Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1034869 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1200 u: 17 04 2018, 17:57:33 poslijepodne »
I meni izgleda tako Momče.  :-) To je kao oni zadrti protivnici gay parade što viču da bi ubili pedera a tamo vataju mlade momke za guzicu kad ih nitko ne vidi.  :s-lol:
No protiv našega Rijeke nemamo ništa, ako ima i homosexualne sklonosti dobrodošao je ovdje (samo) diskutirati, he he.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1201 u: 17 04 2018, 18:09:25 poslijepodne »
Nije njih briga ni za žene, ni za homoseksualce. Cilj je uništiti kršćanstvo kao religiju i bijelu rasu koji se postepeno ostvaruje prisilnim multikulturalizmom (masovan "uvoz" ekonomskih migranata iz afrike i "izbjeglica"). Sankcije za njihov kriminal su ili male ili ih nema, a dovoljna je rečenica "ne podržavam srednjoistočnu i afričku migraciju u europu" da te izbace s društvene mreže.
I sve to pod istim kolovođom - Georgeom Sorosom. :-)

(P.S. Nemojte me krivo shvatit, nisam rasist)
kršćanstvo nitko nece srušiti ruše ga popovi ziv

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1202 u: 17 04 2018, 18:10:37 poslijepodne »
Ma kome je to cilj uništiti kršćanstvo? Nije valjda ovima što žele slobodu ženama i homosexualcima? Ovo nisam razumio priznajem.  :mis:

nisam je ni ja razumio kršćanstvo nije problem n ego popovi   

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1203 u: 17 04 2018, 18:12:48 poslijepodne »
briga me za ik ali ako vidim da bujanec je protiv i ustašija ja sam za,,,, glasajte opet za hdz :par:ty: danas je predsjednica  koly kritizirala hdz sad e kasno ovo je pred izbore

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1204 u: 17 04 2018, 18:19:07 poslijepodne »
briga me za ik ali ako vidim da bujanec je protiv i ustašija ja sam za
Tako je Maxe!  :plj:
Molim vas kolege da o istanbulskoj konvenciji ubuduće pišete u temi koju sam otvorio:
https://www.bacvice.com/forum/sto-je-istanbulska-konvencija-i-jeli-to-dobro-za-hrvatsku-anketa-t717.0.html
Ima i anketa, ne bojte se ispuniti.  :sk-n-g:
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1205 u: 17 04 2018, 18:31:24 poslijepodne »
Tako je Maxe!  :plj:
Molim vas kolege da o istanbulskoj konvenciji ubuduće pišete u temi koju sam otvorio:
https://www.bacvice.com/forum/sto-je-istanbulska-konvencija-i-jeli-to-dobro-za-hrvatsku-anketa-t717.0.html
Ima i anketa, ne bojte se ispuniti.  :sk-n-g:
ja ih ne razuminmnoge hdz-sdp , istmbulsaka ovo ono  nek pogledaju šta hdz radi zadnjih 26 godina  mladi odlaze  ništa se udrzavi ne radi ,,,nema šatoraša  negomi je zao šta tv jadran prenosi bujicu -popipo-

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1206 u: 17 04 2018, 19:15:30 poslijepodne »
Onaj tko ovako poima bit stvari jasno je što je - latentni homosexualac.  :piv: To nisam rekao ja nego je znanstveni pojam.He he,  :s-lol: sve je jasno.

to su ofucani "argumenti", zašto ih se uopće spominje, ja sam vrlo slobodnouman da bi u bilo čemu bio latentan, ja ne govorim da mi smetaju homoseksulaci i žene, govorim o tome, da ljudska prava idu u smjeru da dobivamo nešto što nam netreba, a gubimo ono što prava jesu.

Bilo bi puno bolje da smo dobili konvenciju o minimalnoj penziji, o gornjoj granici ulaska u penziju, o nekom minimalnom dohotku, o besplatnom zdravstvu, o povoljnom stanu itd itd.

Ljevičari a zapravo prodane duše (prodali duše mega-kapitalistima) sad nas uvjeravaju kako smo svi homoseksualci i kako nam je to najvažnije, seksa sa muškarcima, e pa nije, a kome je, ja ga poštivam, ali neka meni ne nameće prava koja mi ne trebaju, kako bi mi oduzeo normalan život!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1207 u: 18 04 2018, 17:45:23 poslijepodne »
predsjednica kritizira vladu kasno je sada imala si 3 godine vremena 3 vlade su se prominile otkad si tu,ali plenky kaze da ce  smijeniti cak 6 ministara,došlo im u pamewt da nema napretka  ,prijevremeni izbori nece biti i da budu opet ce se glasati za kradeze :s:u:z:

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1208 u: 18 04 2018, 17:49:23 poslijepodne »
a što će sad bit s ovim što je Šešelj učinio sa zastavom... ne znam jeli su uspio zapaliti ili nije?  pa-d
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1209 u: 18 04 2018, 19:16:59 poslijepodne »
a što će sad bit s ovim što je Šešelj učinio sa zastavom... ne znam jeli su uspio zapaliti ili nije?  pa-d
koga briga za šešelja nosonja je  provokator cila srbija mu se ruga kao i keleminac  ustaše i četnici su luzeri ,,uništili su sve nacionalisti i domoljubi lazni,,,

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1210 u: 18 04 2018, 21:25:03 poslijepodne »
nema Svetice zadnje dane. izgleda da je na odmoru.  :s-lol:
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1211 u: 19 04 2018, 00:09:04 prijepodne »
nema Svetice zadnje dane. izgleda da je na odmoru.  :s-lol:

Desni progledali mali  :ne-z: shvatili kome su dali glas.

Sad bi bilo dobro da nam gušteri opet podvale nešto tipa IKače pa da i ljevi progledaju

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1212 u: 19 04 2018, 00:11:29 prijepodne »
a što će sad bit s ovim što je Šešelj učinio sa zastavom... ne znam jeli su uspio zapaliti ili nije?  pa-d

Šešelj je američki (ne)čovjek, ameri ga pustili vanka.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1213 u: 19 04 2018, 12:20:37 poslijepodne »
Bravo Rijeka!
 Šešelj je gušterski čovjek. Ima istog gazdu kao i vučić ili plenki. Trenutno šešelj otaljava više poslova paljenjem zastave. U hrvatskoj stabilizira podijeljenu desnicu zbog bule od stambula. A u srbiji gušteri trenutno otimaju beogradski aerodrum uz totalni monopol tj , gašenje svih aerodroma u okolici (niš) da bi imali dobre cijene.

Zato šešeljevo paljenje zastave ima koristi za hdz i vučića. Mora se priznati da su gušteri u svom zločinu genijalni !

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1214 u: 19 04 2018, 14:09:47 poslijepodne »
Bravo Rijeka!
 Šešelj je gušterski čovjek. Ima istog gazdu kao i vučić ili plenki. Trenutno šešelj otaljava više poslova paljenjem zastave. U hrvatskoj stabilizira podijeljenu desnicu zbog bule od stambula. A u srbiji gušteri trenutno otimaju beogradski aerodrum uz totalni monopol tj , gašenje svih aerodroma u okolici (niš) da bi imali dobre cijene.

Zato šešeljevo paljenje zastave ima koristi za hdz i vučića. Mora se priznati da su gušteri u svom zločinu genijalni !

Interesantno je što se mi guramo kao američka pudlica protiv Rusa, još SDPeova diplomacija izborila da Sabor MORA prihvatiti odluku da naši idu na ruske granice, stalno nas guraju u sukob s Rusijom i kao Srbi su povezani s Rusijom, ali četnički pokret je vezan za Londonom (a time i Amerikom), glavni četnik je kralj u Londonu, nije bježo u Moskvu, a mi smo čak istjerali ruskog diplomatu po nalogu Londre.

I još nešto treba priznati, Srbija je možda još više pala pod guštere praktički je odrekla Kosovoa, da bi Vučić i ekipa ušli u EU, čak su stavili premijerku koja je hrvatskija i od našeg "premijera", o istospolnosti neću, jerbo se i za europeiziranog Sanadera govorilo da je skon istom spoli, ne znam.