Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018869 vremena)

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1035 u: 27 03 2018, 13:21:15 poslijepodne »
Maxe ne napadaj Guštera nego mu reci dragi Gušteru hvala ti što si došao na ovaj forum među nas.  :kla:  Svi trebamo biti počašćeni što je Gušter tu. A ti Maxe progooglaj malo tko je David Icke i što on kaže o teoriju o Zemlji kao ravnoj ploči. Možda ti i Milanović to zna.    :sl:k:
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1036 u: 27 03 2018, 18:31:41 poslijepodne »
Maxe ne napadaj Guštera nego mu reci dragi Gušteru hvala ti što si došao na ovaj forum među nas.  :kla:  Svi trebamo biti počašćeni što je Gušter tu. A ti Maxe progooglaj malo tko je David Icke i što on kaže o teoriju o Zemlji kao ravnoj ploči. Možda ti i Milanović to zna.    :sl:k:

david icke je cirkusant  druže ne slažem se s gušterima  nego tezom o lopovskom hdzu koji je uništio hrvatsku od 1992,ali opet svi glasaju za hdz  opet 700 općina hdzovskih itd itd,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1037 u: 27 03 2018, 18:32:36 poslijepodne »
 pelješki most ce se graditi haha i biti ce gotov 2040 lol

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1038 u: 28 03 2018, 13:41:30 poslijepodne »
Gušteru hvala na pozdravu u emisiji   s-k  procvitala sam kad sam čula da pozdravljaš naš forum!

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1039 u: 28 03 2018, 14:39:21 poslijepodne »
Čemu cvijeće, neg' da cvjeta!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1040 u: 28 03 2018, 18:15:14 poslijepodne »
 -popipo-popovi se miješaju u sve sad su zaratili s hdzom desničari protiv ultra desničara  bolje im bi bilo da pričaju o evanđelju a s rusima nitko nije dobar bio ni naš maršal tito, ni tuđman, ni račan ni sanader nitko opet se bave nebitnim stvarima ako nije istanbulska onda putin,briga  putina za malom rvackom,,,,nek otvore radna mjesta hdzenjare bilo bi im bolje 300,000 blokiranih,200,000 mladih je išlo vani 300.000 nezaposlenih,, koga briga za to važniji je car putin   :s:u:z:

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1041 u: 28 03 2018, 21:28:13 poslijepodne »
A moj maxe kako će se otvorit radna mjesta kad nema para.....za otvorit obrt, nabavit opremu i unaprijed sačuvat nekoliko plaća za isplatu treba najmanje 100,000kn pa-d
Treba nać di su pare tj. prokopat bankovne račune na djevičanskim otocima(...)

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1042 u: 28 03 2018, 21:32:54 poslijepodne »
Gušteru hvala na pozdravu u emisiji   s-k  procvitala sam kad sam čula da pozdravljaš naš forum!
Opet nas je spomenuo? Bravo Gušteru!  :piv:
Znam da nas je bio spomenuo ono prije koji mjesec, ali nisam čuo ovo najnovije?  :kla:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1043 u: 29 03 2018, 17:47:26 poslijepodne »
A moj maxe kako će se otvorit radna mjesta kad nema para.....za otvorit obrt, nabavit opremu i unaprijed sačuvat nekoliko plaća za isplatu treba najmanje 100,000kn pa-d
Treba nać di su pare tj. prokopat bankovne račune na djevičanskim otocima(...)
pa onda nek uživaju kapitalizmu :)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1044 u: 29 03 2018, 17:51:32 poslijepodne »
zašto se svi ne bune da voda bude jeftinija ili struha svi kukaju i čekaju izađite ma ulice i štrajkajt :groh:e

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1045 u: 30 03 2018, 14:44:22 poslijepodne »
zašto se svi ne bune da voda bude jeftinija ili struha svi kukaju i čekaju izađite ma ulice i štrajkajt :groh:e
Žali bože ovih prosvjeda, svi zvižde i bezveze govore dok se u drugim zemljama znaju fizički obračunat. Dobro nas je franjo nazvao - stokom sitnog zuba. Nemamo vođu.

I ove nove voditeljice su mi skroz bezveze. Ona jučer se ponašala prehladno, ka da je štopala kad će završit 3 minute i prekida na svaku glupost. Toliko mi je bitna da joj ni ime nisam zapamtila  :sup:
Nema do Lane Tafre  s-l4

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1046 u: 30 03 2018, 15:34:17 poslijepodne »
Mislim da je prekidala Lana iz pozadine. Mala je na instrukcijama. Bilo je neslaganja.  Mala bi ga pitala a pozivatelj bi naprosto nestao. Mala je kazala "tajnu": ' Nemamo nikoga!'. To Lana ili Pasko nikad ne bi izlanuli. Oni to pokriju čitanjem. Naprimjer, ja na liniji uredno, Lana marljivo čita dok ne dobije drugog, jer sam ja privremeno u kazni. Oni znaju sve naše brojeve i manipuliraju. Nekad ih iznenadim s mobitelom. Nekad su me i pozitivno diskriminirali. tj davali mi vezu preko reda. Naprimjer, mobitelom koji oni ne znaju ne mogu dobiti vezu , a s kućnog , koji oni jako dobro znaju, odmah. Zanimljivo.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1047 u: 30 03 2018, 17:51:31 poslijepodne »
zašto su sada nezadovoljni plenkovićem? i-dr ja ne znam zašto pa do jučer su ga hvalili pametan razborit smiren hahaha nema bolje pogotovo naj iz minhena  sad mu se hdz ne zadužuje? ,a bernardić bi trebao bit oprezniji šta govori napada oporbuu a ima 19 posto nece na vlast bez pola njih, sdp je dotakao dno  nikad gori hdz vlada,ali hdz može uništit drzavu i mnogi ce opet glasat za hdz...

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1048 u: 30 03 2018, 20:40:53 poslijepodne »
Sdp namjerno daje autogolove. Hdz se debelo ukakio, opada popularnost. Sdp ne smije na vlast. Ono što narod tolerira hdz-u ne bi sdp-u. Gušteri žele sve, baš sve. Zato gušteri naređuju autogolove sdp-u.  Milanče se povukao da sdp izgubi popularnost. Sjetite se ranijih milanovićevih autogolova, vodovodna cijev, tanke šnite njegoe antoanete itd. Vjerojatno je zato i montiran beskrvni Bero. Bero vjerojatno nije gušteriziran (još).  Da je gušteriziran ne bi isključio Miranda. Mrsić je gušterčina.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1049 u: 30 03 2018, 21:54:43 poslijepodne »
Sdp namjerno daje autogolove. Hdz se debelo ukakio, opada popularnost. Sdp ne smije na vlast. Ono što narod tolerira hdz-u ne bi sdp-u. Gušteri žele sve, baš sve. Zato gušteri naređuju autogolove sdp-u.  Milanče se povukao da sdp izgubi popularnost. Sjetite se ranijih milanovićevih autogolova, vodovodna cijev, tanke šnite njegoe antoanete itd. Vjerojatno je zato i montiran beskrvni Bero. Bero vjerojatno nije gušteriziran (još).  Da je gušteriziran ne bi isključio Miranda. Mrsić je gušterčina.

druže gušteru pozdrav ma kapitalizam je takav nema bolje tko god bio i da dođe živi zid ili most isto će biti jer mi smo uvik bili konjušari ,,meni je zao šta dalmacija nema svoju regionalnu stranku istra islavonija imaju,,,,,,,,plaćamo najskuplju struju NITKO NE ŠTRAJKA,evo di su sada sever matijašević i ribić nema ih ok,4 godine su pljuvali po milanoviću asada je sve ok?????desničari su se razočarali u plenkovia jer nije desničarski ekstermist on nece slaviti ndh niti ći puno za crkvom.ovakav polovni hdz ce vladat dugo, bernardić počeo napadat one koji bi ga mogli dovest na vlast,nece tako dobiti vlas nikako,za mene kje račanova vlada najbolja,,milanoviću nije bilo lako nakon sanaderove pljačketine doć na vlastdrzava je bila udugovima, ali za sve je kriv milanović po mnogima a sanader uništio sve....nece za 100 godina biti bolje :z:z: