Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019005 vremena)

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #960 u: 03 03 2018, 17:56:05 poslijepodne »
ma jasno, tako se to kaže

 ja pijem inače Nes.
nego šta nego neće bit Svetice i to je jedino dobro.  :g:fv:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #961 u: 03 03 2018, 20:38:47 poslijepodne »
evo još jedan dokaz da je uzvik Za dom spremni ne samo stari hrvatski pozdrav nego i šire.  :s-lol:


A jesi me dobro nasmijao :s-lol:
To me podsjetilo na jedan natpis o kojem mi je brat govorio: ustaša -> četnik u hrvatskoj
I dragi gušteru, ako čitaš ovo, SVAKA ČAST NA ONOM KOMENTARU O ZVIJEZDI PETOKRAKI s-l4  :plj: Mi se zaj*bajemo oko crvene zvizde, a gospodarstvo nam tone

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #962 u: 05 03 2018, 13:44:33 poslijepodne »
Naravno je ustaša jednako četnik. pogotovo danas.  :s:u:z:
O svemu tome više u emisiji Bez pardona danas u 15:30. :blah:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #963 u: 05 03 2018, 13:51:19 poslijepodne »
Hvala ti, Maco! Naravno da čitam. Ti si mi najdraža forumašica. Godi tvoja podrška. Imaj se lijepom! 

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #964 u: 05 03 2018, 13:58:24 poslijepodne »
A jesi me dobro nasmijao :s-lol:
uvijek svježe šale.  takvi smo mi na forumu.  :s-lol:

hvala i tebi Gušteru na javljanju.  ziv
ne daj im gušta tamo u emisiji a javi se ponekad i ovdje nama malo sramežljivijina što nas nema na TV-u.  pa-g  :piv:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #965 u: 05 03 2018, 18:24:33 poslijepodne »
haha birali ste kapitalizam i uzivajte hrvatine idite ucrkvu iglasajte za adeze a šta se tiče za dom spremni povika pa to su  vikali ustaščići  i normalno da je hos preuzeo crne uniforme i rafael bobana, to je hspova vojsk parage pae dr vranjo kuđman rekao dasu oni paravojska ni on ih nijeslavio, luzeri koji su 1945 izgubili ,,štas e tiče komentatora koji pravdaju taj povik to su samo onikoji bi sutra bili za prodaju dalmacije,neće im proći slovo U   zabraniti  a njihova braća po zločinu  su četnici svaki ljevičar zna šta je hdz,pa nek hdz vlada još 900 godina niste hrvatine bolje ni zaslužili,o d i oni stanovi sad bi kradeze zarađivao na tome n nece moći to su jna stanovi besplatno ste ih dobivali i vlasnici su se mijenjali,  nece ni to proći plenkoviću

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #966 u: 05 03 2018, 22:34:02 poslijepodne »
Ako je ono Gušter bio pred kraj emisije danas onda je njegovo javljanje opet bilo briljantno.  pa-g
Bravo Gušteru.  :plj:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #967 u: 06 03 2018, 18:30:54 poslijepodne »
opet danas hdzenjare lupaju svoje pa eto im kolinda predsjednica herceg bosne a onaj šta se pjeni protiv ercegovaca pa eto hdz je uznjih a on glasao za hdz i ide ovdje držat lekcije,nek ide u minhen

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #968 u: 06 03 2018, 20:09:06 poslijepodne »
Ovo nova voditeljica došla?  :mis: Znam da vodi vijesti na tv jadran...
Vidi se da se još nije uhodala u emisiju, preukočena je.........ja mislim da bi voditelji emisije bez pardona trebali dobit povišice jer za vodit ono treba imat živaca i strpljenja.  :tamo:lol:

Hvala ti, Maco! Naravno da čitam. 
Dobro kaže kavopija, NEDAJ IM GUŠTA  :h:a: Živio mi!
« Zadnja izmjena: 06 03 2018, 20:12:38 poslijepodne od Maca papučarica »

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #969 u: 06 03 2018, 20:40:43 poslijepodne »
E da nova voditeljica zove se Nevena Domazets-k
Meni se baš učinila dobra čak i bolja od kolega. Mislim da je već vodila a ako i nije - dobrodošla. Samo nije još baš ušla u štos, kaže danas da možete govoriti o bilo kojoj aktuelnoj tremi. E pa to samo petkom mogu draga Nevena. Ali sve u svemu dobra je Nevena. i zgodna je.  s-l4
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #970 u: 07 03 2018, 17:37:27 poslijepodne »
danas mi je tlak skočio na 22 ,da je hdz socijalniji od sdpa hahaha da pokazali su se zadnjih 26 godina pokrali drzavu do centa, ovrhe stanova nije počelo d zorana milanovića nego dr ive sanadera kad su on irohatinski navukliljude da se zadužuju i sad sesvi prave pametni amnezija hrvata ,najveci hejteri  su hrvati...pa normalno da zg krade dalmaciju pa nije to od jučer to je savka htjela 70ih pa ju je tito zaustavio pogledajte šta rade dalmacija plaća najskuplju struju ,luoaju nam poreze u turizmu a di de taj novac, novca se ima samo ide na krivo mjesto :-)

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #971 u: 07 03 2018, 20:26:30 poslijepodne »
Ha ha  :s-lol: da je HDZ socijalna stranka a vidi mu se po glasu kao da je pobjegao iz neke ustanove.  :idch:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #972 u: 08 03 2018, 11:46:50 prijepodne »
Hdz jest osjetljivija stranka na socijalno slabije. Hdz se boji radnika. Sdp se boji crkve i šatoraša ali lako udara "svoje" proletere. Zato hdz lako uzda okupatore i  crkvu (svoje). Istina je da je sdp gori do hdz-a. Opasniji su  naprosto zato što djeluju intelektualno, ne smrde na kozji gnjoj.


Ipak prevladava zajednička "vrlina" identična hdz-u i sdp-u . Lakoća spremnosti na izdaju  domovine.

Svaki glasač bi trebao znati da je i on suodgovoran ako je ikad glasao za hdz ili sdp. Direktno je doprinio svekolikom uništenju hrvatskog Bića. Sjećam se, onomad je Krleža vrištao:

- Bože me sačuvaj sdp-ovog poštenja i hdz-ovog domoljublja!-
« Zadnja izmjena: 08 03 2018, 11:55:49 prijepodne od gušter »

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #973 u: 08 03 2018, 13:07:02 poslijepodne »
Bok Gušteru i pozdrav.  :kla:  HDZ je osjetljiv na socijalno slabije to je uvijek bilo. Mislim ipak da je SDP manje zlo od HDZa pa kako bilo da bilo. Što bi ti predložio glasaču kojega spominješ? Živi zid? Bojim se da nema još pravog izbora.  :sl:k:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #974 u: 08 03 2018, 15:13:29 poslijepodne »
Precizno, nema tu nikakve razlike osim dekora. Imaju istog gazdu. Donose zakone protiv interesa naroda. Glumu njihove svađe najbolje razotkriva glasanje o GMO-u. Kako su samo složno, gotovo bratski, digli ručice za  pomor. Evo nekoliko krimena Milanovića:

Privatizirao je zdravstvo (izdvajanje iz proračuna). Predstečajne nagodbe. Napumpao Agrokor.  Uveo Tahijske ovrhe. Dao 10 milijardi gušterima preko brodogradiliša. Alministri, stanovi, Crkva, povećao pdv sa jacina harača  od 23 na socijalno osjetljivi 25%. Treba li još?