Autor Tema: Ava Karabatic - Fun Club  (Posjeta: 15795 vremena)

Offline modni savjetnik

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
    • Profil
Ava Karabatic - Fun Club
« u: 21 06 2010, 14:28:45 poslijepodne »
Ava Karabatić Fun Club :s:i:
Dobrodošli svi vi ljubitelji (lijepog) lika i (mudrog) djela Ave Karabatić :kla:
Čudi me da još do sada niste imali klub obožavatelja Ave Karabatić a imate kao, ljubitelje Severine i Super Silve :no:
Stavio sam ovu temu u rubriku Muzika zato jer je naša Ava baš snimila i novu pjesmu. (prvu)

 

Do sada je čak imala i nastup uživo, :s:i: ima i još jednu pjesmu, ukupno dvije ali je i to više nego doovoljno za nas obožavatelje. :-)
Njezin menađer ima u najmnju ruku čudne poglede na situaciju pa o Avi kaže: 'Ima jako velike prohtjeve. Morat ćemo sjesti i ozbiljno porazgovarati. Zove me za jednu frizuru 50 puta, ali to neće ići tako' :no:
Pa što on misli. Dobro mu je Ava odgovorila: "'Odlično je što ja imam prohtjeve. Da kažem na sve njijna, njanja, njunja, to je dobro, to bi značilo da nemam karaktera, a ja ga imam. Trebam dvije litre vode i malo sira. Udarim šakom o stol i kažem: Sad želim takvu haljinu, sad želim takvu kosu, sad želim takve cipele i da sam, što je najvažnije, da sam sretna i da ti malo šutiš!'" :h:a:
Naravno. Svašta su je pitali pa i bedasto pitanje (kako im je to palo na pemat) - Što je to emancipacija? s-c-b
Nije znala. pa što. Kako i sama kaže sigurno njih 90% ne zna što je to emancipacija :s-lol: o tome sigurno nisu ni govorili na njenom fakultetu. :s-lol:

Dragi Forumaši, nadam se samo vašim pristojnim i pohvalim komentarima. Hvala. :kla:
« Zadnja izmjena: 21 06 2010, 14:30:36 poslijepodne od modni savjetnik »
Tko gura - ne vuče !

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Ava Karabatic - Fun Club
« Odgovori #1 u: 21 06 2010, 15:02:41 poslijepodne »
Dragi Forumaši, nadam se samo vašim pristojnim i pohvalim komentarima. Hvala. :kla:
A kako ćemo se oglasiti drugačije Modni Savjetniče? :s:i: Na Bačvicama su samo fina gospoda. pa-g Ja sam osobno veliki ljubitelj (i) Ave Karabatić :kla: pratio sam i Farmu a uživam i u ovim glazbenim uratcima... kako je to vrlo u điru, očekujem i knjigu od nje, ali idemo polako...
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline nim

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 372
    • Profil
Odg: Ava Karabatic - Fun Club
« Odgovori #2 u: 22 06 2010, 13:43:28 poslijepodne »
Ava...pa cura ima moc da te iscupa iz depre  :groh: ako si tuzan ili ljut, koncentriraj se na Avine bisere i eto osmijeha na lice, nemos falit  :no: Ava je rjesenje za osvjezenje  :s-lol: I vidi se da zena zna, jer od svih latinskih mudrih izreka njoj se najvise svidjaju 2, a prva je in vino veritas  i-dr , a nakon toga druga nije ni vazna  lol

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Ava Karabatic - Fun Club
« Odgovori #3 u: 22 06 2010, 13:54:31 poslijepodne »
Ne znam kako vi ali meni se jako sviđa Ava Karabatić. sl-k
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Ava Karabatic - Fun Club
« Odgovori #4 u: 05 07 2010, 12:36:33 poslijepodne »
Sad kad je gotova Farma treba nam nova emisija gdje će se pojavljivati Ava Karabatić :gl:d:
ili nećemo plačati pretplatu :s-lol:

   
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Ava Karabatic - Fun Club
« Odgovori #5 u: 05 07 2010, 17:17:36 poslijepodne »
Bili su jučer u Red Carpetu cijela porodica Karabatić uključujući i Špira.
Vidjeli smo konačno i gospođu Karabatić majku. :kla: Majka Karabatić
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Ava Karabatic - Fun Club
« Odgovori #6 u: 07 06 2012, 19:23:58 poslijepodne »
Gdje ste Forumaši, Ava Karabatić je još (opet) aktuelna, Preksinoć sam se skoro isp...o u gače (da izvinete) od smijeha na RTL televiziji:

 

Emisija Studio 45 i gosti Vlada Vuksanović, Sebastijan Fleiss, i Ava Karabatić. Velika Ava Karabatić:s:i:  :s-lol:
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline modni savjetnik

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Ava Karabatic - Fun Club
« Odgovori #7 u: 08 06 2012, 22:39:45 poslijepodne »
Gdje ste Forumaši, Ava Karabatić je još (opet) aktuelna, Preksinoć sam se skoro isp...o u gače (da izvinete) od smijeha na RTL televiziji:
Hvala ti Zavodniče na oživljavanju ove teme, ali to je baš istina: Ava Karabatić je stalno aktualna.  :s:i:
P.S. Gledao sam i ja tu emisiju, jasno. Pratim sve njene emisije, a što ću?  :s-lol: Bilo je nezaboravno.
Tko gura - ne vuče !

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Ava Karabatic - Fun Club
« Odgovori #8 u: 08 07 2012, 22:22:48 poslijepodne »
Ava Ava Ava je super:
 
 

    Ava Karabatić  s-l4
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...