Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019060 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1590 u: 12 06 2018, 18:55:07 poslijepodne »
Sad ti onda ostaje jedino Cuba i tamo ljetovati.  :s-lol:
volim kubu bio sam tamo 2001 ali nema do naših plaža ziv lol

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1591 u: 12 06 2018, 21:15:24 poslijepodne »
Meni dođe slabo kad netko spominje narod, omiljeno im je "Hrvatski narod" i "za hrvatski narod" takvi ne vide dalje od nosa a misle da su pametni kao ovaj gore.  :s-lol:
Smeta mu i pride. To je po meni samo - odlika jadnika, u kojemu čući latentni homosexualac, bolje reći pederčina tako ih oni nazivaju.  :s-lol:
Ja mislim da taj gore nikome nije potreban niti kao rob. Ja sigurno ne trebam takvog roba.  :s-lol:
Ja mislim da su naši antifašisti zapravo latentni fašisti, kad imaju potrebu sebe zvati antifašistima- po logici po kojoj ti ljude nazivaš latentnim homoseksualcima.

Meni osobno nitko ne smeta, čak mi je svijet puno ljepši što je više različitosti, ali vjerovati svjetskoj eliti  s-r14

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1592 u: 12 06 2018, 21:26:18 poslijepodne »
Jako si širokouman nema što.
Vidjeli smo po filmu gore da ti ne smetaju ni "deca i satanističko pedofilski kult", sve na ekavici.  :sk-n-g:
Kako li si ti zalutao na ovaj forum, iz koje rupe si došao ti i tvoj prijatelj?  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1593 u: 12 06 2018, 21:47:13 poslijepodne »
misli on da smo iz Splita i govorimo o emisiji Bez pardona pa se slažemo s njima i volimo ih kad dođu u Forum kod nas?  :s-lol:
NIsu skužili da se mi ustvari smijemo tim primitivcima i desničarima koji se javljaju u emisiju?  :s:u:z:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1594 u: 12 06 2018, 23:49:32 poslijepodne »
Jako si širokouman nema što.
Vidjeli smo po filmu gore da ti ne smetaju ni "deca i satanističko pedofilski kult", sve na ekavici.  :sk-n-g:
Kako li si ti zalutao na ovaj forum, iz koje rupe si došao ti i tvoj prijatelj?  :s-lol:

Pa ako volim Hrvatsku, tj. da nam svima bude bolje, to ne znači da sam šovinist i da mi netko smeta.

Iskreno rečeno, na forumu sam jer su neke osobe koje se javljaju u emisiju, vrijedne mog poštovanja, jedan od takvih je i naš Gušter čije komentare uvjek volim poslušati, jer vidi što se događa, a što drugi nikako da vide.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1595 u: 12 06 2018, 23:52:00 poslijepodne »
misli on da smo iz Splita i govorimo o emisiji Bez pardona pa se slažemo s njima i volimo ih kad dođu u Forum kod nas?  :s-lol:
NIsu skužili da se mi ustvari smijemo tim primitivcima i desničarima koji se javljaju u emisiju?  :s:u:z:

Nažalost, primitivaca ima na "obe" strane nažalost, zato ljudi u RH i trpe da nas strani megakapitalisti crpe i pelješe (kako bi rekao naš Gušter).

A bojim se da nismo ni zaslužili bolje, nego da nas ovako tretiraju kao roblje!

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1596 u: 12 06 2018, 23:54:44 poslijepodne »
Dragi moj, "ovaj dolje"! 

 Nažalost, ništa nisi razumio.

Nije Hrvatska stvorena da bi nacisti ili liberali orgijali u samostalnosti. Hrvatska i ostale države, nastale raspadom SFRJ su kolateralna šteta pljačke Jugoslavije. Glavni cilj je bio, razbiti, opljačkati i asimilirati Jugu.

Nije cilj IK sloboda žena. Nije cilj Pride-a sloboda prošetavanja homoseksulaca i ostalih. Cilj je mnogo opasniji. Nažalost, ti kao i većina to ne vidite. Cilj je kidanje čitave "armature" koja betonira državu. Kad se te veze pokidaju, država će se naprosto istopiti. Postat će samo djelić, beznačajan djelić, "jedne države, jedne nacije, jednog vođe" u kojoj će nama pripasti biti robovima.

Ovo ti , dakako , ne razumiješ jer spadaš u kategoriju takozvanih "litraša". Poznato je, ne možeš sabiti dvije litre u jednu.

Ništa osobno,,,

E moj dragi Gušteru, ljevičari i desničari su samo -rugala se sova sjenici!
« Zadnja izmjena: 12 06 2018, 23:55:36 poslijepodne od Rijeka »

Offline profesorica

  • Član
  • ***
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1597 u: 13 06 2018, 00:08:12 prijepodne »
E moj dragi Gušteru, ljevičari i desničari su samo -rugala se sova sjenici!
e ovo je istina.  :vr_t:s:

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1598 u: 13 06 2018, 01:24:36 prijepodne »
Dok se ljevičari i desničari tuku, dok nam se mažu oči feminizmom, "jadnim" migrantima i prideom, iza leđa svjetska elita/zionisti igra šah (ovdje aludiram na rockfellere i rotschilde).
Gušteru, sjećam se da si upravo tu riječ šah ti upotrijebio u emisiji ;-)
Smiješno mi je kako wikipedija opisuje georgea sorosa kao filantropa, a u principu je najveće zlo ovog planeta. On i financira sva ova zbivanja. :sup:

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1599 u: 13 06 2018, 06:29:34 prijepodne »
Hvala, Rijeka, ti si pravi Drug!

Maco, odličan point, kao i uvijek!

Fascinantno, kako su naši ljudi izmanipulirani. Toliko zamjena teza. Toliko pameti i kvazipamati, gotovo listom pogubljeni.

Beskrajno tužno gledati kako priprosta svjetina brđana s ponekim usamljenim zubom, finim mirisom kozjeg sira, daje veličanstvene lekcije iz logike intelektualnim wannabe elitama.

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1600 u: 13 06 2018, 13:40:29 poslijepodne »
Beskrajno tužno gledati kako priprosta svjetina brđana s ponekim usamljenim zubom, finim mirisom kozjeg sira, daje veličanstvene lekcije iz logike intelektualnim wannabe elitama.

 lol

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1601 u: 13 06 2018, 14:14:02 poslijepodne »
Dok se ljevičari i desničari tuku, dok nam se mažu oči feminizmom, "jadnim" migrantima i prideom, iza leđa svjetska elita/zionisti igra šah (ovdje aludiram na rockfellere i rotschilde).
Gušteru, sjećam se da si upravo tu riječ šah ti upotrijebio u emisiji ;-)
Smiješno mi je kako wikipedija opisuje georgea sorosa kao filantropa, a u principu je najveće zlo ovog planeta. On i financira sva ova zbivanja. :sup:

I Hanžekovića je Kolinda proglasila velikim humanitarcom, a ljudi si neki živote uzimali jer nisu mogli proć kroz ovrhu!
a naši humanitarci nisu ni do koljena ovoj svjetskoj bagri koja prebacuje svoje prljave pogone u zemlje trećeg svijeta di ljudi masovno oboljevaju od raka, mislim na ljude blizu tih pogona.

Lokalni diktator dobije proviziju i stranci "investiraju" u neki prljavi pogon uz koje rijeka pozeleni, obradiv zemlja postane čađa...

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1602 u: 13 06 2018, 14:19:03 poslijepodne »
Hvala, Rijeka, ti si pravi Drug!

Maco, odličan point, kao i uvijek!

Fascinantno, kako su naši ljudi izmanipulirani. Toliko zamjena teza. Toliko pameti i kvazipamati, gotovo listom pogubljeni.

Beskrajno tužno gledati kako priprosta svjetina brđana s ponekim usamljenim zubom, finim mirisom kozjeg sira, daje veličanstvene lekcije iz logike intelektualnim wannabe elitama.

Meni je najbolje ovo povjerenje u Plenkija, Bauka, Peđu, Pusićku, Mrak-Taritaš... pa im neki još daju savjete, kao da se radi o dobronamjernoj ekipi.


Fascinanto je i to što je HDZ hraknuo i na vlastite birače, kao da ih testira ono do koliko ih mogu lagat, jer prije su barem koliko toliko glumili.

SDP se bavi Berom, to im je, Bero naivčina pa im se ne  uklapa u prfil modernog "hrvatskog" političara koji mora gazit.

Naš narod kao da uživa kad je gažen, kad radi za strane interese, kad ima političare slugane postavljne iz kojekakvih bečkih i inih dvora.

Nismo ni zaslužili drugo nego da budemo briselski konjušari i da ratujemo za strane interese po Rusiji!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1603 u: 13 06 2018, 18:08:06 poslijepodne »
da sve u to gušteri i masoni krivi london city mamić je pošten hdz-sdp ista trkeljanja, tko im je stvorio tajkune unija?stvorio ih je hdz i taj isti hdz uništava i dalje hrvatsku a mnogi im daju glasove,, nije čudo šta smo uz poljake najlgluplji narod, pa mamića pravdat mogu samo zadrti desničari,onaj iz solina on je pošten ona zena on je bizinsmen ..samo šta mu spomenik ne sagrade, a to šta se tiče hrvata iz bosne oni imaju svoju drzavu bosnu ne mogu sjediti na 2 stolice,imaš svoju drzavu osuđen je i pobjegao,ajmoooooooooooo to su ti hdzovci koji pravdaju lopovluk da hdz baci atomsku oni bi rekli  nije hdz kriv,,narod je problem ne političari, hdz i sdp nikad nece skupa to samo dr ivo sanader palamuti hdzova mladez pernar isinčić,,,koliko čujem na refenrendumu za ikaču jeviše za nego protiv tako da ni ovaj referendum markićke nece proći... kolinda shvaca  da hdz ništa ne radi opametila se..sada plwnky zeli smanjit pdv 1 posto i javio se darinko uhljeb kosor i počeo glamit mrtva stranka hsls s o posto se uznemirila

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1604 u: 13 06 2018, 19:18:09 poslijepodne »
Hvala, Rijeka, ti si pravi Drug!
Evo vidiš ti tamo se predstavljaju kao bolesni desničari a evo tko su ustvari: drugovi.  :s-lol:

Volio bih im ipak vidjeti lica kad im Ustavni sud  poništi one referendume, barem onaj o manjinama, to je 100%.   :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme