Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019021 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1380 u: 16 05 2018, 12:21:37 poslijepodne »
Je li ko primijetio da voditeljica nije prekinila onu paničarku koja je usproredila bernardića sa staljinom? Poslije joj je to neki gledatelj zamjerio pa se izvukla da je to SAMO USPOREDBA.
A da sam ja usporedila dalićku sa sotonom onda bi me prekinila?
 :s:r:
A Plenki je onda barem mali Tito, kako je samo prijetio onima koji ne budu dali  za IKaču. Valjda EU-gušteri obećali rušiti SDP ako Plenki uvede IKaču.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1381 u: 16 05 2018, 18:10:33 poslijepodne »
Javila se neka koja je spominjala guštere-šešeljevce u množini kako mi tobože ne volimo Hrvatsku.

Neki misle da ako ne mogu smisliti ovu marionetsku vladu da zato ne volim Hrvatsku, neki su vrlo oštroumni.
pa to je to oni su desbičari o tome govorim oni ako nisi za hdz odmah si četnik neprijatelj drzave komunisti su bili u hdzu 80 m000 u sdpu 40,000 šta tuđman je radio 1991 doveo boljkovca manolića i perkovića i mustača ova dva zadnja su srušili jugoslaviju dogovarali su se i bili u kontaktu s molševićem rat je dogovoren,,,pa opet ce hdz dobit izbore i ako sutra budu izbori drze ih manjine i hercegovci dijaspora

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1382 u: 16 05 2018, 18:14:25 poslijepodne »
A Plenki je onda barem mali Tito, kako je samo prijetio onima koji ne budu dali  za IKaču. Valjda EU-gušteri obećali rušiti SDP ako Plenki uvede IKaču.
ne nego su licemjerni evo šta mi smeta kad je sanader 200 na splitskoj rivi  huškao čondića i branbitelje protiv račana a on je 2005 uhitio locirao sporučio i  to su svetica i onaj šta se dere i pozdravlja branitelje zaboravili,šta je plenković uradio u ove 3 godine  nije htio smjeniti martinu dalić,,hdz štiti korupciju od 1990ih ja ću im prvi dati ruku kad vidim poštenog hdzovca koji ce biti socijalan ali hdz nije socijalna stranka nije više  balkanski hdz kao 90ih kad je ankica tuđman imala dajmo da čuju za gluhu djecu a otišlou nečije dzepove,,oni su stvorili pdv zato nam je ovakvo oni su stvorili 800 općina i još puno tih zakona antisocijalnih samo pogledajte dug vanjski hrvatske to nece vratiti za 70 godina

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1383 u: 16 05 2018, 18:17:29 poslijepodne »
evo šta mi smeta nisam, slušap emisiju od početka ma je li moguće da sada svetica i ostali pravdaju pupovca a do prije 4 dana su ga pljuvali ikako to sada im pupovac ne smeta???????ni sauha ni vrdoljak ,a saada su kupili ovog ronku iz sdpa opet hdz jaši dalje narod ce uvijek vjerovat hdzu jer su odlični muljatori smutljivci,,,sdp s 19 posto ne može na vlast ali hdz ima 27 posto oni ce opet bit pobjednici izbori nece biti sada ali u 9 mjesecu mozda................

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1384 u: 16 05 2018, 18:36:53 poslijepodne »
načelnik općine potrošio novac na janjetinu bakalar apartmane 174,00kn inarod šuti mislim hdz je stvoren 1990 iz europske pučke stranke koji su rekli samo vi dođite na vlast tuđman je ustavom iz 74 mogao izaći  iz juge ali nije htio čekao je miloševićev odgovor hdz je domoljubna stranka od 90ih oni vole hrvatsku svi vi koji ste proiv ste udbaši kmeri itd to ni rade vec 27 godina i stasu uradili  vanjski dug sve pokazuje i kad god hdz je otiša s vlasti 1999 ,2011 bio je nered ali opet se hdzenjare vrate na vlast brzo jer  di su sada hrv branitelji zaso nema šatora???hdzu se sve dopušta a crkva je uvijek uz njih kai i dijaspora iz njem itd...a šta se tiče manjina treba bit jedna stranka manjinska koja ce biti za sve manjine i biti neutralna znači ne biti s nijednom strankom,a stranke hsls hns,treba ukinuti maju 0 posto,treba biti 3 ili 4 stranke, u saboru treba biti 40 zastupnika koji ce ti biti svaki dan,,,ukinuti ministartsva nepotrebna, pdv ukinuti,općinesu problem svako selo općina SRAMOTA ništas  e u drzavi ne radi

Offline Političar iz sjene

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 69
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1385 u: 16 05 2018, 18:48:11 poslijepodne »
Dragi prijatelji, imam jedan zanimljiv članak za vas. Ne bi bilo loše to spomenuti u emisiji Bez Pardona u petak.  :g:fv:
http://hr.n1info.com/a274169/Kolumne/Boris-Dezulovic/Nacisticka-Hrvatska.html
Hvala Borisu Dežuloviću.  :kla:
« Zadnja izmjena: 16 05 2018, 18:49:25 poslijepodne od Političar iz sjene »
Svi na Referendum!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1386 u: 16 05 2018, 19:06:33 poslijepodne »

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1387 u: 16 05 2018, 19:08:55 poslijepodne »
dragi Političaru iz sjene hvala ti na super članku.  :g:fv:
Vidio sam to kad su iz SDP-a predlagali obilježavanje bitke na Sutjesci, saborom je predsjedao Željko Reiner i samo je prozborio nešto u stilu To nije naš problem.  :gl:d:  pa-d
Što reći?
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1388 u: 16 05 2018, 19:40:16 poslijepodne »
ha ha  :s-lol: nije mu lako.
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1389 u: 16 05 2018, 19:46:06 poslijepodne »
ha ha  :s-lol: nije mu lako.

tame pozz s-c-b :sm:sh: ma njemu je dobro  a 200,000 mladiuh vani ,300,000 blokiranih,250,000 nezaposlenih

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1390 u: 16 05 2018, 19:55:19 poslijepodne »
dragi Političaru iz sjene hvala ti na super članku.  :g:fv:
Vidio sam to kad su iz SDP-a predlagali obilježavanje bitke na Sutjesci, saborom je predsjedao Željko Reiner i samo je prozborio nešto u stilu To nije naš problem.  :gl:d:  pa-d
Što reći?

najveci problem je šta ljudi vjeruju hdzu hdz i sdpo nikad manji postotak imaju ljudi su razočarani politikom40,000 ljudi nije glasalo 20,000 praznih listića itd,,, zivi zid na vlast samotalno nece sdp ima 19 posto on mora u koaliciju most ne zeli s nikim zivi zid isto,,, hdz opet dobiva izbore nazalost,,,,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1391 u: 17 05 2018, 17:42:01 poslijepodne »
pa ovi desbičari se odmah uvrijede ako se kaze da postoji govor mržnje pa postoji od portala svih do medija ulice na utakmicama itd,, evo danas u emisiji onaj bukavac viče izdajnici tko su to izdajnicxi?svetica opet komunisti lustracije koje lustracije 1991 tuđman je rekao pomirba pa udba je bila u hdzu to zaboravlja,,čimese oni bave'???ne trebamo imati dsbičarske stranke  dosta je da imaš desne nacionaliste ili novinare tipa bujanec   koji rijeku naziva komunistima dalmaciju orjuna,pa se sad postavlja pitanje kako su jenog hdzovca uhvatili na bleiburgu s podignutom, desnicom to ne govore???????njemačkase srami hitlera,,,puni su ksenofobije i predrasuda, šta meni mogu manjine ništa svi moraju pred zakonom iz ustava rh bit isti nije im ovo 1941

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1392 u: 17 05 2018, 19:23:44 poslijepodne »
Naš Gušter ne vjeruje baš u veliku koaliciju, jer se te strankom održavaju podjelom i to je logički, ali ako postoci HDZea i SDPea padnu toliko da ih više neće moći spasiti stranke priležnica tipa HNS, IDS, Pametno, Glas... one će morati u veliku koaliciju, a naciju će podjeliti na populiste i na ove što "nisu populisti". Barem tako ja vidim stvar.

Činjenica je i da se SDP raspada, a da se "ljevica" prikljanja Plenkiju i sad još treba vidjeti koliko je HDZeavaca koji neće otvoriti oči.

uglavnom, vidjet ćemo što će vrime pokazati, dali će se Plenki održati, koliko će HDZeovaca progledati, kako će napredovati Živi zid i što će biti sa SDPeom, materijala za raspravu i predviđanja će biti.

Da se pohvalim, konačno se u Rijeci pojavio štand za referendum o novim izbornim pravilima, ali referendum o IKači je još uvjek prasci debeli gradski nedaju!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1393 u: 17 05 2018, 20:03:58 poslijepodne »
Naš Gušter ne vjeruje baš u veliku koaliciju, jer se te strankom održavaju podjelom i to je logički, ali ako postoci HDZea i SDPea padnu toliko da ih više neće moći spasiti stranke priležnica tipa HNS, IDS, Pametno, Glas... one će morati u veliku koaliciju, a naciju će podjeliti na populiste i na ove što "nisu populisti". Barem tako ja vidim stvar.

Činjenica je i da se SDP raspada, a da se "ljevica" prikljanja Plenkiju i sad još treba vidjeti koliko je HDZeavaca koji neće otvoriti oči.

uglavnom, vidjet ćemo što će vrime pokazati, dali će se Plenki održati, koliko će HDZeovaca progledati, kako će napredovati Živi zid i što će biti sa SDPeom, materijala za raspravu i predviđanja će biti.

Da se pohvalim, konačno se u Rijeci pojavio štand za referendum o novim izbornim pravilima, ali referendum o IKači je još uvjek prasci debeli gradski nedaju!
  vi ste zapeli za tu koaliciju hdz i sdpa sanse u 0 posto jer bi onda vladali opet oni 27 hdz posto sdp 21 posto to je 47 posto ne ni im trebal manjine a zivi zid 15 posto i most 8 posto 23 postoi i onda sta bi bilo????????bernardić i plenković2 dana bi bili skupa i adio novi izbori opet,,,,,,ništa od tog filma dovoljno je imati ronka ili sauhu koji ce s 1 glasom drzati umjetni hdz,,,nije sad čudno zasto ronko odlazi z sdpa hdz je muljatorsk stranka kaoi sauhu ivrdoljaka kad su sredili i sad opstaju,, učinit ce sve da ostanu na vlasti ali zamislite hdz i sdp skupa marasa i jandrokovića haha kakva bi to tek vlada bila,sdp bi propao onda,,ali sdp se mora udruziti s zivi zidom imostom i amsterdamom i rušit ove lupeže i da šta više ljudi zade na vlast aliopet ce kradeZe dobiti,,kako god bilo nema bolje ronko kaze ja mrzim  bernardića ai plenkoviča ako treba moj glas dobit ce ga samo da nebudu izbori ali spasit ću vladu da ne dođe berbnardić m zamisli starog lisca bolje mu je da ide u penziju.......izborna pravila se nece mijenjat ona nisu problem nego stranke su problem treba biti samo 3 stranke igotovo ,,istanbulska nij problem nikakvi vec 800 općina :mu:s:s:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1394 u: 17 05 2018, 20:58:27 poslijepodne »
  vi ste zapeli za tu koaliciju hdz i sdpa sanse u 0 posto jer bi onda vladali opet oni 27 hdz posto sdp 21 posto to je 47 posto ne ni im trebal manjine a zivi zid 15 posto i most 8 posto 23 postoi i onda sta bi bilo????????bernardić i plenković2 dana bi bili skupa i adio novi izbori opet,,,,,,ništa od tog filma dovoljno je imati ronka ili sauhu koji ce s 1 glasom drzati umjetni hdz,,,nije sad čudno zasto ronko odlazi z sdpa hdz je muljatorsk stranka kaoi sauhu ivrdoljaka kad su sredili i sad opstaju,, učinit ce sve da ostanu na vlasti ali zamislite hdz i sdp skupa marasa i jandrokovića haha kakva bi to tek vlada bila,sdp bi propao onda,,ali sdp se mora udruziti s zivi zidom imostom i amsterdamom i rušit ove lupeže i da šta više ljudi zade na vlast aliopet ce kradeZe dobiti,,kako god bilo nema bolje ronko kaze ja mrzim  bernardića ai plenkoviča ako treba moj glas dobit ce ga samo da nebudu izbori ali spasit ću vladu da ne dođe berbnardić m zamisli starog lisca bolje mu je da ide u penziju.......izborna pravila se nece mijenjat ona nisu problem nego stranke su problem treba biti samo 3 stranke igotovo ,,istanbulska nij problem nikakvi vec 800 općina :mu:s:s:

Pa dok HDZ može održavati većinu HNSom, dotle neće trebati velika koalicija, ali što kad ti postoci padnu? Stariji ljudi uglavnom glasuju za HDZ-SDP, mladi će uglavnom za Živi zid i kad tad će se morati stvoriti velika koalicija, jer već sad HDZeovci prizivaju Piculu i slične bezlične likove.

ali kao što rekoh, vidjeti ćemo što će se sve još dogoditi