vjerovao da je zapadu stalo do ljudskih prava, i da je berlinski zida pao zbog ljudskih prava, a zapravo se svijet preoblikovao tako da opet ide prema feudalizmu, za koju godinu ćeš imati cijelu Hrvatsku u privatnim rukama, pa više ni biranje ni referendumi neće pomoći da se nešto promjeni.

Iskreno, ipak vjerujem da će ljudi u međuvremenu otvoriti oči
zašto mu nisu došđli zato šta je uveo hrvatsku u izolaciju TADA NISMO BILI NI NATO NI EU a pokradeni smo negirate hdz pretvorbu?????fiume je sdpovska recite njima šta misle o hdzu pasdp doše na vlast 2000 i šta nađe dug vanjski koji je 400 puta veci bio nego 1990 i šta sada bi vi htjeli bolji zivot tako i 2011 i 2003 sdp je ostavio drzavu u bar kakvom takvom stanju za raztliku od odlaska hdza vidjćete koliko ce još ljudi ići vani tamo se radi 12 sati ali se plati, mirovinski stup kako sada nema severa i ribića nisui glasni toliko radit ce se do 67 godine a mirovinece biti 900 kn,regan je gad bio on je stvorio talibane po svijetu i kapitalste ali onda je amerika bila ekonomski jaka ali regan mi nije drag predsjednik isto kao cionist trump,republikanci su problem pročitajte chomsky sta kaze o njima ,republikanci vladaju svijetom,NECE LJUDI OTVORIT OČI NIKADA evo danas u emisiju čovjek plače da teško zive a kaze opet cu glasat za hdz