Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019436 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1470 u: 29 05 2018, 18:04:13 poslijepodne »
Jadni su ovi ograničeni  desničari što se javljau u Bez pardona a da i ne znaju.  :s-lol:
Tako jedan od njih (svi su isti) zove danas i kaže da želi komentarisati.   :s-lol: 
da hvala vam što ste mi dopustili da komentarišem kaže on na kraju.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1471 u: 29 05 2018, 20:42:58 poslijepodne »
Jadni su ovi ograničeni  desničari što se javljau u Bez pardona a da i ne znaju.  :s-lol:
drago mi je danas što ih je Stazić uništio.   :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1472 u: 29 05 2018, 20:59:24 poslijepodne »

Jedan od njih kaže danas, a to mu nije prvi put: -Vratila se je Nezavisna država Hrvatska, kome se ne sviđa neka ide... i još onda prikladne nebuloze iza toga.   :zapre: 
Ona tuka od voditeljice gleda tako kako sam je nazvao i ni riječi.   pa-d
Trebalo bi im uzeti koncesiju.  :s:u:z:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1473 u: 29 05 2018, 22:56:21 poslijepodne »
Izgleda da je referendumaska inicijativa prošla ova o izborima, sad još kad bi i o IKači prošla  :sr:c:

Sad će establišment politilka dobiti po pički, već se naslađujem, još kad bi i riječka partija odgovrala za svoj čin to bi bilo  :kla:

Pa nazdravimo, odjebali smo HDZ-SDP ekipu i-dr

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1474 u: 29 05 2018, 22:58:01 poslijepodne »
drago mi je danas što ih je Stazić uništio.   :s-lol:

I meni je to preglupo, hebe mi se za Stazića, od njega ni ne očekujem drugo nego govor mržnje.

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1475 u: 29 05 2018, 23:15:43 poslijepodne »
Sad će establišment politilka dobiti po...
Kontroliraj se Rijeka molim te.  :sl:k:
Takav riječnik ne koristiš ni u emisiji Bez Pardona, pa ne znam zašto misliš da je ovdje tako nešto dobrodošlo?  :gl:d:

Forumski postovi obično govore uglavnom o onome tko ih piše, ali budem li morao editirati tvoje postove, to nisam nikada radio, ali neće bit dobro.   :sk-n-g:

Hvala na razumijevanju.
 :bacv:for:
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1476 u: 29 05 2018, 23:30:19 poslijepodne »
Kontroliraj se Rijeka molim te.  :sl:k:
Takav riječnik ne koristiš ni u emisiji Bez Pardona, pa ne znam zašto misliš da je ovdje tako nešto dobrodošlo?  :gl:d:

Forumski postovi obično govore uglavnom o onome tko ih piše, ali budem li morao editirati tvoje postove, to nisam nikada radio, ali neće bit dobro.   :sk-n-g:

Hvala na razumijevanju.
 :bacv:for:

U redu, prihvaćam kritiku. 

(Na drugim forumima je obično pravilo da se ne vrijeđaju drugi forumaši, a riječnik je bio manje bitan, pa sam se po tom ravnao, ali kao što rekoh, držat ću se pravila koja vrijede tu)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1477 u: 30 05 2018, 11:21:55 prijepodne »
I meni je to preglupo, hebe mi se za Stazića, od njega ni ne očekujem drugo nego govor mržnje.
A   govor Keleminca nje li to govor mržnje?????? Bujanec  i još puno njih?
« Zadnja izmjena: 30 05 2018, 12:15:50 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1478 u: 30 05 2018, 11:24:10 prijepodne »
Izgleda da je referendumaska inicijativa prošla ova o izborima, sad još kad bi i o IKači prošla  :sr:c:

Sad će establišment politilka dobiti po pički, već se naslađujem, još kad bi i riječka partija odgovrala za svoj čin to bi bilo  :kla:

Pa nazdravimo, odjebali smo HDZ-SDP ekipu i-dr
to nema veze s hdz i sdpom oni ce i dalje vladat opet vi mislite da je zeljka markić domoljub ??????govor mrznje bakice markić ima napretek bogata je ona i boli nju briga za sirotinjom ona se bori za sebe

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1479 u: 30 05 2018, 12:34:50 poslijepodne »
U redu, prihvaćam kritiku. 
Prihvaća kritiku, ali se ne ispričava niti mijenja to što je napisao.  s-c-b
Jesi li vidio da tko od nas piše tako, Rijeko? To samo vi primitivci i desničari ste takvi. Što ti je teško napisati oprostite što sam primitivac i nazadan?  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1480 u: 30 05 2018, 13:05:45 poslijepodne »
he he  :s-lol: kaže i da na drugim forumima slobodno prostače i uobičajeno je da tako govore.  :tamo:lol: na kojim to forumima da mi je znati? sigurno na onim gdje se skupljaju takvi kao on, HDZ ovci i desničari.   :s:r:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1481 u: 30 05 2018, 13:47:13 poslijepodne »
A   govor Keleminca nje li to govor mržnje?????? Bujanec  i još puno njih?

U principu ja sam uvjek za demokraciju i slobodu govora, volim iskrene ljude i najmanje mi smeta Stazić u SDPeu.

Ajmo po redu:

Porobljavanjem ljudi treba vratiti verbalni delikt kako se ne bi pisalo protiv vladajuće ekipe i smislili su tzv govor mržnje.

Stazć je saborski zastupnik i on nebi po logoici stvari pisati na taj način, drugo su novinari i voditelji emisija koji žele veću gledanost, nitko te ne tjera da gledaš Bujicu!!!!!
Ja sam iz znatiželje htio poslušati sabor HDZea i vjeruj mi, nisam imao želuca, rađe bi Stazića mogao slušati 10 sati, nego Plenkija 10 minuta, zato što je Stazić ipak samo Stazića, A Plenkiju nažalost vjeruju i desni i ljevi i mnogi ga još nisu shvatili.

Što Stazić može postići svojim upisom, pa samo dodatno angažirati HDZeovo biračko tijelo koje bi možda i progledalo da nema kojekakvih Stazića koji ih resetiraju.

Dakle uopće sam protiv ograničavanja nečijih stavova, volim kad mi netko kaže što je nego kad glumata, kao što HDZ glumata domoljublje, a SDP glumata socijademokraciju, a zapravo se radi o politčkom zdrugu koje radi za interese borga i "humanitaraca", ili u interesu guštera.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1482 u: 30 05 2018, 13:51:49 poslijepodne »
he he  :s-lol: kaže i da na drugim forumima slobodno prostače i uobičajeno je da tako govore.  :tamo:lol: na kojim to forumima da mi je znati? sigurno na onim gdje se skupljaju takvi kao on, HDZ ovci i desničari.   :s:r:

Pa ako te baš zanima, puno je gore nekom davati nadimke i to običnim ljudima koji se možda jave u neku emisiju, nego izgovoriti prostu riječ.

Jedno je političar koji te pljačka pa ga pošalješ u  :s:r: nego nekoj osobi koju ne poznajemo, koja nema mogućnost se braniti damo neki nadimak lupetam svetac.


Ja se isto ne slažem s pojedinim stavovima, zato se i javim u emisiju, pogotovo mi smetaju ljudi koji sebi uskaču u usta, recimo antifašisti koji podržavaju NATO bombe ili Tuđmanovci koji daju glas Sanaderovoj politici, ali se suzdržavam od toga da ljudima dajem etikete.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1483 u: 30 05 2018, 14:18:40 poslijepodne »
ajde, možda ima za tebe nade Rijeko, fala bogu da si došao na naš forum.  :tamo:lol:
Znači ti si protiv toga da Sveticu zovemo tako?
Ja mislim da ona jadnica u životu nije dobila veći kompliment nego sad pod stare dane od nas koji smo joj dali takvo ime.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1484 u: 30 05 2018, 14:48:45 poslijepodne »
ajde, možda ima za tebe nade Rijeko, fala bogu da si došao na naš forum.  :tamo:lol:
Znači ti si protiv toga da Sveticu zovemo tako?
Ja mislim da ona jadnica u životu nije dobila veći kompliment nego sad pod stare dane od nas koji smo joj dali takvo ime.  :s-lol:

Ja te pitam, bili više volio da te neko negdje pošalje ili da ti npr. majci da neki nadimak samo zato jer ima neki svoj stav?

Ja osobno nemam neki problem kad me netko negdje pošalje, to smatram samo da više nema argumenata, ali glede nekih nadimaka običnim ljudima koji mi osobno ništa nisu napravili, pa čak i neznaju da su spominjani hm nije mi baš pravo.

Drugo je ako se netko sam nekako nazove i da do znanja da mu naziv ne smeta pogotovo na forumu di mi i trebamo imati lažne nazive.

Ja sam počeo beštimat tek na spomen predsjednika sabora koji je dobio zanemariv broj preferencijalnih glasova, ali je u mislosti svakog predsjednika/ce HDZea :lj: