Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1039685 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #435 u: 14 08 2017, 18:59:13 poslijepodne »
 :kla: :z:z: smak svijeta ce onaj iz imotskog koji je hvalio 2016 plenkovića kaže da je gori i od milanovića i linića hahaha eto ti ga glasao si za njega 

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #436 u: 14 08 2017, 21:41:35 poslijepodne »
he he  :s-lol: Maxe.
to su ustvari dobre vijesti za sve nas.
svi su pali pa će i ovi (s vlasti). :piv:
« Zadnja izmjena: 14 08 2017, 21:42:08 poslijepodne od Muzičar koji pije »
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #437 u: 14 08 2017, 21:46:21 poslijepodne »
 :sk-n-g: haha ovako je govorio pametan premijer koji je došao iz unije hvalospjevi a sad se čudi zašto je ovako. pa 3 godine je vrijeđao milanovića ijosipovića sad evo mu hdz njegov

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #438 u: 15 08 2017, 17:27:01 poslijepodne »
ja mislim da je danas onaj što je govorio o porezu na nekretnine bio gušter.  samo teško ga je prepoznati kad ne spominje guštere.  :s-lol: ali dobro je govorio.
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #439 u: 15 08 2017, 18:26:50 poslijepodne »
ne postoje nikaskvi gušteri nego hdz koji krade vlastiti narod s-b

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #440 u: 15 08 2017, 21:03:43 poslijepodne »
Ma je, Tamara je mislila na Guštera koji sudjeluje u emisiji i koji je i član našeg Foruma.  :kla:
Ja isto mislim da je to bio gušter.  pa-g za Guštera.
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #441 u: 17 08 2017, 10:03:40 prijepodne »
opet onaj slušatelj veliča ndh a voditeljica mirno gleda,,jučer samo šta nisu pjevali juru i bobana :par:ty:a onaj gčupan da tito ništa nije uradio haha puknuo sam od smijeha sasd ih je otišlo vani oko 200,000 više nego ujugi za 10 godina :e:cv: split u jugoslaviji je bio uz makarsku najbogatiji grad

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #442 u: 17 08 2017, 10:14:07 prijepodne »
  :gl:d: gledaju voditeljice ko tele u šarena vrata  :s-lol: (kad se spominje NDH)
« Zadnja izmjena: 17 08 2017, 10:15:08 prijepodne od Kavopija »
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #444 u: 17 08 2017, 15:07:52 poslijepodne »
kavopija nek glasaju opet za hdz nek usporede sdpov sistem ihdzov oni uvik kažu isti je ali vidimo da nije..neka ih hdz pljačka jer ce im budale opet glas dat :lj:  hdz je za crkvu dijasporu tajkune bogataše ako ih nije ono oparilo s sanaderom onda ne znam šta hoće 2 godine su na vlasti i ta su napravili?  hrvatski vanjski dug se neće vratiti za 90 godina ili više

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #445 u: 17 08 2017, 17:21:19 poslijepodne »
svi mi znamo to Maxe a saznat će i hdzovi birači jednoga dana. eno je svetica već skužila.
dobro ona je među pametnijma od njihovih. čak je i Paško hvali :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #446 u: 17 08 2017, 17:44:49 poslijepodne »
he he ha ha  :s-lol: ne spominji mi paška. koji redikuli koja redikulska TV.  :sk-n-g:
danas je bio jedan od onih dana kada imaju probleme sa mikrofonima. tako je prvo paško jedno vrijeme nekoliko minuta otvarao usta a nismo ga ništa čuli.  :s-lol:
bilo je veselo i bilo je raznih kombinacija tako u jedno vrijeme smo čuli pozivatelja. gledatelja koji poziva a Paška nismo. on je samo otvarao usta. jao majko ha ha  :s-lol: to mi je bila i najbolja solucija. gledatelj govori a Paško nešto miče rukama i ustima.  :tamo:lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #447 u: 17 08 2017, 17:53:43 poslijepodne »
Gušteri nekad dopuste poštene izbore. Tako vide koja strana je omiljenija u narodu, koja je podesnija za donošenje prljavih zakona. Tako su, recimo, prije par godina zaključili da bi im bandića ugrozio bernardić. bandić predobro obanaša dužnost da bi to prepustili novajliji bernardiću i njega iznova uvodili u prljave poslove. Zato su naredili milanoviću da naprosto eliminira prijetnju bandiću. Zoki je hitro smjenio bernardića autsajederom ostojićem.  Isto tako se i hdz godinama trudi da izadju sa što lošijim kandidatom ove godine su za  ne falit imali dva autsajdera,  da banidć lako i sigurno pobjedi. Ne zaboravite da je milanović pokusao progurati porez na nekretnine. Slaba mu popularnost u narodu. Nije ga spasilo poštenje. Ako zatreba, sdp će biti jednako okrutan kao i hdz. Sjetite se predstečajnih nagodbi, prodaje ine prvi kvartal, račan, telekoma , ima toga. banda je to .

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #448 u: 17 08 2017, 18:45:59 poslijepodne »
Meni je jedino žao šta Tuđman još nije živ da ga gledamo iza haaških rešetaka pa bi "domoljubi" malo razmišljali glavom pa-d
Milošević je kročio u Haag i umro, a ovoga je spasila smrt prije nego šta je došao na red.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #449 u: 17 08 2017, 19:43:28 poslijepodne »
tak je macooooo pad vukovara rat u bosni surađivanje hdza i miloševića  ma rat je dogovoren to zna svatko oni se čude zašto porez na nekretnine pa šta sad kmeče nek plate borili su se za za kapitalizam stoka sitnog zuba ja bi baš volio da bude porez na nekretnine nek uništu sve fabrike su uništili 90ih šta je rekao onaj slušatelj ,sve su prodali nego mi je žao kao dalm regionalista da dalmacija mora trpjeti pljačku yankeeja iz zg ,,naš novac treba ostat tu ukidanje općinadecentralizacija,,,,nadam se da će sdp morat okrenuti  tome treba ukinuti pdv,treba povećat plaće smaninjit poreze nek udare crkvu