Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019401 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1275 u: 30 04 2018, 21:29:43 poslijepodne »
Oće i Mirando slaviti Praznik rada, on je pljunuo na one tri osmice?

Mislim da bi pravi socijaldemokrati trebali popljuvati licemjeran SDP.

nece zivi zid nikad na vlast niti ce izvuć hrvatistan iz krize sdp  nije kriv za ništ mrsić nije kriv za pretvorbu niti je ministar ali za mene 2 najbolj ministar rada sada imaš napuhanka koji sesmije da je nezaposlenmost mala a mladi otišli vani, krivite malo dr franju tuđmana

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1276 u: 30 04 2018, 21:56:20 poslijepodne »
nece zivi zid nikad na vlast niti ce izvuć hrvatistan iz krize sdp  nije kriv za ništ mrsić nije kriv za pretvorbu niti je ministar ali za mene 2 najbolj ministar rada sada imaš napuhanka koji sesmije da je nezaposlenmost mala a mladi otišli vani, krivite malo dr franju tuđmana

Znan i ja da ŽZ neće na vlast, kad je tu velika koalicija, isti program ista ekipa koja dolazi na izbore.

Ovaj današnji HDZ je zapravo podrepina europske pučke stranke u kojoj su i Vučičevi naprednjaci (izašli iz Šešeljevih radikala), sve bolje od boljeg.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1277 u: 30 04 2018, 22:10:56 poslijepodne »
Znan i ja da ŽZ neće na vlast, kad je tu velika koalicija, isti program ista ekipa koja dolazi na izbore.

Ovaj današnji HDZ je zapravo podrepina europske pučke stranke u kojoj su i Vučičevi naprednjaci (izašli iz Šešeljevih radikala), sve bolje od boljeg.
da idođe na vlast ne bi bilo promjena nikakvih jer se sve vrti oko bogataša svetica danas uemisiji kaze trebna rasteretiti poduzetnike s-c-ba radnike tko šiša  nema bolje tko god bio  ali ostane li kradeze bit ce sve gore igore on sada zeli nekima oprostit dugove sami su se uvalili u to jer su vjerovali rohatinskom i sanaderu,,,oni to nece vratiti nikada,,,,,, :n:unc:ne volim konzervativce nikako a šešelj je samo lutka koja zabavljasrbiju  zaoimi je poštenih srba a ima ih puno koji propadaju isto kaoi mi jer su u 90ima pokradeni od bagre koja je stvorila mržnju i ratove,,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1278 u: 30 04 2018, 22:14:21 poslijepodne »
onaj raos ne znam mu ime  je rekao ako  osvoje puno mandata opet ce biti kao s oreškovićem polovna vlast  i ja dadođem na vladt sve obecavao a kad bi došao nitko me ne bi slušao i onda ugrizao vuk magarca,, u pravu ste kad ste rekli dasmo sada osvješteniji nego prije da smo vakvi bili 90ih ne bibilo ovco što je sada,,,,,sutra ce opetbiti grah i lazna obecanja a kadce bit bolje???ma hdz i sdp su imali uvijek 50 posto narod im ne vjeruje više ali kad je hdz na vlasti odsmah 1995,bleiburg,crkva, tko je veci hrvat domoljub rodoljub,itdd hdz se mora promijeniti

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1279 u: 30 04 2018, 22:55:33 poslijepodne »
bila je u RTL direktu Željka Markić i predstavila ovaj novi referendum koji planira.
Znao sam da mora nešto zabrljati, to je ipak željka Markić.  :s-lol: kaže da ovih zastupnika u saboru za dijasporu treba biti više nego sad.  pa-d  s-c-b
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1280 u: 30 04 2018, 22:59:48 poslijepodne »
Vidim tamo da ga je na Forum pozvao i Franjo Komunjara:s-lol:
Naravno, veliki i poseban pozdrav ide i Frani, mislim da znam i tko je to.  pa-g
     :bacv:for:
E je me nasmija ovaj paragraf  :s-lol: Pozdrav franji ko je da je!
Mijo je car, nema mu ravne  :plj: trebalo bi se ukrcat u autobus 27 i provozat se do žrnovnice  :s-lol:
Riječaninu i Gušteru - svaka čast na današnjim komentarima pa-g

Znao sam da mora nešto zabrljati, to je ipak željka Markić.  :s-lol: kaže da ovih zastupnika u saboru za dijasporu treba biti više nego sad.  pa-d  s-c-b
Ta je više skroz pošandrcala. Nek tu dijasporu trpa sebi doma, a ne na izbornim listićima.....agresivno se bori za svoju stolicu u saboru :sk-n-g:
« Zadnja izmjena: 30 04 2018, 23:30:54 poslijepodne od Maca papučarica »

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1281 u: 01 05 2018, 18:18:31 poslijepodne »
Gdje ste forumaši? Sretan vam prvi maj.  s-l4
Baš se mislim, da je Grbin predsjednik SDP-a sve bi bilo drugačije:

http://vijesti.hrt.hr/441502/grbin-trazit-cemo-da-predsjednistvo-sabora-ukine-pokroviteljstvo-nad-komemoracijom-u-bleiburgu
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1282 u: 01 05 2018, 18:25:28 poslijepodne »
Sretan prci maj svim forumašima  s-k
Da i ja mislim da bi Grbin bio super predsjednik sdpa. Ili on ili ostojić.
Slavit dan antifašizma i istovrimeno ronit suze zbog bleiburga je lakrdija.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1283 u: 01 05 2018, 18:39:42 poslijepodne »
Sretan prci maj svim forumašima  s-k
Da i ja mislim da bi Grbin bio super predsjednik sdpa. Ili on ili ostojić.
Slavit dan antifašizma i istovrimeno ronit suze zbog bleiburga je lakrdija.
i tebi drugarice draga zivio drug tito s-k

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1284 u: 01 05 2018, 19:01:17 poslijepodne »
svetica užas :groh:

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1285 u: 01 05 2018, 19:02:01 poslijepodne »
Baš se mislim, da je Grbin predsjednik SDP-a sve bi bilo drugačije:
Pridružujem se čestitkama.  :piv:
A u članku koji si ponudio Grbin uz ostalo kaže:
"Komentirajući Inicijativu "Narod odlučuje" i kampanju za referendum o izbornom sustavu, Grbin je rekao kako je prvi prijedlog o tri preferencijalna glasa nešto o čemu bi se moglo razgovarati. No, to je samo bacanje magle. Pravi cilj je ukidanje prava nacionalnih manjina.
Ova grupa ljudi kojoj je ideolog gospođa Markić nastavlja tamo gdje je ona krenula 2013. godine. 2013. godine žrtve njenog djelovanja bile su seksualne manjine, danas su im nacionalne manjine. Vrlo je jasno da se ovdje radi o jednoj totalitarnoj protumanjinskoj politici i mislim da bi sve stranke u Hrvatskom saboru trebale biti svjesne što se događa, rekao je Grbin."

Znao sam da mora nešto zabrljati, to je ipak željka Markić.  :s-lol:
Tek toliko da se prisjete i naši prijatelji i kolege s ovog foruma; tko je Željka Markićpa-d
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1286 u: 01 05 2018, 20:29:35 poslijepodne »
Pridružujem se čestitkama.  :piv:
A u članku koji si ponudio Grbin uz ostalo kaže:
"Komentirajući Inicijativu "Narod odlučuje" i kampanju za referendum o izbornom sustavu, Grbin je rekao kako je prvi prijedlog o tri preferencijalna glasa nešto o čemu bi se moglo razgovarati. No, to je samo bacanje magle. Pravi cilj je ukidanje prava nacionalnih manjina.
Ova grupa ljudi kojoj je ideolog gospođa Markić nastavlja tamo gdje je ona krenula 2013. godine. 2013. godine žrtve njenog djelovanja bile su seksualne manjine, danas su im nacionalne manjine. Vrlo je jasno da se ovdje radi o jednoj totalitarnoj protumanjinskoj politici i mislim da bi sve stranke u Hrvatskom saboru trebale biti svjesne što se događa, rekao je Grbin."
Tek toliko da se prisjete i naši prijatelji i kolege s ovog foruma; tko je Željka Markićpa-d
  to je netko nebitan :amn: svetica je opet imala show

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1287 u: 01 05 2018, 20:47:37 poslijepodne »
Pridružujem se čestitkama.  :piv:
A u članku koji si ponudio Grbin uz ostalo kaže:
"Komentirajući Inicijativu "Narod odlučuje" i kampanju za referendum o izbornom sustavu, Grbin je rekao kako je prvi prijedlog o tri preferencijalna glasa nešto o čemu bi se moglo razgovarati. No, to je samo bacanje magle. Pravi cilj je ukidanje prava nacionalnih manjina.
Ova grupa ljudi kojoj je ideolog gospođa Markić nastavlja tamo gdje je ona krenula 2013. godine. 2013. godine žrtve njenog djelovanja bile su seksualne manjine, danas su im nacionalne manjine. Vrlo je jasno da se ovdje radi o jednoj totalitarnoj protumanjinskoj politici i mislim da bi sve stranke u Hrvatskom saboru trebale biti svjesne što se događa, rekao je Grbin."
Tek toliko da se prisjete i naši prijatelji i kolege s ovog foruma; tko je Željka Markićpa-d

Sad će velika koalicija združeno protiv Markićke, ne ide im u prilog demokracija, pa će i oni sad moć odhebat manjice kad se udruže.

Grbin je tako plitak, nadam se da nitko neće pušit njegovu spiku.

Najbolji mi kad se čudi zašto Živi zid raste, pa tko je SDP  :s:r: još čekam da mi netko napiše koje su to oni donjeli zakone a koji su popravili položaj radnika u RH?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1288 u: 01 05 2018, 22:06:19 poslijepodne »
oet vi kao da jesdo kriv zasve hdz je vladao 20.. sdp 7 hdz je bio kad se prodavalo firme za 1 kn.......hdzove autoceste cemo mi vracat još mi 800 godina...sjetite se hdzovih zakona gruntovnice, 00,promila ili placanje u doktora 15 kn, zatim ukidanue rodilišta u makarskoj,,,a zakon o radu je bio njihovo remek djelo još iz 90ih

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1289 u: 01 05 2018, 22:12:55 poslijepodne »
ponovit ću fimi media,hac,hrvatske vode,afetra u fondu zaštite okoliša,hep stanovi, fimi media, indeks daimler,patria,maestro,spice,ina,mol,dioki,planinska,brodosplit,hgk hdz je nas je opelješio za 2 milijarde kn i onda mnogi se pitaju zašto sdop nije bio socijalan?????2011 taj istii pernar je digao cijelu drzavu kontra hdza za vrijeme kosoričine vlade,,,hdzu se 2011 sudilo kao stranci, hdz ima 700 općina sdp 100,, bernardića danas onaj iz g napada da nosi crvenu boju itomu smeta mnogi ga vrijedaju a još nije ni došao na vlast,,,zivi zid samostalno nece n vlast ali ondase čovjek pita zasto nije bolje koliko novca je nestalo????