Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019501 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1410 u: 17 05 2018, 22:01:59 poslijepodne »
Ti niti što kužiš a niti govoriš što misliš. koje sad suverene nacije, koji feminizam. treba samo dopustiti takvima poput tebe da mogu slobodno opaliti ženi peščurinu ponekad? ili barem dat nogu u guzicu?  :s-lol:
treba samo čuti koji su to likovi protiv Istanbulske konvencije. Kako govore.  :s-lol:
Ja sam po forumima davno pisao da nasilnike ne treba puštati iz zatvora, i znam da ovi koji zagovaraju IKaču ne mare za nasilje u školama i općenito ne mare za kažnjavanje nasilnika, sjetimo se Luke Ritza!!

IKača je jedan fašistički projekt protiv suverene nacije! Nema to veze sa zaštitom žena, upravo ti koji su digli svoje šapetine za IKaču nisu ništa napravili da se Hrvati zaštite od bankaroida, švicaraca, ovršne mafije i neplaćenih prekovremenih.

Ne mare oni za zaštitu žena, po njima bi žene 20 sati radile besplatno!

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1411 u: 17 05 2018, 22:04:59 poslijepodne »
Upravo ovi koji su glasovali za IKaču rade protiv žena i mladeži kroz zakone o radu, zakonu o ovrhama, zakonu o blokadama...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1412 u: 18 05 2018, 21:40:34 poslijepodne »
ne znam šta više da kazem glasajte vi koji ste z istasnbulskui baba markić broji milijarde prihodi joj se nroje u miljkjardama a ima i firmu sbiji pvi glasajte za ljepoticu haha najsmiješnije mi kad čujem kakoljudi ništa ne znaju uopće za šta glasaju tko ih je pokrao,šta je hdz, tko je baba markić, samo ista trkeljanja hdz--sdp,itd,,, zašto plenković spašava privatnu firmu a hdz u 90ima nije spašavao jugoplastiku 500 puta jaču fiormu od agrokokora ili metaplastiku nego su ih uništili pametnom dosta :sk-n-g:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1413 u: 18 05 2018, 23:49:23 poslijepodne »
ne znam šta više da kazem glasajte vi koji ste z istasnbulskui baba markić broji milijarde prihodi joj se nroje u miljkjardama a ima i firmu sbiji pvi glasajte za ljepoticu haha najsmiješnije mi kad čujem kakoljudi ništa ne znaju uopće za šta glasaju tko ih je pokrao,šta je hdz, tko je baba markić, samo ista trkeljanja hdz--sdp,itd,,, zašto plenković spašava privatnu firmu a hdz u 90ima nije spašavao jugoplastiku 500 puta jaču fiormu od agrokokora ili metaplastiku nego su ih uništili pametnom dosta :sk-n-g:
Pa i ekipa HDZ-SDP fanatici ljudsko-ženskih prava su puno bogatiji, ali kakav je to kriterij.

Još čekam odgovor na pitanje, koji zakon je SDP donio u korist radnika?

Online Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 297
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1414 u: 19 05 2018, 21:01:33 poslijepodne »
Još čekam odgovor na pitanje, koji zakon je SDP donio u korist radnika?
I ja isto  :sk-n-g:
« Zadnja izmjena: 19 05 2018, 21:05:03 poslijepodne od Maca papučarica »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1415 u: 19 05 2018, 21:08:35 poslijepodne »
Pa i ekipa HDZ-SDP fanatici ljudsko-ženskih prava su puno bogatiji, ali kakav je to kriterij.
Još čekam odgovor na pitanje, koji zakon je SDP donio u korist radnika?

više od hdza, rekao sam ovo je kapitalizam ali kad je sdp otišao s vlasti ostavio je bdp u plusu a kad je hdz odlazio bilo je rasulo. sdp nikad nije imao 2 mandata zaredom hdz je svaki njihov zakon je katastrofa
« Zadnja izmjena: 19 05 2018, 22:04:32 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1416 u: 20 05 2018, 02:09:33 prijepodne »
više od hdza, rekao sam ovo je kapitalizam ali kad je sdp otišao s vlasti ostavio je bdp u plusu a kad je hdz odlazio bilo je rasulo. sdp nikad nije imao 2 mandata zaredom hdz je svaki njihov zakon je katastrofa

Ja isto tvrdim da je HDZ katastrofa, ali nisam dobio odgovora koji je to zakon u korist sirotinje, radnika, socijale???

Da li je SDPeu bilo nužno donositi zakon o legalizaciji, ventilima, energetskoj certifikaciji, obnovljivim izvorima energije (čitaj skuplja struja), pooštriti zakon o deložacijama (čitaj bogaćenju ovršne mafije), pokušaj privatizacije bolničkih i školskih spremačica, fiskalizacija kumica na placu...?

Znao sam reći, da HDZ opljačka državum, a SDP onda udari po sirotinji.

Upravo ta socijalna neosjetljivost SDPea, kao i anacionalnost je dokaz da su u spregu sa HDZeom!!! Ono loš i dobar policajac, za desne i obrnuto za lijeve.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1417 u: 20 05 2018, 02:11:54 prijepodne »
I ja isto  :sk-n-g:

Kad vidimo Plenkija i Beru, jasno nam je da niti sami HDZeovci odnosno SDPeovci ne mogu niti predsjednika izabrati, kao da im je netko drugi izabrao predsjednike što se vidi iz aviona, a kako će onda oni suvereno vladati Hrvatskom, kad niti sebi predsjednika ne mogu izabrati.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1418 u: 20 05 2018, 18:39:52 poslijepodne »
To je nažalost istina ali nema druge nego se nadati boljemu. skoro bi svatko bio bolji predsjednik od Davora bernardića. Moj favorit je Peđa Grbin.  :h:a:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1419 u: 20 05 2018, 19:06:59 poslijepodne »
To je nažalost istina ali nema druge nego se nadati boljemu. skoro bi svatko bio bolji predsjednik od Davora bernardića. Moj favorit je Peđa Grbin.  :h:a:
zbog čega sada bernardić ne valja još nije ni došao na vlast odmah ga napadaju peđa grbin nije za premijera i točka,, ostojić je stara struja, od hd i-drza je sve bolje

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1420 u: 20 05 2018, 19:22:09 poslijepodne »
zbog čega sada bernardić ne valja još nije ni došao na vlast
Što to govoriš Maxe.   :s-lol:
ja te podržavam ali za SDP - Da, ali za d. Bernardića - Ne. Neće on nikad bit na vlasti.  :s:r:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1421 u: 20 05 2018, 20:05:03 poslijepodne »
Lijepo ime Peđa.  sl-k  :sl:k:
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1422 u: 20 05 2018, 20:46:58 poslijepodne »
Što to govoriš Maxe.   :s-lol:
ja te podržavam ali za SDP - Da, ali za d. Bernardića - Ne. Neće on nikad bit na vlasti.  :s:r:

nema boljeg trenutno milanović je kriv šta je hdz na vlasti jer se nije htio povući nakon 1 poraza i onda je sdp imao 19 posto  ,,nece nikad na vlast onda uzivaj u hdzu :z:z:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1423 u: 20 05 2018, 20:47:47 poslijepodne »
Lijepo ime Peđa.  sl-k  :sl:k:

ali ti se sviđa peđa? :n:unc:

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1424 u: 20 05 2018, 20:53:10 poslijepodne »
sviđa joj se pa šta.  s-l4 Peđa je sigurno u svemu dominantniji od Bere.  :tamo:lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.