Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019488 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1500 u: 01 06 2018, 17:55:45 poslijepodne »
dok je bio drug tito nije bilo gladnih nezaposlenost 2 posto otvaranje 300 fabrika, u socijalizmu je bilo bolje za radmnika bila su veca radnička prava danas je kjapitalizam, dp bi htio donijeti socijalna prava ali ne moze zbog puno toga od eunije do ustav nog suda itd zasto hdz su domoljubi rodoljubi a sdp komunjare taj film vrte od 1992,hdz su lopine i narod im vjeruje nazalost, jer da je sdp na vlasti bo bi vojni udar zbog ik i agrokora, sada je sve ok pa čak i kolinda kritizira hdz kupi poene za izbore ali nema pomaka,  NIJE DA NE ŽELE NEGO NE SMIJU I NE MOGU zbog jakih lobija kapitalizam je čudovište koje guta sve ima ih više vrsta,to sam vam rekao ali vi me ne razumijete sdpovi zakoni su bar 10 posto bolji od hdzovih i to je puno jer pogledaje skupoću zdravtvo i školstvo, nezaposlenost pa šta ne rade za narod??????hdz je uveo hrvatsku uniju 2006 kad je sanader potpisao onaj sporazum ,pa oni su račana napadali da je locirao gotovinu a 2005 ih je šekslocirao , i narod šuti,,,,,,hdz sve može i narod mu oprašta , hdz je imao 7 ministara na optuteničkoj klupi sdp nije imao nijednog ali na lokalnoj vlasti je imao afera sabo mercel itd,ali politika je k,,,a šta se tiče like i slavonije oni su postali siromašniji nego kosovo a svi za hdz,pa šta ti ljudi vide u tom hdzu,oni su bili kao neka sekta 90ih mi cemo izaci iz  jugoslavije bit ce bolje dobit cemo rat osnovali smo  hrvatsku,mašu plavim zastavama, odrzavaju skupove ,pa koga mažu u oči hdz ima 27 posto nikad manje vratimo se u 2007 imali su 55 posto pogledajte taj pad, ima i sdp pad 2011 su imali 80 posto sad 19 posto,,zvi zid nece nikada samostalno vladat nova su stranka itd,,, a onome da ce hdz i sdp biti skupa to zaboravite oni bi se za 1 sat posvađali ,,,,i to bi bio kraj ijednih idrugih,,

nije bitan Tito, govorio sam o tome, kak će SDP o bilo čemu samo da ne ugrozi stabilnost ove europske marionetske vlade - to samhtio reći

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1501 u: 01 06 2018, 18:42:24 poslijepodne »
nije bitan Tito, govorio sam o tome, kak će SDP o bilo čemu samo da ne ugrozi stabilnost ove europske marionetske vlade - to samhtio reći
  ma znam ja šta vi govorite ovu vladu nece sdp pobijedit nikako hdz ce opet dobiot vlast to sam rekao, jer zivi zid i most ne zele s sdpom a oni imaju 19 posto,to je kao da loviš rezultat 3-0 s 7 igrača nemoguca misija, hdz ce najesen se riješiti vrdoljaka i hnsa a dovest ce most i stiera ,PA BOLJE da sdsp ne dođe na vlast jer ce bit svašta od šatora drzabnog udara, bolje da je hdz na vlasti sve je mirno, čak is vučićem je prošlo mirno i s istanbulskom i evo ie mailovi sve je mirno,pa ne vidim više ni severa matijaševića ribića, sve je ok :plj:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1502 u: 01 06 2018, 21:27:42 poslijepodne »
  ma znam ja šta vi govorite ovu vladu nece sdp pobijedit nikako hdz ce opet dobiot vlast to sam rekao, jer zivi zid i most ne zele s sdpom a oni imaju 19 posto,to je kao da loviš rezultat 3-0 s 7 igrača nemoguca misija, hdz ce najesen se riješiti vrdoljaka i hnsa a dovest ce most i stiera ,PA BOLJE da sdsp ne dođe na vlast jer ce bit svašta od šatora drzabnog udara, bolje da je hdz na vlasti sve je mirno, čak is vučićem je prošlo mirno i s istanbulskom i evo ie mailovi sve je mirno,pa ne vidim više ni severa matijaševića ribića, sve je ok :plj:

Kako će ŽZ s SDPeom, kad je SDP za brisel i nato. Ako će nama vladati elita iz brisela koju nitko nije izabrao onda nam je svejedno tko je posrednik.

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1503 u: 01 06 2018, 21:37:34 poslijepodne »
  ma znam ja šta vi govorite
Maxe nemoj persirati Rijeci.   :-) Nema potrebe za tim, ovo je forum a ti i ne moraš znati koliko je njemu godina, na koncu što te briga.
To sa Titom se slažem.  :sl:k:

P.S. Prošli ste stotu stranicu a niste ni primijetili. Svejedno čestitam.  :g:fv:
« Zadnja izmjena: 01 06 2018, 21:38:52 poslijepodne od Debeli »
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1504 u: 01 06 2018, 22:25:49 poslijepodne »
Kako će ŽZ s SDPeom, kad je SDP za brisel i nato. Ako će nama vladati elita iz brisela koju nitko nije izabrao onda nam je svejedno tko je posrednik.
ma nema šanse povratak u 90e to zaboravite izolacija itd sve je to danas kapitalizam unija se širi i na bosnu i srbiju itd unija najmanji problem , gori je hdz i njegovi zakoni,,  milanović se svadao s merkel a ovaj se ulizuje svakome,,,danas je tržište ulaganja kapital ja ne shvacam  vas, ovo je kapitalizam za to su se borili 90ih i glasali za hdz i tuđmana,,,isad dobro jutro nakon 27 godina...

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1505 u: 02 06 2018, 01:16:28 prijepodne »
Maxe nemoj persirati Rijeci.   :-) Nema potrebe za tim, ovo je forum a ti i ne moraš znati koliko je njemu godina, na koncu što te briga.
To sa Titom se slažem.  :sl:k:

P.S. Prošli ste stotu stranicu a niste ni primijetili. Svejedno čestitam.  :g:fv:

Tako je, bez VIkanja pa-g

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1506 u: 02 06 2018, 09:51:30 prijepodne »
Đaba krečiš, Rijeka!

 Glasači hdz-a i sdp-a imaju tkao skroman mozak da naprosto ne mogu pojmiti da su te dvije stranke izdale narod.  Da nisu tako "bistri" ne bi ni bili glasači veleizdajnika. Nemoguća misija!

Ne možeš ulit dvi litre vina u bocu od litre.


Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1507 u: 02 06 2018, 11:08:50 prijepodne »
Đaba krečiš, Rijeka!

 Glasači hdz-a i sdp-a imaju tkao skroman mozak da naprosto ne mogu pojmiti da su te dvije stranke izdale narod.  Da nisu tako "bistri" ne bi ni bili glasači veleizdajnika. Nemoguća misija!

Ne možeš ulit dvi litre vina u bocu od litre.
nikad uzivotu nisam bio na izborima niti ću a ti gušteru si glasao za hdz ? je li bio refrendum za uniju nismo ušli samo tako 63 posto je bilo za a za nato 55 posto, nato je bokje da je tu nece bit ratova na balkanu nije im ovo 1991, nije moj skroman mozanehgo sam realkan di su šatoraši sada to vas pitam????????treba opet bit refrendum za izlazak iz unie i nato i opet ce biti isto, to nije problem ,problem su hrvatski političari koji se kunu domoljublje sekta zvana hdz,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1508 u: 02 06 2018, 11:10:50 prijepodne »
problem je šta vi ne vidite razlike a to je da hdz štiti korupciju pa sami se svađaju međusobno ,banke su prodane austrijancima davno :!-:nek ih ponovno otkupe i opet ce biti sto ,euro dolazi 2020 kuna odlazi u povijest

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1509 u: 02 06 2018, 16:13:38 poslijepodne »
problem je šta vi ne vidite razlike a to je da hdz štiti korupciju pa sami se svađaju međusobno ,banke su prodane austrijancima davno :!-:nek ih ponovno otkupe i opet ce biti sto ,euro dolazi 2020 kuna odlazi u povijest

Ja u Rijeci ne vidim što je SDP  :lj:

Spominješ da li je neko 90tih dao glas HDZeu, pa tada je HDZ bio jedan pokret, promjena i bilo je logički tu promjenu podržati.

Danas su stvari puno drugačije, drugačije su zato što sad vidimo neke pogreške koje su se radile pri stvaranju Hrvatske, makar mislim da to i nisu bile pogreške, već dio jednog šireg plana.

Sto puta sam dao primjer 2000. kad su i desni i ljevi mislili da će SDP imati politku otklanjanja svih "pogreški" HDZea, korigiranja mnogih zakona, međutim dokazali su da ona politika, koju smo definirali kao pogrešna, je zapravo pod SDPeom nastavljena, s tim da dok su preuzimali politiku HDZea, odnosno politiku kontinuiteta naciju su djelili po ideološkom ključu kako bi se održao privid tobžnjih dviju stranaka.

Dakle, da se otvori debata o Titu, HDZ i SDP bi u toj debati bili kao dvije različite stranke, međutim, pogledaj debatu o referendumima, nećeš znat tko je od dvojice establišmenta HDZ, a tko SDP ako to od prije nebi znao.

Pogledaj emisiju Otvoreno, na strani establiššmenta su Bauk i Kušćević, neko tko ne prati politiku, ne bi znao na temelju njihovih stavova tko je tko.


slažem se jedino da je HDZ duže na vlasti i da mu treba više zamjeriti nego SDPeu, ali SDP mu nije oponirao, on ga je svojim ideološkim stavovima jačao, ali su zajednički dijelili plijen.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1510 u: 02 06 2018, 16:15:59 poslijepodne »
Đaba krečiš, Rijeka!

 Glasači hdz-a i sdp-a imaju tkao skroman mozak da naprosto ne mogu pojmiti da su te dvije stranke izdale narod.  Da nisu tako "bistri" ne bi ni bili glasači veleizdajnika. Nemoguća misija!

Ne možeš ulit dvi litre vina u bocu od litre.

Meni su neki ljudi čak i priznali u normalnoj verbalnoj komunikaciji da vide da ono što Pernar govori itekako ima smisla, ali oni ne mogu protiv sebe, to me podsjeća na nekog tko je zabuljeljen, možeš ga jedino tješit, ali nemoreš ništa objasniti, on će po svom, srce je jače od pameti kod zaljubljenih!
« Zadnja izmjena: 02 06 2018, 16:22:22 poslijepodne od Rijeka »

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 296
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1511 u: 03 06 2018, 00:26:43 prijepodne »
nikad uzivotu nisam bio na izborima niti ću
Zašto onda prigovaraš? Svaki je glas bitan.
Nemoj se izvlačit na ono "ali to je samo jedan glas"....puno je takvih koji misle isto. Malo po malo - glas, dva glasa, tri glasa (...). U Americi se govori engleskim jezikom koji je za dlaku dobio. "Kandidati" su bili engleski i njemački. Za samo JEDAN glas je engleski odnio pobjedu. :-)
Izbori su prilika za promjene.
Dok se god ne bude izlazilo na izbore, neće bit ni rezultata.
Skužio si moju poantu.
« Zadnja izmjena: 03 06 2018, 00:39:47 prijepodne od Maca papučarica »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1512 u: 03 06 2018, 10:43:50 prijepodne »
Zašto onda prigovaraš? Svaki je glas bitan.
Nemoj se izvlačit na ono "ali to je samo jedan glas"....puno je takvih koji misle isto. Malo po malo - glas, dva glasa, tri glasa (...). U Americi se govori engleskim jezikom koji je za dlaku dobio. "Kandidati" su bili engleski i njemački. Za samo JEDAN glas je engleski odnio pobjedu. :-)
Izbori su prilika za promjene.
Dok se god ne bude izlazilo na izbore, neće bit ni rezultata.
Skužio si moju poantu.
pa ti glasaj za hdz ovo je kapitalizam mafijaški a vi ga nikako ne shvcate pa robovi ste stranog kapitala  i šta hoćete bolji zivot?hah da zivi zid ce bacatoi euro s neba ,nema bolje

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1513 u: 03 06 2018, 10:44:43 prijepodne »
željka markić kroji  za hdz zakon ali za onaj konzervativniji hdz piše slobodna danas :piv:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1514 u: 03 06 2018, 13:24:58 poslijepodne »
Dobro ti kaže Maca, ja da ne izlazim na izbore ne bi se hvalio time.  :sk-n-g:
Još manje bi pametovao po forumima jer za to jednostavno ne bi imao osnove.  :h:a:

(naprid naši, treba danas dobit Brazil)  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme