Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018867 vremena)

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1455 u: 27 05 2018, 17:09:33 poslijepodne »
ne vjerujem da  su gledali bez pardona danas u nedjelju.  :sm:sh:
ali sutra će bit plakanja od ovih... ne znam kako da ih nazovem - propao im je referendum najvjerovatnije. :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1456 u: 27 05 2018, 17:35:57 poslijepodne »
je li svetica čita nas  pa ona  napravila pad sustava :idch:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1457 u: 27 05 2018, 21:45:20 poslijepodne »
ne vjerujem da  su gledali bez pardona danas u nedjelju.  :sm:sh:
ali sutra će bit plakanja od ovih... ne znam kako da ih nazovem - propao im je referendum najvjerovatnije. :s-lol:

Oberšnel i ekipa zabranili u svojim općinama referendum i još se pozivaju na ljudska prava  :s:r:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1458 u: 27 05 2018, 22:17:10 poslijepodne »
Oberšnel i ekipa zabranili u svojim općinama referendum i još se pozivaju na ljudska prava  :s:r:

nisu zabranili nego nece biti u više mjesta ali svjedno desničari ce izgibiti taj referendum nece im proći jer će opet pobačaj biti dopušten

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1459 u: 28 05 2018, 00:15:33 prijepodne »
nisu zabranili nego nece biti u više mjesta ali svjedno desničari ce izgibiti taj referendum nece im proći jer će opet pobačaj biti dopušten

Ne govorim o pobačaju, govorim o ovim referendumskim inicijativama koje je riječka partija, potpomognuta "desnim" dijelom partije zabranila, jedan na pet dana, a drugi na svih 15 dana.

Riječka partija ima očito dobre odnose s desnim krilom partije kad se to usudila napraviti.

Sjećam se kad je Kerum onaj mimohod istospolnih htio samo preusmjeriti kroz druge djelove grada, odmah je bio napad od strane desnog i ljeveog partijskog zdruga.

To je to, porobljavanje na djelu, zaposlenike pretvoriti u roblje, a u zamjenu dati "prava" na istospolni seks.

Slušao onog Bauka, mislim si, koliko čovjek mora biti plitak da onom liku vjeruje. Kaže da mu je nelogično da Pupovac podržava HDZ, a pa tko može HDZ inače podržavato osmih onih koji imaju od toga neku korist, sigurno ja koji volim svoju Hrvatsku neću podržati HDZ!

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1460 u: 28 05 2018, 11:10:08 prijepodne »
Slušao onog Bauka, mislim si, koliko čovjek mora biti plitak da onom liku vjeruje.
da nego je bolje da vjerujemo Željki Markić kao ti.  :s-lol: Kome ti vjeruješ osim njoj?
glavno da si ti naznačio da voliš svoju Hrvatsku.  :tamo:lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1461 u: 28 05 2018, 17:30:09 poslijepodne »
Ne govorim o pobačaju, govorim o ovim referendumskim inicijativama koje je riječka partija, potpomognuta "desnim" dijelom partije zabranila, jedan na pet dana, a drugi na svih 15 dana.

Riječka partija ima očito dobre odnose s desnim krilom partije kad se to usudila napraviti.

Sjećam se kad je Kerum onaj mimohod istospolnih htio samo preusmjeriti kroz druge djelove grada, odmah je bio napad od strane desnog i ljeveog partijskog zdruga.

To je to, porobljavanje na djelu, zaposlenike pretvoriti u roblje, a u zamjenu dati "prava" na istospolni seks.

Slušao onog Bauka, mislim si, koliko čovjek mora biti plitak da onom liku vjeruje. Kaže da mu je nelogično da Pupovac podržava HDZ, a pa tko može HDZ inače podržavato osmih onih koji imaju od toga neku korist, sigurno ja koji volim svoju Hrvatsku neću podržati HDZ!
  ima važnihih stvari od ti referenduma nek uvedu referendum o ukidanju pdva itd,,pa evo i danas u emisiji govore da  je hdz dobar pa im je jedan slušatelj sve rekao  šta je hdz,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1462 u: 28 05 2018, 17:32:17 poslijepodne »
sada svetica hvali stiera sutra ce govoriti protiv plewnkovića ti hdzovci su  dvolični ta stranka više ne bi postojala da jw u nekoj drugoj drzavi :sk-n-g: sramota da nakon svega mnogi još uvijek glasaju za hdz, gledam onaj skup u subotu vika obecavanje mlate prazu slamu, nek počnu raditi

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1463 u: 28 05 2018, 20:02:19 poslijepodne »
da nego je bolje da vjerujemo Željki Markić kao ti.  :s-lol: Kome ti vjeruješ osim njoj?
glavno da si ti naznačio da voliš svoju Hrvatsku.  :tamo:lol:
Vjerujem u ono što govori Živi zid, a i naš Gušter, nešto ga nema, fali mi.

Markićka se ovdje slučajno našla, jer nitko nije pokrenuo referendume, sve udruge bi samo izvlačile lovu, a nebi organizirale referendume.

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1464 u: 28 05 2018, 22:26:53 poslijepodne »
Došlo mi je slabo kad je svetica dizala plenkovića u nebesa  :sk-n-g: Do jučer joj je karamarko bio duhovni vođa, a sad se baca ispred plenkovića  s-r14
Jeste čuli kako je onaj ljevičar opisao jandrokovića? "Njojo koji iz šupka viri"  :s-lol: Ja ga zovem ljevičar jer ne znam kako bi ga drugačije označila...inače je vojni invalid. Al često se javlja

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1465 u: 28 05 2018, 22:40:09 poslijepodne »
Jeste čuli kako je onaj ljevičar opisao jandrokovića? "Njojo koji iz šupka viri"  :s-lol: Ja ga zovem ljevičar jer ne znam kako bi ga drugačije označila...inače je vojni invalid. Al često se javlja
Čuli smo čuli.  :s-lol: to je bio najbolji moment u emisiji kad se je Seljak javio samo jednom.  :s-lol:
« Zadnja izmjena: 28 05 2018, 22:40:26 poslijepodne od Muzičar koji pije »
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1466 u: 28 05 2018, 23:21:09 poslijepodne »
Kaže nova tv da je u "dolini smrti" u žrnovnici počelo jahanje konja :-)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1467 u: 28 05 2018, 23:38:53 poslijepodne »
u žrnovnici počelo jahanje konja :-)
Da da to sam i ja pročitao negdje ali Seljak se danas nije uspio javiti drugi put i to reći. ali svo zlo u tome. :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1468 u: 29 05 2018, 14:08:30 poslijepodne »
Došlo mi je slabo kad je svetica dizala plenkovića u nebesa  :sk-n-g: Do jučer joj je karamarko bio duhovni vođa, a sad se baca ispred plenkovića  s-r14
Jeste čuli kako je onaj ljevičar opisao jandrokovića? "Njojo koji iz šupka viri"  :s-lol: Ja ga zovem ljevičar jer ne znam kako bi ga drugačije označila...inače je vojni invalid. Al često se javlja

Ni ja nemam više želuca za establišment stranke, popizdio bi da nema Pernara koji jedini gađa u sridu, svo drugi seru ga seru.

Naravno da je Jandroković stanovnik debelog crijeva svakog šefa HDZea.

Fali mi Gušter, zadnji put je imao problema sa signalom, valjda ga nisu ometali.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1469 u: 29 05 2018, 17:43:01 poslijepodne »
suđenje perkoviću i mustaču pa oni su osnovali hdz srušili jugoslaviju  i-dr i sada domoljubi protiv njih,đureković je boip povezan s špiljkom i sinom mu nafte je nestalo  krali su i dolenc je bio umiješan  ova 2 su krivci  za rušenje juge na krivi način stvaranje hdza i dogovaranje rata