Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019092 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1440 u: 23 05 2018, 17:48:59 poslijepodne »
svetica ili zllica danas je vrijeđala pokazala je kako ima umiljat glas a onda počne udbaši neprijatelji hrvatske i onda debil :groh: -popipo- :tuz:i nisu je isključili a druge za sekundu svetica ima neke prilegije toliko o j opčinjena plenkovićem da bi je trebalo umjesto dalićke staviti :z:z:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1441 u: 23 05 2018, 21:12:36 poslijepodne »
Slušao Grbina na Otvroenom, on bi nama zabranio referendum u ime "ljudskih prava" koji licemjer, to je ispod svakog nivoa.

On bi meni uskratio pravo na referendum u kojem bi ja umjesto Radina rađe gledao zastupnika koji je dobio povjerenje građana kao i drugih zastupnika.

Za jednog Radina je možda četvrtina pripadnika manjine dalo glas... dakle ni sami pripdnici nacionalnih manjina ne vide ništa dobrog u te zastupnike koji su veći HDZeovci od mene Hrvata, a ja HDZ ne mogu smislit, pogotovo ovaj HDZ koji umjesto Hrvatske zastave vije neku plavu krpu sa nekakvim masonskim simbolima.

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1442 u: 23 05 2018, 22:34:27 poslijepodne »
Slušao Grbina na Otvroenom, on bi nama zabranio referendum u ime "ljudskih prava" koji licemjer, to je ispod svakog nivoa.
Zabranit će ti ga Ustavni sud a ne Grbin.  :-)
Pa možete zaplesat ti, Željka Markić i još koji primitivac sličan vama.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1443 u: 23 05 2018, 23:08:56 poslijepodne »
Zabranit će ti ga Ustavni sud a ne Grbin.  :-)
Pa možete zaplesat ti, Željka Markić i još koji primitivac sličan vama.  :s-lol:
dobra ti je i ova Zgodni momče.  pa-g
i ja da sam recimo (u zoni sumraka) pobornik Željke Markić ne bih to nikome govorio. Još manje se hvalio time ili pravio pametan. :kl:kl:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1444 u: 23 05 2018, 23:47:54 poslijepodne »
Podržavam ideje, tako da ako Markićka nešto predloži ili Pernar ja nemam kompleks ovih iz establišmenta da će mi govoriti što smijem, a što ne smijem, slobodan sam. Sramio bi se kad bi vjerovao likovima poput Peđe, Plenkija, Mrak-Taritaš i sličnoj ekipi.

Ne kužim kako već niste umorni vjerovati svjetskoj "eliti" koja nas porobljava, umjesto ljudskih prava nude nam robovski rad i istospolni seks  :par:ty:

Dajte se osvjestite, barem Pernara za početak poslušajte, izađite iz umne blokade, neće van Peđa i slična ekipa dati kruha, oni su kruha dali kolindinom humanitarcu.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1445 u: 23 05 2018, 23:49:59 poslijepodne »
Spmenuli ste i ustavni sud  :s:u:z: to je ono što su izglasali HDZ-SDP po principu ti meni ja tebi  :s:r:

A HNS jel i to napredna stranka  s-c-b

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1446 u: 24 05 2018, 09:47:41 prijepodne »
Podržavam ideje, tako da ako Markićka nešto predloži ili Pernar ja nemam kompleks ovih iz establišmenta da će mi govoriti što smijem, a što ne smijem, slobodan sam. Sramio bi se kad bi vjerovao likovima poput Peđe, Plenkija, Mrak-Taritaš i sličnoj ekipi.

Ne kužim kako već niste umorni vjerovati svjetskoj "eliti" koja nas porobljava, umjesto ljudskih prava nude nam robovski rad i istospolni seks  :par:ty:

Dajte se osvjestite, barem Pernara za početak poslušajte, izađite iz umne blokade, neće van Peđa i slična ekipa dati kruha, oni su kruha dali kolindinom humanitarcu.
  nema bolje viš nikad kapitalizam je taoc stranog kapitala nece nijeedna stranka bit domoljubna da radi za sve i svakoga to nece biti nikada ali nitko nece da kaze ukinmo pdv općine itd,, hdz jestvorio pdv

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1447 u: 24 05 2018, 17:41:12 poslijepodne »
 :piv:danas sveticu oprali 2 slušatelja :plj: puna su joj usta tog ploenkovića najpametniji naj naj

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1448 u: 24 05 2018, 19:01:14 poslijepodne »
Spmenuli ste i ustavni sud  :s:u:z: to je ono što su izglasali HDZ-SDP po principu ti meni ja tebi  :s:r:

A HNS jel i to napredna stranka  s-c-b

hns i hsls treba ukinuti imaju 0 posto i postoje kao stranka svikoji su ispod 10 posto treba ukinuti, treba zabranit hrvatima izvan hrvatskeda glasaju jer ne žive ovdje,recimo duple penzije također treba ukinuti, treba biti 3 ili 4 stranke najviše, 50 ljudi u sanoru je dosta tko ne dođe 3 puta na posaoo tkaz, manjine bi trebali imati svoju stranku koja nece plesat za  glavnima na vlasti nego traziti da im se pomogne itd znaci sv manjine i da imaju jednog predstavnika u saboru, odv ukinutim oćine uništavaju drzavu, centralizacija,, ne otvaraju se radna mjesta  :g:fv:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1449 u: 24 05 2018, 20:06:36 poslijepodne »
A danas se i Seljak pojavio samo ritualno.  :s-lol: samo je pozdravio.
:piv:danas sveticu oprali 2 slušatelja :plj: puna su joj usta tog ploenkovića najpametniji naj naj
A što mislite da se ne pali na Plenkovića?
sve je to normalno.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1450 u: 24 05 2018, 22:01:40 poslijepodne »
hns i hsls treba ukinuti imaju 0 posto i postoje kao stranka svikoji su ispod 10 posto treba ukinuti, treba zabranit hrvatima izvan hrvatskeda glasaju jer ne žive ovdje,recimo duple penzije također treba ukinuti, treba biti 3 ili 4 stranke najviše, 50 ljudi u sanoru je dosta tko ne dođe 3 puta na posaoo tkaz, manjine bi trebali imati svoju stranku koja nece plesat za  glavnima na vlasti nego traziti da im se pomogne itd znaci sv manjine i da imaju jednog predstavnika u saboru, odv ukinutim oćine uništavaju drzavu, centralizacija,, ne otvaraju se radna mjesta  :g:fv:

Živimo u demokraciji i nikog ne treba ukinuti, ali nam treba pošteniji izborni sustav!

Primjetio sam da oni koji su za EU, oni su protiv centralizacije, dakle, otvoreno protiv RH.

Glede dijaspore, pa ne mislim da bi baš našim izbjeglicama u Irskoj trebalo ukinut pravo glasa, možda da im uvedemo porez na ono što im je u RH ostalo, kako bi ih potjerali do kraja.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1451 u: 25 05 2018, 17:54:57 poslijepodne »
hajduk je bio temadanas i nije čudo da zadnjih 13 godina nema upravu torcida vodi klub i udruiga naš hajduk,,, prvaci nece bit nikada pa ako su i ukrali penal oni su 3 100 postotne prigode promašivali, ne znaju i gotovo :r:ck:

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1452 u: 25 05 2018, 18:05:05 poslijepodne »
ti što spominju Hajduka vidi se da nisu u toku. ne znaju da je glavna tema ustaše i partizani:s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1453 u: 27 05 2018, 11:20:17 prijepodne »
šta je ovo, nije radilo pola servera pa tako ni forum bačvice?  :sk-n-g:
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1454 u: 27 05 2018, 14:22:56 poslijepodne »
Mozda su admini stranica gledali bez pardona pa zaboravili na ostalo :tamo:lol: