Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1035786 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1575 u: 10 06 2018, 18:15:27 poslijepodne »
Ma nitko ne kaže da su naši političari pošteni, prodali su državu, ali svijet je isto jedan veliki balkan u kojem vladaju isključivo interesi najbogatijih (doista ih možemo zvati ljudi-gušteri). Naši političari su kotačić, vrlo jadan i sluganski kotačić tih ljudi-guštera, gremija, trilaterale, biderberga... kako hoćeš.


Zar ti doista vjeruješ u ljudska prava o kojima pričaju svjetski političari, EU-komesari, IKača????
  vi pričate kao da su nas osvojili pa mi smo im to dopustili ranih 90ih a zna se tko im jedopustio :piv:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1576 u: 10 06 2018, 23:32:26 poslijepodne »
Da vidimo da i nismo baš u bezazlenom svijetu


Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1577 u: 11 06 2018, 13:29:42 poslijepodne »
Pa kakvi su ovo filmovi Rijeka što je ovo?   s-c-b koje veze ovo ima sa temom ovog topica?
Pale te ove stvari?  :sk-n-g:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1578 u: 11 06 2018, 15:31:24 poslijepodne »
Pa kakvi su ovo filmovi Rijeka što je ovo?   s-c-b koje veze ovo ima sa temom ovog topica?
Pale te ove stvari?  :sk-n-g:

Pa da vidiš što je točno elita koja vlada planetom!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1579 u: 11 06 2018, 18:17:39 poslijepodne »
zasto mladi odlaze zasto ovo ono dobro jutro hrvatine ,pitajte hdz koji je uništio sve tvornice i onda se onaj slušatelj iz imotskog pita zašto je sve propalo?p glasajte opet za adeze i bit ce sve bolje,hdzu se vjerovalo 90ih to je bila ko sekta akjo si bio protiv hdza tada bio si komunjara,a oni veliki domoljubi,nitko nije nas ubacio u uniju nego mi sami 63 posto na refrendumu je bilo za uniju 2011,

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1580 u: 11 06 2018, 19:01:30 poslijepodne »
Sretan sam da je prošao i ovaj referendum koji je u Rijeci bio zabranjen od strane partije.

Dakle referendum o povlačenju IKače, koja je podvala svjetske elite ovoj našoj Hrvatskoj.

Ovim potpisom Hrvati su dokazali da nas ima i onih koji ne žele da se s nama upravlja iz vanka.

NE IKači je je jedno veliko ne svjetskoj "eliti" reptilima koji nas gaze, tlače  i pretvaraju u roblje.

NE IKači znači da ne želimo da nam naša ljudska prava štite reptili koji nas iscrpljuju i osiromašuju.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1581 u: 11 06 2018, 21:44:50 poslijepodne »
Sretan sam da je prošao i ovaj referendum koji je u Rijeci bio zabranjen od strane partije.

Dakle referendum o povlačenju IKače, koja je podvala svjetske elite ovoj našoj Hrvatskoj.

Ovim potpisom Hrvati su dokazali da nas ima i onih koji ne žele da se s nama upravlja iz vanka.

NE IKači je je jedno veliko ne svjetskoj "eliti" reptilima koji nas gaze, tlače  i pretvaraju u roblje. opet vi otoj ikači kao da je to jedino bitno u ovoj drzavi???????u rijeci je 95 posto bilo za istanbulsku , upravlja iz vanka čujem da zeljka markić vasa desničarska heroina zeli djeci zabranit kompjutore  u školama,, ovi je 21 stoljeće istanbulsk nema nikakvu prijetnju radniku nego hdz zakoni njih se treba bojati

NE IKači znači da ne želimo da nam naša ljudska prava štite reptili koji nas iscrpljuju i osiromašuju.

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1582 u: 11 06 2018, 23:29:37 poslijepodne »
Ne mislite valjda da će vam proći taj referendum o Istanbulskoj konvenciji?  :s:r:
Stat će ustavni sud na put takvim primitivcima koji se pale na te filmove postavljene iznad.
Budi primitivan i bolestan, ali za  sebe.
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1583 u: 12 06 2018, 00:03:30 prijepodne »
Ne virujem da će proć referendum.
Svi su oni zionističke sluge.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1584 u: 12 06 2018, 00:12:15 prijepodne »
Naravno da neće. To samo netko debelo zaostao se može nadati. nitkovi i sramota za našu domovinu.  :sk-n-g:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1585 u: 12 06 2018, 11:37:03 prijepodne »
IK nema ništa sa pravima žena. To je samo gušterska floskula. Pravi cilj IK-a je uništenja svih veza i identiteta sa narodom, kutlurom i religijom. U tom smislu se forsira i Pride. To su poveznice koje gušteri nastoje uništiti jer su posljednja brana pred New World Oreder. U tom poretku mi ćemo biti robovi.

Nažalost mnogo je intelektualaca koji ovo ne razumiju. Toliko paradoskalno, intelektualce oko IK-a uče brđani. 

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1586 u: 12 06 2018, 12:36:06 poslijepodne »
Meni dođe slabo kad netko spominje narod, omiljeno im je "Hrvatski narod" i "za hrvatski narod" takvi ne vide dalje od nosa a misle da su pametni kao ovaj gore.  :s-lol:
Smeta mu i pride. To je po meni samo - odlika jadnika, u kojemu čući latentni homosexualac, bolje reći pederčina tako ih oni nazivaju.  :s-lol:
Ja mislim da taj gore nikome nije potreban niti kao rob. Ja sigurno ne trebam takvog roba.  :s-lol:
« Zadnja izmjena: 12 06 2018, 12:36:59 poslijepodne od Muzičar koji pije »
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1587 u: 12 06 2018, 13:25:44 poslijepodne »
Dragi moj, "ovaj dolje"! 

 Nažalost, ništa nisi razumio.

Nije Hrvatska stvorena da bi nacisti ili liberali orgijali u samostalnosti. Hrvatska i ostale države, nastale raspadom SFRJ su kolateralna šteta pljačke Jugoslavije. Glavni cilj je bio, razbiti, opljačkati i asimilirati Jugu.

Nije cilj IK sloboda žena. Nije cilj Pride-a sloboda prošetavanja homoseksulaca i ostalih. Cilj je mnogo opasniji. Nažalost, ti kao i većina to ne vidite. Cilj je kidanje čitave "armature" koja betonira državu. Kad se te veze pokidaju, država će se naprosto istopiti. Postat će samo djelić, beznačajan djelić, "jedne države, jedne nacije, jednog vođe" u kojoj će nama pripasti biti robovima.

Ovo ti , dakako , ne razumiješ jer spadaš u kategoriju takozvanih "litraša". Poznato je, ne možeš sabiti dvije litre u jednu.

Ništa osobno,,,


Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1588 u: 12 06 2018, 18:16:05 poslijepodne »
kim je postao njonjo pa ako mu dođe kapitalizam u pjonjang adio ,trump mu naređuje šta da radi a on nece da uništi nukearno ružje,sada uvodi sankcije svima ,kina više nije komunistička  samo kuba siempre ,viva fidel raul, kim zeli da mu mcdonalds dođe u pjonjg jang :no:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1589 u: 12 06 2018, 18:34:12 poslijepodne »
Sad ti onda ostaje jedino Cuba i tamo ljetovati.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme