Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019216 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1425 u: 20 05 2018, 22:26:17 poslijepodne »
sviđa joj se pa šta.  s-l4 Peđa je sigurno u svemu dominantniji od Bere.  :tamo:lol:

dominan tniji u čemu po p jevanju thompsona'bernardić još nije doša na vlast a odmah ga pljujete, čuvaj se hdza bolje ti je ne bernasrdića mozes ga kritizirat tek kd bi bio na vlasti imao asfere kao agrokor :s:u:z:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1426 u: 21 05 2018, 02:49:30 prijepodne »
Dečki smješni ste kad vjerujete SDPeu, kao da ja sad kažem kako će HDZ biti domoljuban i evo samo što nije  :s:r:

HDZ i SDP su stranke istih gospodara, zar vam se ne gade više ove sluge novog svjetskog poretka???  :ne-z:

Od kad sam na ovom forumu, postavljam pitanje, koji su to zakon donjeli u korist radništva?? Ali ništa, nema, donjeli su zakone koji su bili u interesu pojedinaca, Humanista se obogatio za vrijeme mandata "socijaldemokrata" bravo za "socijaldemokrate!

Odgovori tipa BDP me ne zanimaju, nego konkretno, koliko je sad kopača škovaci manje, to je za mene BDP.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1427 u: 21 05 2018, 17:35:45 poslijepodne »
Dečki smješni ste kad vjerujete SDPeu, kao da ja sad kažem kako će HDZ biti domoljuban i evo samo što nije  :s:r:

HDZ i SDP su stranke istih gospodara, zar vam se ne gade više ove sluge novog svjetskog poretka???  :ne-z:

Od kad sam na ovom forumu, postavljam pitanje, koji su to zakon donjeli u korist radništva?? Ali ništa, nema, donjeli su zakone koji su bili u interesu pojedinaca, Humanista se obogatio za vrijeme mandata "socijaldemokrata" bravo za "socijaldemokrate!
Odgovori tipa BDP me ne zanimaju, nego konkretno, koliko je sad kopača škovaci manje, to je za mene BDP.
ponovit ću rekao sam da su hdzovi zakoni ubitačni pogledajte samo skupoću ,odlazak mladih, korupcija čim hdz dođe odmah afere vlada je nestabilna ali šta je najgore hdz ima 27 posto to je najgora moguća vijest :plj: evo sada povecavaju poreze i na turizam uništit ce nas a  zdravstvo u rasulu i školstvo, oni se bave pobačajom i glas za tu vašu ikaču koja je nebitna prema ovome jer hdz zna šta radi zavadi pa vladaj licemerje mi smeta, ponovit ću sdp i da može ne može napraviti socijalnu drzavu jer je sve privatno i strano znači ovo je kapitalizam, milanović se znao posvadat i s merkel ovaj plenky se ulizuje briselu, drzava je davno prodana niste me razumili, a bolje nece biti nikada nema da ce doć neki domoljub koji ce raditi za drzavu to zaboravite .
« Zadnja izmjena: 21 05 2018, 19:29:25 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1428 u: 21 05 2018, 17:37:02 poslijepodne »
evo danas bi onaj dao ruku za plenkovića s-r14nije ni čudo šta nam je ovako

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1429 u: 21 05 2018, 17:48:52 poslijepodne »
Čitam po nekim portalima da će pasti Andrej Plenković do kraja sedmice o tome nisu govorili danas.  :s-lol: mislim da to pišu i bačvice.com  :kla:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1430 u: 21 05 2018, 19:21:05 poslijepodne »
Čitam po nekim portalima da će pasti Andrej Plenković do kraja sedmice o tome nisu govorili danas.  :s-lol: mislim da to pišu i bačvice.com  :kla:

ne vjerujem ja mislim da ce vlada past twek na jesen sad jesezona ljetonikome nije do izbora ne bi zašlo 5 posto ljudi na izbore ,,,ako ibudsu izbori opet ce  hdz dobiti kakvi narod takva vlast :s:i:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1431 u: 21 05 2018, 21:35:23 poslijepodne »
ponovit ću rekao sam da su hdzovi zakoni ubitačni pogledajte samo skupoću ,odlazak mladih, korupcija čim hdz dođe odmah afere vlada je nestabilna ali šta je najgore hdz ima 27 posto to je najgora moguća vijest :plj: evo sada povecavaju poreze i na turizam uništit ce nas a  zdravstvo u rasulu i školstvo, oni se bave pobačajom i glas za tu vašu ikaču koja je nebitna prema ovome jer hdz zna šta radi zavadi pa vladaj licemerje mi smeta, ponovit ću sdp i da može ne može napraviti socijalnu drzavu jer je sve privatno i strano znači ovo je kapitalizam, milanović se znao posvadat i s merkel ovaj plenky se ulizuje briselu, drzava je davno prodana niste me razumili, a bolje nece biti nikada nema da ce doć neki domoljub koji ce raditi za drzavu to zaboravite .

Ne mislim na lažne domoljube, govorim o tome, da se nećemo izvuć ako ne dođe neka moralna osoba koja će raditi za opće dobro, za svoj narod. Može se on deklarirati kao domoljub ili socijaldemokrat, manje bitno, bitno je da mu Hrvatska bude prioritet.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1432 u: 21 05 2018, 21:48:21 poslijepodne »
Ne mislim na lažne domoljube, govorim o tome, da se nećemo izvuć ako ne dođe neka moralna osoba koja će raditi za opće dobro, za svoj narod. Može se on deklarirati kao domoljub ili socijaldemokrat, manje bitno, bitno je da mu Hrvatska bude prioritet.

razumio sam vas ja ali vi niste mene to sam nekidan ponovio da svi oni obwcavaju a kadsjednu fotelju zaborave narod AKO ONI IHOĆE da rade za narod netko ih zakoči jer danas se sve vrti oko kapitalista ili privatnika,,,tek kad ukinu općine udare porez na banke i crkvu,povecaju place i mirovine  onda ce biti bolje ali teško, ne može mu ni bit prioritet jer pogledaj saBor imaju 17,000kn i ništa ne rade pa socijalne drzave nema niti ce jw bit samo hdzovi zakoni su propast za malog čovjeka vidim po skupoći zadnje 3 godine sve poskupjelo

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1433 u: 22 05 2018, 02:27:24 prijepodne »
razumio sam vas ja ali vi niste mene to sam nekidan ponovio da svi oni obwcavaju a kadsjednu fotelju zaborave narod AKO ONI IHOĆE da rade za narod netko ih zakoči jer danas se sve vrti oko kapitalista ili privatnika,,,tek kad ukinu općine udare porez na banke i crkvu,povecaju place i mirovine  onda ce biti bolje ali teško, ne može mu ni bit prioritet jer pogledaj saBor imaju 17,000kn i ništa ne rade pa socijalne drzave nema niti ce jw bit samo hdzovi zakoni su propast za malog čovjeka vidim po skupoći zadnje 3 godine sve poskupjelo

Ne zaborave oni, nego su oni sluge svojih gospodara, znaju što trebaju reć da budu izabrani i znaju da će im glasači oprostiti!

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1434 u: 22 05 2018, 17:24:14 poslijepodne »
danas mi se jako svidjela ona gospođa zadnja u emisiji što joj je drago da se neće gradit crkva u splitu3.  pa-g
apsolutno sve što je rekla je baš onako i ona je vjernik mnogo više od nekoga tko je svaki dan u crkvi a ponaša se negativno.  :kla:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1435 u: 22 05 2018, 17:44:33 poslijepodne »
danas mi se jako svidjela ona gospođa zadnja u emisiji što joj je drago da se neće gradit crkva u splitu3.  pa-g
apsolutno sve što je rekla je baš onako i ona je vjernik mnogo više od nekoga tko je svaki dan u crkvi a ponaša se negativno.  :kla:
ma tko god kaze da nešto proti crkve i hdza odmah je udbaš i četnmik neki kazu nek uzmu kofere pa nek idu ako im se ne sviđa rvacka,onog iz žrnovnice stalno spominju,voditeljica se izgubila danas, ona hdzoivska kokoš svakog proziva to su zestoke hdzenjare svi koji nisu za hdz ne valjaju a oni super rade dale bi mu ocjenu 5 oni bi ruku dao za plenkija pa evo novi e mailovi stižu i plenković je znap nešto trta ih hvata,koji su to domoljubi rodolju :par:ty:bi

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1436 u: 22 05 2018, 17:46:45 poslijepodne »
danas mi se jako svidjela ona gospođa zadnja u emisiji što joj je drago da se neće gradit crkva u splitu3.  pa-g
Točno, također sam  primijetio gospođu koja je digla prosjek cijeloj emisiji.   pa-g
Inače, ne javljam se više često ali ja sam otvorio ovu temu prije dvije i pol godine.  :piv:  Nažalost vidim da je naslov apsolutno primjeren i danas.   pa-d  Tolerira se uvelike govor mržnje, desničari bi uglavnom vješali, a jedan bolesnik danas poručuje svima koji nisu za ovakvu vladu - da isele iz zemlje.  :sk-n-g:  Na to voditeljica kaže hvala vam na pozivu umjesto da ga isključi iz emisije.  :s:r:
Dakle, status quo.  :bl:bl:
« Zadnja izmjena: 22 05 2018, 17:48:08 poslijepodne od Glazbeni urednik »
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1437 u: 22 05 2018, 21:25:44 poslijepodne »
Nažalost, iseljavaju se svi oni koji su protiv ove vlade, a bilo bi bolje da se isele oni koji jesu za ovaj režim HDZ-SDP.

Uz Plenkija će ostat samo ovi HDZeovci koji ne mogu otvoriti oči, i SDPeovci koji bauljaju po NOBeu.

SDP više nema što nuditi, osim seksa s muškarcima, a HDZ je jedna ljigava establišment ekipa koja raspordaje Hrvatsku!

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1438 u: 23 05 2018, 14:35:12 poslijepodne »
Više se Kerum ne spominje ni tamo ni ovdje, ali vidjeli ste da mu se vesele naširoko:    :s-lol:

Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1439 u: 23 05 2018, 15:26:06 poslijepodne »
Dobra ti je ova zgodni momče.  :s-lol: Popij (i ti) jednu.  i-dr
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme