Autor Tema: Krsenje ljudskih prava u Hrvatskoj  (Posjeta: 7959 vremena)

Offline Mario Keglevic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Krsenje ljudskih prava u Hrvatskoj
« u: 14 01 2012, 05:24:35 prijepodne »
Postovani clanovi foruma,

Moje ime je Mario Keglevic, ja sam umjetnik i specijalizirao sam slikarstvo. Prije nekoliko dana zapoceo sam kampanju protiv Hrvatske Vlede.
Treba mi 10 00 podpisa da bih mogao tuziti Hrvatsku Vladu na Evropskom sudu za ljudska prava. Posto je ovo sada preslo osobne interese ja vas sve skupa molim da podpisete moju peticiju jer to je za dobrobit sviju nas.
Zelim vam svima skupa sve najbolje u 2012!

http://www.thepetitionsite.com/1/against-violation-of-human-rights-in-croatia-day3/#taf


Mario Keglevic

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Odg: Krsenje ljudskih prava u Hrvatskoj
« Odgovori #1 u: 15 01 2012, 19:05:32 poslijepodne »
...Prije nekoliko dana zapoceo sam kampanju protiv Hrvatske Vlede.

Mario Mario, odakle si ti doletio? A izbori su prošli. Jesi li siguran koju ćeš vladu tužiti, aktuelnu vladu ili onu staru; vladu Jadranke Kosor?
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Krsenje ljudskih prava u Hrvatskoj
« Odgovori #2 u: 15 01 2012, 20:39:01 poslijepodne »
...Prije nekoliko dana zapoceo sam kampanju protiv Hrvatske Vlede.

Mario Mario, odakle si ti doletio? A izbori su prošli. Jesi li siguran koju ćeš vladu tužiti, aktuelnu vladu ili onu staru; vladu Jadranke Kosor?

doletio je iz Nizozemske, piše na onoj web stranici.
lako je njemu, tamo je sve dozvoljeno. možda je i zavidan u Amsterdamu pa jednostavno bi tužio sve po redu :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Mario Keglevic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Odg: Krsenje ljudskih prava u Hrvatskoj
« Odgovori #3 u: 16 01 2012, 01:40:20 prijepodne »
Bas mi je drago da je konacno netko odgovorio na moj post. Bilo bi mi neobicno drago objasniti vama koji bas i ne razumijete da je mojih 10 godina zivota upropasteno, 10 godina nisam vidjeo svoju obitelj, ovdje zivim kao najveci siromah, nemam nikakve papire a i nikakva prava ovdje. Kako bi vi zivjeli ovako lako kako kazete. Ne zelim nikome zlo a vama savjetujem da se ne ismijavate ljudima koji su u nevolji vec da se spustite na zemlju i pocnete razmisljati kako se boriti protiv sistema koji nam je godinama zagorcavao zivot. Na kraju krajeva, da ste bili u ratu i prosli ono sto sam ja prosao, nebi niti jednu jedinu rijec napisali.

Pozdrav i sve najbolje vama i vasoj obitelji!!!