Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018974 vremena)

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #120 u: 15 04 2017, 01:46:29 prijepodne »
Slušam emisiju svaki dan (osim kad je Dukanova vodi), dođe mi slabo od "velikih domoljuba" i vječnih priča o ustašama, partizanima, četnicima i općenito 2. svjetskom ratu. Sve završi na 2. svjetskom ratu bez obzira koju se temu komentira.
Unatoč svemu tome emisija mi je i dalje zarazna i ne može mi proć popodne bez nje :gl:d:

Pozdrav s mobilne verzije foruma pa-g

Offline profesorica

  • Član
  • ***
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #121 u: 15 04 2017, 10:10:34 prijepodne »
he he  :groh: Dukanova i još neki tamo su omraženi vidim.
ali svi ostali su - munjeni malo. zato ih i gledamo.
ah evo, moje tri minute su istekle (tri reda).   lol

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #122 u: 15 04 2017, 13:36:22 poslijepodne »
maca poz ma čuo sam tako starija žena koja glumi sveticu a vidi psuje ko kočijaš haha ne mogu jesmisliti :amn:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #123 u: 15 04 2017, 13:37:21 poslijepodne »
ma oni  ne znaju ni tko ih je pokrao a kamoli tko je započeo 2 sj rat

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #124 u: 15 04 2017, 13:38:11 poslijepodne »
profesorice da vidim da kad ona vodi emisiju da je ljuta na onog seljaka hahaha :par:ty:

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #125 u: 16 04 2017, 15:13:50 poslijepodne »
Ovo je dugi vikend. Najbolje nam je na miru skupljati snagu za gledanje emisije.  :gl:d:
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.

Offline Pasivni Promatrač

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #126 u: 17 04 2017, 14:34:31 poslijepodne »
Bezvezna emisija, samo se javljaju polupismeni likovi odreda desničari.
Na sam spomen SDP-a ili neke stranke tzv. lijevog političkog spektra, njima ide pjena na usta.
Jedino obožavaju Hasanbegovića, Markićku, Karamarka, Esih, Bozanića, Glogoškog i ostale "prave" Hrvatine! :s:r:
« Zadnja izmjena: 17 04 2017, 18:12:16 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #127 u: 17 04 2017, 18:03:28 poslijepodne »
danas sam gledao i nakon 10 minuta glava me zaboljela svetica ponaša se kao  :belj: mirotvorka ona bi pomirila cijeli svijet kako je to pametna žena hahaha ma uzivam je slušat  a ljuta je na cijeli svijet
« Zadnja izmjena: 17 04 2017, 18:11:35 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #128 u: 18 04 2017, 12:00:50 poslijepodne »
danas sam gledao i nakon 10 minuta glava me zaboljela svetica ponaša se kao  :belj: mirotvorka ona bi pomirila cijeli svijet kako je to pametna žena hahaha ma uzivam je slušat  a ljuta je na cijeli svijet
Ono je bilo užas. I to se dva puta javila da bi rekla isto (eto slično). Glumi sveticu, a najveći je grešnik.

Offline stari roker

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #129 u: 18 04 2017, 13:07:34 poslijepodne »
Glumi sveticu, a najveći je grešnik.
Ma baš.  :sup:
Maco, svi čekamo da ti opet nazoveš u emisiju bez pardona. Kad to bude molimo te najavi se ovdje prvo da znamo gledat.  sl-k
A i bilo bi dobro ako možeš da pozoveš ovdje u Forum Seljaka sa sela da dođe.  pa-g
Rock And Roll Living Forever

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #130 u: 18 04 2017, 17:47:32 poslijepodne »
danas sam gledao i nakon 10 minuta glava me zaboljela svetica ponaša se kao  :belj: mirotvorka ona bi pomirila cijeli svijet kako je to pametna žena hahaha ma uzivam je slušat  a ljuta je na cijeli svijet
Ono je bilo užas. I to se dva puta javila da bi rekla isto (eto slično). Glumi sveticu, a najveći je grešnik.
pa ne mogu je slušat ja sam mlađa osoba nisam ni lijevo ni desno više sam za dalmatinsku akciju regionalista orjuna rata se sječam ali ta žena još živi u mržnji iz 90ih, navije se kao robot ne mogu je slušat onda danas onaj imoćanin opet o hercegovcima a svi mu u hdzu, onaj stari aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pozzz hrvatskim braniteljima  uvik isti se javljaju,,,ova voditeljica je dobro rekla da se ne javljaju uvik isti dosadili su :mis:

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #131 u: 20 04 2017, 15:27:42 poslijepodne »
Maco, svi čekamo da ti opet nazoveš u emisiju bez pardona. Kad to bude molimo te najavi se ovdje prvo da znamo gledat.  sl-k
A i bilo bi dobro ako možeš da pozoveš ovdje u Forum Seljaka sa sela da dođe.  pa-g
Hoću, ne brini ;)
A seljaka ti ne znam osobno, nit sam ikad bila u žrnovnici. Jedino šta znam o tom selu je da je u zaleđu stobreča i da autobus 27 vodi do tamo  :s-lol:
Još mi je zanefalit ona teta s pazara rekla di živi (nisam postavila pitanje o njegovom mistu stanovanja nego se ona navila, cilu mi biografiju ispričala hahah).

Jučer sam se dobro nasmijala na komentar jednog gledatelja kad je odma na početku iša imitirat onog solinjanina koji počinje komentar s DOBAR DAN LIPOTO, a posli onu časnu (prekrasan gospodin marić, tako nešto). Par sekundi nakon ga je prekinila, inače ja virujem da bi on iša dalje glumit dotične.

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #132 u: 20 04 2017, 15:45:27 poslijepodne »
...koji počinje komentar s DOBAR DAN LIPOTO
Ajme evo ga baš sad, ja okrećem program kad se on pojavi (ili pišem post na Forumu). :groh:
Ja sam mislio Maco da si i ti iz Žrnovnice. Ne zamjeri, nije to loše. bio sam tamo davno. Romantićno je.  pa-g
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #133 u: 20 04 2017, 21:35:01 poslijepodne »
gledao sam danas  onaj iz imotskog opet radi show taj pojma nema o komentiranju :plj: :s-lol: samo vrijeđa

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #134 u: 22 04 2017, 22:09:25 poslijepodne »
Ja sam mislio Maco da si i ti iz Žrnovnice. Ne zamjeri, nije to loše. bio sam tamo davno. Romantićno je.  pa-g
Ne ljutim se ja :) Tu sam iz Splita inače.
Bila sam danas na pazaru, vidila onu ženu koja zna Miju, al ovaj put je (umjesto kupusa) imala samo med tako da ništa  :tamo:lol: