Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1034585 vremena)

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1140 u: 09 04 2018, 19:21:03 poslijepodne »
pernar je bivši hdzovac
Pusti to Maxe što je bilo nekad davno.  :no:
Na koncu kako ti možeš znat sigurno da nisi u prošlom životu recimo bio Ustaša:s-lol:
Pa da su te koknuli na Bleiburgu a baš si se bio napalio (za bježaniju)...   :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1141 u: 09 04 2018, 19:24:46 poslijepodne »
Pusti to Maxe što je bilo nekad davno.  :no:
Na koncu kako ti možeš znat sigurno da nisi u prošlom životu recimo bio Ustaša:s-lol:
Pa da su te koknuli na Bleiburgu a baš si se bio napalio (za bježaniju)...   :s-lol:
ne vjerujm u bivše živote to su bajke  s-c-b moji su svi bili u partizanima pernar je tu da priča pričice a on ima plaću 17,000kn kao isvi saborski zastupnici,,,zivi zid na vlast nece nikada

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1142 u: 09 04 2018, 19:41:04 poslijepodne »
He he  :s-lol: maxe ali priznaj da je dobra baza, bravo momče.  pa-g
Na koncu kako ti možeš znat sigurno da nisi u prošlom životu recimo bio Ustaša:s-lol:
To je psihološki dokazano npr da oni što proganjaju i tlače pedere su ustvari latentni homesexualci  :s-lol: (ovo je samo kao čest primjer). Tako i ti - samo udri po HDZ-u a ustvari...  :s:u:z:
« Zadnja izmjena: 09 04 2018, 19:41:45 poslijepodne od Muzičar koji pije »
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1143 u: 09 04 2018, 20:07:02 poslijepodne »
He he  :s-lol: maxe ali priznaj da je dobra baza, bravo momče.  pa-gTo je psihološki dokazano npr da oni što proganjaju i tlače pedere su ustvari latentni homesexualci  :s-lol: (ovo je samo kao čest primjer). Tako i ti - samo udri po HDZ-u a ustvari...  :s:u:z:


ma ima puno desn ičara hahaha  :z:z: ali šta se tiče pernara on samo priča u saboru ali zivi zid ima 15 posto ito je sve kazu mi necemo s sdpom pa s kime  ce na vlast.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1144 u: 09 04 2018, 21:16:01 poslijepodne »
ne vjerujm u bivše živote to su bajke  s-c-b moji su svi bili u partizanima pernar je tu da priča pričice a on ima plaću 17,000kn kao isvi saborski zastupnici,,,zivi zid na vlast nece nikada

Pernar ima plaću kao i Bauk koji jedino zna pričati o ustašama i partizanima.

Točno da je Pernar nasjeo na Sanadera ,ali je brzo shvatio o kakvom se liku radi.

Mene zapravo čudi, da nema još Pernara koji vide prave probleme i na onim ljudskim problemima dobiva na popularnost.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1145 u: 09 04 2018, 21:17:30 poslijepodne »
Pernar je ok, i razumije problem, ako se to ne promijeni. Sinčić je bio 15 dana na gušterizaciji u vili vice blagajića.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/pogledajte-snimku-boravka-u-luksuznoj-vili-mocnog-poduzetnika-lider-zivog-zida-vilibor-sincic-kod-vicenca-blagaica-nije-ljetovao-samo-su-navratili/4767227/

Neće gušteri mirno stajatai, ja vjerujem da će biti veliki napadi na ŽZ jer kao što rekoh to je jedina alternativa, sve ostalo je establišment.

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1146 u: 10 04 2018, 11:58:47 prijepodne »
danas je praznik u emisiji Bez pardona: 10 travnja.  :s-lol: njihov blagdan.
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1147 u: 10 04 2018, 12:40:17 poslijepodne »
danas je praznik u emisiji Bez pardona: 10 travnja.  :s-lol: njihov blagdan.
Čekajte ih samo danas u emisiji kad počnu čestitke...  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1148 u: 10 04 2018, 18:01:38 poslijepodne »
nek oni slave taj 10 travnja u  madrid u st se postrojili u cnim uniformama to je problm ovog hrvatistana ustaštvo  prodali dalmaciju a šta policija radi????natpis jasenovac donijeli SRAMOTA pa-d pa-d pa-d

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1149 u: 10 04 2018, 21:31:40 poslijepodne »
U Hrvatskoj imamo brdo socijalnih nepravdi, a naša lažna ljevica laprda o ustašama!

Bauk umjesto da predloži nešto pametno, da mladi dođu do posla i VLASTITOG stana, on priča o ustašama, a istovremeno je sa Sanaderom mjenjao Ustav RH  kako bi Hrvatska postala još više neoliberalna i u vlasništvu bankaroida i guštera!

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1150 u: 10 04 2018, 22:12:21 poslijepodne »
U Hrvatskoj imamo brdo socijalnih nepravdi, a naša lažna ljevica laprda o ustašama!
A što treba "laprdat" o Ustašama?  :tuz:
Pa vidiš samo kako se obilježavao današnji dan i to ne samo u emisiji Bez Pardona?  pa-d
Mučno je i govoriti o tome.  :sk-n-g:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1151 u: 10 04 2018, 22:32:49 poslijepodne »
A što treba "laprdat" o Ustašama?  :tuz:
Pa vidiš samo kako se obilježavao današnji dan i to ne samo u emisiji Bez Pardona?  pa-d
Mučno je i govoriti o tome.  :sk-n-g:

pa to i govorim to smeta sbvima koji su desno ja o tome ne ni razgovarao da nije bilo vog incidenta pogledaj štase radi je li to  u redu nakon 73 godine zazivati krepanu ndh?????????dok god budu ovi ucrnim uniform,ama nema bolje jer zbog hosovčina je i ovako,,a hdz ,, bauk ima i pravo ovo je sve hdzovo remek djelo još se nismo maknuli od 1941

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1152 u: 11 04 2018, 10:38:02 prijepodne »
Razlika između HDZ i SDP je jednaka razlici među zadrtim pristalicama jednih ili drugih. Nema je. Hdz i sdp su sluge okupatora. Kvislinzi.  Isti takvi su i oni koji ih dovode na vlast. Sorry. Nema oprosta. Nema, nismo znali. Treba suditi ne samo hdz-u i sdp-u nego i svim onim koji su ih doveli i dovodili na vlast.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1153 u: 11 04 2018, 13:37:39 poslijepodne »
Od danas se nastavlja i prijenos rada sabora na TV-u. Eto i novog poticaja za emisiju.  :-) Gledao sam dijelom baš premijera Plenkovića i moram priznati da je njegov nastup i pojava da se može malo tko mjeriti s njim. Šteta što je na pogrešnoj strani.
Ali i neće još dugo. (Biti premijer)  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1154 u: 11 04 2018, 17:56:31 poslijepodne »
pa to i govorim to smeta sbvima koji su desno ja o tome ne ni razgovarao da nije bilo vog incidenta pogledaj štase radi je li to  u redu nakon 73 godine zazivati krepanu ndh?????????dok god budu ovi ucrnim uniform,ama nema bolje jer zbog hosovčina je i ovako,,a hdz ,, bauk ima i pravo ovo je sve hdzovo remek djelo još se nismo maknuli od 1941
Bogu hvala živimo u demokrcija i potpuno mi je svjedeno da li će netko u Čavoglave ili u Kumrovec... ali kad jedan Bauk, koji ništa nije napravio za socijaldemokracijau priča o ustašama.

Daj mi jedan zakon koji je donio SDP u korist radnika ili penzića?