Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1034858 vremena)

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #210 u: 05 06 2017, 19:40:29 poslijepodne »
Evo taman na novoj tv novinarka nešto pitala stipu gabrića jamba. Glave mi ako se on ono uvik prvi ne javlja na bez pardona.

Ma isti glas, dobro je jedan gledatelj/slušatelj reka da se prvi javlja jambo.
Na mreži tv na stavu se isto javio jedan političar (zaboravila sam koji) pa ga je višnja iz zg poklopila.
Gledala sam stav na mreži tv nešto kraće vrimena.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #211 u: 05 06 2017, 20:05:33 poslijepodne »
Ha ha ha,  :s-lol: pa nevjerojatno.
koji redikuli se javljaju u emisiju Bez pardona.  :plj:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #212 u: 06 06 2017, 11:53:05 prijepodne »
ma ova  svetica samo :s:r da joj milanović dođe u hdz ona bi ga hvalia kaže onim svojim milozvučniom glasom dase sada super živi itd,, sramota koliko je ta zena glupa

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #213 u: 06 06 2017, 20:55:54 poslijepodne »
ma ova  svetica samo :s:r da joj milanović dođe u hdz ona bi ga hvalia kaže onim svojim milozvučniom glasom dase sada super živi itd,, sramota koliko je ta zena glupa
To je ja mislim jučer reka jedan gledatelj, ali je uzea nekog drugog političara za primjer ne sićam se.
"Ona gospođa s toplim glasom" :s-lol:

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #214 u: 07 06 2017, 11:56:55 prijepodne »
Dragi Forumaši,
nisam otvarao anketu ali svejedno je jasno da je Seljak sa sela najomiljeniji, a Svetica najomraženija osoba u emisiji Bez Pardona:s-lol:  pa-g
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #215 u: 07 06 2017, 18:14:07 poslijepodne »
da samo seljak s sela ponavlja uvik isto da je otišao iz hdza 1993  ali legenda je  ne vole ga jer ih bocka i govori istinu,,,ona svetica smioslit je ne mogu kao da je blagostanje u državi da im nije dalmacije i turizma krepali bi svi,,,, :h:a: :h:a:,,a onaj šta viće i pozdravlja hrv branitelje nazvao sdp komunističkom partijom i ona ga ne briš neki imaju privilegije,,idu mi na živce šta stalno spomionju guštere to su čuli od ickea nitko se ne zeli baviti malom hrvatskom jer je neinteresantnas sami smo sebe pokrali sad se zadužujemo, i uvik biraju hdz nek napokon kazu ajmo birat neke treće kukaju a uvik hdz biraju :z:z:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #216 u: 07 06 2017, 18:15:58 poslijepodne »
maca znam sada je hvalila vrdoljaka aprije misec dana on je obični lažov hahaha političari su gadovi ali najgori su mi oni koji misle moji su sveti ovi su sotone :bacv:for:

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #217 u: 08 06 2017, 11:35:20 prijepodne »
I meni ide na živce onaj šta stalno spominje Ickea. Mislim znam ja za njega, ali ponavljanje jednog te istog mi diže živce. Uostalom taj bezveze troši riči jer one seljačine još nisu ni izašle iz 2. svjetskog rata.
Nažalost ni dukanova, ni tafra, ni paško ne prekidaju kad se spomenu komunisti, a kad je "a-de-ze" ili kad se za predsjednicu kaže "ona" onda prekinu.
Drago mi je šta je nekidan Tafra reagirala na izjavu jednog da Anka Mrak Taritaš ima manjak kromosoma pa ju zato zagrepčani ne biraju  :gl:d: (taj je Ivan iz Tučepa, odavno poznat Mreži TV)

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #218 u: 08 06 2017, 11:46:27 prijepodne »
Dragi Forumaši, iskreno vam savjetujem - malo manje studozno pratiti ovakve emisije. Vidljivo je da Maca prati redovno i Mrežu TV  :-) a ja vam savjetujem; nasuprot - okrenite ponekad na neki drugi program, recimo, Lud Zbunjen Normalan.  :sk-n-g:
Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #219 u: 08 06 2017, 11:55:03 prijepodne »
Daj doktore pali motore, što to govoriš?  :s:u:z:
Treba što studioznije pratiti emisiju Bez Pardona i slične. To ide i mojoj temi na Forumu a i tebi u prilog jer ćeš imati više pacijenata.  :s-lol:
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #220 u: 08 06 2017, 15:02:53 poslijepodne »
I meni ide na živce onaj šta stalno spominje Ickea. Mislim znam ja za njega, ali ponavljanje jednog te istog mi diže živce. Uostalom taj bezveze troši riči jer one seljačine još nisu ni izašle iz 2. svjetskog rata.
Nažalost ni dukanova, ni tafra, ni paško ne prekidaju kad se spomenu komunisti, a kad je "a-de-ze" ili kad se za predsjednicu kaže "ona" onda prekinu.
Drago mi je šta je nekidan Tafra reagirala na izjavu jednog da Anka Mrak Taritaš ima manjak kromosoma pa ju zato zagrepčani ne biraju  :gl:d: (taj je Ivan iz Tučepa, odavno poznat Mreži TV)
ma oni sve mogu ali je on iz tučepablizu mene ne virujen jer on negovori našim rivijeraškim  nego je ercegovac i nek si slavi u madridu onog svog glavonju :s:u:z:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #221 u: 08 06 2017, 15:04:00 poslijepodne »
Daj doktore pali motore, što to govoriš?  :s:u:z:
Treba što studioznije pratiti emisiju Bez Pardona i slične. To ide i mojoj temi na Forumu a i tebi u prilog jer ćeš imati više pacijenata.  :s-lol:
  to nova tv reprizira kao i nad klipom 35 izauvijk susjedi vec 7 godina,nova tv užas :kl:kl:

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #222 u: 08 06 2017, 17:33:28 poslijepodne »
Vidljivo je da Maca prati redovno i Mrežu TV  :-)

Ma pratila sam Stav prije, al jako kratko vrijeme. Od mreža samo pogledam Vukšićev komentar i eventualno vijesti.

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #223 u: 08 06 2017, 17:35:08 poslijepodne »
idu mi na živce šta stalno spomionju guštere to su čuli od ickea

Baš danas jedan govori kako mu ide na živce onaj gospodin šta stalno spominje guštere. Mora bit da je čita ovaj forum prije nego se javio u emisiju  :s-lol:

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #224 u: 08 06 2017, 17:48:17 poslijepodne »
Bi'će da prate ovaj Forum, što drugo?  :zv:z:
Ali čisto sumnjam da to što govore ima veze sa Davidom Ickeom. Nisu oni na tom nivou, nisu ni čuli za njega. To se u njihovu selu valjda naziva neke ljude gušterima.  :s-lol:
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.