Autor Tema: Big Brother  (Posjeta: 60203 vremena)

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Big Brother
« u: 11 03 2011, 17:01:37 poslijepodne »
 Počinje Show Big Brother, opet, i ove godine novi Big Brother

 
          Što je to Big Brother? :mis:
Što očekujete ove godine od Big Brothera?
Jeste li i do sada pratili Big Brothera?
Ima li koji vaš favorit ove godine u Big Brotheru?
Jeste li za to da dodam anketu pa da glasamo ovdje za najboljega? :s-lol:
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #1 u: 11 03 2011, 18:36:45 poslijepodne »
Može može.
Svi ste dobrodošli u moju ordinaciju, svi vi koji pratite ovakve emisije, i živite za njih... :gl:d:
Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline nim

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 372
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #2 u: 12 03 2011, 16:42:58 poslijepodne »
Svi ste dobrodošli u moju ordinaciju, svi vi koji pratite ovakve emisije, i živite za njih... :gl:d:
mmmm... meni je dr. Kilder ostao u jako lipom sjecanju  s-l4, kao vrlo zgodan likar...nebi imala nista protiv da dodem u tvoju ordinaciju....  :s-lol:

Offline bili

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #3 u: 14 03 2011, 09:54:13 prijepodne »
Svi ste dobrodošli u moju ordinaciju, svi vi koji pratite ovakve emisije, i živite za njih... :gl:d:
mmmm... meni je dr. Kilder ostao u jako lipom sjecanju  s-l4, kao vrlo zgodan likar...nebi imala nista protiv da dodem u tvoju ordinaciju....  :s-lol: s-k

I mi doktori smo pacijenti,cesto bolesniji od zapravo bolesnih,priznajemo :mis: ako te dr. Kilder ne primi rado cu naci termin za tebe nim :sr:c:

Ovogodisnji BB bi mogao bit zanimljiv :groh: moj favorit je ona  sa velikim :s:i: ,za sada :)

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #4 u: 14 03 2011, 12:00:46 poslijepodne »
Kad sam vidio ono sinoć što je bilo - tamo nema nitko normalan. s-c-b
Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #5 u: 14 03 2011, 13:18:39 poslijepodne »
Kad sam vidio ono sinoć što je bilo - tamo nema nitko normalan. s-c-b
Doktore, mudro zboriš :kla:
Meni je čudno samo to što je reakcija one jadne trojice što su ih poslali dole u garbage, u smeće, bila nikakva - što nisu jednostavno izašli i rekli režiseru idi ti dole majmune pa snimaj sam sebe s-c-b
Oni su samo rekli da im je dobro :gl:d: i ime su samo pokazali koliko su jadni, stvarno bijedno. pa-d
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline bili

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #6 u: 14 03 2011, 13:56:45 poslijepodne »
Kad sam vidio ono sinoć što je bilo - tamo nema nitko normalan. s-c-b

u pravu si ti doktore,samo sta nama ne bi bilo zanimljivo da su svi normalni s-c-b..ovako ce nam bit interesantnije ziv ..jos kad ih zatvore na duzi period,ala drame :par:ty:

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #7 u: 14 03 2011, 15:27:35 poslijepodne »
Moram i ja primijetiti da je Big Brother ove godine na vidno lošijem nivou nego godinama prije. pa-d
Pa da nije ništa drugo nego prošlih su godina barem večeravali kada bi ušli unutra, a ne ove godine - prema njima su kao prema stoci sitnog zuba + neke od njih još je poslalo dole ispod medju škovace.
 

Pa jeli to po ugovoru, cijenjeni Big Brotheru? :mis:
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.

Offline Pasivni Promatrač

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #8 u: 14 03 2011, 19:47:14 poslijepodne »
Eto počea je dugoočekivani Big Brother, odnosno Veliki brat kako to oni tamo zovu. Ova s-b sezona 2011. bi izgleda trebala bit najluđa, jer stanari su bivša Juga u malome, odnosno bivšu državu predstavljaju likovi iz svih
bivših republika, osin Slovenije ( jeli ovo neka nova unija, možda probivaju led za neke nove regionalne projekte?).
Uglavnom, producenti su ovi put imali veliki izbor likova (pacijenata) od Vardara pa skoro do Triglava. Teško je sudit odma nakon uvodne emisije, ali čini se da ovi put je društvo stvarno šaroliko.
A šta mislit o kandidatima koji su odma u startu pristali na stanovanje na smetlištu, iza moćne Big brother kuće koja ima 400 kvadrata i u koju je, kažu uloženo po milje eura. Tješe ih tako šta neće bit nominirani, ali će jest otpatke i spavat u staroj krntiji od autobusa,krasno. Odma je dakle jasno da će ih Veliki brat ponižavat, ali oni su na to ionako sami pristali i to potpisali.
Nije duhovita ni voditeljica, koja je nakon šta su se pojavili ono dvoje patuljastog rasta, ustvrdila da se osjeća kao snjeguljica.
Ali eto, navikli smo na Red carpet, pa i RTL televizija mora ponudit sličan sadržaj. Uglavnom, bit će to sigurno veliki balkanski dernek i zdrava seljačka zabava koja će iznjedrit nove zvijezde, ka i Red Carpet.
I Pasivni promatrač ovi put aktivno isčekuje nove zgode naših junaka.

Offline nim

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 372
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #9 u: 18 03 2011, 11:05:51 prijepodne »
Gadi mi se gledat ovaj BB dok je u Kuci - smetlistu onaj Dule (iako mu je tamo i misto)  s-r14 Kako BB ne urgira malo na neka pravila, na kulturu, ne moze se dozvolit tolika doza primitivizma i da to ostali moraju trpit!  :lj:

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #10 u: 18 03 2011, 11:34:31 prijepodne »
Kako BB ne urgira malo na neka pravila, na kulturu, ne moze se dozvolit tolika doza primitivizma i da to ostali moraju trpit!  :lj:
To je prestrašno. :zapre: Jučer kada je odlazio po kruh (koji je došao kroz onu cijev) - nekoliko se je puta, što se je jasno vidjelo na TV-u, oseknuo i istjerao slinu iz nosa i razbacao je okolo. s-c-b
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #11 u: 18 03 2011, 13:03:26 poslijepodne »
Sve su to bolesnici :tuz:
Meni se čini da tamo u Srbiji nema ni pravog doktora za njih :mis:
Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline bili

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #12 u: 23 03 2011, 09:20:11 prijepodne »
Gadi mi se gledat ovaj BB dok je u Kuci - smetlistu onaj Dule (iako mu je tamo i misto)  s-r14 Kako BB ne urgira malo na neka pravila, na kulturu, ne moze se dozvolit tolika doza primitivizma i da to ostali moraju trpit!  :lj:

Cini mi se da se Dule malo kultivirao,samo sta malo vise slini na novu stanarku :s:i:

Nim mi nije komentirala ono sta sam napisa vezano za ordinaciju i doktore :mis: nadam se da se nije naljutila  :e:cv: ako je, ja se izvinjavam  :kla: nista ozbiljno,samo sam se salao...

Offline nim

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 372
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #13 u: 23 03 2011, 15:33:32 poslijepodne »

Nim mi nije komentirala ono sta sam napisa vezano za ordinaciju i doktore :mis: nadam se da se nije naljutila  :e:cv: ako je, ja se izvinjavam  :kla: nista ozbiljno,samo sam se salao...
bili a zasto ti mislis da se ja moram osvrnit bas na svaku primjedbu?! osim toga...nisam lako uvrijedljiva!  :ch:ps:

Offline bili

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Odg: Big Brother
« Odgovori #14 u: 24 03 2011, 09:58:19 prijepodne »

Nim mi nije komentirala ono sta sam napisa vezano za ordinaciju i doktore :mis: nadam se da se nije naljutila  :e:cv: ako je, ja se izvinjavam  :kla: nista ozbiljno,samo sam se salao...
bili a zasto ti mislis da se ja moram osvrnit bas na svaku primjedbu?! osim toga...nisam lako uvrijedljiva!  :ch:ps:

sve ok nim pa-g naravno da ne triba sve komentirat,samo sam mislija da se nisi mozda naljutila,sad mi je lakse..znas se zezat :kl:kl:
jucer nisam uspio pogledat BB :tuz: