Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1033320 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1680 u: 25 06 2018, 20:25:33 poslijepodne »
znam da ne branite hdz ali vi opet o 2000 tad je račan došao prije je bila predsjednička drzava, to nije dobro tuđmasn se dirao u sve i svašta čak i u reprezentaciju,dal,aciju nazivao južna hrvatska,croatia n klub,NEMA SMISLA se vracat sve stranke su došle iz komunizma,NITKO IZVANA NIJE HTIO DA SE JUGA RUŠI amerika je htjela da juga opstane,RUSI TAKOĐERsamo njemačka i vatikan su bili protiv,europa prstom nij mrdnula na balkan do 1995,UB JE Asrušila jugoslaviju boljkovac manolić perković mustač,to su sdogovarali pouno prije,njima bi veselic igotovac bio opasnost kao itajkunima pa su doveli tuđmana generala i predsjednik nk partizan,a i molševića,nhuškali srbe uhrvatskoj i evo rat,to jesvedogovoreno,ačan nije razoružao hvatsku nego kadijević,oni nisu bili kao TITO to su nacionalisti,i kakvu su drzavu stvorili lopovsku,evo opet vi blago prem tuđmanunasprovod mu nitko nijedošao jer nas je uveo u izolaciju,a rat ubosni išao hercegovinu spajat s nama,,šta radiš u bosni ako si napadnut kaze clinton izlazi z bosneda nisu umrl bili bi u haagu on im jedopustio da pretvorba ode u ruke tajkuna tko j stvorio todoričaq gucića  kutlu jeli ste čitali feral tribune?????tad je tuđman ukinuo feralkao iemiiju cenzura ,i on je bio diktator ali na demokratski način pa koja pomirba nikad do nje nbijedošlo otkad je on došao mrznja je počela sjevera ijuga nikad prije zg ist s nisu mrzili tek od ranih 90iuh jer su nam sve firme uništili u dalmaciji,hdz oligarosi i evo pol dalme opet za hdz,hdsz je bio kao sekta stvorio lazne branitelje umiriovljenike,općinare itd...a tek crkva,hercegovci vi idalje vjerujte da cedoć bolji ljudi ali 27 godina je prošlo i nema bolje

Ja SDPeu najviše zamjeram što je 2000. izdao socijaldemokraciju i radnička prava. A glede predaje hrvatskog oružja teritorijalne obrane tu bi onda još više trebalo kriviti međunarodnu zajednicu što je uvela embargo na uvoz oružja, dakle i ja smatram da je licemejrno pozivati se na desnicu, a ne osuditi međunarodnu zajednicu ili dan danas vjerovati EU.

Tuđmam, slažem se, u sve se petljao čak i u naziv Dinama, ali on je bio general, međutim kao general prihvaćen od desnih moglo je biti početak pomirbe.

Dakle ja ne želim doljevati ulje u vatru podjele, mislim da će podjela uništiti Hrvatsku.

I ono što je najbitnij, pomirba mora biti u interesu Hrvatske, jer i veliku koaliciju oni mogu proglasiti pomirbom, ali to je u interesu globalizma i jedne manje grupacije ljudi. Plenki je mnoge ujedinio oko sebe, pa i Sanader je imao Savez za Europu, cijeli establišment bio je u tom savezu.

Pazi u Saboru je 100 posto ljudi bilo EU, pa to je kao u diktaturi, čak bi i inteligentniji diktatori dozvolili par glasova protiv sebe.


Dobar ti je primjer ovaj forum, neki samo brane partiju SDP, nemaju argumente, nego samo bljuju vatru netrpeljivosti, kao da je SDP nekakva alternativa HDZeu

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1681 u: 25 06 2018, 21:01:30 poslijepodne »
Ja SDPeu najviše zamjeram što je 2000. izdao socijaldemokraciju i radnička prava. A glede predaje hrvatskog oružja teritorijalne obrane tu bi onda još više trebalo kriviti međunarodnu zajednicu što je uvela embargo na uvoz oružja, dakle i ja smatram da je licemejrno pozivati se na desnicu, a ne osuditi međunarodnu zajednicu ili dan danas vjerovati EU.

Tuđmam, slažem se, u sve se petljao čak i u naziv Dinama, ali on je bio general, međutim kao general prihvaćen od desnih moglo je biti početak pomirbe.

Dakle ja ne želim doljevati ulje u vatru podjele, mislim da će podjela uništiti Hrvatsku.

I ono što je najbitnij, pomirba mora biti u interesu Hrvatske, jer i veliku koaliciju oni mogu proglasiti pomirbom, ali to je u interesu globalizma i jedne manje grupacije ljudi. Plenki je mnoge ujedinio oko sebe, pa i Sanader je imao Savez za Europu, cijeli establišment bio je u tom savezu.

Pazi u Saboru je 100 posto ljudi bilo EU, pa to je kao u diktaturi, čak bi i inteligentniji diktatori dozvolili par glasova protiv sebe.


Dobar ti je primjer ovaj forum, neki samo brane partiju SDP, nemaju argumente, nego samo bljuju vatru netrpeljivosti, kao da je SDP nekakva alternativa HDZeu
SDP NIJE IZDAO HRVATSKU NEGO NAŠAO DUG OD 500MILIJUNA MARAKA TAJ DUG CE VRACATI NASE DJECE DJECAKRALO SE 10 GODINA koje pomirbe??????????u ratu se sastajao s miloševićem u karađorđevu pa ti ni hitler i stalji nisu radili,pofjele nisu od jučer a to jesve kriv tuđman ihdz evo u emisiji sdp nazivaju komunjarama,itdOPET VI PO 900 PUT NEMA VELIKE KOALICIJE zamislite u vladi hdz isdp skupa  O NIČEMU SE NE BI MOGLI DOGOVORITI pa rekao sam vam bolje sdp nego hdz jer pogledajte hdzove zakone konzervativne tjeraju mlade ljude vanii onda plenković kaze da afrikanci bi nam zavidili da zive ovdje

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1682 u: 26 06 2018, 08:40:59 prijepodne »
Maxe razlika je između naše hrvatske desnice i one "prave". U nas se pod pojmom desničar (nažalost) misli na ustašu, 'rvatinu  :tamo:lol:
Riječanin je ovo drugo :-)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1683 u: 26 06 2018, 14:31:36 poslijepodne »
SDP NIJE IZDAO HRVATSKU NEGO NAŠAO DUG OD 500MILIJUNA MARAKA TAJ DUG CE VRACATI NASE DJECE DJECAKRALO SE 10 GODINA koje pomirbe??????????u ratu se sastajao s miloševićem u karađorđevu pa ti ni hitler i stalji nisu radili,pofjele nisu od jučer a to jesve kriv tuđman ihdz evo u emisiji sdp nazivaju komunjarama,itdOPET VI PO 900 PUT NEMA VELIKE KOALICIJE zamislite u vladi hdz isdp skupa  O NIČEMU SE NE BI MOGLI DOGOVORITI pa rekao sam vam bolje sdp nego hdz jer pogledajte hdzove zakone konzervativne tjeraju mlade ljude vanii onda plenković kaze da afrikanci bi nam zavidili da zive ovdje

Rekao sam da je SDP izdao socijaldemokraciju i radnička prava!!

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1684 u: 26 06 2018, 14:34:51 poslijepodne »
Maxe razlika je između naše hrvatske desnice i one "prave". U nas se pod pojmom desničar (nažalost) misli na ustašu, 'rvatinu  :tamo:lol:
Riječanin je ovo drugo :-)

kod nas ljevičar znači biti za partizane, a kao desničar je biti za ustaše, zato ja izbjegavam pojam desničar, ne koristim ga često, jer desničar može značiti i biti za krupni kapital.

Ja sam za suverenu Hrvatsku, dakle, antiglobalista sam, međutim po meni bi banke bile državne u vlasništvu Rebublike Hrvatske, to bi važilo i za razna osiguranja. Tako da mi i tu SDP ne šmeka, oni su dokazali da su za strani kapital i strane banke.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1685 u: 26 06 2018, 17:26:41 poslijepodne »
Maxe razlika je između naše hrvatske desnice i one "prave". U nas se pod pojmom desničar (nažalost) misli na ustašu, 'rvatinu  :tamo:lol:
Riječanin je ovo drugo :-)
  ne znam ja samo znam da kad netko govori 2000 kao da nije bilo prije hrvatske od 1992 do 2000 :e:cv: :s:u:z: :vr_t:s:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1686 u: 26 06 2018, 17:27:45 poslijepodne »
Rekao sam da je SDP izdao socijaldemokraciju i radnička prava!!
a nije ni mogao ništa napraviti jer nece im proći usaboru nijedan socijalni zakon,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1687 u: 26 06 2018, 17:32:39 poslijepodne »
kod nas ljevičar znači biti za partizane, a kao desničar je biti za ustaše, zato ja izbjegavam pojam desničar, ne koristim ga često, jer desničar može značiti i biti za krupni kapital.

Ja sam za suverenu Hrvatsku, dakle, antiglobalista sam, međutim po meni bi banke bile državne u vlasništvu Rebublike Hrvatske, to bi važilo i za razna osiguranja. Tako da mi i tu SDP ne šmeka, oni su dokazali da su za strani kapital i strane banke.
ljevičar znači LIBERAL desničar  KONZERVATIVAC aantifašizam se sviugdje slavi samo kod nas ga ne poštuju sramota,antiglobalista pa ovo je 21 stoljece ide sve naprijed nece vam biti bolje ako dođe neki političar koji ce raditi za hrvatsku to zaboravite,otvoreno je tržište,gospodarstvo,mi smo MALA zemlja e pa to je ono šta vam ja govorim a vi nikako da shvatite hdz je prodao sve te banke i nitko tu više ne moženišta još za vrijeme gregorićeve vlade,sad ih treba otkupiti da bi bile naše a to je nemoguće,hrvatrska je zaduzena dug vanjski je veci 800 puta nego u jugi,pa novca ima ali ide privatnicima evo vidite tko štrajka1,doktori,2 profesori,branitelji kad ste vidjeli da radnici štrajkaju u jugi je bilo socijalno togadanas nema,zašto sada svi kukaju a ništa ne mijenjaju????di su bili kad su se prodavale jugoplastika metalplastika,itd  svi šutjeli, 90e su godine kad se radilo svašta i onda danas svetica proziva milanovića dobro joj e jednom paško rekao,gospođo ali kao da nije bilo prije vlada osim milanovićeve,treba biti realan -popipo-

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1688 u: 26 06 2018, 17:33:51 poslijepodne »
danas je svetica opet imala show čak 4 minute proziva druge gledatelje i ništa ja volim svoju hrvatsku itd, da a vole li je onih 300,000nezaposlenih,2000 000 mladih otišlo i ona i dalje hvali plenkovića,sutra ce hvalit stiera :par:ty:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1689 u: 26 06 2018, 17:36:08 poslijepodne »
sdpoci se svadaju itako nece na vlast berbnardić je legalno izabran u 2 mjesecu su ga htjeli rušit i onda ništa sada opet,bernardić  nije krivac sdpu je popularnost pala 2015 s 45 posto na 25 posto sada su 18 posto,,,koga bi doveli piculu cjenim ali opet ce reci neko to je europski čovjek,tko im odgovara,dok se svadaju hdzovci se smiju i ovakav hdz je na vlasti,vlast je strast ako oni misle da ima bolji neka ga dovedu,ali netko zeli stari kadar dovest

Offline profesorica

  • Član
  • ***
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1690 u: 26 06 2018, 18:02:30 poslijepodne »
u Sdp-u se je digla seljačka buna na Bernardića.  :s-lol: ovaj put će ga maknit izgleda. i ja ih podržavam.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1691 u: 26 06 2018, 18:23:23 poslijepodne »
u Sdp-u se je digla seljačka buna na Bernardića.  :s-lol: ovaj put će ga maknit izgleda. i ja ih podržavam.
a vidi je a koga bi ti htjela mrsića,ostojića ili grbina?

Offline profesorica

  • Član
  • ***
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1692 u: 26 06 2018, 18:32:06 poslijepodne »
da, Peđu Grbina.  pa-g   s-l4

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1693 u: 26 06 2018, 19:05:37 poslijepodne »
da, Peđu Grbina.  pa-g   s-l4
daj molim te draga po čemu bi on bio bolji od bernardića? :blah:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1694 u: 27 06 2018, 11:20:51 prijepodne »
Daj molim te Maxe pa nisi ti valjda za Bernardića? Dobro kaže profesorica - Bernardić je propast, i ja sam za Peđu Grbina.  pa-g  :sl:k:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme