Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018905 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1110 u: 07 04 2018, 10:50:18 prijepodne »
sve je to istina što pišeš Maxe ali i SDP je daleko od anđela.  :s-lol: sve su ti to objasnili Riječanin i Gušter. Kažeš da si ti iz Dalmatisnke akcije? Pa gdje ste sad? Prešli ste u SDP?  :sk-n-g:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1111 u: 07 04 2018, 11:26:17 prijepodne »
sve je to istina što pišeš Maxe ali i SDP je daleko od anđela.  :s-lol: sve su ti to objasnili Riječanin i Gušter. Kažeš da si ti iz Dalmatisnke akcije? Pa gdje ste sad? Prešli ste u SDP?  :sk-n-g:
daj molim te daleko od anđela koji si ti član hspa ej daleko od anđela????? pa glasaj za hdz i viči za dom spremni    bolje sdp nego hdz ali takvi su hrvati  zivio hdz crkva i tompson
« Zadnja izmjena: 07 04 2018, 11:45:48 prijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1112 u: 07 04 2018, 12:06:35 poslijepodne »
Je, problem je emotivnim ljudima, vezani su za HDZ, vide što HDZ radi, ali ne mogu si pomoći...
Mislim da polako uviđaju

To su najčešće ovi koji glume velike kulturne građane, a u srcu se poljskog zahoda i drvenog pluga nisu makli. Uz to naravno i dijaspora + susjedna nam država s kojom imamo najdužu granicu. Ima jedna moja susjeda koja se uvijek žali na stanje u državi, a kad svaki put kad ju se pita kome će dat glas odgovor je - aaadddeeezeee. Sad oće li ta uvidit ili ne, teško :sk-n-g:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1113 u: 07 04 2018, 16:09:52 poslijepodne »
kavopija sdp nije hdz jer nije sudjelovao u pljački pretvorbi iprivatizaciji niti je milsanoviću bil o lako doći  nakon pljačketine zakon o ovrhama je potpisao sanader 2008 to je problem light desničara koji kažu da je hdz--sdp milanovič  se svađao s merkel a plenković se liže s briselom.... ja sam član dalmatinske akcije orjunaš ali cu podupirat sdp jer nisu hdz pogledajte šta hdz radi kupuje kante kojece se pokvariti za 3 godine as za bolesnu djecu nema GDJE SU ŠATORAŠI' sada nema onog patuljka ribića da pljuje po vladi..ali kad je hdz to je  bolje nek ih pljačkaju opet ce se za 3 godine recvi sdp je kriv...tuđman je stvorio todorića gucića kutlu a nije rockenfeller opljačka hrvate..ljudi maju amneziju, sanader im se zahvalio doviđenja hvala nasuradnji i otišao nikakvih prosvjeda nije bilo,,mogu zamisliti scenu da je zoki danas na vlasti kako bi hdz BIO PROTIV ISTANBULSKE samo da ljudi zađu na ulcu , ali pogledajte pedofilski skandal ucrkvi to se zataškalo..hdzbi trebalo zabraniti stvorili su uhljebe u općinama 500 općina  bezveze.crkva i hercegovci ce uvijek biti za hdz...a pernar je bio član hdzove mladezi  sve su to desničar  ,

Revizija privatizacije bila je samo mazanje očiju, zapravo je SDP time blagoslovio svu HDZeovu pljačku i nastavio tim putom, a kao što rekoh volio bi da neko napravi prao izvješće o tome što je sve opljačkano/prvatizirano i da se procjeni mito koje su političari primili.

Tko je prodao banke??????  Za Zajebačku banku priznajem, to je HDZ izdao, ali ostale je više manje Linić.


Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1114 u: 07 04 2018, 16:15:02 poslijepodne »
To su najčešće ovi koji glume velike kulturne građane, a u srcu se poljskog zahoda i drvenog pluga nisu makli. Uz to naravno i dijaspora + susjedna nam država s kojom imamo najdužu granicu. Ima jedna moja susjeda koja se uvijek žali na stanje u državi, a kad svaki put kad ju se pita kome će dat glas odgovor je - aaadddeeezeee. Sad oće li ta uvidit ili ne, teško :sk-n-g:

Ovaj sustav nije slučajan, netko dobro zna mentalni sklop naših birača i zna se koliki je broj sigurnih glasova, HDZ, SDP, IDS, HNS... da na izbornu listu stave kokoš ta bi kokoš dobila i nekoliko preferencijalnihglasova jer se dogmatski vjeruje stranci.

I vjeruj mi, do IK sam mislio da su desni po tom pitanju veći slijepci, ali sve više vidim da su lijevi još možda veći slijepci, oni čak i IK smatraju nekakvim dokumentom protiv nasilja, a upravo ti ljudi-gušteri su uzrok svih problema, a ne da će ih oni riješiti.

HDZ-SDP je politika kontinuiteta, tamo di stanu jedni, nastave drugi, s tim da se HDZeu prašta puno veća izdaja nacionalnih interesa!

I zato mi je utješan ovaj prosvjed protiv IK jer se pkazalo da se "šator" može dogoditi i kad su "naši" na vlasti, za razliku o kurikulu di je bio prosvjed podrške Milanoviću.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1115 u: 07 04 2018, 19:50:24 poslijepodne »
Bravo, Rijeka!

Potpisujem.   Govoriš ko Sveto Pismo. Nisu prodali nego predali, dali su sve. Kompanije, banke, resurse, evo sad će i vode i vodovod predati za nula kuna. Sve koncesije , dali za nula kuna. Gušterima. Za nula kuna! Nula!

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1116 u: 07 04 2018, 23:35:01 poslijepodne »
Bravo, Rijeka!

Potpisujem.   Govoriš ko Sveto Pismo. Nisu prodali nego predali, dali su sve. Kompanije, banke, resurse, evo sad će i vode i vodovod predati za nula kuna. Sve koncesije , dali za nula kuna. Gušterima. Za nula kuna! Nula!

Agrokor je ta nova predaja resursa.

I one koncesije plaža kad su bile aktualne, založila se sama plaža bankama ako se ne varam, tobože da bi naši lakše mogli do kredita s-c-b

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1117 u: 08 04 2018, 00:13:17 prijepodne »
HDZ-SDP je politika kontinuiteta, tamo di stanu jedni, nastave drugi, s tim da se HDZeu prašta puno veća izdaja nacionalnih interesa!

Itekako im se prašta (nažalost).
Šta misliš, kako bi to izgledalo kad bi se HDZ i SDP ujedinili?
Teško ostvarivo al mislim da je moguće  :ne-z: Obe stranke podržavaju istambulsku konvenciju koja se svim snagama pokušava nametnut tako da smatram da bi to mogao bit nekakav "početak" obzirom da plenković radi po direktivi brusellexa, a čini mi se da ni bernardić nije daleko od toga.


Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1118 u: 08 04 2018, 00:17:10 prijepodne »
Najgadljivije mi je ovo miješanje crkve u politiku. Ne sjećam se kad su zadnji put u ovolikoj mjeri navalili na politiku.  s-r14

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1119 u: 08 04 2018, 01:01:36 prijepodne »
Itekako im se prašta (nažalost).
Šta misliš, kako bi to izgledalo kad bi se HDZ i SDP ujedinili?
Teško ostvarivo al mislim da je moguće  :ne-z: Obe stranke podržavaju istambulsku konvenciju koja se svim snagama pokušava nametnut tako da smatram da bi to mogao bit nekakav "početak" obzirom da plenković radi po direktivi brusellexa, a čini mi se da ni bernardić nije daleko od toga.

Vjerujem da će se prije ispucati kaoalicija HDZ-Glas-IDS-Pametno-(HNS).

Rekao sam isto, da mi je drago što je Most najuren jer bi sad mogao biti profiliran. Most mi je bio nepoznanica, jerbo je bilo dosta različita ekipe, a Petrov mi bio malo sumnjiv, kaže Petrina da je Petrov odlazio na neke sastanke i donosio gotova rješenja, vrime će pokazati!

Vjerujem da bi se Most mogao približiti Živom zidu pa bi to bila nekakva alternativa tom establišmentu.

Pernar, ma što mislili o njemu, pokazao je da neke stvari kuži, kako će se dalje to odvijati bumo vidli.

Kad dođe do velike koalicije, a mora doći kad tad, onda če se samo čekati da birači progledaju, a HDZ i SDP će se bez problema dogovoriti, fotelje čekaju.


Ali jedan detalj mi je interesantan, kad je Pernar u Saboru govorio o tome kako je HDZ korigirao Ustav samo da bi ušli u EU (točnije postali kolonija EU-a), javio se Bauk i rekao kako je i SDP pomogao HDZ-u pri ulasku u EU (promjeni Ustava), treba još napomenuti da je tada Sanader već imao tihu koaliciju, zvala se Savez za Europu, Vesna Pusić je bila tu među glavnijim figurama kod Sanadera.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1120 u: 08 04 2018, 01:05:43 prijepodne »
Najgadljivije mi je ovo miješanje crkve u politiku. Ne sjećam se kad su zadnji put u ovolikoj mjeri navalili na politiku.  s-r14
Kad je u pitanju IK, meni je drago da se čuje glas Crkve, jer hebiga IK je sve, samo ne nešto protiv nasilja, IK je nešto poput nove sekularne religije u kojoj bi GREVIJO donosio nešto u stilu dogmi.

Kroz IK bi nevladine udruge sve više preuzimale vlast, a nitko ih birao nije.

Koliko god bilo demkratski imati nevladine udruge, toliko je nedemokratski odhebat Sabor u korist ekipe koja se nije nigdje kandidirala.

Sabor je ipak izabran, a to što ljudi nisu još zreli i odgovorni za demokratsli sustav, ne znači da sad vlast trebamo predati tamo nekim nepoznatim udrugama.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1121 u: 08 04 2018, 08:05:00 prijepodne »
IK jest zasigurno projek guštera. Vidi se kako ga podrzavaju i hdz i sdp ako treba i hns i hss će. Ako mi ne razumijemo što je točno loše u iK, razumiju gušteri. Obzirom da su gušteri najveći dušmani to treba apriori odbit.   

Most je gušteriziran. To se vidi po glasanju za lex agrokor i lex beskučnik (porez na nekretnine). Gušteri znaju da će se sadasnja vlast debelo ukakiti donošenjem veleizdajničkih zakona i ujudrme oko agrokora.

Da bi sačuvali most kao koalicijski kapacitet za budućnost, izvukli su most iz koalicije , tobož ih izbacio malokrvni. Čak su vladajući nakratko peglali rejting mosta na način, da su prvi put u povijesti hr sabora prihvatili neki amandman od opozicije ( mostov prijedlog oko visine zastićenog iznosa za ovrhu nekretnine).

Time se trasirao put za novu, postplenkovićevu vladavinu novoumivenog hdz-a sa Štirom i opeglanim (ranim distanciranjem od plenkovića)mostom. Kao , eto, sad je novonamirisani hdz , bez plenkovićeva smrada, dovoljno dobar za ponovnu koaliciju mosta i hdz. U međuvremnu će hns (istnina, bog, nije nikad ni postojao, to su milanovićevi poklon glasovi hdz-u) sagorjeti, ali totalno. Neka ga vrag nosi.
« Zadnja izmjena: 08 04 2018, 08:08:45 prijepodne od gušter »

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1122 u: 08 04 2018, 12:12:04 poslijepodne »
IK jest zasigurno projek guštera. Vidi se kako ga podrzavaju i hdz i sdp ako treba i hns i hss će. Ako mi ne razumijemo što je točno loše u iK, razumiju gušteri. Obzirom da su gušteri najveći dušmani to treba apriori odbit.   

Most je gušteriziran. To se vidi po glasanju za lex agrokor i lex beskučnik (porez na nekretnine). Gušteri znaju da će se sadasnja vlast debelo ukakiti donošenjem veleizdajničkih zakona i ujudrme oko agrokora.

Da bi sačuvali most kao koalicijski kapacitet za budućnost, izvukli su most iz koalicije , tobož ih izbacio malokrvni. Čak su vladajući nakratko peglali rejting mosta na način, da su prvi put u povijesti hr sabora prihvatili neki amandman od opozicije ( mostov prijedlog oko visine zastićenog iznosa za ovrhu nekretnine).

Time se trasirao put za novu, postplenkovićevu vladavinu novoumivenog hdz-a sa Štirom i opeglanim (ranim distanciranjem od plenkovića)mostom. Kao , eto, sad je novonamirisani hdz , bez plenkovićeva smrada, dovoljno dobar za ponovnu koaliciju mosta i hdz. U međuvremnu će hns (istnina, bog, nije nikad ni postojao, to su milanovićevi poklon glasovi hdz-u) sagorjeti, ali totalno. Neka ga vrag nosi.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1123 u: 08 04 2018, 15:24:19 poslijepodne »
Malo da se prisjetimo zakona o ovrhama, dakle, kad je Jadranka završavala svoj mandat onda se pojavio taj zakon o ovrham koji je prediđao novo zanimanje ja sam ih zvao ovršnim jurišnicima. Oni su to pravdali rasterečenjem sudova, ali zapravo se radilo o još jednom obliku privatizacije i bogaćenju pojedinaca.

Kako je tada došao na vlast SDP, a jedina razlika izmađu te dvije stranke je u tome što jedni imaju Linića, drugi Škegru, pa je SDP rekao HDZeu, ne trebaju nam vaši jurišnici mi imamo svoje jurišnike za pljačku domova.

Tu se pokazala i veza između Orsata Miljevića i Josipovića kad je presidente radnice Kamenska poslao kod Orsata, a taj je inače doveo do savršenstva zakon o otimačini domova.

Kad je Pernar pitao Orsata zašto nisu promjenili zakon o otimačini domova kad već glume socijademokraciju, Orsat je rekao da nisu stigli  :s:r:


Dodao bi da ipak treba biti optimista, jer kad se sve otkrije, biti će puno lakše donositi odluke na izborima.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1124 u: 08 04 2018, 15:26:48 poslijepodne »
IK jest zasigurno projek guštera. Vidi se kako ga podrzavaju i hdz i sdp ako treba i hns i hss će. Ako mi ne razumijemo što je točno loše u iK, razumiju gušteri. Obzirom da su gušteri najveći dušmani to treba apriori odbit.   

Most je gušteriziran. To se vidi po glasanju za lex agrokor i lex beskučnik (porez na nekretnine). Gušteri znaju da će se sadasnja vlast debelo ukakiti donošenjem veleizdajničkih zakona i ujudrme oko agrokora.

Da bi sačuvali most kao koalicijski kapacitet za budućnost, izvukli su most iz koalicije , tobož ih izbacio malokrvni. Čak su vladajući nakratko peglali rejting mosta na način, da su prvi put u povijesti hr sabora prihvatili neki amandman od opozicije ( mostov prijedlog oko visine zastićenog iznosa za ovrhu nekretnine).

Time se trasirao put za novu, postplenkovićevu vladavinu novoumivenog hdz-a sa Štirom i opeglanim (ranim distanciranjem od plenkovića)mostom. Kao , eto, sad je novonamirisani hdz , bez plenkovićeva smrada, dovoljno dobar za ponovnu koaliciju mosta i hdz. U međuvremnu će hns (istnina, bog, nije nikad ni postojao, to su milanovićevi poklon glasovi hdz-u) sagorjeti, ali totalno. Neka ga vrag nosi.

Ja mislim da nakon glasovanja o IK će još neke stvari biti jasnije, a ne bi se iznenadio i kojekakvim trikovima Macana, tko zna što se još može "dogogditi" kako bi puk "shvati" da je IK "potrebna"... uglavnom biti će interesantno