Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1034907 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1650 u: 23 06 2018, 18:13:33 poslijepodne »
Ti stvarno vjeruješ NATO-u i kažeš da si antifašist?

Imaš desničare koji brane Plenkija, ali ali ali....
m gledajte ja sam antifašist i ne pravdam ratove jer od njih nema nbiušta ne ponovili se nikada pacifist sam, ratovi su samo političke igre narod gine zbog političara a nikad šta narod zeli rat, ja sada govorim o 2 svj ratu nazalost jer povijest mnogi iskrivljuju a to rade dessničari poslušajte hasanbgovića ,vukića itd,znači ako izađemo iz NATO onda ako te napadne opet nezko sami se branimo?ovako neće biti ratova na balkanu kao 90ih greške se skupo plaćaju,ali takva su vremena došla i srbnija ibosna zele u nato i uniju, vremenas e mijenjaju meni nato iunija najmanji problem i i :ch:ps:ikača

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1651 u: 23 06 2018, 18:17:16 poslijepodne »
Jednostavno ne mogu odoliti takvoj gluposti kad netko brani Plenkija, drugi Peđu i Bauka, neki su "domoljubi" a saginju se briselu, drugi su "ljevičari" a brane nato-agresije po svojetu.

I onda se čudimo zašto nam je ovako, a gluposti na ovom forumu više nego u emisiji bez pardona!
  plenkovića brane desničari 27 šposto hdz ima opet ce sutra dobit izbore jedino ga  stier moze izbacit ako se hdz 1 posvada s hdz br 2 balkanski hdz vs euro hdz ...NIKADA  nitko nije se veselio napadima na druge drzave, amerika irusija vladaju svijetom mi drugi smo mali miševi zato je tito stvorio treći svijet ni za amere ni za ruse,a chomsky je rekao o republikancima sve

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1652 u: 23 06 2018, 18:27:22 poslijepodne »
m gledajte ja sam antifašist i ne pravdam ratove jer od njih nema nbiušta ne ponovili se nikada pacifist sam, ratovi su samo političke igre narod gine zbog političara a nikad šta narod zeli rat, ja sada govorim o 2 svj ratu nazalost jer povijest mnogi iskrivljuju a to rade dessničari poslušajte hasanbgovića ,vukića itd,znači ako izađemo iz NATO onda ako te napadne opet nezko sami se branimo?ovako neće biti ratova na balkanu kao 90ih greške se skupo plaćaju,ali takva su vremena došla i srbnija ibosna zele u nato i uniju, vremenas e mijenjaju meni nato iunija najmanji problem i i :ch:ps:ikača

Pa NDH je imala logiku držati se hićovog rajha, tada je hićov rajh bio kao danas NATO. NATO ne brani nikog, oni napadaju i pljačkaju naftu, dakle nisu ništa bolji od bilo kojeg akresora, druga funkcija NATO saveza je obrana NEOLIBERALNIH interesa gomilanje bogatstva najbogatijih.

Antifašizam! danas je drugo ime za SDP, a SDP je otvoreno na strani Soroša i krupnog kapitala najjačih meganacionalnih tvrtki.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1653 u: 23 06 2018, 18:43:01 poslijepodne »
  plenkovića brane desničari 27 šposto hdz ima opet ce sutra dobit izbore jedino ga  stier moze izbacit ako se hdz 1 posvada s hdz br 2 balkanski hdz vs euro hdz ...NIKADA  nitko nije se veselio napadima na druge drzave, amerika irusija vladaju svijetom mi drugi smo mali miševi zato je tito stvorio treći svijet ni za amere ni za ruse,a chomsky je rekao o republikancima sve

Ma Plenkija može braniti desničar jedino ako je na intelektualnom nivou antifašist-NATOvac-Soroševac

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1654 u: 23 06 2018, 19:15:37 poslijepodne »
Pa NDH je imala logiku držati se hićovog rajha, tada je hićov rajh bio kao danas NATO. NATO ne brani nikog, oni napadaju i pljačkaju naftu, dakle nisu ništa bolji od bilo kojeg akresora, druga funkcija NATO saveza je obrana NEOLIBERALNIH interesa gomilanje bogatstva najbogatijih.

Antifašizam! danas je drugo ime za SDP, a SDP je otvoreno na strani Soroša i krupnog kapitala najjačih meganacionalnih tvrtki.
   rekao sam da me ratovi ne zanimaju... soroš je bio na strani hdza 90ih s tuđmanom ne sdpom

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1655 u: 23 06 2018, 19:16:54 poslijepodne »
Ma Plenkija može braniti desničar jedino ako je na intelektualnom nivou antifašist-NATOvac-Soroševac
ja ne branim plenkovića otkad znam zasebe napadam hdz ali narod je problem oni vjeruju hdzu i vjerovat ce im ida unište sve,i 27 posto opet cedobit izbore,,,nažalost

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1656 u: 23 06 2018, 19:59:36 poslijepodne »
Pa NDH je imala logiku držati se hićovog rajha, tada je hićov rajh bio kao danas NATO.
Pa koji si ti bolesnik.  s-r14
Mnogo veći nego što izgledaš.  -popipo-
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1657 u: 24 06 2018, 00:06:55 prijepodne »
Pa koji si ti bolesnik.  s-r14
Mnogo veći nego što izgledaš.  -popipo-

Želiš reći da je hićo, ups da NATO širi demokraciju po svijetu????  :plj:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1658 u: 24 06 2018, 00:12:32 prijepodne »
Želim reći da si ti među primitivnijim i nazadnijim koji se javljaju tamo u emisiju Bez pardona.  s-r14
Ali nemaš čak muda to tamo reći pa govoriš ovdje.  pa-d
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1659 u: 24 06 2018, 00:14:55 prijepodne »
koji ljigavac ovaj Rijeka.  :s-lol:
predlažem da prašiš odavde. ovo nije mjesto za tebe   -popipo-
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1660 u: 24 06 2018, 13:19:25 poslijepodne »
Ne mogu vjerovati da u Splitu ima ovakvog mentalnog sklopa, pa ni u crvenoj Rijeci ovako ne brane SDPeovu ekipu i NATOov "anti"fašizam

Da nisam došao na ovaj forum ne bi vjerovao, umjesto argumenata netrpeljivos prema drugačijim!

Hvala našem Gušteru da ima volje, snage i znanja otvarat oči naciji.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1661 u: 24 06 2018, 17:41:38 poslijepodne »
Dragi, Rijeka!

Ispričavam se u njihovo ime! Nisu svi u Splitu takvi. Sramim se , eto.

Nisu oni nikakvi ljevičari. Njihovo ponašanje snažno dokazuje pripadnost fašizmu. Kad bi nedajbože bili komadanti konclogora ili neka druga vlast,  nitko ne bi preživio.


« Zadnja izmjena: 24 06 2018, 17:50:04 poslijepodne od gušter »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1662 u: 24 06 2018, 17:43:59 poslijepodne »
Ne mogu vjerovati da u Splitu ima ovakvog mentalnog sklopa, pa ni u crvenoj Rijeci ovako ne brane SDPeovu ekipu i NATOov "anti"fašizam

Da nisam došao na ovaj forum ne bi vjerovao, umjesto argumenata netrpeljivos prema drugačijim!

Hvala našem Gušteru da ima volje, snage i znanja otvarat oči naciji.
tko pravda NATO?

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1663 u: 25 06 2018, 13:03:57 poslijepodne »
Ne mogu vjerovati da u Splitu ima ovakvog mentalnog sklopa
A tko si ti Rijeko da to napišeš? Koji je tvoj nivo i mentalni sklop? Tvoj nivo i domet je javljanje u emisiju Bez Pardona:s-lol:
Tamo svi zajedno da se sve zbroji nemate škole jedan fakultet.  :s-lol:
A tek kad si došao ovdje pokazao si što si i tko si. Nigdje mio nigdje drag, i tvoj avatar dovoljno govori.  :tamo:lol:
Dakle, ovdje si se spustio još niže, eto to si ti.  pa-d
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1664 u: 25 06 2018, 13:58:13 poslijepodne »
Dragi, Rijeka!

Ispričavam se u njihovo ime! Nisu svi u Splitu takvi. Sramim se , eto.

Nisu oni nikakvi ljevičari. Njihovo ponašanje snažno dokazuje pripadnost fašizmu. Kad bi nedajbože bili komadanti konclogora ili neka druga vlast,  nitko ne bi preživio.

Ma nema potrebe za isprikom, ja sam samo jako iznenađen, u emisiju bez pardona javio sam se najviđše zbog desnih koji podržavaju Plenkija, a vjerovali su Sanaderu, a ovdje na forumu vidim da lijevi imaju "argumente" jedino uvrede i omalovažavanja, naravno da vjerujem Splitu, i ako jednog dana budu prosvjedi mislim da će Split biti jači i od Zagreba. Šteta što se malo Pasko ne javi na ovaj forum, on je imao bunta u sebi.

Ali ovo što se događa na ovom forumu, je zapravo školski primjer, kako SDPevoci zapravo mobiliziraju HDZeovce temama o ustašama i partizanima, ono međusobno se hrane kako bi te dvije stranke ostale na vlasti i što je najgore, nema tu argumenata, uglavnom je to navijanje zaljubljenih.

Isto tako je dobar primjer prodaje INE, HDZeovci optužuju SDP, a SDPeovci optužuju HDZ, a obe stranke prodale pola INE, zapravo predale.