Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018783 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1350 u: 11 05 2018, 17:42:59 poslijepodne »
evo štasu desbičari uzasno ih je bilo danas slušat sveticu onog iz solina i metković neki bi ratovali ma zamisli nesmijese kazati protiv  arogantnog plwenković i dalića a oni su na cesti rušili milanovića 2 godine. i onda je dobro naj kom poklopio nom iz metkovića da to nije u redu, a nece da komentiraju dalićku i e mail e to su hdzenjare i zato ih mrzim, nikad nece doć do koalicije hdza i sdpa to ne bi trajalo ni sekundu nije hdz mogao s mostom,a trece onaj iz imotskog sta bleji uvijek ponosno ističe da je ndh i dasu se usraše borile za samostalnu hrvatsku a voditeljica mirno šuti naziva partizane zločincima,nevjerovatno nekoć ih se nrisalo zasekundu a sada im se sve dopušta,pa taj nek ide uminhen ne treba on meni hrvatstvo isticat na kriv način, da su se ustaše borile za hrvatsku koju??noije čudo za te imoćane ništa,, onaj da je čuo datito rweka treba pobit hrvatske smradove na tv haha 1945 bila tv?????nije se ni jadnik rodio tada,sramota da se ovo pušta u eter

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1351 u: 11 05 2018, 23:38:11 poslijepodne »
Ljevičari za Plenkija, desni za stranku pametno i HNS... bojim se da su gušteri odlučili samo HDZ i stranke priležnice, jerbo vidim da SDP nestaje.

Jučer sam bio siguran u veliki koalicijski zdrug, danas sam čak razmišljanja, HDZ, Glas pametno ids.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1352 u: 11 05 2018, 23:40:56 poslijepodne »
evo štasu desbičari uzasno ih je bilo danas slušat sveticu onog iz solina i metković neki bi ratovali ma zamisli nesmijese kazati protiv  arogantnog plwenković i dalića a oni su na cesti rušili milanovića 2 godine. i onda je dobro naj kom poklopio nom iz metkovića da to nije u redu, a nece da komentiraju dalićku i e mail e to su hdzenjare i zato ih mrzim, nikad nece doć do koalicije hdza i sdpa to ne bi trajalo ni sekundu nije hdz mogao s mostom,a trece onaj iz imotskog sta bleji uvijek ponosno ističe da je ndh i dasu se usraše borile za samostalnu hrvatsku a voditeljica mirno šuti naziva partizane zločincima,nevjerovatno nekoć ih se nrisalo zasekundu a sada im se sve dopušta,pa taj nek ide uminhen ne treba on meni hrvatstvo isticat na kriv način, da su se ustaše borile za hrvatsku koju??noije čudo za te imoćane ništa,, onaj da je čuo datito rweka treba pobit hrvatske smradove na tv haha 1945 bila tv?????nije se ni jadnik rodio tada,sramota da se ovo pušta u eter

Ustaše i partizani su ono što je iznad stola, a ispod stola su fotelje i bogaćenja, pa cijelo vrijeme imamo tihu koaliciju HDZea i SDPea, osim ako gušteri ne odluče drugačije, jerbo se HDZ sve prašta, pa se vjerojatno neće hebavat sa dvije stranke, kad mogu sa HDZeom pljačkat RH

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1353 u: 12 05 2018, 10:52:19 prijepodne »
Ljevičari za Plenkija, desni za stranku pametno i HNS... bojim se da su gušteri odlučili samo HDZ i stranke priležnice, jerbo vidim da SDP nestaje.

Jučer sam bio siguran u veliki koalicijski zdrug, danas sam čak razmišljanja, HDZ, Glas pametno ids.


vi samo bucate gluposti ništa više hdz i sdp nije isti jer da je sdp on bi daličku smijenio vrlo brzo kao šta su radili s merzel i sabom a hdz je taj koji korupciju štiti pametno dosta, koji lijvi za hdz titanik kapetan vrdoljak, darinko uhljeb kosor?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1354 u: 12 05 2018, 10:55:37 prijepodne »
Ustaše i partizani su ono što je iznad stola, a ispod stola su fotelje i bogaćenja, pa cijelo vrijeme imamo tihu koaliciju HDZea i SDPea, osim ako gušteri ne odluče drugačije, jerbo se HDZ sve prašta, pa se vjerojatno neće hebavat sa dvije stranke, kad mogu sa HDZeom pljačkat RH

koji gušteri?todsorić i dalička da hdz ih štiti,vama sui sve krivi stranci a ne mi sami to je problem vas light desničara ne znate sami za koga ste razočarao vas hdz ,dobro jutro hdz pljkačka hrvastsku od 1992 oni su prodali fabrike za 1 kn i uveli privatizaciju i to je gotovo sada imaš  kapitalizam bolje nece bit može isto ili gore, ali hdz nece da smijeni dalićku jer je tastranka najgora nasvijetu, tako i sanader nikoga nije htio smijeniti,tuđmsn isto,,,,,,,,chomsky je rekao da su republikanci naopasnija organizacija nasvijetu a i desničari koji drmaju danas europom, merkel,orban, trump itd,,desno znači propast

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1355 u: 12 05 2018, 11:46:09 prijepodne »
...to je problem vas light desničara...
Ha ha ha,  :s-lol: vas light desničara, ova ti je dobra Maxe, mislim stvarno...  :s-lol:  ha ha, light desničara...
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1356 u: 12 05 2018, 19:18:27 poslijepodne »
Ja mislim da ti light desničari su ustvari desničari samo bojažljivi. Ustručavaju se.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1357 u: 13 05 2018, 00:27:30 prijepodne »
Ja mislim da ti light desničari su ustvari desničari samo bojažljivi. Ustručavaju se.  :s-lol:
Ja se smatram tvrdim nacionalistom, jer svim nacijama želim da imaju svoju državu, svoj suverenitet i svoje ljude na vlasti.

Plenki je za mene briselski namjesnik, Dalička MMFovka, imamo još i natovku...

Naravno da su krivi i naši izdajice koji su radili za strane interese... pa za mene je trilaterala, mmf... pravi pakao.

Jedino su mi smješni antifašisti koji podržavaju nato!! To mi ono  :s:r:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1358 u: 13 05 2018, 03:40:51 prijepodne »
koji gušteri?todsorić i dalička da hdz ih štiti,vama sui sve krivi stranci a ne mi sami to je problem vas light desničara ne znate sami za koga ste razočarao vas hdz ,dobro jutro hdz pljkačka hrvastsku od 1992 oni su prodali fabrike za 1 kn i uveli privatizaciju i to je gotovo sada imaš  kapitalizam bolje nece bit može isto ili gore, ali hdz nece da smijeni dalićku jer je tastranka najgora nasvijetu, tako i sanader nikoga nije htio smijeniti,tuđmsn isto,,,,,,,,chomsky je rekao da su republikanci naopasnija organizacija nasvijetu a i desničari koji drmaju danas europom, merkel,orban, trump itd,,desno znači propast
Čim sam došao na forum postavio sam pitanje, koji zakon su donjeli SDPeovci u korist radnika i socijale?????????

Nikako dobit odgovore!!!!!!!

Nije legalizacija davno izgrađenih objekata, nije deložacija, nisu ovrhe, nisu certifikacije, vanjske usluge spremačica u školama i bolnicama, blokade, predaje banaka od strane Linića (nije samo Škrgo predavao banke), obnovljivi izvori energije (mislim na skuplju struju), ventili za centralna grijanja...

Shvatimo to HDZ=SDP, HNS nije vrijedan ni spomena...
« Zadnja izmjena: 13 05 2018, 03:41:49 prijepodne od Rijeka »

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1359 u: 13 05 2018, 03:43:42 prijepodne »
Ha ha ha,  :s-lol: vas light desničara, ova ti je dobra Maxe, mislim stvarno...  :s-lol:  ha ha, light desničara...

a čije bi vlasništvo inače bilo,. ako ne državno, a za to moraš imati državu, mislim na vlasništvo ključnih gospodarskih objekata.

Ili banke, nisam protiv banaka, ali da budu državne.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1360 u: 13 05 2018, 03:46:47 prijepodne »
Ljevičari jedino potežu dobro isprobani recept, potezati teme o ustašama i partizanima i na taj način mobilizirati HDZeove birače koji se boje "komunista".

Pitam se jel to rade namjerno ono po partijskoj liniji ili doista žive u prošlosti?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1361 u: 13 05 2018, 17:48:48 poslijepodne »
 :plj:nacionalist bnravo oni volesvoju drzavu ituđman iumolišević su bili nacionalisti pa štasu uradili????vi mislite da ce doći netko tko ce raditi za drzavu da bude svima bolje?greška,,,tko podrzava NATO?pa ljudi ne političari bio je referendum to ste zaboravoili 60 posto za 40 posto protiv i referendum 2011 za uniju 63 posto, normalno danas uemisiji jedan iz ivog zida govori bilo bi još gore ako bi izašli iz unije tko ce financirati pelješki mos itzdrurospka unija je trgovina  kaPitalista opet vi po 999 put zakon ovrhamasu donijeli hdzovci još 2006 kad je sanader i rohatinski natjerali ljudse da se zaduže u bankama i onda recesija I  sada ciao, šta ne komnentirate hdzov kriminal koji 3 godine ništa nisu radili spašavaju propalu firmu našim novcima?ne mogu biti drzavne više NIKAKO ponovio sam to vdje 1992 su prodane za 1 kn austrijancima i sada da budu drzavne treb ih otkupit i tuzit putem suda i platit 300 milijuna eura tko ce to napraviti?a vatikanski sporazumi a 800 općina u hrvatskoj?

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1362 u: 13 05 2018, 18:18:35 poslijepodne »
ne znam dragi moji jeste li vi to primijetili prošlu sedmicu ali naša svetica je iskoristila to što je svetica i jednu od napoznatijih katoličkih molitvi malo preinačila i takvu je molila nekoliko puta u emisiji:
"vjerujem u jednoga Plenkovića..."   :kla:
a šta ćeš kad je svetica.  :s-lol:
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1363 u: 13 05 2018, 20:14:11 poslijepodne »
ne znam dragi moji jeste li vi to primijetili prošlu sedmicu ali naša svetica je iskoristila to što je svetica i jednu od napoznatijih katoličkih molitvi malo preinačila i takvu je molila nekoliko puta u emisiji:
"vjerujem u jednoga Plenkovića..."   :kla:
a šta će kad je svetica.  :s-lol:


 o di si tame  jesi živa?pozzzzzz  :belj:pna je svetica ? ona je zlica non stopo hvali plenkija nece da kaze sta je točno uradio ove 3 godine..on dajmo mu šansu  :lj:itd

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1364 u: 13 05 2018, 20:20:49 poslijepodne »
ma znam Maxe to je bilo ironično. Kako samo moli "vjerujem u jednoga Plenkovića..."  :s-lol:
Pa tko ne zna Tamaru?