Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018862 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1395 u: 17 05 2018, 21:01:52 poslijepodne »
Da se pohvalim, konačno se u Rijeci pojavio štand za referendum o novim izbornim pravilima, ali referendum o IKači je još uvjek prasci debeli gradski nedaju!
U Splitu sam danas vidio suprotno. Dođe mi loše kad to vidim.  :no:  ako prođe taj referendum o istanbulskoj konvenciji biće to samo još jedan pokazatelj tko smo i što smo.  -popipo-
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1396 u: 17 05 2018, 21:32:19 poslijepodne »
Pa dok HDZ može održavati većinu HNSom, dotle neće trebati velika koalicija, ali što kad ti postoci padnu? Stariji ljudi uglavnom glasuju za HDZ-SDP, mladi će uglavnom za Živi zid i kad tad će se morati stvoriti velika koalicija, jer već sad HDZeovci prizivaju Piculu i slične bezlične likove.

ali kao što rekoh, vidjeti ćemo što će se sve još dogoditi
ja sam 82 godištenisam glasao nikada za nikoga niti ću dalm akciju su ugasili ali podupirem sdp jervidim da bolje manje zlo nego mafia hdzovska nagledao sam ih se u ovih 27 godina nije istina dastariji glasaju za sdp POLA MLADIH LJUDI ne izlazi na izbore jer su otišli z drzave neki su bacali prazne listiće  i ono šta izađe na izbore prepolovi na pola i opet dobiješ kvrat glasača,mladi nece da glasaju  a stariji su za hdz, hercegoci, konzervativci,uhljebi,znate li koliko koštaju godipnje općine hrvatsku?900 milijuna knnovci se troše na te uhljebe koji ništa ne rade ide im staž i imaju placu 10,000kn

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1397 u: 17 05 2018, 21:33:26 poslijepodne »
U Splitu sam danas vidio suprotno. Dođe mi loše kad to vidim.  :no:  ako prođe taj referendum o istanbulskoj konvenciji biće to samo još jedan pokazatelj tko smo i što smo.  -popipo-

split jepostao desničarski grad nažalost  :idch:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1398 u: 17 05 2018, 21:37:29 poslijepodne »
U Splitu sam danas vidio suprotno. Dođe mi loše kad to vidim.  :no:  ako prođe taj referendum o istanbulskoj konvenciji biće to samo još jedan pokazatelj tko smo i što smo.  -popipo-
A što smo i ko smo?
Prvi referendum je o tome da se preferencijalno izaberu zastupnici.

Drugi kojeg su riječki crvendaći zabranili uz podršku HDZeovih briselskih slugana o IKači, po kojoj bi neke feministkinje trebale preodgajati Hrvate kao naciju, kao da smo mi niža rasa, nismo više nečiji isprdak, sad smo ili bi barem trebali biti suverena nacija.

Slušao sam Obersnela i Radina, ma koji ljigavi političari, ono kao da smo mi Hrvati maloumni, pa će sad oni nas eto preodgajati.

Lažu da se smanjuje prava nacionalnih manjina, LAŽU, smanjuju se samo prava nekih zastupnika koji tamo nešto glume.

Pravi predstavnici naših nacionalnih manjina predstavljani su od onih koji Hrvatskoj žele dobro, niti Srbina ne predstavlja Pupovac, niti Radin predstavlja Talijana, a niti mene kao Hrvata ne predstavljaju Hrvatine iz HDZea.

Obersnel ZABRANJUJE referendum o IKači- koji smrad, on će mene preodgajati, ali i omalovažavati moj narod kao nekakav narod koji mlati svoje žene... ja bi njega malo poslao u europske gradove noću, pa da vidi što je prava ugrozba.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1399 u: 17 05 2018, 21:38:54 poslijepodne »
nama treba  diktator da budemo pošteni cijeli hdz je upao u korupciju nema im pomoći i premijer je znao ALI OPET CE hdz dobit izbore jer ronko  ce datim glas to je ta velik koalicija,sdp ne može iz puno razloga bit s hdzom1. jer se ne mogu složit ni u ničemu od prošlosti do sadašnjosti 2 propali bi kao stranke 3,sabor  bi bio jednopartijski,,,,,,,,sdp mora se udruziti s 4 stranke i počet bit socijalniji,,,,,,nama treba aleksandar  ranković da očisti kriminal pa ovo je sve korumpirano d doktora policije školstva,popova, pogledajte koliko neriješenih slučajeva na sudu katastru, pdv treba ukinuti to nam je hdz 1998 nametnuo i narod ispašta,,hdz s mora promijniti on je sada modernija stranka ali uvijek afere s njima  nismo bili u europskoj uniji 90ih pasmo sami sebe pokrali,,češka je imala model bolji,, ma zamislite spašavaju propalu privatnu fiirmu di to ima?????a narod na cesti

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1400 u: 17 05 2018, 21:40:09 poslijepodne »
split jepostao desničarski grad nažalost  :idch:

Rijeka je boljševički grad, gradonačelnik rekao da nesmijemo dati potpis o opozivu IKače, jer sam je po njemu niža rasa koja bi mlatila žene.

Kerum je bio demokrata prema ovom našem maršal, pardon gradonačelniku.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1401 u: 17 05 2018, 21:42:20 poslijepodne »
nama treba  diktator da budemo pošteni cijeli hdz je upao u korupciju nema im pomoći i premijer je znao ALI OPET CE hdz dobit izbore jer ronko  ce datim glas to je ta velik koalicija,sdp ne može iz puno razloga bit s hdzom1. jer se ne mogu složit ni u ničemu od prošlosti do sadašnjosti 2 propali bi kao stranke 3,sabor  bi bio jednopartijski,,,,,,,,sdp mora se udruziti s 4 stranke i počet bit socijalniji,,,,,,nama treba aleksandar  ranković da očisti kriminal pa ovo je sve korumpirano d doktora policije školstva,popova, pogledajte koliko neriješenih slučajeva na sudu katastru, pdv treba ukinuti to nam je hdz 1998 nametnuo i narod ispašta,,hdz s mora promijniti on je sada modernija stranka ali uvijek afere s njima  nismo bili u europskoj uniji 90ih pasmo sami sebe pokrali,,češka je imala model bolji,, ma zamislite spašavaju propalu privatnu fiirmu di to ima?????a narod na cesti

Koja privatna firma??????

To su OTETE firme!!!!! Naše Hrvatske firme!!!!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1402 u: 17 05 2018, 21:45:26 poslijepodne »
Rijeka je boljševički grad, gradonačelnik rekao da nesmijemo dati potpis o opozivu IKače, jer sam je po njemu niža rasa koja bi mlatila žene.

Kerum je bio demokrata prema ovom našem maršal, pardon gradonačelniku.
rijeka je liberalan grad  sdp je u rijeci od 1992 i tamo hdz nece doibit nikada a stas tiče te famozne vaše ikače  čim popovi govore da je tio loše odmah sam za istanbulsku jer oni nek očnu rješavat pedofilskeafere

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1403 u: 17 05 2018, 21:47:55 poslijepodne »
Koja privatna firma??????

To su OTETE firme!!!!! Naše Hrvatske firme!!!!

agrokor drzavna firma?????????bil je 1980ih i onda je postala privatna 1992 kad su se poklanjale fabrike za 1 kna ona afera 1996 kad je todorić bio na suđenju i na kraju nitko kriv pljačka se hrvatska od 1990ih

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1404 u: 17 05 2018, 21:49:43 poslijepodne »
rijeka je liberalan grad  sdp je u rijeci od 1992 i tamo hdz nece doibit nikada a stas tiče te famozne vaše ikače  čim popovi govore da je tio loše odmah sam za istanbulsku jer oni nek očnu rješavat pedofilskeafere
Vidim danas kako je "liberalan" kad nesmijem potpisati ono što želim potpisati, kao i drugi državljani Hrvatske.

a HDZ, ma što  :s:r: na balkonu im neka plava krpetina s nekakvim simbolima pentagramima mislim, masonerija  :s:r:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1405 u: 17 05 2018, 21:51:16 poslijepodne »
agrokor drzavna firma?????????bil je 1980ih i onda je postala privatna 1992 kad su se poklanjale fabrike za 1 kna ona afera 1996 kad je todorić bio na suđenju i na kraju nitko kriv pljačka se hrvatska od 1990ih

Da, HDZ čak i izbore izgubio zbog otimačine ili privatizacije, ali onda SDP blagoslovio tu otimačinu - a kad imaju iste gazde!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1406 u: 17 05 2018, 21:55:52 poslijepodne »
Vidim danas kako je "liberalan" kad nesmijem potpisati ono što želim potpisati, kao i drugi državljani Hrvatske.

a HDZ, ma što  :s:r: na balkonu im neka plava krpetina s nekakvim simbolima pentagramima mislim, masonerija  :s:r:

ne znam meni to svejedno hoću da se ukine pdv povecaju plaće itd... makarska je liberalnija odsplita i hdz pobjedio umakarskoj od 800 općina hdz ima 700 općina drzavu treba decentralizirat,,,,,,,,,,masoni i jesu prodali drzavu 90ih to i govorim da je bio sdp isto bigovorio ALI BILI SU ONI  glumili su domoljube itd a lijeva ruka desni dzep 90 posto ljudi je vjerovalo hdzu ,mada je mesić ili gotovac ili budiša ili   veselica bio predsjednik 92 ne bi bilo vako tuđman je pustio sve strancima da rade

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1407 u: 17 05 2018, 21:57:35 poslijepodne »
Drugi kojeg su riječki crvendaći zabranili uz podršku HDZeovih briselskih slugana o IKači, po kojoj bi neke feministkinje trebale preodgajati Hrvate kao naciju, kao da smo mi niža rasa, nismo više nečiji isprdak, sad smo ili bi barem trebali biti suverena nacija.
Ti niti što kužiš a niti govoriš što misliš. koje sad suverene nacije, koji feminizam. treba samo dopustiti takvima poput tebe da mogu slobodno opaliti ženi peščurinu ponekad? ili barem dat nogu u guzicu?  :s-lol:
treba samo čuti koji su to likovi protiv Istanbulske konvencije. Kako govore.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1408 u: 17 05 2018, 21:57:49 poslijepodne »
Treba napomenuti, da licemjerstvo onih zastupnika koji nisu spriječili deložacije i blokade, boli kad pričaju o "zaštiti žena" kroz IKaču, to su lažovi bez karaktera i ne želim njihovu zaštitiu, kao što ne želim zaštitu reketaša i prodavača cigli.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1409 u: 17 05 2018, 22:00:44 poslijepodne »
Da, HDZ čak i izbore izgubio zbog otimačine ili privatizacije, ali onda SDP blagoslovio tu otimačinu - a kad imaju iste gazde!

 NAŠE FIRME SU bile to vam govorim druže iz rijeke sada su U STRANIM RUKAMA i nema tu više pomoći da budu narodne 
« Zadnja izmjena: 17 05 2018, 23:00:26 poslijepodne od Kapetan Bačvica »