Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1032568 vremena)

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1230 u: 23 04 2018, 21:39:43 poslijepodne »
evo taman počinje emisija Stav na mreža TV koja je pandam emisiji bez pardona.  :piv:
samo izgleda mi da se ovdje ne javljaju naši forumaši Riječanin i Gušter?  :mis: ispričavam se ako sam pogriješio nisam ih čuo do sada.  :sl:k:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1231 u: 23 04 2018, 21:50:14 poslijepodne »
Ajmo malo logiku uključiti, zašto tzv ljevica dere o ustašama i partizanima, u državi koja služi samo da bi se strani kapitalisti bogatili i nekl naši tajkuni?

Zašto nikad ljevicu nismo čuli da priča o radničkim nepravdama, o radničkom dioništvu itd itd.

Odgovor je vrlo jednostavan, najviše ZLA u RH može napraviti HDZ a da ne bude kažnjen, pa je Soroš upregnuo ljevice da svojom retorikom plaše desničare i time jačaju poziciju HDZea- drugačije ja ne mogu shvatiti retoriku ljevičara od Radničke fronte pa do SDPea koji kao papagaji ponavljaju priče o  ustašama i partizanima.
  da li ste slušali današnju emisiju gdje se ustaše prikazuju kao žrtve to je užas,,a štase tiče radničkih prava  OVO JE KAPITALIZAM NEMA IH niti ce ih ikada biti :r:ck:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1232 u: 24 04 2018, 00:05:28 prijepodne »
  da li ste slušali današnju emisiju gdje se ustaše prikazuju kao žrtve to je užas,,a štase tiče radničkih prava  OVO JE KAPITALIZAM NEMA IH niti ce ih ikada biti :r:ck:

Pogledao sam reprizu, pa kao i inače, ovo je demokracija, pa neki brane ove, neki one i za mene su rekli jednom da sam valjda bivši komunist, a ja nisam bivši komunist, meni se tek u RH zgadio kapitalizam, zapravo mi se gadi pljačkanje države i raspordaja svega što vrijedi.

Glede Jasenovca, to je nažalost mjesto za sklupljanje političkih punti, nije njima puno stalo do nevinih žrtava, kao što im nije stalo ni do žrtava ovog hrvatskog kapitalizma/kolonijalizma!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1233 u: 24 04 2018, 17:37:54 poslijepodne »
svetica se opet kočoperila stalno o srbima a jedan gledatelj vrijeđa kom iz solina trebalo ga je odmah isključit ,,mnogi zale za tom krepanom ndh vide se odakle su da su iz hercegovine

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1234 u: 24 04 2018, 17:49:17 poslijepodne »
vide se odakle su da su iz hercegovine
Sigurno nisu iz Žrnovnice.  :s-lol:
kako je ona danas postat će nam mrska voditeljica dva puta isključila seljaka a bez naročitog razloga.  :gl:d:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1235 u: 24 04 2018, 18:22:49 poslijepodne »
Sigurno nisu iz Žrnovnice.  :s-lol:
kako je ona danas postat će nam mrska voditeljica dva puta isključila seljaka a bez naročitog razloga.  :gl:d:

meni je draga voditeljica super je :e:cv: samo je trebala isključit onog provokatora koji proziva zrnovnicu i kastela,, smetaju mu hahaha

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1236 u: 24 04 2018, 18:24:23 poslijepodne »
kuba je dobila novog presidenta ovaj je rekao da je liberal hm možda zeli otvoriti kubu svijetu tobi bilo opasno,najprije bi  mu bili mcdonaldsi, amerikanci bi upravljali hotelima itd... bili bi robovi kapitalizma  ,nek ostane socijalizam na kubi,, :g:fv:

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1237 u: 24 04 2018, 20:07:28 poslijepodne »
Koliko se uživi u svoj govor, ona svetica samo šta u trans ne padne

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1238 u: 24 04 2018, 20:31:42 poslijepodne »
Koliko se uživi u svoj govor, ona svetica samo šta u trans ne padne

užasna je :blah:

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1239 u: 24 04 2018, 20:32:29 poslijepodne »
Pa mnogi su u transu kad se javljaju u emisiju, recimo onaj što  viče i njemu slični svi su u transu i ko da ih neko ludilo hvata.  :s-lol: Vjerojatno i Svetica tako.  :blah:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1240 u: 25 04 2018, 17:35:03 poslijepodne »
danas je bila tema živi zid na vlasti ok nek se okupe s kime ce s jnsom i hssom ihslosm nece s zivim zidom nece s mostom nece ssdpom nece, ostaje im amsterdamska koalicija oni imaju 15 poisto opet nedovoljno za vlast, kad bi se udruzili s mostom mozda bi mogli na vlast,,i sta bi oni napravili eto nek dođu na vlast sutra samo oni koji goivore hdz--sdp nek se ne razočaraju i s njima,,nitko nece dovest socijalne zakone jer ovo je kapitalizam,,,nazalost :s:i: svetica je imala ispade nek slavi plenkija koliko hoće.....1 maja ce bit prosvjedi tad su jedini put u drzavi prosvjedi,a drugih dana spavaju,,nitko se ne buni pa onda kukajte da vas kradu,opet ce hdz pobijediti i opet ce mnogi glasat zaadeze

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1241 u: 25 04 2018, 18:31:52 poslijepodne »
Nisam gledao, ali se nadam pogledati reprizu. ŽZ nema infrastrukturu, ali moglo se senzibilizirati javnost i biračko tijelo bi trebalo birati na temelju stvari kao što je ovršni zakon.

Kapitalizam nije sveta krava niti sam po sebi može biti problem, ako je dobro izreguliran. Naš problem je kolonijalizam i nezrelo biračko tijelo koje nije u stanju shvatiti neke stvari, a ni prepoznati ljude.

Na vlasti imamo lijeve i desne ovršne kmere, ovršne razbojnike i to je to.

Privatizacija je bila pljačka, to treba naglasiti, jerbo nakon socijalizma nije bilo ljudi koji su mogli kupiti tvornice, osim ako se nije željela kolonizacija, a očito se željela.


HDZ će naravno pobjediti, ljevica se već pobrinula za njihovog Plenkija, moj sigurno nije!

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1242 u: 25 04 2018, 18:50:55 poslijepodne »
Živi zid je prava stvar i sve se nadam da će biti još jači.  pa-g
Nisam gledao, ali se nadam pogledati reprizu.
Ma gdje to gledaš reprizu? To vama u Rijeci daju izgleda, kao da vam je malo po danu. u Splitu nema reprize.  :mu:s:s:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1243 u: 25 04 2018, 19:04:17 poslijepodne »
Živi zid je prava stvar i sve se nadam da će biti još jači.  pa-gMa gdje to gledaš reprizu? To vama u Rijeci daju izgleda, kao da vam je malo po danu. u Splitu nema reprize.  :mu:s:s:
Na Z1 bude repriza u 23, ali samo  u neke dane, mislim ponedjeljak i srijedu... ali znam da i na TV Jadranu bude ali negdje iza 3 noću.

Šteta da nema na internetu, volim poslušati nečije komentare, kao što je naš Gušter i još neki mislim da se drugi ne javljaju na ovaj forum.

Inače je Pernar nešto najbolje što se dogodilo u politici RH, nažalost, umjesto da druge stranke idu njegovim putom, oni ga uhićuju, mijenjaju poslovnik itd.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1244 u: 25 04 2018, 19:10:49 poslijepodne »
ma nece ništa zivi zid napraviti bolje ništa ni da dođe na vlast a imaju koliko 15 posto  mogu se udruziti s glasnovićem generalom šta i žele pasretno im onda    hdz je kriv u 90ima  za puno stvari počevši od pljačke pretvorbe i vatikanskog sporazuma -popipo- a sindikalisti ce 1 maja vikati ovoo no i onda adio  hdzu odgovara  ovakvasituacija i s 29 posto mogu biti na vlasti  a njihovi zakoni su rasulo