Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019054 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1710 u: 28 06 2018, 17:41:32 poslijepodne »
opet vi o sdpu sdp je oporba  pogledajte šta kujunđić radi ,zatim ministar zdravtvapa ,marić,školstvo  u rasulu, nek počnu raditi

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1711 u: 28 06 2018, 18:38:49 poslijepodne »
opet vi o sdpu sdp je oporba  pogledajte šta kujunđić radi ,zatim ministar zdravtvapa ,marić,školstvo  u rasulu, nek počnu raditi
Ja samo govorim, da SDP nebi bio ništa bolji, isto bi uveli 67 godina, kvazireforme, pogledaj novi kurikul uglavnom je to razbacivanje na agencije i kupovanje dici tablete...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1712 u: 28 06 2018, 19:22:32 poslijepodne »
Ja samo govorim, da SDP nebi bio ništa bolji, isto bi uveli 67 godina, kvazireforme, pogledaj novi kurikul uglavnom je to razbacivanje na agencije i kupovanje dici tablete...
sdp je 2013  rekao da nece nikada provest aj zakon hdzovci su bili za sdp je i sada protiv tko cedočekati 67 godina ?ljudi poslije 60 nisu više sposobni za rad kao mlađi treba uvest i ranij penziju, pogledaj samo koliko ih je 90ih išlo u ranu penziju a samo su potplatili doktora znam ih oko sebe i sada skala im je veca imaju 4 000 kn penziju jer su 90ih išli kao invalidi s 48 godina, moj pok otac imao 1 300 kn poenzije a radio u  fabriki jjugoplastici 35 godina,mkakavo je to pravo?a neki koji su radili vani imaju ihrv injemačku penziju a u hrv radili 10 godina a onikoji su radili  do kraja to ništa, žalosno para se ima samo idu kapitalistima zato sam vam ja rekao vo je  kapitalizam i nema bolje srušit ce se i kapitalizam a socijalizam se srušio i bio je za radmika i ovo će-

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1713 u: 28 06 2018, 20:22:20 poslijepodne »
sdp je 2013  rekao da nece nikada provest aj zakon hdzovci su bili za sdp je i sada protiv tko cedočekati 67 godina ?ljudi poslije 60 nisu više sposobni za rad kao mlađi treba uvest i ranij penziju, pogledaj samo koliko ih je 90ih išlo u ranu penziju a samo su potplatili doktora znam ih oko sebe i sada skala im je veca imaju 4 000 kn penziju jer su 90ih išli kao invalidi s 48 godina, moj pok otac imao 1 300 kn poenzije a radio u  fabriki jjugoplastici 35 godina,mkakavo je to pravo?a neki koji su radili vani imaju ihrv injemačku penziju a u hrv radili 10 godina a onikoji su radili  do kraja to ništa, žalosno para se ima samo idu kapitalistima zato sam vam ja rekao vo je  kapitalizam i nema bolje srušit ce se i kapitalizam a socijalizam se srušio i bio je za radmika i ovo će-

Naravno da treba ranije u penziju da se mladi mogu zaposliti, ali cijelo vrijeme govorim da je politika iseljavanja namjerno smišljena, cilje je prazna Hrvatska i nažalost to se provodi jerbo su ljudi samo navijači svojih stranaka.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1714 u: 29 06 2018, 17:06:06 poslijepodne »
He he  :s-lol: što je Plenković danas doživio - da mu Svetica kaže Gospodine plenkoviću nećete još dugo.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1715 u: 29 06 2018, 17:42:58 poslijepodne »
He he  :s-lol: što je Plenković danas doživio - da mu Svetica kaže Gospodine plenkoviću nećete još dugo.  :s-lol:
druže pa jesi vidio koja je to dvoličnica  paško joj e jednom rekao sada vam plenković ne valja a jučer ste ga hvalili,ma ona ne zna sama šta priča naziva anti fašiste anti talentima i danas ga kritizira nije otvorio udbine spise,pa kako ce kad je udba stvorila hdz pa boljkovac i manolić i perkjović su svi bili uhdzu i sada joj plenković smeta , ma zamisli je a predsjednik tuđmsn nije bio general jna i partizan nego borac za hrvatsku,toliko zla u njoj i gluposti da je slušat ne mogu,,,a onaj iz solina aaaaaaaaaaaaaaaaa nema laznih branitelja  pato je za plakat nije ni čudo šta nam je obvako,a kad ih pitaš šta hdz radi onda dobro radi a kad ih takne udomoljublje ili istanbulsku onda domoljubna svetica kmeči,,to se zove dvoličnost  jesam ti ja rekao da ce ona govorit protiv plenkovića ,njoj su idoli tuđman i starčević haha

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1716 u: 29 06 2018, 17:44:35 poslijepodne »
ja ne razumijem sdp bernardića su birali i on je sada predsjednik u 4 mjesecu su ga mogli rušiti a nisu i sada im opet smeta oni bi da stari kadar preuizme sdp,šta bernardić može napraviti u oporbi s 18 posto ništa,pa on napada hdzovce u saboru, narod i nakon svega opet vjeruje hdzui opet ce hdz dobit izbore

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1717 u: 29 06 2018, 20:16:42 poslijepodne »
He he  :s-lol: što je Plenković danas doživio - da mu Svetica kaže Gospodine plenkoviću nećete još dugo.  :s-lol:

Ta mijenja mišljenje ka bičve. Do jučer je plenkovića dizala u nebesa, a sad ga blati. Sutra će joj opet bit svetinja.
Bila je protiv izručenja malog cesarea ocu, a sad je odjednom za izručenje.
Ta pada u nesvist dok govori  -popipo-

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1718 u: 29 06 2018, 21:56:07 poslijepodne »
Ta mijenja mišljenje ka bičve.
čisto sumnjam da ta mijenja bičve tako često.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1719 u: 30 06 2018, 17:33:10 poslijepodne »
 s-b rasulo u sdpu oni se svadaju stalno tako se ne može na vlast ako je bernardić izabran i ako su mu svi dali potporu prije 5 mjeseci sada bi ga rušili ,nije on kriv za ovo ,šta on moze napravit u oporbi nego čekat hdzove greške pa napada hdz od 1 dana,nego mnogi zele vlast,u sdpu ima puno onih koji bi opet voljeli dase milanović vrati a on izgubio izbore 2 puta u 11 mjeseci tad je bilo ok, ovakav jadni hdz s 27 posto i krnjom vladom vlada je zalosno oni se svadaju sad ce izgubit i one glasače koje su uvijek imali, na vlast nogu ako se udruze s 4 stranke

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1720 u: 30 06 2018, 17:57:12 poslijepodne »
s-b rasulo u sdpu oni se svadaju stalno tako se ne može na vlast ako je bernardić izabran i ako su mu svi dali potporu prije 5 mjeseci sada bi ga rušili ,nije on kriv za ovo ,šta on moze napravit u oporbi nego čekat hdzove greške pa napada hdz od 1 dana,nego mnogi zele vlast,u sdpu ima puno onih koji bi opet voljeli dase milanović vrati a on izgubio izbore 2 puta u 11 mjeseci tad je bilo ok, ovakav jadni hdz s 27 posto i krnjom vladom vlada je zalosno oni se svadaju sad ce izgubit i one glasače koje su uvijek imali, na vlast nogu ako se udruze s 4 stranke

Stalno objašnjavam da su HDZ i SDP trojanski konji stranih interesa, niti SDPeovci mogu izabrati predsjednika, kao ni HDZeovci.

Zar stvarno misliš da je Plenki izbor HDZeovaca, pa taj može biti predsjednik, jedino ako je jedan jedini kandidat - želim reći da netko vanka odlučuje o tome tko će biti predsjednik glavnih stranaka, stranaka koje kroje politiku.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1721 u: 30 06 2018, 20:06:47 poslijepodne »
Stalno objašnjavam da su HDZ i SDP trojanski konji stranih interesa, niti SDPeovci mogu izabrati predsjednika, kao ni HDZeovci.

Zar stvarno misliš da je Plenki izbor HDZeovaca, pa taj može biti predsjednik, jedino ako je jedan jedini kandidat - želim reći da netko vanka odlučuje o tome tko će biti predsjednik glavnih stranaka, stranaka koje kroje politiku.
razumijem ja to sve ali govorim osdpu bernardič je izabran imao je 55 posto i sada ga zel rušiti znači bez izbora ga zele rušiti ,to nema ni u zambiji i-dr

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1722 u: 30 06 2018, 20:25:38 poslijepodne »
bravo Maxe  pa-g  bilo bi drago Bernardiću da čuje da ga podržava još netko osim njegove majke.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1723 u: 01 07 2018, 10:43:19 prijepodne »
bravo Maxe  pa-g  bilo bi drago Bernardiću da čuje da ga podržava još netko osim njegove majke.  :s-lol:
a koga bi ti doveo?peđu grbina?

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1724 u: 01 07 2018, 13:15:35 poslijepodne »
Peđu naravno kako su i kolege rekli prije ali ima još jakih i cijenjenih osoba u Sdpu a polovica cjelokupnog članstva su jači i bolji od Bernardića.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.