Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019049 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #660 u: 13 11 2017, 19:28:56 poslijepodne »
Kad neko kaze lipoto ili lipotane onda mi zna ponekad past napamet taj šta urliče na početku emisije  :tamo:lol:
I u petak se isto javio jambo pa ga je ona gospođa koja se zadnja javila dobro oprala. Jambo je ostavio velik dug kojeg je most vratio.

draga maco nije to jambo nego netko  tko ima sličan glas :n:unc:aaaaaaaaaaaaa   najbolja vlada ikada   rečenica godine :piv:

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #661 u: 13 11 2017, 23:19:49 poslijepodne »
Ne znam maxe jel ti to sarkazam il nije, ali ja ti tvrdim da je jambo  s-k Čak su i 2 gledatelja javno rekli da se javlja jambo, a paško je jednom prilikom reka da emisiju gledaju neki političari (naravno da nije htio reć ko).
Ono nakon ovogodišnjih lolalnih izbora je rtl intervjuira jamba i točno TOČNO se njegov glas podudara s ovim na bez pardona   :gl:d:

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #662 u: 14 11 2017, 10:10:37 prijepodne »
ja također sam uvjeren da je to Jambo. To je negdje njegov profil gledatelja.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #663 u: 14 11 2017, 11:30:13 prijepodne »
 s-k1
Ne znam maxe jel ti to sarkazam il nije, ali ja ti tvrdim da je jambo  s-k Čak su i 2 gledatelja javno rekli da se javlja jambo, a paško je jednom prilikom reka da emisiju gledaju neki političari (naravno da nije htio reć ko).
Ono nakon ovogodišnjih lolalnih izbora je rtl intervjuira jamba i točno TOČNO se njegov glas podudara s ovim na bez pardona   :gl:d:
maco nisam sarkazam haha nego mi se čini da to nije on  ne znam predstavio bi se valjda :kl:kl:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #664 u: 14 11 2017, 11:31:09 prijepodne »
Ne znam maxe jel ti to sarkazam il nije, ali ja ti tvrdim da je jambo  s-k Čak su i 2 gledatelja javno rekli da se javlja jambo, a paško je jednom prilikom reka da emisiju gledaju neki političari (naravno da nije htio reć ko).
Ono nakon ovogodišnjih lolalnih izbora je rtl intervjuira jamba i točno TOČNO se njegov glas podudara s ovim na bez pardona   :gl:d:
s-k1 ma moguće je sve   ne znam

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #665 u: 14 11 2017, 17:42:13 poslijepodne »
ja ne znam je li ova emisija postala pokvaren ploča ziv ili su svi pijani ili obili amneziju,nije ni čudo kad počnu pričat gluposti,,opet o tim gremijima  gremiji su šeks valentić udrinić šarinić ,todorić,,, nije milanović kriv ništa sad su počeli ujugoslaviji možda i u ndh možda i uaustrougarskoj da da oni nas pljačkaju kako da ne sami sebe pljačkamo,hrvatistan je ovo, ,,,,koji su to treći most 10 posto,,onaj jedan komentator jesverekao da je hdz došao iz udbe udba je ta koja je srušila jugu a ne cia jer juga je trebala mnogima..amerika je bila za jugu i rusij isto, pa pravosuđe je korumpirano od 1992 tako da tu nitko ne može ništa nažalost ,,,

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #666 u: 14 11 2017, 17:50:50 poslijepodne »
spominjali ste prije da taj Seljak sa sela pije vino.  i-dr meni izgleda da je pio i danas. 
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #667 u: 14 11 2017, 19:03:11 poslijepodne »
Nego šta nego pije, reci im Tamara.  sl-k
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #668 u: 14 11 2017, 20:18:21 poslijepodne »
izgleda da je paško skroz izbacio sako iz garderobe. lako mu je kad je baba isplela džemper.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #669 u: 15 11 2017, 18:19:43 poslijepodne »
pukao sam od smijeha da je za priovatizaciju kriv pazi ovo marković a on spašavao dinar,i 1990 su ja sam bio mali firme radile i bilesu tvornice jugoplastika,metalplastika itd..............oni imaju amneziju ili se prave tulavi,nece nitko da kaže kriv je hdz gregurić valentić,šarinić, gremiji koji su opljačkali fabrike,to su gremiji i šeks glavni...zato svaka hrvatina mora znat da su ih opljačkali hdzenjare sveta stranka,firme su počele se raspadat 90i trkeljaju svaki dan pola ih ne zna šta pričaju,, seljak iz žrnovnice najpametniji :kla:

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #670 u: 15 11 2017, 21:40:03 poslijepodne »
danas sam došao kasno pa skoro da nisam čuo Seljaka. već sam mislio da nema vina pa da neće ni zvati ali zvao je dva puta naravno.  :s-lol: čudo mi je da se on ne javlja u sestrinsku emisiju Stav na mreži tv u 21:30. tamo su mnogi ovi naši poznati likovi treniraju za sutra.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #671 u: 15 11 2017, 22:19:27 poslijepodne »
izgleda mi da ste prihvatili ovo što sam u šali napisao. Sad ispada da je Seljak sa sela pijanac.  :piv:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #672 u: 16 11 2017, 17:25:10 poslijepodne »
izgleda mi da ste prihvatili ovo što sam u šali napisao. Sad ispada da je Seljak sa sela pijanac.  :piv:
ma šalimo se mi. ali u svakoj šali ima 80% istine. :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #673 u: 16 11 2017, 18:14:50 poslijepodne »
hdzovcima još nije jasno da su oni prodali gotovinu ,,a 99 posto njih još ne zna ni tko nas je pokrao

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #674 u: 17 11 2017, 18:05:35 poslijepodne »
 :blah: domoljubi hdzovski opet bilustraciju hahaha a udba ih osnovala