Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1034797 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1635 u: 21 06 2018, 18:21:25 poslijepodne »
hdzovci niošta ne rade koji zakon su donijeli kazu da ce smanjiti pdv 1 posto haha a zasto ne ukinu pdv,koliko su zakona donijeli loših u ovih 27 godina da je to za nevjerovat.hvale se da je 160,000 nezaposlenih pa normalno kad je 250,000 vani otišlo, nek povecaju place i mirovine nece ni to,,samo mlate slamu s-c-b

Pa HDZ je donio nakaradni zaok IKaču, što se SDP nije usudio.

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1636 u: 21 06 2018, 18:31:44 poslijepodne »
Što vam je, utakmica je za sat i po.
To je bila tema i u emisiji, ali nitko ne trza na to, čuo sam i onog Guštera kako nije htio govoriti o tome. Vjerojatno zato jer ne zna ništa o tome, on je baba.  :s:i: Ali nažalost o ovome što govori zna još i manje.  :s-lol:
Evo oglasio se i Zdravko  Mamić iz Međugorja o utakmici.  :s-lol:

Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1637 u: 21 06 2018, 22:12:28 poslijepodne »
Pa HDZ je donio nakaradni zaok IKaču, što se SDP nije usudio.
   razumijem vas ja vas  50 posto razumijem ali ta ikača mene ne interesira ,hdz je prodao banke 1992 strancima mi bi trebali mati hrvatsku banku,hdz je 2005 ljude nagovarao da se zaduzuju  šuker je bio ministar a rohatinski guverner i došla recesija i adio,,,sanaderova vlada 7 optuzreih ministara,,hdz je uveo hrvatsku 2006 u uiniju  kad su uhitili gotovinu a kosorica nagodila se s slovenijom na moru da brze uđemo,,hdz je uveo pdv oni rade sve obrnuto da bare ukinu općine :sk-n-g:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1638 u: 21 06 2018, 22:29:18 poslijepodne »
   razumijem vas ja vas  50 posto razumijem ali ta ikača mene ne interesira ,hdz je prodao banke 1992 strancima mi bi trebali mati hrvatsku banku,hdz je 2005 ljude nagovarao da se zaduzuju  šuker je bio ministar a rohatinski guverner i došla recesija i adio,,,sanaderova vlada 7 optuzreih ministara,,hdz je uveo hrvatsku 2006 u uiniju  kad su uhitili gotovinu a kosorica nagodila se s slovenijom na moru da brze uđemo,,hdz je uveo pdv oni rade sve obrnuto da bare ukinu općine :sk-n-g:

Pa ja sam za državne banke, ali prvo moramo imti državu.

Međutim, SDP je bio vrli prodavač banaka, Zagrebačka banka je na dušu HDZ-"domoljuba", INU su bratski popola predali, telekom isto tako nekako.

IKaču spominjem zato što je to isto podvala, ali ideološka, ideološka kolonizacija.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1639 u: 22 06 2018, 17:54:33 poslijepodne »
danas je svetica imala show opet ,smeta joj antifašizam pa nek onda kaze zasto ga hdzovci slave? :s:i: trebalo ju je isključiti odmah

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1640 u: 22 06 2018, 18:03:51 poslijepodne »
Ne samo ona. Javilo se još nekoliko desničara kretena i ona voditeljica gleda ko tuka.  :gl:d:
Treba uzet koncesiju TV jadran.  :tuz:
« Zadnja izmjena: 22 06 2018, 18:04:35 poslijepodne od Muzičar koji pije »
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1641 u: 22 06 2018, 19:22:05 poslijepodne »
Ne samo ona. Javilo se još nekoliko desničara kretena i ona voditeljica gleda ko tuka.  :gl:d:
Treba uzet koncesiju TV jadran.  :tuz:
ma izruguju se jer fašisti postali antifašisti,sramota tako ce i ovaj rat promijenit,u ustavu rh se slavi dan antofašizma,kunu se u uđmana a tuđman bio partizan,kolinda i hdz stalno hrv se emelji na antifašizmu a onda 15.5 lupa po partizanima titu, onda imamo 2 antifašizmw nije mi jasno, cijeli antifašizanm je bio borba protiov nijemaca,svugdje se usvijetu slavi antifašizanm samo kod nas je sumnjiv i upitan,desničari zele svoju povijest sramota,oni se ne mogu pomiriti pogledaj paralelno se slavi jazovka ibrezovica, po njima su partizani zločinci a slave antifašizam nisu mi jasni hdzovci,i opet kolinda nije došla na brezovicu,,, trebali su prekinuti sveticu i onu paničarku hdzovsku,kazu da hrv nije zasnovana na antifašizmu  pa štasu trebali reci pobijte nas švabe,oni dalje misle da su se ustaše borile za neovuisnu hrvatsku,griješe 1992 je bio rat protiv miloševića a 1941 protig švaba i ustaše su htjele rasne zakone logore itd,hitler bi njih sredio sve da je dobio rat, ne razumin ih ustaše su bile saveznici s četnicima prodali dalmaciju imali kon logore i mnogi h slave a partizani su zločinci sramota

Offline profesorica

  • Član
  • ***
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1642 u: 22 06 2018, 19:36:51 poslijepodne »
svaka vam je na mjestu momci. tebi Maxe i tebi muzičaru.  pa-g

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1643 u: 22 06 2018, 23:48:43 poslijepodne »
Ajmo malo na ustaše i partizane.

Svaka čast partizanima koji su se tukli protiv stranog okupatora, tu kapa dole, ali brate mili kad čujem "antifašiste" koji su za nato... e pa što je previše je previš!

Nisam se sjetio da je i praznikom emisija, pa nisam gledao, mislo sam da je nedjelja

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1644 u: 23 06 2018, 11:01:43 prijepodne »
Ajmo malo na ustaše i partizane.

Svaka čast partizanima koji su se tukli protiv stranog okupatora, tu kapa dole, ali brate mili kad čujem "antifašiste" koji su za nato... e pa što je previše je previš!

Nisam se sjetio da je i praznikom emisija, pa nisam gledao, mislo sam da je nedjelja
1. nitko ne govori o 2 svj ratu nego desničari 2.kako svaka čast kad ih proglašavaju zločincima evo hasanbeghović zeli ukinuti taj praznik 3.antifašiste koje?nato je 55 posto bilo i bolje da smo nato ako netko naspadne necemo se borit sami, nema više 1991a nato   ne može nikoga natjerat da se bori ići ce samo profi vojska a ne kao 1991,a to šta krstičević troši novac ponovnim vojnim rokom to je zalosno,tko ce ići na vojni rok nitko :g:fv:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1645 u: 23 06 2018, 12:27:09 poslijepodne »
1. nitko ne govori o 2 svj ratu nego desničari 2.kako svaka čast kad ih proglašavaju zločincima evo hasanbeghović zeli ukinuti taj praznik 3.antifašiste koje?nato je 55 posto bilo i bolje da smo nato ako netko naspadne necemo se borit sami, nema više 1991a nato   ne može nikoga natjerat da se bori ići ce samo profi vojska a ne kao 1991,a to šta krstičević troši novac ponovnim vojnim rokom to je zalosno,tko ce ići na vojni rok nitko :g:fv:
Ti stvarno vjeruješ NATO-u i kažeš da si antifašist?

Imaš desničare koji brane Plenkija, ali ali ali....

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1646 u: 23 06 2018, 12:45:52 poslijepodne »
Imaš desničare koji brane Plenkija, ali ali ali....
Imaš svakakvih desničara, svi su u ..rcu ali takvi kao ti su najgori i najbolesniji.  :s:u:z:
Takvi bi svih vješali sve zabranili i protiv svih su. Nemaju pojma ni gdje će ni što će.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1647 u: 23 06 2018, 13:35:51 poslijepodne »
Muzičaru, kako ne znaju što će?
pa zovu u emisiju bez pardona. Zar je potrebno više?   :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1648 u: 23 06 2018, 17:43:20 poslijepodne »
Imaš svakakvih desničara, svi su u ..rcu ali takvi kao ti su najgori i najbolesniji.  :s:u:z:
Takvi bi svih vješali sve zabranili i protiv svih su. Nemaju pojma ni gdje će ni što će.  :s-lol:

Cjelo vrijeme svoje osobine prebacuješ na mene. To je taj totalitaristički mentalni sklop, slijepo braniš svoju partiju, braniš NATO, braniš EU.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1649 u: 23 06 2018, 17:45:08 poslijepodne »
Muzičaru, kako ne znaju što će?
pa zovu u emisiju bez pardona. Zar je potrebno više?   :s-lol:

Jednostavno ne mogu odoliti takvoj gluposti kad netko brani Plenkija, drugi Peđu i Bauka, neki su "domoljubi" a saginju se briselu, drugi su "ljevičari" a brane nato-agresije po svojetu.

I onda se čudimo zašto nam je ovako, a gluposti na ovom forumu više nego u emisiji bez pardona!
« Zadnja izmjena: 23 06 2018, 17:45:57 poslijepodne od Rijeka »