Autor Tema: Besplatna domena + Besplatan hosting  (Posjeta: 20795 vremena)

dudovt

  • Gost
Besplatna domena + Besplatan hosting
« u: 17 07 2009, 18:34:56 poslijepodne »
Besplatni hosting i Besplatna domena.
Što je to? Kao usluga je savršena za male i jednostavne stranice, kao osobne stranice ili stranice sa slikama, a za sva imalo kompleksnija rješenja  morati ćete zakupiti jedan od profesionalnih hosting paketa. Više o tim paketima, naravno, možete pročitati klikom niže :g:fv:
    IZBRISAN LINK
a dobrodošli su i Vaši komentari ovdje. ziv
« Zadnja izmjena: 09 06 2010, 12:20:27 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Admin

  • C3PO
  • Administrator
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • C3PO
    • Profil
    • Bačvice
Odg: Besplatna domena + Besplatan hosting
« Odgovori #1 u: 17 07 2009, 20:33:52 poslijepodne »
Bačvice Forum omogućava Vam (uz ostalo i) postavljanje linkova na svoje stranice, istovremeno i reklamiranje istih, :-) no...
Nikako nije dovoljno samo staviti svoj link bez ikakva texta, iz više razloga;
1.) Ovo je ipak Forum, i kao takav je mjesto za razgovore i iznošenje mišljenja. :-)
2.) Nemate volje napisati barem text od par rečenica? :zapre: Tada ovo ni nije za Vas, no u tom slučaju, nažalost, ni Intenet Business još manje. pa-d
3.) Forum stranica sa textom je, za razliku od stranice bez texta, mnogo više SE (Search Engine) Friendly i kao takva će napraviti nešto i po pitanju Vašeg businessa. Drugačije neće, bez brige. :no:

Rezime: Text u gornji post dodao sam ja, Administrator. Napravio sam to bez honorara ovaj put, za dobro g. Dudovtu i našem Forumu.
No, slijedeći put će slična tema, čiji se uvodni post sastoji samo od linka - otići direktno niti u Recycle Bin nego se izbrisati.

Srdačno :piv:
« Zadnja izmjena: 17 07 2009, 21:50:09 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Besplatna domena + Besplatan hosting
« Odgovori #2 u: 09 06 2010, 12:32:40 poslijepodne »
Naš vrli član Foruma se je prethodno ispisao kao član, da bi zatim svoju domenu prebacio pod parkirne domene. :bl:bl:
Kao takvom smo uklonili link sa našeg Foruma. Tek sad, jer prije nisam to ni vidio.
U svakom slučaju, Vi koji tražite besplatne domene ili besplatne hostinge, ne berite brigu, jer; naći ćete to ovdje:
BESPLATNA DOMENA BESPLATNI HOSTING
Ako želite to precizirati još bolje ćete učiniti ako upišete samo (besplatna) domena ili hosting :kla:
Uberite da su na gornjem linku i Bačvice.com (ova stranica) na prvoj stranici SERP-a... Ahh, optimizacija... :-)
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline WebMaster

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
Odg: Besplatna domena + Besplatan hosting
« Odgovori #3 u: 09 06 2010, 13:10:15 poslijepodne »
U svakom slučaju, Vi koji tražite besplatne domene ili besplatne hostinge, ne berite brigu, jer; naći ćete to ovdje:
Hvala Kapetane. :kla: Tko želi naučiti naći će načina da nauči. Tko ne želi, naći će izliku i za to. rekao je tako Einstein.
A za uvijek povoljan Web hosting i domene, preporučiti ću vam slijedeći link, stalno su neke akcije u opticaju, trenutno su baš akcije gratis domene i gratis hostinga: Studio4Web  :sl:k: Visoko profesionalno, povoljno, po svim uzusima struke i "customer friendly"; jednostavno bez konkurencije, za svaku preporuku. pa-g
« Zadnja izmjena: 07 04 2013, 18:41:21 poslijepodne od Admin »
Biti Online; Internet,  Studio 2002

Offline GDesign

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
    • Profil
Odg: Besplatna domena + Besplatan hosting
« Odgovori #4 u: 29 08 2011, 14:08:27 poslijepodne »
Pozdrav.

Ja koristim http://www.000webhost.com/491906.html
besplatan je, 1500 MB za pohranu, 100 GB prometa, razne template,
PHP i MySQL.

http://www.000webhost.com/491906.html :r:ck:
« Zadnja izmjena: 07 04 2013, 18:37:27 poslijepodne od Admin »

Offline Niko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
    • Profil
Odg: Besplatna domena + Besplatan hosting
« Odgovori #5 u: 11 03 2013, 14:10:50 poslijepodne »
Nikada ne bih preporučio ove besplatne domene i hosting...jer, kada prođe godinu dana ili koliko već nude to besplatno, onda znaju masno da naplate, a vi ako imate dobar sajt, šta ćete moraćete platiti da vam ne propadne sve to...npr. imate web hosting kod nas za 5kn mjesečno http://www.webmedia.hr i to stvarno odličan hosting...Ja ga svim svojim klijentima pojedinačno uzimam, taman za normalne sajtove, a stvarno jeftin. Tako da bih vam to svakako preporučio, jer se isplati  i bolje je od ovih "besplatnih"
« Zadnja izmjena: 07 04 2013, 18:36:34 poslijepodne od Admin »

Offline gospodar Podsvijesti

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
    • Profil
Odg: Besplatna domena + Besplatan hosting
« Odgovori #6 u: 07 04 2013, 18:25:16 poslijepodne »
ja mislim da je jasno jedno:
ovi jeftini ili besplatni hostinzi su dobri za one kojima nije potreban - hosting  :s-lol:

Offline WebMaster

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
Odg: Besplatna domena + Besplatan hosting
« Odgovori #7 u: 28 08 2014, 22:24:01 poslijepodne »
Evo još jedna interesantna ponuda od naših kolega iz Digital Oceana.

Nije gratis, ali jeste skoro. :)
Povoljno i visoko profesionalno.
Još dobivate i poklon od $10.  :piv:

Hosting je za svaku preporuku; odaberi Digital Ocean i nećeš pogriješiti.   :g:fv:
« Zadnja izmjena: 06 05 2015, 22:35:05 poslijepodne od Admin »
Biti Online; Internet,  Studio 2002