Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1035347 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1485 u: 30 05 2018, 16:00:02 poslijepodne »
Svaka čast našem Gušteru današnjem na komentaru, čovjek vidi ono što nažalost mnogi ne vide.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1486 u: 30 05 2018, 18:45:05 poslijepodne »
U principu ja sam uvjek za demokraciju i slobodu govora, volim iskrene ljude i najmanje mi smeta Stazić u SDPeu.

Ajmo po redu:

Porobljavanjem ljudi treba vratiti verbalni delikt kako se ne bi pisalo protiv vladajuće ekipe i smislili su tzv govor mržnje.

Stazć je saborski zastupnik i on nebi po logoici stvari pisati na taj način, drugo su novinari i voditelji emisija koji žele veću gledanost, nitko te ne tjera da gledaš Bujicu!!!!!
Ja sam iz znatiželje htio poslušati sabor HDZea i vjeruj mi, nisam imao želuca, rađe bi Stazića mogao slušati 10 sati, nego Plenkija 10 minuta, zato što je Stazić ipak samo Stazića, A Plenkiju nažalost vjeruju i desni i ljevi i mnogi ga još nisu shvatili.

Što Stazić može postići svojim upisom, pa samo dodatno angažirati HDZeovo biračko tijelo koje bi možda i progledalo da nema kojekakvih Stazića koji ih resetiraju.

Dakle uopće sam protiv ograničavanja nečijih stavova, volim kad mi netko kaže što je nego kad glumata, kao što HDZ glumata domoljublje, a SDP glumata socijademokraciju, a zapravo se radi o politčkom zdrugu koje radi za interese borga i "humanitaraca", ili u interesu guštera.
gledajte ja vas razumin ali vi mene ne,,, stazić i isvi ostali su ništa prema onome štas e govorilo usaboru 90ih  tamo sjede nesposbnjakovići i ne gledam sabor zadnjih 6 godina,, hdz ima 3 struje pa vi sad komentirajte koji je hdz po vama bolji a plenkovićev eureopski, b štierov koji oće tuđmanovu doktrinu koja je po vama ok? hdz je najvei problem udrzavi... opet vi svoje sdp ne moze bit socijalan jer je ovo kapitalizam  PNOVIT ĆU i da pokuša bit zaustave ga  ustavni suci sanadera su pustili na slobidu, spašavaju priovatnu irmu to je hdz gdje su hrv branitelji nema ih na cesti da hdz je na vlasti,sada je sve ok?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1487 u: 30 05 2018, 18:48:04 poslijepodne »
pa sada se bune ovi privatnici nema radnika kme kme platit radnika pa nece ići vani, kod nas plaće 3 000 kn i onda se čude kako nece da rade u ugostiteljstvu. čime se hdzovci hvale 160 000 nezaposlenih da jako malo 290,000 ih je otišlo vani.ova vlada ce past uskoro sada se kolinda svada s njima hihi shvatila i ona da je dno dna udrzavi :mu:s:s:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1488 u: 30 05 2018, 19:31:19 poslijepodne »
gledajte ja vas razumin ali vi mene ne,,, stazić i isvi ostali su ništa prema onome štas e govorilo usaboru 90ih  tamo sjede nesposbnjakovići i ne gledam sabor zadnjih 6 godina,, hdz ima 3 struje pa vi sad komentirajte koji je hdz po vama bolji a plenkovićev eureopski, b štierov koji oće tuđmanovu doktrinu koja je po vama ok? hdz je najvei problem udrzavi... opet vi svoje sdp ne moze bit socijalan jer je ovo kapitalizam  PNOVIT ĆU i da pokuša bit zaustave ga  ustavni suci sanadera su pustili na slobidu, spašavaju priovatnu irmu to je hdz gdje su hrv branitelji nema ih na cesti da hdz je na vlasti,sada je sve ok?

Ne mogu prihvatiti tezu da smo u kapitalizmu i da se zato SDP nesmije zalagati za plaćenje prekovremenih.

Znam da je za vrijeme CCCP-a i berlinskog zida, zapadno europski kapitalizam bio humaniji (da se dokažu suprotnom bloku), i da padom CCCP-a kapitalizam ide prema feudalizmu pa i robovlasništvu, ali to bi bila velika prilika za socijaldemokrate, jedini je problem što oni nisu socijademokrati, jer im ovakva prilika nebi skliznula.

Naivno je vjerovati da ono što priča Pernar i naš Gušter ne vide političari u SDPeu, ali nesmiju, isto kao što HDZeovci nisu smjeli potpisivati inicijative za referenduma -to su establišment stranke, koje štite globalizam.

Kapitalizam ide ka tome da uništi države, da uništi nacije, da uništi religije... i da svi budemo tržište i radna snaga bez nekog dubljeg identiteta.


Žalosno je to što SDP (koji nema ni s od socijalne politike) gura tu anacionalnost, a s druge strane HDZ (koji nema ni d od domoljubnog) gura taj najniži oblik globalizma koji udara na identitet i kroz IKaču stvara nove identitete.

Dakle, globalizam ide prema čistom feudalizmu, korporacije bi bile feudi, a države praktički nebi ni postojale, više kao nekakakva administrativna središta, a svu vlast bi imale korporacije, odnosno VLASNICI svega što vrijedi, svih proizvodnji, sjemenki...

Demokracija se sve više reducira u korist interesa kapitala.

Gledam Italiju, čim se netko pojavi izvan establišmenta eto problema, Grčku da ne spominjem, Libiju i Siriju fizički su uništili.

NATO je čista politička organizacija (uz najjaču vatrenu moć) njegov interes je isključivo širenje kapitala i osvajanje novih izvora/resursa.

Pa i sad to sve vidimo, dovoljno pogledati dnevnik ili saborsku sjednicu, vidimo da se stvari odlučuju u centrima moći!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1489 u: 30 05 2018, 19:37:54 poslijepodne »
Ne mogu prihvatiti tezu da smo u kapitalizmu i da se zato SDP nesmije zalagati za plaćenje prekovremenih.

Znam da je za vrijeme CCCP-a i berlinskog zida, zapadno europski kapitalizam bio humaniji (da se dokažu suprotnom bloku), i da padom CCCP-a kapitalizam ide prema feudalizmu pa i robovlasništvu, ali to bi bila velika prilika za socijaldemokrate, jedini je problem što oni nisu socijademokrati, jer im ovakva prilika nebi skliznula.

Naivno je vjerovati da ono što priča Pernar i naš Gušter ne vide političari u SDPeu, ali nesmiju, isto kao što HDZeovci nisu smjeli potpisivati inicijative za referenduma -to su establišment stranke, koje štite globalizam.

Kapitalizam ide ka tome da uništi države, da uništi nacije, da uništi religije... i da svi budemo tržište i radna snaga bez nekog dubljeg identiteta.


Žalosno je to što SDP (koji nema ni s od socijalne politike) gura tu anacionalnost, a s druge strane HDZ (koji nema ni d od domoljubnog) gura taj najniži oblik globalizma koji udara na identitet i kroz IKaču stvara nove identitete.

Dakle, globalizam ide prema čistom feudalizmu, korporacije bi bile feudi, a države praktički nebi ni postojale, više kao nekakakva administrativna središta, a svu vlast bi imale korporacije, odnosno VLASNICI svega što vrijedi, svih proizvodnji, sjemenki...

Demokracija se sve više reducira u korist interesa kapitala.

Gledam Italiju, čim se netko pojavi izvan establišmenta eto problema, Grčku da ne spominjem, Libiju i Siriju fizički su uništili.

NATO je čista politička organizacija (uz najjaču vatrenu moć) njegov interes je isključivo širenje kapitala i osvajanje novih izvora/resursa.

Pa i sad to sve vidimo, dovoljno pogledati dnevnik ili saborsku sjednicu, vidimo da se stvari odlučuju u centrima moći!
1. i da zivi zid dođw sutra na vlast isto će biti pa cete ovako govoriti hdz sdp most zivi zis sve isto itrazit  cetwe novog mesiju opet 2 čujem pašalić ivić se zeli vratiti uhdz mogu zamisliti kakvi bi to tek hdz bio s njim3. europska unija nije bila u 90ima špa smo sve pokrali iprodali uništili zasto ako je hdz bio domoljuban 90ih nije zaustavio uništenje fabrika jugoplastike itd,, kralo se i nece bit bolkje NIKADA opet govorim po 90 put sdp ne može donijeti besplatno školstvo zdravtvo ali ako bi on htio ukinuti pdv hdz u oporbi uaaaaaaaaaaaaaa oni su 12998 s škegrom donijeli taj pdv, hdz se krije iza zastave oni su opasna sekta4, pa opet ce hdz dobit izbore kakvi narod takva vlast, onaj kom iz zg pljuje po bernardiću sve u 16 staziću ovo ono pa st ne kaze kako ce dalička 6 mje4seci primat plaću a otišla iz vlade, novac se bac bezveze, šta mene riga za ikaču i ovaj glasanje imena političara, nama treba sistem promijenit, 1990 nezaposlenost 2 posto danas 25 posto, vanjski dug danas i 1990 je 430 puta  veci,pametnom dosta

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1490 u: 30 05 2018, 19:47:53 poslijepodne »
nesatao mi kom skratit cu nema bolj više nikada hrvatska vraca dug još 50 godina najmanje zadužuju se a bolje nema hdzu se sudilo i opet ce popovi hercegovci lika slavonija i pola dalmacije dati glas hdzu jer oni su domoljubi,oni su bili kad je rat počeo a sdp su komunisti itd..i tako film se vrti 20 godina hdz razvali drzavu dođe sdp huškaju branitelje dođe hdz i sjaši kurta dođe murta, kakvi narod takva vlast, ja ne vjerujem da će doći pošteni političar ili da ce bit socijalni zakoni to zaboravite ,hdz ce opt dobbit izbore plenkovića ce rušiti na jesen ,hdz niti je na nebu ni na zemlji,oni ne mogu bit socijalni pogledajte šta rade  3 godinesu na vlasti zasto nisu zaustvili odlazak mladih,nego konvencije skupovi buka vika hdz uvijek isti

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1491 u: 30 05 2018, 20:08:32 poslijepodne »
nesatao mi kom skratit cu nema bolj više nikada hrvatska vraca dug još 50 godina najmanje zadužuju se a bolje nema hdzu se sudilo i opet ce popovi hercegovci lika slavonija i pola dalmacije dati glas hdzu jer oni su domoljubi,oni su bili kad je rat počeo a sdp su komunisti itd..i tako film se vrti 20 godina hdz razvali drzavu dođe sdp huškaju branitelje dođe hdz i sjaši kurta dođe murta, kakvi narod takva vlast, ja ne vjerujem da će doći pošteni političar ili da ce bit socijalni zakoni to zaboravite ,hdz ce opt dobbit izbore plenkovića ce rušiti na jesen ,hdz niti je na nebu ni na zemlji,oni ne mogu bit socijalni pogledajte šta rade  3 godinesu na vlasti zasto nisu zaustvili odlazak mladih,nego konvencije skupovi buka vika hdz uvijek isti
Pa ako ŽZ prevari narod treba ga maknut i to je to.

Bitno je da političari vide da mogu biti kažnjeni, a ne da sad HDZ-SDP zamjenimo ljudima istog karaktera, odnosno bez karaktera.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1492 u: 30 05 2018, 20:21:51 poslijepodne »
Evo Peđe na mrežiTV, ajme koje floskule, dno dna, laži, da nama smetaju nacinalne manjine, ma ne smetaju meni nacionalne manjine, svaka čast nacionalnim manjinama, volim kad Hrvatska kao država pomaže nacionalnim manjinama, meni se gade takvi političari poput Peđe i Plenkija.

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1493 u: 30 05 2018, 21:42:35 poslijepodne »
meni se gade takvi političari poput Peđe i Plenkija.
E moj Rijeka...  pa-d
Evo za tebe onda jedno malo lakše pitanje, znaš li ti što je to CCCP koje spominješ gore?  :vr_t:s:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1494 u: 30 05 2018, 23:13:58 poslijepodne »
E moj Rijeka...  pa-d
Evo za tebe onda jedno malo lakše pitanje, znaš li ti što je to CCCP koje spominješ gore?  :vr_t:s:
Znam, samo ne znam na što pucaš točno?

CCCP je gruba verzija EU-a

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1495 u: 31 05 2018, 21:08:47 poslijepodne »
jandroković plnković kolinda alan ford show.ona im govori da loše vode politiku on njoj da se ne miješa, ovaj njonjo napada,ona da laže eto tko nam je na vlasti,hdz je nestabilna vlada,čim je drzi sauha i vrdoljak.umjetna vlada :- :-) ništa ne rade za narod

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1496 u: 01 06 2018, 16:35:28 poslijepodne »
jandroković plnković kolinda alan ford show.ona im govori da loše vode politiku on njoj da se ne miješa, ovaj njonjo napada,ona da laže eto tko nam je na vlasti,hdz je nestabilna vlada,čim je drzi sauha i vrdoljak.umjetna vlada :- :-) ništa ne rade za narod

To je stabilna europska vlada, dodao bi da je EU totalitarizam koji porobljava Hrvatsku i ova im je vlada pun pogodak.

I kao što rekoh SDP se neće dosjetiti predložiti nešto u korist radničkih i socijalnih prava, baviti će se drugom Titom i sličnim pizdarijama, kao da ne žele, odnosno ne smiju na vlast!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1497 u: 01 06 2018, 17:52:10 poslijepodne »
To je stabilna europska vlada, dodao bi da je EU totalitarizam koji porobljava Hrvatsku i ova im je vlada pun pogodak.

I kao što rekoh SDP se neće dosjetiti predložiti nešto u korist radničkih i socijalnih prava, baviti će se drugom Titom i sličnim pizdarijama, kao da ne žele, odnosno ne smiju na vlast!
dok je bio drug tito nije bilo gladnih nezaposlenost 2 posto otvaranje 300 fabrika, u socijalizmu je bilo bolje za radmnika bila su veca radnička prava danas je kjapitalizam, dp bi htio donijeti socijalna prava ali ne moze zbog puno toga od eunije do ustav nog suda itd zasto hdz su domoljubi rodoljubi a sdp komunjare taj film vrte od 1992,hdz su lopine i narod im vjeruje nazalost, jer da je sdp na vlasti bo bi vojni udar zbog ik i agrokora, sada je sve ok pa čak i kolinda kritizira hdz kupi poene za izbore ali nema pomaka,  NIJE DA NE ŽELE NEGO NE SMIJU I NE MOGU zbog jakih lobija kapitalizam je čudovište koje guta sve ima ih više vrsta,to sam vam rekao ali vi me ne razumijete sdpovi zakoni su bar 10 posto bolji od hdzovih i to je puno jer pogledaje skupoću zdravtvo i školstvo, nezaposlenost pa šta ne rade za narod??????hdz je uveo hrvatsku uniju 2006 kad je sanader potpisao onaj sporazum ,pa oni su račana napadali da je locirao gotovinu a 2005 ih je šekslocirao , i narod šuti,,,,,,hdz sve može i narod mu oprašta , hdz je imao 7 ministara na optuteničkoj klupi sdp nije imao nijednog ali na lokalnoj vlasti je imao afera sabo mercel itd,ali politika je k,,,a šta se tiče like i slavonije oni su postali siromašniji nego kosovo a svi za hdz,pa šta ti ljudi vide u tom hdzu,oni su bili kao neka sekta 90ih mi cemo izaci iz  jugoslavije bit ce bolje dobit cemo rat osnovali smo  hrvatsku,mašu plavim zastavama, odrzavaju skupove ,pa koga mažu u oči hdz ima 27 posto nikad manje vratimo se u 2007 imali su 55 posto pogledajte taj pad, ima i sdp pad 2011 su imali 80 posto sad 19 posto,,zvi zid nece nikada samostalno vladat nova su stranka itd,,, a onome da ce hdz i sdp biti skupa to zaboravite oni bi se za 1 sat posvađali ,,,,i to bi bio kraj ijednih idrugih,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1498 u: 01 06 2018, 17:53:37 poslijepodne »
ja ne volim konzervativne zakone itočka nek crkva počne placatporez,nek se otvore fabrike smanju porezi,povecaju place, ukinu općine, ukine pdv, otvore radna mjesta, i onda ce biti bar malo bolje :hv:l

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1499 u: 01 06 2018, 17:55:20 poslijepodne »
bila je tema danas izbori 2019 p ko,inda zasada i nema proukandidata bandić bi mogao nesto napraviti da uđe u  krug ,sinčić je tu negdje ,,,i opet ce ona dobit izbore isto kao hdz koji ce na jesen dovest stiera  samo da ostanu na vlasti potkerat ce vrdoljaka i vratit most,, zakulisn igre hdza se nastavljaju