Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019268 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1170 u: 12 04 2018, 19:33:22 poslijepodne »
Pernar je super.  pa-g nekako mi je i sexy.  s-k

 s-r14

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1171 u: 12 04 2018, 19:36:54 poslijepodne »
ne znam šta reci hdz--sdp koji su zakon donijeli  definitivnonisu gori od hdza koji dan danas donose ubitačne zakone  dobro je jedan sluđatelj rekao danas da je hdz na vlasti  ONI BI BILI PROTIV ISTABULSKE a sdp bi napadali svi a danas je sve mirno 1 mali prosvjed itd ja mislim da bi pucali na sdp,,, ovo je kapitalizam okojim pravima radnika vi govorite?nema u kapitalizmu za radnika sama riječ kaže kapitalizam,, hdz je bio 9oh i nismo bili uniji jel te i stasu napravili prodali tvornice strancima ibanke itd itd i šta očekivati danas,,,, sdp nmije na vlasti 3 godine hdz c opet dobiti jer im naROD vjeruje da hdz baci atromsku bombu opet bi glasali svi z adeze to je licemjerno nek nas kradu oni su bolji, šta se crkva ima miješati uistanbulsku kad se desavaju pedofilski skandali

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1172 u: 13 04 2018, 02:56:06 prijepodne »
Lijeva ekipa ovih dana više podržava Plenkija, nego desni, a vidimo kojim pritiscima/ucjenama se služ Plenki...

Ovo je sve uvod u veliku koaliciju, zapravo SDP nestaje, kao i HDZ, velika koalicija će biti nekakav hibrid, nešto poput velikog HNS-a.

IK je samo još jedan u nizu od projekata novog svjestskog poretka.

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1173 u: 13 04 2018, 19:18:20 poslijepodne »
Bravo za današnji komentar gušteru, svaka ti je na mistu!  ziv  :plj:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1174 u: 13 04 2018, 20:50:09 poslijepodne »
po čemu hdz isti sdp ja plaćam šampaanjcom ako se oni ikada udruze mogu male stranke hns i hss ali nikad oni skupa jer ne bi oni  2 dana bili skupa,,,opet c e adeze dobit izbore,, ono jučer je bio desničarski skup na rivi  jer konzervativcima smeta sve cak se vikalo za dom bujanec i ekipa,,,,crkva i radikalni desničari nas vode u 17 stoljeće.... zivi zid ce ići s glasnovićem to su  saveznici,, sada most cijenim više nego ikada ali oni su hdz doveli na vlast 2 puta............ :vr_t:s: pa nek hdz vlada još 900 godina

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1175 u: 13 04 2018, 21:58:22 poslijepodne »
Bravo za današnji komentar gušteru, svaka ti je na mistu!  ziv  :plj:

I ja ga volim poslušat, bude mi krivo što nema reprize... Gušter vidi ono što većina ne vidi

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1176 u: 13 04 2018, 21:59:22 poslijepodne »
Kako su SDPeovci pljeskali Plenkiju, danas kada je dio suvereniteta predao tamo nekom feminističkom tijelu.

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1177 u: 14 04 2018, 12:01:57 poslijepodne »
I ja ga volim poslušat, bude mi krivo što nema reprize... Gušter vidi ono što većina ne vidi

Ima na snimalici ako si na vipu ili b-netu  :-)
Jesi primjetio da se sve više pozivatelja (vjerujem i oni koji gledaju, a ne zovu) počela slagati s našim gušterom?
« Zadnja izmjena: 14 04 2018, 12:04:13 poslijepodne od Maca papučarica »

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1178 u: 14 04 2018, 14:20:43 poslijepodne »
Ima na snimalici ako si na vipu ili b-netu  :-)
Jesi primjetio da se sve više pozivatelja (vjerujem i oni koji gledaju, a ne zovu) počela slagati s našim gušterom?
Gušter je ispred svog vremena, vidi širu sliku, a drugi progledaju tek kad dobe šut uglavu.

Meni je iteresantno kako ima onih koji su protiv IK, a hvale Plenkija i okrivljuju SDP, a moram biti iskren i reći da SDP se nije usudio usvojiti IK jer to i košta puno, a i ima i onih koji su za socijaldemokraciju tobože, a hvale Bauka koji je HDZeov potrčko ili su za usvajanje IKkoja dolazi iz neoliberalnih krugova.


Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1179 u: 14 04 2018, 17:30:23 poslijepodne »
svi koji su protiv hdza sada su ultra desničari recimo crkva koji uopće ne poznaju šta je ik zaštita zena mora postojati recimo izjave crkvenog popa koji kaze da ne zeki prava zena  nek pogledaju sta se radi u splitskim  samostanima,, u emisiji bujanec koju prenosi  tv jadran to je sramota a puno ih se iza brda doktrljalo u split i onda zove ugosta tomca koji mu govori sve protiv sdpa a on bio usdpu i ona njegova znamenita izjava protiv jna generala tuđmana 1997 a sada je za njega hahaha zato da je hdz u oporbi onda bi  on bio još više protuv ik,,to su desničari koji su zaostali u 19 stoljeću hrvatska nikad naprijed nazalost konzervativna smo dzava

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1180 u: 14 04 2018, 17:32:21 poslijepodne »
trump napao siriju on i putin su dva najveca gada koji vole ratovat tako je to i u americi desničari su i tamo  jer cim su republikanci odmah su ratovi nixon regan bush stariji bush mlađi sada ovaj budalaš, jedini predsjednik republikanski dobar je bio einshower jer republikanci zele 3 svjetski rat

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1181 u: 14 04 2018, 18:44:35 poslijepodne »
Bravo za današnji komentar gušteru, svaka ti je na mistu!  ziv  :plj:
Koliko se sjećam, Gušter je bio protiv Istanbulske konvecije:mis:
Volio bih da griješim i da će me ispraviti Gušter. U suprotnom ću biti jako razočaran.  pa-d
No u svakom slučaju, bili za nju ili protiv nje, molim vas da date svoje mišljenje ovdje, ili barem ispunite anketu, moguće je samo ispuniti anketu:
https://www.bacvice.com/forum/sto-je-istanbulska-konvencija-i-jeli-to-dobro-za-hrvatsku-anketa-t717.0.html
Anketa je anonimna.
Hvala svima koji će dati svoj glas.  :sl:k:
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1182 u: 14 04 2018, 18:45:42 poslijepodne »
Koliko se sjećam, Gušter je bio protiv Istanbulske konvecije:mis:
Volio bih da griješim i da će me ispraviti Gušter. U suprotnom ću biti jako razočaran.  pa-d
No u svakom slučaju, bili za nju ili protiv nje, molim vas da date svoje mišljenje ovdje, ili barem ispunite anketu, moguće je samo ispuniti anketu:
https://www.bacvice.com/forum/sto-je-istanbulska-konvencija-i-jeli-to-dobro-za-hrvatsku-anketa-t717.0.html
Anketa je anonimna.
Hvala svima koji će dati svoj glas.  :sl:k:
pa  svi koji su konzervativni biti ce protiv

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1183 u: 14 04 2018, 19:36:17 poslijepodne »
Da, ja sam protiv IK. Gušteri su extremno inteligenti. Jako, jako opasni. Takva je IK. Jako, jako opasna. Ne samo protiv Hrvatske nego protvi Zemlje. IK je u funkciji depopulacije zemljana. Ima cilj da nas destkuje. To je tako zamršeno organizirano, teze su isprepletene. Naravno,jako je teško i objasniti.

U prvi pogled se čini, štiti prava žena. Tko to može oboriti ili osporavati. Odmah je fašist. Pokušat ću malo izdaljega. Priznajem, ni meni nisu jasni svi aspekti IK.

Pretpostavljeno razmišljanje i planiranje guštera:

" Kako smanjiti stanovništvo Zemlje? Treba djelovati na
žene. Da manje rađaju. Kako? Dajmo prava ženama. Zaposlimo
žene. Zaposlena žena ne može brinuti o djeci i raditi. Mora na posao doći uređena, mnogo posla ponijeti kući. Sve to troši vrijeme. Za djecu ostaje gotovo ništa. Muževi neće pustiti žene!? Hoće, smanjimo im plaću, morat će! Kako ćemo to provući kroz to konzervativno društvo? Udarat ćemo  na prava
žena. To nitko ne može nijekati. Ako negira- zadrti krkan je!"

Ovo je bio primitivan djelić pojašnjena djelovanja guštera s kraja 19 stoljeća kad su počela prava žena. Sjetite se danas zaposlene žene i nek kaže da je trudna!


Što danas imamo, zaposlenu ženu, s malom plaćom, muža s pola plaće, jedno,  dvoje, djece. Mnogi se nit ne žene.  Sa idejom sve češćeg odustajanja od obitelji. Prava žena su dovela do samostalnosti i ekonomske neovisnosti žene. Razvodi postaju pravilo.

Gušteri su postigli bitno približavanje statusa žene muškarcu. Na neki primitivan način su se izjednačila oba spola. Naravno , ta plaća žene je išla na štetu muškarčeve plaće. Dakle, žene su dobile prava, pravo da rade na poslu i u kući. To je ta medvjeđa usluga ženama.

Znam, znam, jako je klizav teren, dijeli me nit of statusa fašiste koji mrzi žene. Zato ću ponoviti.  Ovo je vrlo inteligentno smišljena zamjena teza. 

Žene se približavaju mužjaku.  Ista prava ali veće obaveze. 

Sad dodajmo pokret davanja prava lgbt i ostalima. To još više približava i izjednačuje muškarca i ženu. Muško , ženkso, peder, lezba , trans- par - nepar. Isto. Dodajmo tu i pravo pasa. Manje više i psi imaju ista ili jako slična paravo. Udari psa. Zaviči na psa. Ne daj. bože udari dijete. Bez bozira što i najveća demokratska društva opasuju policajce pendrečinama.

U zapadnim demokracijama, pri razvodu, žena nosi gotovo sve. Mužu ostaju krediti. Ali, doslovce. Rezultat takve politike, Muškarci se boje ženiti, boje se ulaziti u obitelj.

Ako mislite da je sve ovo slučajno , grdno se varate.

Pogledajmo primjer "demokracije". Gušteri su nas učili, odbacite komunizam, uzmite demokraciju. Mi smo uzeli "demokraciju" a oni su uzeli sve naše. Sve. U ovoj njihovoj "demokraciji" je sto put gore jednoumlje od "komunizma". Zapravo, jedina sloboda još postoji u Sj Koreji, Iranu, Kini, Rusiji, Mađarksa i Orban se opiru žestoko. Zato ga gušteri i nazivaju , opasnost za demokraciju.

Još jedan put se ispričavam Ženama. Ne mrzim žene nisam fašist, No , gušteri zloupotrebljavajau pravo žena na ranvopravnost. Pod krinkom , tobožnje zaštite , uvode, institucije nadnacionalne, koje ce imati ovlasti nekontrolirano donosit zakone  i koje ćemo mi morati financirati. Ovo malo jada od suvereniteta bit će dokusureno.

Ovo je jako teško shvatiti, Mnogo toga ni meni nije bistro. Znam jedno. Gušteri su upeli iz petnih žila da to prođe. Nisu se libili niti pokazati savezništvo hdz-a i sdp-a. Cilj im je važniji od ustaško partizanskog fingiranog  "rata". Ako su gušteri toliko zapeli za IK, onda to nama nikako ne može biti dobro. Oni su naši dušmani.
Zato sam PROTIV!


Ako nešto ne razumijemo, to ne znači to to ne egzistira!
« Zadnja izmjena: 14 04 2018, 20:03:18 poslijepodne od gušter »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1184 u: 14 04 2018, 21:07:59 poslijepodne »
nasmijao sam se vi ste  toliko ufurani u tu gušterizaciju da ste i sami postali gušter  vi ste desničar